PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت اطلاعات

wowowo
2012/12/13, 17:38
با سلام خدمت دوستان عزیز

راستش من قبلا شنیده بودم امنیت هارد اکسترنال از اینترنال بیشتره -- ولی امروز یه بنده خدایی که خدمات کامپیوتری هم داره گفتم امنیت هارد اکسترنال پایینه و امکان داره یه بار هارد رو وصل کنیم و ببینم هیچی توش نیست !!!!!
میخواستم ببینم در واقع کدوم یکی از هاردها امنیت بیشتری داره ؟؟ اکسترنال یا اینترنال ؟؟؟
تصمیم دارم هارد بخرم ولی با این حرفی که امروز شنیدم شک کردم اینترنال بخرم یا اکسترنال !!!!!!!!

اگه میشه یه راهنمایی بکنین

Castiel
2012/12/13, 18:10
چهار سال هست یک هارد دیسک اکسترنال سیگیت دارم و تاکنون هیچ مشکلی به وجود نیامده. به همان فروشنده استاد و مهندس عزیز بگوئید هارد دیسک بدون ایجاد مشکل توسط کاربر چگونه فرمت می شود؟ و اینکه هر دو از هارد دیسک 3.5 اینچی استفاده می کنند و چه تفاوتی میان آنها از نظر امنیت وجود دارد؟

darkknight
2012/12/13, 18:53
چهار سال هست یک هارد دیسک اکسترنال سیگیت دارم و تاکنون هیچ مشکلی به وجود نیامده. به همان فروشنده استاد و مهندس عزیز بگوئید هارد دیسک بدون ایجاد مشکل توسط کاربر چگونه فرمت می شود؟ و اینکه هر دو از هارد دیسک 3.5 اینچی استفاده می کنند و چه تفاوتی میان آنها از نظر امنیت وجود دارد؟
شاید منظورش اینه که چون بیشتر در معرض حمل و نقل هست امکان صدمه به هارد بیشتر ولی اینی که هارد رو وصل کنیم ببینیم چیزی توش نیست دیگه حرف بی ربطی هست

wowowo
2012/12/13, 19:59

والا فکر نکنم منظورش از اینکه اطلاعات یهو بپره این بود که هارد فرمت بشه -- البته من زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم واسه همین گفتم تو فروم مطرح کنم بهتره
حالا به نظر خود شما اگه بخوام هارد 1 یا 2 بگیرم اکسترنال بهتره یا اینترنال ؟؟ فقط واسه آرشیو قراره استفاده بشه ( البته فعلا که هارد 2 ترا قیمتش رو هواست )
ممنون