PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی درگذشت

Dark Bloo
2012/12/23, 21:40
نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی درگذشت

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تاریخ: 3 دی ماه 1391 - ساعت 10:52
نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو درگذشت.

به گزارش ایسنا، نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «دورخیز»، «توپ طلایی» و «ورزش از نگاه دو» بوده است و صبح امروز جسد وی در منزل شخصی‌اش کشف شد.

نیما نهاوندیان علاوه بر شبکه دو در شبکه جام جم نیز برنامه اجرا می‌کرد. او با رادیو گلستان نیز همکاری داشته است.

نهاوندیان درباره‌ی نحوه اجرایش گفته بود: یک عده اجرایم را آبی و یک عده قرمز می‌بینند ولی اینها مصداق هر کسی از ظن خودشد یار من است، چون من بی‌رنگ اجرا می‌کنم.

او در پاسخ به اینکه آیا سهم مخاطب از اجرایتان را پرداخته‌اید؟ هم گفته بود: با صراحت می‌گویم که حتی تا آخر عمرم هم نمی‌توانم سهم مخاطب را بپردازم. مردم سرزمین مقدس ایران خیلی لایقند که همه چیز داشته باشند، ولی من همه توانمندی‌ها را ندارم. مردم سرزمین ما وارث مردان بزرگی همچون شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند.

مرحوم نهاوندیان که در زمان حیاتش دل پری از زخم‌هایی که از اجرا خورده‌ بود، داشت، بیان این زخم‌ها را به صورت شعر گفته بود:

نیمه شب و من تازه نفس/ ره خوابم زد و ماندم بیدار/ ریخت از پرتو لرزنده شمع سایه درخت، گلی بر دیوار/ همه گل بود ولی روح نداشت/ سایه‌ای مضطرب و لرزان بود/ چهره‌ای سرد وغم‌انگیز و سیاه/ سرگردان بود/ شمع خاموش شده از تیزی باد/ چیزی از سایه بر دیوار نماند/ کس نپرسید کجا رفت/ که بود/ که دمی چند در اینجا گذراند/ این منم خسته در این کلبه تنگ/ ولی فدای یک لبخند مردم.

همیشه به خودم می‌گویم نیما دریای آرامی است که ناخدای قهرمان نمی‌خواهد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بامداد امروز (یکشنبه سوم دی‌ ماه) در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت فردی به نام «نیما» از مجریان صداوسیما در منزل شخصی‌اش، بلافاصله ماموران کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.

جسد متوفی برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

منبع: تابناک

تهیه‌کننده «ورزش از نگاه دو» در گفت‌وگو با ایسنا:
خونریزی مغزی علت مرگ نیما نهاوندیان بوده است

تهیه‌کننده برنامه «ورزش از نگاه دو» با ابراز ناراحتی از مرگ نیما نهاوندیان، مجری تلویزیون اعلام کرد: آقای نهاوندیان شامگاه شنبه (دوم دی ماه) دچار عارضه خونریزی مغزی شده و فوت کرده است.

مجتبی سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: به گفته‌ی مادر آن مرحوم، ظاهرا نیما نهاوندیان شب گذشته در منزل خود بر اثر اصابت سرش به میز که منجر به زمین خوردن او شده است، دچار خونریزی مغزی شده و تا رسیدن خانواده‌اش به منزل فوت کرده است.

وی در پایان درباره‌ی مراسم خاکسپاری مرحوم نیما نهاوندیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای تشییع پیکر وی در حال هماهنگی هستیم تا جواز دفن وی را در قطعه‌ی هنرمندان بگیریم.

نیما نهاوندیان از مجریان برنامه‌های ورزشی سیما شب گذشته درگذشت. مرحوم نهاوندیان اجرای برنامه‌های «ورزش از شبکه دو»، «توپ طلایی» و «دورخیز» را در کارنامه‌اش داشت و سابقه 10 سال اجرا در برنامه‌های ورزشی را دارد.

او متولد 12 فروردین ماه 1359 و دارای مدرک لیسانس علوم کشاورزی از دانشگاه گرگان بوده است.

نهاوندیان از یکم اسفند سال 78 همکاری خود را با صداوسیما مرکز گلستان آغاز کرده و همچنین از یکم تیر ماه 1383 تاکنون مجری برنامه‌های ورزشی و اجتماعی شبکه دو سیما بوده است. نهاوندیان در شبکه جام جم اجرای برنامه های متعددی را عهده‌دار بوده است و در رادیو ایران هم به عنوان گوینده و مجری کارشناس حضور داشته است. مرحوم نهاوندیان در صداوسیمای مرکز گلستان هم به عنوان گوینده رادیو و گزارشگر بازی‌های بسکتبال تلویزیون مشغول به کار بوده است.

منبع: ایسنا

روحش شاد و یادش گرامی
برای شادی روحش فاتحه ای بخوانیم

Castiel
2012/12/23, 21:47
مجری بسیار خوبی بود و واقعا دوست داشتنی بود. امروز با دیدن اسمش در یکی از سایت ها، اول فکر کردم باز هم این سایت های ایرانی در حال تراوش شایعه هستند (طبق محاسبه شایعات سایت های ایرانی، هر روز تمام جمعیت ایران کشته می شوند!)، ولی متاسفانه این خبر حقیقت دارد.

برای آقای نهاوندیان آروزی آمرزش و برای خانواده ایشان هم طلب صبر دارم. واقعا دنیا چرخیده و به جای مردن انسان های بی خاصیت 100 و اندی ساله، این جوانان هستند که به سادگی از دنیا می روند.

Dark Bloo
2012/12/23, 21:52
خیلی ناراحت شدم
مجری خیلی مودب و با نزاکتی بود
من هیچ وقت تو اجراهاش غرور یا تکبر رو ندیدم (برعکس بعضیاشون که فکر میکنن چون مجری شدن و
یه کم دیده شدن میتونن به خودشون اجازه بدن بی ادب باشن و خودشونو دست بالا بگیرن)
خیلی برنامه هاشو نمیدیدم ولی چندباری که دیدم احساس کردم فرد با شخصیت و موقریه
خدا بیامرزدش
خیلی ناراحت شدم

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/23, 22:02
بنده اجرای ایشون رو دوست نداشتم اما صبح که سر کلاس یکی از بچه ها خبر رو از ... بوک با موبایل بهم نشون داد خیلی ناراحت شدم و دعا میکردم دروغ و شایعه ... بوکی باشه ولی متاسفانه ...

روحش شاد
صلوات

Editor In chief
2012/12/23, 23:08
خدا بیامرزدش.
خونریزی مغزی با وجود شرایط موجود و تغییرات فشار داخلی مغز در جوان هم شیوء فراوانی پیدا کرده است.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/23, 23:14
البته دلیل خونریزی مغزی آقای نهاوندیان برخورد سرشون با میز بوده و چون تنها بودن کسی متوجه نشده که کمکشون کنه

تو باشگاه خبرنگاران جوان اینجوری نوشته بود

Dark Bloo
2012/12/23, 23:22
واقعا دنیا چرخیده و به جای مردن انسان های بی خاصیت 100 و اندی ساله، این جوانان هستند که به سادگی از دنیا می روند.
دقیقا حسام جان
خدا وکیلی انگار دور دور (دور از شما و جناب پناهی و همه اعضای فروم و جوونهایی مثل خودم و خودت)
مرگ جوونهاس
من میتونم بگم دور و ور خودمون به طور متوسط 2 ماه درمیون یه اعلامیه ترحیم از یه جوون می بینم
2 سال پیشم برادر خانم برادرم بر ار تصادف با موتور از دنیا رفت
هر چی آدم پیرپاتاله زنده میمونن انگارم قرار نیست اتفاقی ام براشون بیوفته
بعد گل جوونایی مثل همین نیمای عزیز اینجوری
2 3 روز پیشم یکی تعریف میکرد یه جوون 20 ساله تو بی آر تی مرده بود
آخه چه جورشه این؟؟!!!
آدم میمونه
انگار عزرائیل کنترات گرفته
خب یکم پیر پاتال ببر

Dark Bloo
2012/12/23, 23:26
خدا بیامرزدش.
خونریزی مغزی با وجود شرایط موجود و تغییرات فشار داخلی مغز در جوان هم شیوء فراوانی پیدا کرده است.
ای آقا جناب پناهی حالا شما خودتون بهتر میدونید که چقدر مرگ و میر جوونها (دور از همه جوونها و شما)
اونم بر اثر همین دلیل زیاد شده
انقدر فشار زندگی بالاس همه یه خط در میون سکه میزنن
این بنده خدا هم (تو متن خبرم هست) احتمالا حواسش نبوده یا چی شده و فکرش درگیر چی بوده
که اینجوری با کله اومده رو میز

Hamedo
2012/12/24, 02:53
روحش شاد و یادش گرامی باد

s@j@d
2012/12/24, 13:12
انشالله که خداوند از سر تقصیراتمون بگذره و ما را مورد رحمت خودش قرار بده همچنین این مجری عزیز را مورد کرامت و عنایت خودش قرار بده برای بازماندگانش هم آرزوی سلامتی و صبر دارم.

التماس دعا