PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين سريال اجتماعي ايراني

NAVID OC
2012/12/15, 21:06
با سلام...
مي خواستم نظر دوستان را در خصوص بهترين سريال اجتماعي ايراني بپرسم.
سريال هايي مانند در چشم باد مدار صفر درجه زير هشت ...

من خودم به شخصه به مدار صفر درجه رأي مي دهم.(*)

:>

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/15, 21:13
چه ربطی به انجکن صوت و تصویر داره؟؟؟؟
باید تو بحث آزاد مطرح میکردید

من مدار صفر درجه رو ندیدم
ولی در چشم باد فوق العاده بود
یک روایت کامل و کم نقص از تاریخ معاصر ایران
حریفش هم فعلا مختار نامه و شوق پرواز است
البته میدونم مختار نامه اجتماعی نیست ولی من در کل عرض کردم

تایپک خیلی خوبیه فقط جاش مناسب نیست

Arsn
2012/12/15, 21:23
منتقل شد !

سریال ایرانی چی هست که اجتماعیش چی باشه !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/15, 21:32
منتقل شد !

سریال ایرانی چی هست که اجتماعیش چی باشه !

علیرضا جان بی انصافی نکن؛ شما این سه تا سریال رو که گفتم دیدی؟ حتما دیدی دیگه!!! مگه میشه ندیده باشی.

(آخر سوالم رو طوری گفتم که نتونی بگی پ ن پ) :دی

NAVID OC
2012/12/15, 21:35
ببخشيد شرمنده ... مكانش اشتباه انتخاب شد! بسيار پوزش.
خوب همون طور كه مي دانيد سريال هاي ايراني اكثرا به دليل كمبود بودجه خوب از آب در نمي آيند.
اما در ايران واقعا كار گرد ان هاي بسيار توانايي هستند كه بعضي از آن ها به اعتقاد من از كارگردان هاي هاليوود توانا ترند!
كارگردان هايي به مانند داريوش مهر جويي - حسن فتحي - ابراهيم حاتمي كيا - عباس كيا رستمي!
علي رضا جان اين حرف را نزن درسته كه بالغ بر ٩٠ درصد سريال هاي إيراني واقعا حتي ارزش بحث رو هم ندارن و به نظر من حتي ديدنشون هم حرام است!!!
ولي علي رضا جان نبايد اون ١٠ درصد را قاطي بقيه كني عزيز دل!...
به تمامي بچه هاي گل اين فروم توصيه أكيد مي كنم حتما مدار صفر درجه را كه كار حسن فتحي است و با داستاني كاملا واقعي ساخته شده را ببينند! بودجه بسيار كلاني خرج اين سريال شده و حدود ٤٠ قسمت آن در اروپا گرفته شده. با اين كه خود من به دليل مشغله زياد نمي نونم اين شاهكار تاريخ سينمائ جهان را ببينم! ولي ٣ قسمت از اون را ديدم و تيزر اون را هم ديدم! باور تون نمي شود اگر بگويم با همون تيزرش اشك از چشمان سرازير شد!!! بسيار بسيار احساساتي شدم. سريال كاملا حرفه اي ساخته شده و در نوبه خودش بي نظير است.
در چشم باد هم يكي از بي نظير ترين شاهكار هاي سريال جهان بود.

wnhl
2012/12/15, 21:46
در چشم باد سریال خوبی بود.
ولی ازون بهتر مدار صفر درجه با بازی زیبای شهاب حسینی بود.
البته جفت اینا تاریخی اجتماعین.
سریال شوق پروازم یه اثر خیلی ضعیف بود که اگه توی خود سایتشم رفته باشید توی یکی از نظرات جنجالیش نوشته بود که این سریال فقط به دلیل بعضی دلایل توی گروه فیلم های درجه الف قرار گرفته وگرنه اصلا ارزشش رو نداشت.
البته اینا رو ما میگیم اگه از قدیمیا بپرسی میگن پدرسالار - سلطان و شبان و ....
در مورد تاریخی هم بهترین فیلم بر طبق نظر اکثر دوستان منتقد سینما(دوستان خودم به بقیه کار ندارم.) از جمله خودم سریال امام علی بود.
و ضعیف ترین سریال هم ولایت عشق بود.
مختار نامه هم اثر خوبی بود ولیییییییییییییییییییی خیلی ناهنجاری داشت و
مثل فیلم برداری ضعیف و استفاده از روایت های خیلی ضعیف تر.

Castiel
2012/12/15, 22:05
1- مدار صفر درجه
2- در چشم باد (اگر بیش از حد طولانی نمی کردند، الان اول بود!)
3- نداریم!

ARMIN
2012/12/16, 01:15
1. کلیه سریال های مهران مدیری (از دید اجتماعی)
2. مدار صفر درجه (به دلیل دست بردن در قسمت هایی از تاریخ و عوض کردن آن مقام دوم میدم - البته قاعدتا" با عذر موجه)
3. خانه سبز (بچه گیام خیلی باهاش حال میکردم)

Osuk
2012/12/16, 01:22
در چشم باد عالی بود
مدار صفر درجه رو ندیدم !
کلا فیلم خوب نداریم تو ایران !
یاحق

th e nd
2012/12/16, 09:27
1- پس از باران
2- کیف انگلیسی
3- فردا دیر است
4- شهریار
5- پهلوانان نمی میرند

NAVID OC
2012/12/17, 19:26
مدارصفر درجه نام سریالی ایرانی است که از ۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن رفت. این فیلم بر اساس زندگی واقعی عبدالحسین سرداری ساخته شده‌است

فیلم ماجرای سفر دانشجویی ایرانی به نام حبیب پارسا (شهاب حسینی) به فرانسه- به خاطر تحصیل در رشتهٔ فلسفه در دانشگاه پاریس - را نشان می‌دهد. ماجرا بر بستر جنگ جهانی دوم و شکل گرفتن صهیونیزم و تسلط تدریجی بر فلسطین می گذرد که طبیعتاً فضای داستان متأثر از این واقعه مهم تاریخی است. در اثنای اعزام دانشجویان ایرانی به فرانسه و همچنین تحصیل آنها در دانشگاه پاریس، جنگ جهانی دوم نیز در حال آغاز است. حبیب پارسا در دانشگاه با دختری یهودی به نام سارا استروک (ناتالی متی) آشنا می‌شود که اوایل، در کلاس با یکدیگر به مخالفت می‌پردازند که تدریجاً این مخالفت و سرکشی به عشق و تمایل بین این دو نفر مبدل می‌شود. ترور یهودیان به دست صهیونیست‌ها در ایران و اروپا و دنبال کردن سرنوشت دانشجویی ایرانی در فرانسه و رابطه عاطفی او با دانشجویی یهودی با سلسله حوادثی به یکدیگر مرتبط می‌شوند. به دنبال فتح پاریس توسط آلمان‌های فاشیستی، جان سارا آستروک و خانواده‌اش نیز به خطر می‌افتد زیرا دولت آلمان با یهودیان مخالف است. و پس از این وقایع مشکلات فراوانی برای حبیب که پس از مدتی به ایران باز می‌گردد روی می‌دهد. از جمله از دست دادن پدر و خواهرش، و زندانی شدن او. ولی در آخر پس از رهایی از زندان به معشوق خود می‌رسد.

VSH-Katana
2012/12/17, 19:56
1.زیر تیغ
2.در چشم باد
3.شب دهم

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/17, 20:10
بله بله
زیر تیغ و امام علی (ع) رو فراموش کردم
فیلم امام رضا (ع) هم خوب بود.

دوستان اگر نگیم تو آسیا پیشتازیم حداقل تو منطقه که هستیم!!!!!!

th e nd
2013/06/21, 18:41
1- پس از باران
2- کیف انگلیسی
3- فردا دیر است
4- شهریار
5- پهلوانان نمی میرند

به این لیست ششمی رو هم اضافه کنید!

6- روزگار جوانی

Mr.Kourosh
2013/06/21, 19:49
سریال سه در چهار