PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تماس تصویری

amirad
2012/12/14, 04:20
سلام به دوستان.
نمی دونم شاید این سوالی که می کنم تکراری یا حتی احمقانه به نظر بیاد ولی لطفا راهنماییم بفرمایید.
من امروز برای اولین بار خواستم با سیم کارت رایتل یک مکالمه تصویری بکنم ولی من و طرف مکالمه ام هر کاری کردیم با sonyexperia live walkman که هر دو هم دوربین جلو دارند وهم 3.5 g رو ساپورت می کردند نتونستیم کاری بکنیم !!!
تا این که من از نوکیا ان 8 و طرفم از نوکیا ان 96 استفاده کرد و بالاخره و به راحتی تمام تونستیم.
می خواستم بدونم اندروید مشکل داره یا این مدل گوشی که حتی دوربین جلو هم داره؟ یا تو اندروید باید از برنامه واسطه استفاده کنیم؟
چون تو نوکیا این کار مثل آب خوردن انجام شد بی هیچ واسطه.

amir-bahador
2012/12/14, 10:33
از نرم افزار تانگو تو اندروید استفاده کن جواب میده

darkknight
2012/12/14, 11:42
حالا چون تکنولوژی سیم کارت های رایتل و همچنین سرعتشون بالا هست ممکنه گوشی های قدیمی مثل
sonyexperia live walkman مشکل داشته باشه
پیشنهاد من استفاده از دوربین جلوی1100است که کیفیت خیلی بالایی داره
بعد دوست عزیز مگه شما سر گنج نشستید که حاضرید اینقدر پول تماس تصویری رو بدین؟مرفهین بی درد که میگن همینه:دی
حداقل از نرم افزارهایی که بر پایه اینترنت هستن استفاده کنید که هزینه و همچنین کیفیت بهتری دارن نسبت به سرویس خود رایتل(حالا از ف - --ی ---ل---ت-----ر نباشن)
حالا انگار اینترنتش ارزونه

darkknight
2012/12/14, 11:44
حالا اینو رو مطمئن نیستم ولی ممکنه این مشکل بدلیل پهنای باند کم رایتل باشه(کلا 3gرو برده زیر سوال)و اینکه گوشی های جدید پهنای باند و سرعت بیشتری روبرای اتصال نیاز دارن

amirad
2012/12/14, 23:44
مشکل این بود که گزینه ای هنگام تماس و شماره گرفتن تو live walkman به صورت پیش فرض برای video call نبود در صورتی که تو n8 وقتی شماره ای رو می خوای بگیری از همون اول هنگام تماس گزینه video call برات فعال هست ولی تو سونی هرچی گشتم نبود.
ازون بدتر این که حتی موقعی که من با n8 به سونی تماس ویدیویی گرفتم ، اپراتور ارور داد که گوشی مقصدتون فابلیت دریافت تماس ویدیویی نداره!!!
ولی به محض این که گوشی مقصد رو با یک n96 عوض کردیم تماس برقرار شد بی سوال و بی دردسر یه راحتی voice call با سرعت و کیفیت بسیار عالی !!! حتی تصورش رو هم نمی کردم بی نظیر بود !
ولی این که سونی نتونست پکرم کرد.
خواستم ببینم کسی از دوستای دیجیتالی این آزمایش رو کرده که بتونه تجربش رو بگه؟