PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش مودم ADSL - TP-Link TD-W8151 ADSL2+ Wireless Modem

Dark Bloo
2012/12/16, 21:36
فروخته شد در فروم لیون کامپیوتر
ختم تاپیک

سلام به همگی
خب همونطور که از عنوان تاپیک معلومه
یک دستگاه مودم/روتر ADSL تی پی لینک مدل TD-W8151
به فروش میرسد
مودم سری N هست، تک پورت هست
4 ماه کارکرده (تاریخ خرید خودم 91/5/25 هست ولی حدود 1 ماه بی استفاده بوده)
بسیار تر و تمیز و سالم و با لوازم کامل خودش
همونطوری که تو عکس می بینید اصلا از کابل شبکه خودش استفاده نشده به هیچ وجه
همینطور سیمهای تلفن که بستش هم هنوز باز نشده
به همراه اسپلیتر اصلی خودش
با گارانتی اصلی فرادانش سامان که 3 ساله است (تا سال 94)
خودم (همونطور که تو فاکتور می بینید) 60 خریدم
قیمت پایه رو هم 60 میدم
فروش فوری: 70 تومن
فروش مزایده ای هست هرکی بهتر خرید تقدیم میشه
قیمت فروش نو الان در بازار 80 تومنه که فعلا هم موجود نیست
(امروز صبح خودم از فروشگاه اصلیش پرسیدم که میگفت یه 2 3 هفته دیگه میاد)
اینم لینک قیمت نوش:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. TD-W8151 ADSL2+ Wireless Modem/
عکسهای مودم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;***91;url]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/url] target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;URL=فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.]***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]***91;/URL])فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;URL=فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.]***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]***91;/URL])فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;***91;url]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/url] target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dark Bloo
2012/12/17, 10:52
نبووووووووووود؟؟؟؟
این فوری مشتری داره هااااااااا
برو بالا

Dark Bloo
2012/12/20, 13:29
در فروم لیون کامپیوتر فروخته شد
ختم تاپیک
به قیمت فوری که به خاطر گل روی خریدار و
به پیشنهاد خودم 2 تومن نیز تخفیف داده شد.