PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : GT70 Dragon Edition اژدهای از کوههای MSI

mortalviper
2012/12/15, 10:15
اول سلام..........
با اجازه دوستان این اولین موضوعی هستش که میذارم تو سایت.......
اگه کمی و کاستی داشت دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن.......
و اما بعد........دوستان یه لپ تاپ توی سایت MSI دیدم که به نظرم یه لپ تاب کامل برای بازی هستش و خیلی دلم خواست......

16050

(نه که بگم دلم سوخت اصلا........) فقط جز اون سری از لپ تاپ هاست که ممکنه دل شما هم بخواد......
پس گفتم بهتون خبر بدم.......... (نرید مثل بعضی ها شب خوابشو ببینید........)
این لپ تاپ همون جور که از اسمش پیدا است جز سری تاپ یا گیمینگ MSI میشه،که برای پردازش های سنگین مخصوصا بازی ها طراحی شده........
حالا بررسی مختصری از این لپ تاب:
1- ظاهر:

16052

16051

16053

از بسته بندی و ظاهر دستگاه هر شخصی مطمئن میشه با سیستمی کامل و درست حسابی طرفه،به خصوص رنگ بندی و طرح های روی بدنه که واقعا میتونه هر شخصی رو مجذوب خودش کنه....
من خودم عاشق طرح اژدهای شدم که در پایین صفحه کلید و پشت بدنه نقش بسته......
2- مشخصات:
سیستم عامل پیش فرض این زیبای خفته Windows 8 هستش که جدیدترین سیتم عامل مایکرو سافت است....
این لپ تاپ به چیپ ست Intel HM77 مجهز است که باعث میشود یک پردازنده قدرتمند نسل سوم 2.4GHz Core i7-3630QM درون لپتاب جا خوش کند که از خانواده ایوی بریج است و دارای 6MB L3 کش میباشد که دارای 4 هسته بوده و از hyper threading نیز پشتیبانی میکند و در داخل خود پردازنده نیز از چیپ گرافیک HD 4000 بهره مند است.....
این لپ تاپ دارای صفحه نمایش 17.3" Full HD 1920x1080 بوده و دارای خاصیت ضد انعکاس میباشد و از LED backlit برای روشنایی صفحه نمایش استفاده مینماید.
چیپ گرافیک مورد استفاده در این لپ تاپ از شرکت معظم Nvidia و مدل GTX 675MX است که دارای GDDR5 4GB RAM میباشد که خود این قطعه در کنار HD Graphics 4000 توانایی پردازش بازیهای روز با کیفیت عالی و رزولیشن بالا را فراهم مینماید.
حافظه رم این لپ تاپ 16 گیگابایت 1600MHz DDR3 است که در 4 اسلات درون این لپ تاب جا گرفته و قابلیت افزایش تا 32گیگابایت را داراست....
هارد ذخیره سازی این لپ تاب به صورت آپشن است و در ظرفیت های مختلف است که شامل هارد دیسک های معمولی به همراه SSD میباشد که باعث افزایش کارایی سیستم به صورت چشمگیری می شود...
شرح ظرفیت های هارد این لپ تاب به صورت زیر است:
GB SSD + 750GB SATA , 256GB SSD + 500GB SATA , 128GB SSD + 750GB SATA ,256
128GB SSD + 500GB SATA , 1.5TB SATA , 1TB SATA
برای ارتباط با انواع شبکه ها نیز از کارت شبکه Killer E2200 بهره مند است.وایرلس آن از استانداردهای 802.11 b/g/n پشتیبانی منماید.
صفحه کلید 102 کلیدی آن قابلیت روشن شدن با 1000 رنگ در 5 طرح بندی مختلف را داراست زیبای آن حس خوبی هنگام اسنفاده از آن به کاربر منتقل مینماید.
این لپ تاپ دارای کرات صدای 7 کانله است و در بالای صفحه نمایش HD Webcam بوده که قابلیت تصویر برداری با کیفیت 720 پیکسل با سرعت 30 فریم در ثانیه میباشد.
این لپ تاب دارای Bluetooth نسخه 4 بوده و نیز از 2 پورت USB 2.0، 3 پورت USB 3.0،1 پورت eSATA، 1 پورت D-Sub نیز برای اتصال به وسایل مختلف بهرهمند است.
وزن این لپ تاب با باطری 9 خانه ای آن حدود 3.9 کیلو گرم است........

خلاصه:
با این لپ تاب و قدرت پردازشی عالی اش میشود تا مدتها با خیال راحت به اجرای بازی های روز پرداخت و از آنها لذت برد.....

در انتها یه لینکی میذارم تا دوستان بتوانند بنچمارک های مختلف این لپ تاب رو ببینن و خودشون در موردش بیشتر اطلاعات کسب کنند...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Editor In chief
2012/12/15, 10:48
دوست خوبم ممنونم از ترجمه و نوشتن اين بررسي خوب. فقط يک موضوع اينکه براي اينکه مطلب خوانش بهتري داشته باشد براي بخش‌ها ميان تيتر در نظر بگيرد تا چشم خطاي کمتري در پيدا کرد عنوان‌ها داشته باشد .

mortalviper
2012/12/15, 17:28
اول سلام............
آقای پناهی ممنونم از حسن توجه جنابعالی........
سعی میکنم از تجربیات و راهنمایی بزرگانی مثل شما استفاده کنم.............