PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویری از بیست سال فیفا

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/18, 15:57
خبرگزاری فارس: بازی فوتبال فیفا یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری است که علاقه‌مندان به آن هر سال در انتظار نسخه جدیدش هستند.

اگر از طرفداران بازی‌های کامپیوتری به خصوص بازی فوتبال فیفا باشید حتماً هر سال در انتظار نسخه جدید این بازی هستید.

این بازی که یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری ورزشی است، از سال 1993 میلادی به شکل امروزی خود در آمده است، اما از کیفیت گرافیکی ابتدایی آن در سال‌های اول تا امروز که همه چیز بازی در نهایت ظرافت و با جزئیات کامل طراحی شده مسیر طولانی‌ای سپری شده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)منبع: سایت برترین ها

Hessam
2012/12/18, 16:08
بهترین فیفا، فیفا 07 و تا حدودی هم فیفا 10 بود! فیفا 08 و 09 بسیار نا امید کننده و افتضاح بود!
با فیفا 07 زندگی کردم... یه عمر خاطرات فراموش نشدنی...
از فیفا 2000 تحولی عظیم و پیشرفت بالای فیفا آغاز به کار کرد...
اصلآً کلاً سال 2000 انگار جهان نو شد! همه چیز به یکباره از حالت قدیمی بودن خارج شد و عصر معاصر شد!
پی اس ها هم فقط پی اس 9 و پی اس 11 فوق العاده بودن!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/18, 16:12
من کلا فیفا بازی نمیکنم
فقط pes
فیفا شخصیت هاش زنده نیست ولی شخصیت های pes خیلی شبیه واقعیت هستند

h_esfahanian
2012/12/18, 16:53
من کلا فیفا بازی نمیکنم
فقط pes

ولی من عکس نظر شمارو دارم!
قبل از هرگونه اعمال نظری توجه به شرکت های سازنده هم داشته باشیم.
شرکتی مثل ea قابل قیاس با konami نیست.

Ali_zm11
2012/12/18, 17:03
خبرگزاری فارس: بازی فوتبال فیفا یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری است که علاقه‌مندان به آن هر سال در انتظار نسخه جدیدش هستند.

اگر از طرفداران بازی‌های کامپیوتری به خصوص بازی فوتبال فیفا باشید حتماً هر سال در انتظار نسخه جدید این بازی هستید.

این بازی که یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری ورزشی است، از سال 1993 میلادی به شکل امروزی خود در آمده است، اما از کیفیت گرافیکی ابتدایی آن در سال‌های اول تا امروز که همه چیز بازی در نهایت ظرافت و با جزئیات کامل طراحی شده مسیر طولانی‌ای سپری شده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)منبع: سایت برترین ها

دوست عزیز چرا عکس فیفا 11 تا 13 ات اینجوریه !!!؟ چرا انقدر گرافیکش کمه !!؟ فیفا 13 انقدر طبیعی با آدم صحبت میکنه ، این عکسی که شما گذاشتی مثل فیفا 2006 افتاده ، حالا یا این عکسا برای pes یا اگرم فیفاس رو حداقل رنج ممکنه ، که اونم از عکسی که برای فیفا 11 و 12 گذاشتی میتونم به جرات بگم این عکس برای pes نه فیفا

Yaser_Aramesh
2012/12/18, 19:56

اتفاقا بیشتر افراد معتقدرند که در Fifa چهره ی بازیکنان طبیعی تر از PES است . از جمله من که به شدت به این مسئله اعتقاد دارم

ahr
2012/12/19, 08:33
احتمالا ايشون نميدونن واقعي چيه آخه چيه pes واقعيه تا چهرهاش باشه

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/20, 00:54
دوست عزیز چرا عکس فیفا 11 تا 13 ات اینجوریه !!!؟ چرا انقدر گرافیکش کمه !!؟ فیفا 13 انقدر طبیعی با آدم صحبت میکنه ، این عکسی که شما گذاشتی مثل فیفا 2006 افتاده ، حالا یا این عکسا برای pes یا اگرم فیفاس رو حداقل رنج ممکنه ، که اونم از عکسی که برای فیفا 11 و 12 گذاشتی میتونم به جرات بگم این عکس برای pes نه فیفا

دوست عزیز عکس ها رو که من نگذاشتم؛ همونطور که میبینید منبع رو نوشتم.
در ضمن در هیچ نسخه ای از پس نوار نتیجه بازی و نوار های اسم بازیکنان این شکلی نیست

به نظر من بازیکنان تو فیفا بیشتر شبیه سیخ هستند تا آدم.

بلاخره من طرفدار پس هستم و هر کسی هم نظر خودشو داره که صد در صد قابل احترامه

ممنون