PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Crysis 3 تا 2 سال آینده به عنوان یک بنچمارک به شمار خواهد رفت!!!

Beni7192
2012/12/19, 23:42
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ring_2013.jpg

مدیر عامل کمپانی Crytek، آقای Cevat Yerli معتقد است که عنوان در دست ساخت این کمپانی یعنی Crysis 3 بر روی پلتفرم PC، یک بنچمارک بصری برای عناوینی که تا 2 سال پس از آن عرضه شوند، خواهد بود. دقیقا همانند کاری که اولین نسخه از این سری در سال 2007 انجام داد.
هنگامی که سایت GamesBeat از وی سوالی مبنی بر این که آیا تیم سازنده در Crytek، عناوین دیگری را از لحاظ جلوه های بصری، رقیبی برای Crysis 3 خواهند دید یا نه، آقای Yerli در پاسخ گفت: " فکر نمی‌کنم."
وی به شوخی گفت: " خب تنها یک عنوان دیگر است که مشغول ساخت آن هستیم."
وی افزود: " عنوان Crysis 3 بر روی پلتفرم PC تا 2 سال آینده به عنوان یک بنچمارک به شمار خواهد رفت، وقتی که می‌بینم چه چیزی در بازار PC با توجه به کاری که ما انجام می‌دهیم، خواهد افتاد. بازار PC قبل از آن که عناوین دیگری به چنین سطحی برسند، به سرعت رشد نخواهد کرد."
آقای Yerli در ادامه تصریح کرد: " ما چنین شرابط مشابهی با اولین نسخه در این سری بر روی پلتفرم PC داشتیم. وقتی که Crysis عرضه شد، تا 3 سال به عنوان یک بنچمارک بزرگ به شمار می‌رفت. من فکر می‌کنم که Crysis 3 دوباره این کار را تکرار خواهد کرد."
این عنوان 19 فوریه 2013 بر روی هر 3 پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

منبع:بازی سنتر

h_esfahanian
2012/12/20, 09:38
خودم به شخصه شدیدا منتظر انتشار نسخه جدیدش هستم.
امیدوارم زودتر از تاریخ اعلام شده منتشر بشه!

Roz6710
2012/12/20, 11:35
همه باید منتظرش باشیم و سخت افزارامون رو برای یه جدال دیگه آماده کنیم آخه انگار قراره کرایسیس هر دو سال یه بار بیاد به جنگ با pcها

میدان نبرد آماده است.......:))[-o

Editor In chief
2012/12/20, 16:20
کلا یک سری بازی برای به چالش کشیدن سخت افزار است و در این میان Crysis پرچمدار این حرکت است.