PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گران‌ترین خودرو دنیا در بندر انزلی +عکس

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/16, 22:57
پرشین خودرو: بعد از حرف و حدیث‌های بسیار و شایعات گسترده، بالاخره گران‌ترین خودروی دنیا به صورت موقتی وارد ایران شد.

تصاویری از گمرک بندر انزلی منتشر شده که نشان می‌دهد یک دستگاه بوگاتی خوش‌رنگ وارد خاک ایران شده است.

به گزارش بازار خبر، داستان از این قرار است که بوگاتی فوق از طریق کریدور ایران از مبدا به مقصد روسیه ارسال خواهد شد.

بوگاتی فوق از مدل Veyron است. خودرویی با موتور 8 لیتری 16 سیلندر با آرایش Wشکل. قدرت این محصول 1000 اسب‌بخار است.

قیمت این مدل بوگاتی یک میلیون و 200 هزار دلار است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

منبع: سایت برترین ها

th e nd
2012/12/16, 23:06
فکر نمی کردم انقدر صدا کنه!
اشتباه کردم گذاشتمش اونجا!

Hessam
2012/12/17, 01:15
سریع ترین خودروی دنیا هم هست بوگاتی ویرون و رکوردش در گینس ثبت شده حتی!
البته من واقعاً از ماشین های بوگاتی خوشم نمیاد...

s@j@d
2012/12/17, 08:37
من یه مستند ازش دیدم هیولا. میگفت شتاب اولیش تو 2.5 ثانیه از صفر به 400 کیلومتر میرسه . یه چیز خیلی عجیب تر اینه که میگفت ترمز که بزنه تو کمتر از 2.5 ثانیه از سرعت 400 کیلومتر میرسه به صفر مطلق(یعنی کمتر 5 ثانیه به حداکثر سرعت میرسه و کاملا می ایسته).

بوگاتی ساخت کمپانی عظیم فولکس واگنه.

Castiel
2012/12/17, 09:38
از صفر تا 100 این خودرو 2.9 ثانیه است و 9 تا 10 ثانیه زمان نیاز است تا از سرعت 400 کیلومتر در ساعت به حالت سکون در آید.
این خودرو دارای 12 رادیاتور است که برای ساخت هر کدام از آنها 600 ساعت زمان صرف می شود!!
موتور این خودرو فاقد روکش است و کاملا باز و آزاد در پشت خودرو نصب گردیده، زیرا حرارت تولیدی موتور در حداکثر سرعت به حدی می رسد که نمی تواند با قرار دادن پوشش، مراحل خنک سازی صورت بگیرد.
اسپویلر یا همان باله عقب خودرو دارای چهار حالت است که توسط جکهای هیدرولیک و سنسور های مختلف کنترل می شود که شامل:

1- حالت غیر فعال
2- تا سرعت 250 کیلومتر به بالاترین ارتفاع می رسد
3- از سرعت 320 کیلومتر این ارتفاع برای آیرودینامیک بهتر به نصف کاهش می یابد.
4- در حالت ترمز گیری به صورت عمودی در می آید تا همانند باله هواپیما عملیات ترمز گیری را سرعت ببخشد.

102020
2012/12/17, 11:49
یعنی از پراید بهتره:d

Dark Bloo
2012/12/17, 12:04
من یه مستند ازش دیدم هیولا. میگفت شتاب اولیش تو 2.5 ثانیه از صفر به 400 کیلومتر میرسه . یه چیز خیلی عجیب تر اینه که میگفت ترمز که بزنه تو کمتر از 2.5 ثانیه از سرعت 400 کیلومتر میرسه به صفر مطلق(یعنی کمتر 5 ثانیه به حداکثر سرعت میرسه و کاملا می ایسته).
بوگاتی ساخت کمپانی عظیم فولکس واگنه.
پس اونی که من دیدم رو ندیدی
میدونی قدرت واقعی اسب بخار این هلولا :دی چقدره؟؟؟؟
3 (یا 4) هزار اسب بخار که 2 (یا 3) هزارتاش میشه گرما و به هدر میره
تو مستندی که من دیدم
برای بار اول که موتورشو تست میکردن تو شرکت ولکس واگن میدونی چی شد؟؟
دودکشای شرکت فولکس واگن بر اثر میزان گرمای تولیدی موتور، سوخت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کیف کردیییییییییی

Castiel
2012/12/17, 12:18
یعنی از پراید بهتره:d

نه خوشبختانه در این زمینه پراید بی رقیب است!

iranmanoto
2012/12/17, 12:32
من فقط از یه چیز این ماشین خوشم میاد
و اون اینه که دو تیکه جلو و عقب ماشین فقط با 14 پیچ(شایدم15 تا) به هم وصل میشن!!!!!
البته پیچ ها تمام تیتانیوم هستن و حالا حالا ها باز یا خورده و... نمیشن
فکر کن با سرعت 407 تا داری میری بعد میبینی پیچ ها باز شدن و مسافرهای پشت کرایشون رو ندادن!!!!
ولی من استون مارتین و کاماروss رو به این و 100 ماشین دیگه ترجیح میدم!!!
راستی یه چیزی!!
بوگاتی مجوز تردد تو ایران رو نداره!!!

Amir99
2012/12/17, 13:35
یه پیچ تیتانیوم این ماشین پول یه Hyundai Sonata است باور می کنید؟

VSH-Katana
2012/12/17, 14:24
اول اینکه اصلا با بوگاتی حال نمیکنم !
دوم اینکه از لحاظ شتاب از مکلارن f1 کم میاره (مال 15 سال پیشه)
سوم اینکه این ماشین هیولاست!یعنی میشه یکی از اینا داشته باشم؟ اگه بشه میفروشم و باهاش یه فراری برلینتا میخرم !
چهارم اینکه من پراید رو 100000000 تا از اینا عوض نمیکنم!

darkknight
2012/12/17, 16:05
من فقط از یه چیز این ماشین خوشم میاد
و اون اینه که دو تیکه جلو و عقب ماشین فقط با 14 پیچ(شایدم15 تا) به هم وصل میشن!!!!!
البته پیچ ها تمام تیتانیوم هستن و حالا حالا ها باز یا خورده و... نمیشن
فکر کن با سرعت 407 ت
بعد میبینی پیچ ها باز شدن و مسافرهای پشت کرایشون رو ندادن!!!!
ولی من استون مارتین و کاماروss رو به این و 100 ماشین دیگه ترجیح میدم!!!
راستی یه چیزی!!
بوگاتی مجوز تردد تو ایران رو نداره!!!

فکر کنم 4 پیچ بود(حافظه یاری نمیکنه)
در ضمن الان تا417 تا هم رفته
حالا 407 تا رو توی کدوم پیچ میخواهید برید؟:دی :d

darkknight
2012/12/17, 16:07
نه دیگه در این حد هم نیست
پیچش حدود150یورو(یا50 یورو)کلا خیلی هم فرقی نمیکنه:دی
هر جفت لاستیکش هم 90 میلیون تومن(البته برای اون زمانیکه.................................... .......)

darkknight
2012/12/17, 16:08
در ضمن تا وقتی که پراید هست دیگه این ماشین های مسخره رو ادم میخواد چیکار؟

iranmanoto
2012/12/17, 16:17
فکر کنم 4 پیچ بود(حافظه یاری نمیکنه)
در ضمن الان تا417 تا هم رفته
حالا 407 تا رو توی کدوم پیچ میخواهید برید؟:دی :d
نه 4 تا نیستش
یا 14تا یا 15 تا
با 4تا چرخ ماشین پیچ میکنن!!

هر جفت لاستیکش هم 90 میلیون تومن(البته برای اون زمانیکه.................................... .......)
هر پیچش 1000 دلار هست
بله لاستیکاش 36 سانت عرضشونه
و مخصوص بوگاتی طراحی شده

darkknight
2012/12/17, 16:43
نه 4 تا نیستش
یا 14تا یا 15 تا
با 4تا چرخ ماشین پیچ میکنن!!

هر پیچش 1000 دلار هست
بله لاستیکاش 36 سانت عرضشونه
و مخصوص بوگاتی طراحی شده
اخه چون پراید با 2 پیچ کل بدنه رو نگه داشته گفتم شایذ این با 4 پیچ بتونه این کار رو انجام بده:دی(ولی هر چی فکر میکنم من شنیدم 4 پیچ(الان یعنی خود درگیری پیدا کردم:دی)
ولی 14 15 پیچ هم خیلی هست
تو ابادان من شنیدم بوگاتی رو با 4 پیچ به هم متصل کردن(:دی)
نشون میداد لاستیک ها رو چجوری تست میکنن من اشکم در امده بود:دی
حالا الان یه پیچش شد قیمت یه سوناتا؟غیرتی میشم ها........:دی

SZEUS
2012/12/17, 17:10
من فکنم خبر درست نباشه این شایعات قبلانم بوده یه عکس بود با فتوشاپ پلاکشو دست کاری کرده بودند
ولی صاحابش از جونش سیر شده باشه اورده تو ایران
نیست که خیابونا ما صافه تتو دست انداز بیفته هیچی ازش نمیدونه این ماشینا از کف ماشین تا اسفالد ارتفاع خیلی کمی دارند

ولی در کل هیچ چیز زوندا نمیشه :d
پاگانی زوندا r یه چیزیه نگو نپرست از 200 تا ایست کامل چهار ثانیه ماشین جاده نیست اجازه ی حرکت در جادرو نداره چون یک سری استاندادارو نداره
تو پیست یه مشکل هست خیلی پر سرو صداست تو بیشتر پیستها محدودیت صدا هست اگه بری میندازندت بیرون
تو پیست تخ ت گاز اول شد با زمان یک دقیقه هشت ثانیه
اینم یه عکس با پرچم وطنی

پینوشت چرا من نمیتونم عکس بگذارم تو پستم ؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/17, 19:33
ولی صاحابش از جونش سیر شده باشه اورده تو ایران
نیست که خیابونا ما صافه تتو دست انداز بیفته هیچی ازش نمیدونه این ماشینا از کف ماشین تا اسفالد ارتفاع خیلی کمی دارند

تو جاده که باهاش نروندن
داره از دبی ترانزیت میشه به روسیه

Castiel
2012/12/17, 19:46
پینوشت چرا من نمیتونم عکس بگذارم تو پستم ؟

چه مراحلی برای قرار دادن عکس انجام می دهید؟

s@j@d
2012/12/17, 19:59
پس اونی که من دیدم رو ندیدی
میدونی قدرت واقعی اسب بخار این هلولا :دی چقدره؟؟؟؟
3 (یا 4) هزار اسب بخار که 2 (یا 3) هزارتاش میشه گرما و به هدر میره
تو مستندی که من دیدم
برای بار اول که موتورشو تست میکردن تو شرکت ولکس واگن میدونی چی شد؟؟
دودکشای شرکت فولکس واگن بر اثر میزان گرمای تولیدی موتور، سوخت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کیف کردیییییییییی

آره کیف کردم. خوب تو همون مستندی که من دیدم همینا هم بود خوب. ولی میگفت
شتاب اولیش تو 2.5 ثانیه از صفر به 400 کیلومتر میرسه . یه چیز خیلی عجیب تر اینه که میگفت ترمز که بزنه تو کمتر از 2.5 ثانیه از سرعت 400 کیلومتر میرسه به صفر مطلق(یعنی کمتر 5 ثانیه به حداکثر سرعت میرسه و کاملا می ایسته).

ولی الان دوست خوبمون Castiel (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جان
میفرماین از صفر تا 100 این خودرو 2.9 ثانیه است و 9 تا 10 ثانیه زمان نیاز است تا از سرعت 400 کیلومتر در ساعت به حالت سکون در آید.

پس یعنی من اشتباه مطلب رو گرفتم وقتی مستند رو میدیدم. البته من چند ماه پیش مستند رو دیدم دقیق تو ذهنم نیست

s@j@d
2012/12/17, 20:03

تو مستندی که من دیدم میگفت هر پیچ 1000 دلار. ولی دقیقا یادم نیست 12 یا 14 پیچ

darkknight
2012/12/17, 21:34
اره من یادمه 10 ثانیه بود

SZEUS
2012/12/18, 00:04
چه مراحلی برای قرار دادن عکس انجام می دهید؟
از این طریق
صفحه سفید میشه هیچ چیز نمی اره یا وقتیم می اره بعد از گذاشتن ارر میده خواستم عکسو بکشم نشد لینکشو میگذاشت

rohekhabis
2012/12/18, 05:49
با سلام ! با عرض پوزش اشتباه به عرضتون رسوندن ! بوگاتی ویرون یک خودرو 16 سیلندر با 8 هزار سی سی حجم موتوره که 1001 اسب بخار قدرت داره ! شتاب 0-100 این خودرو دقیقاً 2.5 ثانیه اس ! و حداکثر سرعتش 407 کیلومتر در ساعت برای مدل Veyron و برای مدل Super Sport حدود 434 کیلومتره ! و به یه سیستم ترمزی مجهزه که در شرایط اضطراری میتونه سرعت خودرو رو از 400 کیلومتر در ساعت در مدت زمان 10 ثانیه به صفر برسونه ! چیزای جالب در مورد این خودرو وجود دو سوییچه !!!!! یه سوییچ تا دنده 6 و سوییچ دوم فقط واسه دنده 7 !! پهنای لاستیک عقب این خودرو 40.5 سانتیمتره !! (( لاستیک کشنده اسکانیا 36.5 سانتی متره )) !! و همچنین طراح این خودرو فقط به مدت 2 سال تمام زمان صرف خنک کنندگی این غول بی شاخ و دم کرده ! جالب اینه که این خودرو در نمونه پروتوتایپ 18 سیلندر بوده که تونسته بودن با اتصال سه موتوره 6 سیلندر 1150 اسب بخار قدرت بیرون بکشن !! که بعدها در نمونه تولیدی موتور این خودرو به دو عدد موتور 8 سیلندر مجهز شد !:):D

Arthur
2012/12/19, 22:34
مطمعن هستین گرون ترین ماشین هست؟
یه مدل استون مارتین تو t3 دیدم که 1.5 میلیون دلار بود....

darkknight
2012/12/19, 22:55
مطمعن هستین گرون ترین ماشین هست؟
یه مدل استون مارتین تو t3 دیدم که 1.5 میلیون دلار بود....
لامبورگینی ربتون هم قیمتش بد نیست(البته اگه اشتباه نکنم)
یه بوگاتی هم شنیدم از پلاتین بدنه اش بود دیگه قیمتش رو خودتون حدس بزنید