PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوکیا در حال طراحی و ساخت تبلت ویندوز rt

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/19, 14:18
نوکیا در حال طراحی و ساخت تبلت ویندوز RT است که ابتدای سال آینده معرفی خواهد شد

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پیش از این شایعاتی در مورد تبلت ویندوزی نوکیا به گوشی می‌رسید و حتی مدیرعامل این شرکت از تمایل نوکیا نسبت به ساخت تبلت سخن گفته بود ولی تا به امروز اطلاعات درستی در مورد تبلت نوکیادر دسترس نبود. حال اطلاعاتی بدست آمده که نشان می‌دهد نوکیا درنمایشگاه MWCسال آینده که در سه ماهه اول 2013 برگزار خواهد شد از تبلت جدید ویندوی خود پرده برداری خواهد کرد.
DigiTimes گزارش کرده که نوکیا به کمک مایکروسافت، کوالکام و کامپال الکترونیکس در حال طراحی یک تبلت 10 اینچی مبتنی بر ویندوز RT است. براساس این شایعه نوکیا از یک تراشه دو هسته‌ای جدید کوالکام در تبلت خود بهره خواهد برد و در فاز اولیه 200 هزار دستگاه از این تبلت را وارد بازار خواهد نمود.در این گزارش آمده که نوکیا عرضه تبلت خود را به خاطر سرفیس RT مایکروسافت به تعویق انداخته است.معرفی تبلت نوکیا در نمایشگاه Mobile World Congress بارسلونا معقول و منطقی به نظر می‌رسد و شرکت فنلاندی می‌تواند از این فرصت برای ایجاد سر و صدای زیاد و جلب توجه مردم به محصول جدید خود بهره ببرد.هنوز اطلاعات بیشتری در مورد تبلت نوکیا در دست نیست اما یک منبع اعلام نموده که شبکه مخابراتی AT&T قصد دارد در سال آینده، تبلت نوکیا را به فروش برساند. پیش از این مدیر ارشد بخش طراحی نوکیا، Marko Ahtisaari اعلام کرده بود که یک سوم از وقت خود را بر روی طراحی تبلت آینده نوکیا صرف می‌کند.از آنجایی که فروش ابزارهای ویندوز 8و ویندوز RT به کندی دنبال می‌شود احتمال تبلت رنگی نوکیا بتواند در افزایش تقاضای کاربران به سیستم عامل مایکروسافت موثر باشد، نظر شما در این باره چیست و موفقیت نوکیا در بازار تبلت را چقدر محتمل می‌دانید؟

منبع: سایت زومیت
نویسنده: رضا نقش بند
منبع خارجی: THE VERGE

Yaser_Aramesh
2012/12/19, 21:32
ورود نوکیا به بازار پرسود تبلت معقول است و به نظر من نوکیا باید با قدرت در این بازار شرکت کند.همراه با ویندوز 8 فکر میکنم استقبال خوبی از این تبلت شود

درضمن mwc از25 تا 28 فوریه برگزار خواهد شد و با این پرباری ces من نمیدانم چه چیزهای جدیدی برای mwc خواهد ماند !!

meelad
2012/12/20, 11:59
نوکیا حتی تو تلبت آیندش همون حاشیه هایی رو که n8 , n9 داشت نگه داشته. (انگار n8 رو از بقلش بگیری بکشی!)

+Aren
2012/12/20, 13:43
نوکیا حتی تو تلبت آیندش همون حاشیه هایی رو که n8 , n9 داشت نگه داشته. (انگار n8 رو از بقلش بگیری بکشی!)
این طرح کانسپت هست! طرح نهایی نیست! حتی از طرف نوکیا هم نیست!
ولی این ایراد رو می تونی بر محصولات اپل بگیری!
ipod, ipad, iphone هر سه به یک طرح!

meelad
2012/12/20, 15:15
این طرح کانسپت هست! طرح نهایی نیست! حتی از طرف نوکیا هم نیست!
ولی این ایراد رو می تونی بر محصولات اپل بگیری!
ipod, ipad, iphone هر سه به یک طرح!
n8 و n9 و همین تبلت خیلی هم طراحی قشنگ و جالبی داره حالا اگه این طرح رو تو تبلت هاش هم نگه داره به نظر من بد نیست.
این طور کارا رو خیلی از شرکت ها انجام میدین چون نمی خوان ریسک کنن و طراحی های نا مساوی برای محصولات مختلفشون داشته باشن
در واقع می خوان محصولاتشون از نظر طراحی در یک خانواده قرار بگیرن