PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بازی سال 2012 کدام بازی می باشد؟؟؟

Beni7192
2012/12/24, 10:15
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خوب دوستان بلاخره تمام بازی های که در سال 2012 منتظرشان بودیم عرضه شدند و بازخورد های آن ها نیز در بین کاربران مشاهده شده است!
حالا سوال اینجاست که آیا این بازی ها همانی بوده اند که انتظارشان را می کشیدیم و یا خیر؟؟؟
در این نظر سنجی لیست محبوب ترین بازی های سال را قرار داده ایم تا نظر شما را نیز در مورد بهترین بازی سال بدانیم؟
لطفا پس از شرکت در نظر سنجی دلایل خود را نیز در اینجا ذکر کنید!

پایان نظرسنجی 180 روز پس انتشار آن

iranmanoto
2012/12/24, 10:29
من که کلا با این بازی حال کردم البته 1 - 2
سش هنوز نصیبم نشده (:دی
Assassin's

Hessam
2012/12/24, 10:39
بهتره انتخاب چند گزینه ای فعال بشه بهنام جان...
بهتر نیست به نظرت؟

Beni7192
2012/12/24, 10:45
بهتره انتخاب چند گزینه ای فعال بشه بهنام جان...
بهتر نیست به نظرت؟
اولش میخواستم فعالش کنم ولی وقتی گفتیم بهترین بازی, باید یکی باشه دیگه!
تازه اینجوری انتخاب هم سخت میشه و باعث میشه به ذهنمون فشار بیاریم که کدومشون رو انتخاب کنم :-??

Yaser_Aramesh
2012/12/24, 11:03
من از بین این ها Assassin's Creed III , Mass Effect 3 و Most Wanted رو بازی کردم که بیشتر از همه AC III خوب بود . داستان و گیم پلی عالی ای داشت و محیط بازی وقعا خوب بود

Mass Effect 3 هم که خیلی عالی بود.داستان و گیم پلی فوق العاده و شخصیت پردازی عالی منو محو خودش کرد ! مثل Mass Effect 2

Most Wanted 2012 هم خوب بود اما باز هم Hot Pursuit به من بیشتر می چسبه ! هر چند زیاد تو کار بازی های ریسینگ نیستم

expellite
2012/12/24, 15:12
شما اگر Dishonored رو بازی کنید همه بازیها رو میذارین کنار.

h_esfahanian
2012/12/24, 18:30

ولی به نظر من شما Max Payne 3 یا Mass Effect 3 یا
Assassin's Creed 3 رو بازی کنید، بعد دیگه سراغی از
Dishonored نمی گیرید!

A.M.I.N
2012/12/25, 02:07
Dishonored خیلی مزخرف بودش

Editor In chief
2012/12/25, 07:01
در کل همه بازی ها خوب هستند چون تجربه خاصی را برای کاربر رقم می زنند اما در کل Black OPS II داستان جذابی دارد.

Yaser_Aramesh
2012/12/25, 10:00

من بررسی اش رو خوندم توی مجله بازی نما . فوق العاده خوشم اومد . حتما به زودی تهیه اش میکنم

vahed
2012/12/25, 12:25
به نظر من بهترین بازی 2011 بازی RAGE بود
2012 بازی خوب زیاد داره اما به نظر من بهترینش Dishonored هست ،گرافیک خیلی خیلی روان ،گیم پلی عالی و داستان خیلی خوب دلیل این انتخاب هست ولی خوب من از اینش خوشم نیومد که بیشتر دشمن ها یک قیافه داشتن.

expellite
2012/12/25, 15:12
ولی به نظر من شما Max Payne 3 یا Mass Effect 3 یا
Assassin's Creed 3 رو بازی کنید، بعد دیگه سراغی از

Dishonored نمی گیرید!
من همه اینا رو بازی کردم. ولی Dishonored واقعا IP فوق العاده ای بود.

expellite
2012/12/25, 15:13
به نظر من بهترین بازی 2011 بازی rage بود
2012 بازی خوب زیاد داره اما به نظر من بهترینش dishonored هست ،گرافیک خیلی خیلی روان ،گیم پلی عالی و داستان خیلی خوب دلیل این انتخاب هست ولی خوب من از اینش خوشم نیومد که بیشتر دشمن ها یک قیافه داشتن.
rage رو باهات موافقم. همه چیش خوب بود. البته شخصیت پردازیش که صفر بود ولی بقیه جوانبش خوب بود!

VSH-Katana
2012/12/26, 01:02
the walking dead
بهترین داستان و شخصیت پردازی و صدا گذاری رو داشت واقعا بهترین بازی ای بود که بازی کردم
شاید یه نقد ازش گذاشتم

meelad
2012/12/30, 17:19
جالبه که fifa 13 یا pes 13 تا حالا رأیی بهشون داده نشده!

wowowo
2012/12/30, 23:03
غیر ممکنه از بین اینا بشه به یکی رای داد
البته میدونم این نظرسنجی واسه بهترین بازی ساله ولی به نظرم بهتر بود برای هر ژانر از بازی ( اکشن , race و .......... ) یک نظرسنجی میذاشتین

آخه اینجوری بعضی از بازی های خوب اصلا رای نمیارن -- به قول دوستمون همین fifa با pes اصلا رای نیاوردن
ولی اگه بر اساس ژانر باشه اون موقعه میشه نتیجه گرفت ملت بیشتر pes بازی میکنن یا fifa یا هربازی تو هر ژانر

Parsa 2012
2012/12/31, 05:35
assassin's creed brther hood(*)(*) :هیچ بازی به گرد پاش همنمـــــــــــرســـهــــ ـــ از هر لحاظ بی نظــــیر این نسخش هم بی شک بد نیست... باید بازی کنم**==**==

Beni7192
2012/12/31, 22:23
تا این جای کار Max Payne 3 اول هست!!!!!!
دوستان دیگه نظری ندارند؟!؟!؟

kamyar
2012/12/31, 22:28
من کلا فقط از بازی ماشینی خوشم میاد به همین دلیل به nfs رای دادم ولی مکس پین رو هم بازی کردم داشتان جالبی داشت(خیلی سرگرم کننده بود)

wowowo
2012/12/31, 23:41
تا این جای کارmax payne 3 اول هست!!!!!!
دوستان دیگه نظری ندارند؟!؟!؟

مکس پین و هیتمن با هم اول هستن
شایعه درست نکن :d

ضمنا
مدیر جان خودت رای ندادیااااااااا :D

Beni7192
2013/02/15, 19:04
فعلا اعلام بی طرفی میکنم :d

MEHRAN 2012
2013/03/08, 20:29
با درود فراوان
برای من خیلی مشکله که از بین بازیهای بسیار زیبای medal of honor _ warfighter که بر اساس یک
واقعیت بسیار زیبا و حماسه ای کم نظیر ساخته شده و بیاد اوردن موضوع عالی ان باعث دگرگونی خاصی در
احساسات درونی من میشه و بازی فوق العاده زیبا و مهیج black ops ii که جریان خیالی کودکی است 11 ساله در
شمال افریقا که بر اثر حمله افراد cia خواهر هم سن خودشو در جریان اتش سوزی در اغوش خودش از دست میده و
این کودک که اسم اون menendez هستش در اینده و موقعی که بزرگ میشه به قدرت میرسه و بر اثر اون اتفاق ناگوار
دوران کودکیش بیک حالت جنون و مالیخولیایی خاصی ! دست پیدا میکنه و در جهان چنان قتل وغارتهایی بپا میکنه که ....
واقعا ای داد و امان از اون روزی که قدرت دست افراد نااهلش بیفته !!
خلاصه از اصل موضوع دور نشیم که واقعا بین این دوبازی بسیار کم نظیر کدوم رو انتخاب کنم . ولی در نهایت من بازی
medal رو با اون گرافیک محشرش انتخاب میکنم که اون موضوع بسیار کم نظیرو بکرش که ادامه بازی 2010 اون هستش
بیاد اوردنش لرزه بر اندامم میندازه ! که در رابطه با تمامی موارد و مشکلات این دوبازی چه نرم افزاری و چه سخت افزاریش
هر سوالی داشته باشید تا اونجائی که بتونم در خدمتتون هستم . در ضمن خودمم بازی medal رو تو حالت hard و بازی
black ops ii رو تو حالت veteran تونستم بپایان برسونم . پس خوشحال میشم اگه کمکی باشه بتونم انجام بدم .
راستی بازی farcry 3 رو انقدر دوستان ازش بخصوص از شخصیت vaas تعریف کردن که ماهم بران شدیم تا این بازی رو انجام
بدیم . والا نکته مثبتی تو شخصیت اقای vaas ندیدیم و بالعکس خیلی هم ادم نامرد و منفوری بود که چنان بلاهایی سر جیسون
و دوست دخترش میاورد و سر دسته دزدها و اوباش هم بود !! بلکه این jason بود که نقش اول بازی رو (که در واقع خود شما باشید ) ایفا
میکرد و فردی مثبت بود . زیاد گول عکسهای روی جلد این بازی رو نباید خورد !!! در رابطه با این بازی هم خوشحال میشم اگه کمکی
از دستم بر بیاد انجام بدم ( البته از این بازی واقعیتش خوشم نیومد .خب سلیقه ها متفاوته و سلیقه هر کسی هم محترم )

17529 JASON

17530 VAAS

ببخشید که پر حرفی کردم . پس انتخاب اول من medal of honor _ warfighter

saeid_ghazi
2013/03/09, 21:04
فاركراي خوب بود
بخاطر موضوع و در نظر گرفتن حاشيه گيم مثل حيوانات مختلف

saeid_ghazi
2013/03/09, 21:11
گذشت ديگه اون زمون كه pes هم بازي بود
بازم صد رحمت به 2010 بعدي ها هم خيلي از واقعيت دور بودن هم خيلي راحت و قابل پيشبيني شده بودن
فيفا هم چهره بازيكنان رو با آبرنگ ميكشه معلوم نيس كي كيه خوشحالي بعد گل هم كه واقعا" باعث خجالته