PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آندروید استرالیا را نیز فتح کرد !

Yaser_Aramesh
2012/12/17, 19:17
16115

استرالیا یکی از کشورهایی بود که تا چندی پیش تعداد اسمارت فون ها و تبلت های مبتنی بر iOS آن بیشتر از Android بود اما حالا بر طبق آمار منتشر شده از سوی شرکتی استرالیایی به نام Telsyteدر حال حاضر بیش از 10 میلیون دستگاه آندرویدی در استرالیا فعال است که 44 درصد از بازار سیستم عامل ها را شامل می شود و این 1 درصد بیشتر از iOS است

Foad Fadaghi از Telsyte اینگونه گفته است که : قیمت های پایین تر ,چرخه ی سریعتر محصولات و پشتیبانی حامل ها به آندروید کمک کردند تا به جلودار پلت فروم ها تبدیل شود

با توجه به آمار رشد آندروید در کشورهای مختلف و همینطور ورود ویندوزفون 8 با اسمارت فون ها سری محبوب Lumia و همچنین HTC و سامسونگ به نظر می رسد iOS شکست سختی خواهد خورد اگر اپل فکری نکند !

Yaser_Aramesh
2012/12/17, 19:32
به نظر من بیشترین عامل رشد آندروید و محبوبیتش , تنوع محصولاتش هست.

قیمت کمتر و پشتیبانی عامل های کم اثر تری هستند.

iphone و iPad هم در کل دنیا محبوب هستند چون خاص هستند.چرا خاص هستند ؟ چون Apple اونها رو میسازه

به نظر شما چه عواملی بیشترین تاثیر را در رشد آندروید داشتند ؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/17, 19:37
تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن ها علت برتری بر ویندوز
قیمت متنوع علت برتری بر ios

Yaser_Aramesh
2012/12/17, 20:28
تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن ها علت برتری بر ویندوز
قیمت متنوع علت برتری بر ios
ممنون از اعلام نظرتون

سعی کنید نام ویندورفون رو کامل بگید . بعضی از کسانی که در این زمینه اطلاعات ندارند اشتباه میگیرن

+Aren
2012/12/17, 22:41
اندروید دلیل اصلی همه گیر شدند از نظر من تنوع قیمتی اون هست.
شما در هر رنج قیمتی می توانید یک گوشی اندرویدی داشته باشید. در حالی که ویندوزفون ها و iOsی ها قیمتی بالایی دارند!
با احترام به نظر آقا محمد:
تعداد اپلکیشن ها از نظر من برتری نیست!
من هم خودم تنهایی می توانم 1001 بازی تتریس با تغییر آیکون ها، بک گروندها و... در مارکت ویندوزفون قرار بدهم! آیا ارزش دارد؟
باید به دنبال برنامه های کاربردی باشیم:
مثل گوگل مپ، آفیس، نوکیا مپ، سیتی لنز، اسکایپ، اسکای درایو، گوگل درایو و...
کدام یک نیاز یک فرد عادی، کدام یک نیاز یک تاجر یا یک مهندس را برطرف می کنند؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/17, 22:58
اندروید دلیل اصلی همه گیر شدند از نظر من تنوع قیمتی اون هست.
شما در هر رنج قیمتی می توانید یک گوشی اندرویدی داشته باشید. در حالی که ویندوزفون ها و iOsی ها قیمتی بالایی دارند!
با احترام به نظر آقا محمد:
تعداد اپلکیشن ها از نظر من برتری نیست!
من هم خودم تنهایی می توانم 1001 بازی تتریس با تغییر آیکون ها، بک گروندها و... در مارکت ویندوزفون قرار بدهم! آیا ارزش دارد؟
باید به دنبال برنامه های کاربردی باشیم:
مثل گوگل مپ، آفیس، نوکیا مپ، سیتی لنز، اسکایپ، اسکای درایو، گوگل درایو و...
کدام یک نیاز یک فرد عادی، کدام یک نیاز یک تاجر یا یک مهندس را برطرف می کنند؟

حرف شما کاملا درسته
قطعا ویندوز فون برنامه های بهتر و مهم تر و کاربردی تری نسبت به اندروید داره
ولی به شخصه خودم اگر بخوام یک اسمارت فون بخرم مهمترین هدفم فراهم کردن یک سرگرمی برای لحظات بیکاریه که در غیر اینصورت یک گوشی ساده میخرم
من از شما میپرسم که آیا ویندوز فون در کنار نرم افزار های کاربردیش میتونه منو سرگرم کنه؟ آیا به اندازه کافی بازی داره؟
فکر میکنید چند درصد از خریدارام اسمارت فون هدفی مشابه من دارند؟ غیر از اینه که اکثرشون؟
ممنون

+Aren
2012/12/17, 23:16
حرف شما کاملا درسته
قطعا ویندوز فون برنامه های بهتر و مهم تر و کاربردی تری نسبت به اندروید داره
ولی به شخصه خودم اگر بخوام یک اسمارت فون بخرم مهمترین هدفم فراهم کردن یک سرگرمی برای لحظات بیکاریه که در غیر اینصورت یک گوشی ساده میخرم
من از شما میپرسم که آیا ویندوز فون در کنار نرم افزار های کاربردیش میتونه منو سرگرم کنه؟ آیا به اندازه کافی بازی داره؟
فکر میکنید چند درصد از خریدارام اسمارت فون هدفی مشابه من دارند؟ غیر از اینه که اکثرشون؟
ممنون
اگر دنبال سرگرمی هستید در حال حاضر فکر کنم iOs بهتر باشه!
یه گوشی ساده+ آیپاد تاچ خوبه!
اما در آینده ویندوزفون با پشتیبانی از DirectX 11 بازی های بهتری خواهد داشت!
ولی در حال حاضر ویندوزفون برای بازی هیچ حرفی ندارد!(بازی خوب زیاد دارد اما در مقابل تعداد بازی های سایر پلتفرم ها کم است)
اما با رویکرد جدید اوضاع متفاوت خواهد بود! فقط چند ماه صبر نیاز است.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/17, 23:40
اگر دنبال سرگرمی هستید در حال حاضر فکر کنم iOs بهتر باشه!
یه گوشی ساده+ آیپاد تاچ خوبه!
اما در آینده ویندوزفون با پشتیبانی از DirectX 11 بازی های بهتری خواهد داشت!
ولی در حال حاضر ویندوزفون برای بازی هیچ حرفی ندارد!(بازی خوب زیاد دارد اما در مقابل تعداد بازی های سایر پلتفرم ها کم است)
اما با رویکرد جدید اوضاع متفاوت خواهد بود! فقط چند ماه صبر نیاز است.

متاسفانه آیپاد تاچ خیلی گرونه و من حتی نمیتونم یک تبلت معمولی اندرویدی مثل Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 بخرم وگر نه منم صد در صد با گوشی ساده + تبلت موافقم!!!!!!
من نهایتا بتونم یک اکسپریا پی بخرم که هم سرگرمی داشته باشم و هم گوشی :دی
پس نهایتا رسیدیم به حرف اول که ویندوز فون تنوع برنامه نداره و iOs تنوع قیمت و ما مجبوریم اندروید رو انتخاب کنیم

در مورد آینده ویندوز فون هم صد در صد با شما موافقم که در هر زمینه ای بهترین خواهد بود
ولی فکر میکنم در زمینه برنامه های سرگرم کننده به زمان بیشتر از چند ماه نیاز داره
اگر شما فکر میکنید تا یک سال آینده این مسئله حل میشه فکر کنم بتونم تا اون موقع صبر کنم؛ احتمالا تا اون موقع نمونه های ارزونتری هم خواهد رسید که مناسب من باشه

به نظرم لذت کار کردن با ویندوز 8 به قدری خاصه که میتونه خیلی ها رو وسوسه کنه تا خیلی تصمیم ها رو بگیرن

ممنون

+Aren
2012/12/18, 10:04
محمد جان برنامه و بازی دو موضوع جداست!
برنامه های ویندوزفون بهترن! مشکل در بازی هاست.
و به قول یک بنده خدایی الان همه سیستم عامل ها در صطح حرفه ای هستند و برمیگرده به سلیقه ما.
مثل شما کهاهل سرگرمی هستید و پول iOS ندارید و اندروید می خرید.
البته اینکه هر کدوم نقایصی دارند هم درسته.
به هر حال هر کسی می تونه طبق نیازهاش یک سیستم عامل بخره!