PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برخورد از نوع سوم ! تجربه iphone 4s

sezar
2011/11/13, 16:57
1081

امروز فرصتی شد تا با ایفن جدید که توسط یکی از دوستان اپل دوستمان از آنور اب اورده شده بود کار کنم !
تجربه امروز را در اختیار دوستان قرار میدهم !

در نگاه اول چیزه خاصی از ظاهر ایفن جدید نخواهید یافت ! طراحی همان طراحی ایفن 4 میباشد و هیج تفاوتی ندارد !

به سراغ پبج اصلی گوشی میرویم ! صفحات با سرعت تمام مانند انچه در ایپد2 بود جابهجا میشوند ! هیچ گونه مشکلی از لحاظ باز کردن برنامه ها وجود ندارد و حتی سنگین ترین بازی ها هم به راحتی اجرا میشود !

صفحه نمایش گوشی از کیفیت فوقالعاده بالایی برخوردار است و به هیچ وجهی پیکسل ها قابل تشخیص توسط چشم نیستند !

یکی از نقاط قوت گوشی دوربین آن است ! دوربین 8مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری بصورت فول اچ دی ! عکس ها بسیار بسیار با کیفیت بود و به راحتی هر تعداد عکس که میخواهید پشت سر هم میتوان گرفت!

سیری ! این رابط کاربری بسیار جالب است و همه جا به کمک شما میاید ! حتی فقط کافی است تا گوشی را به صورتتان نزدیک کنید تا سیری به سرعت فعال شود اما بخاطر لحجه انگلیسی ما پارسی زبان ها در اجرای برخی دستورات مشکل دارد !

باتری ! بخش تقریبا فاجعه بار این گوشی است ! در حدودا 30دقیقه با گوشی کار کردم و 5درصد باتری کم شد ! استفاده از دوربین و وای فای و گشت وگذار در گوشی کارهایی بود که انجام دادیم ! البته 2تماس تلفنی هم داشتیم و کیفیت صدای مکالمه عالی بود ! نسخه ios ما 5.0.0 بود و هنوز اپدیت نشده بود !
خوراک a5کمی زیاد است اما بنظر مشکل قابل حل است ! اما واقعا ارزش خوراکش را دارد و شما را راضی نگه میدارد

+Aren
2011/11/13, 23:24
از این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر در مورد 4s استفاده کنید و تاپیک جداگانه دیگر ایجاد نکنید
با سپاس

rajah
2011/11/14, 02:03
بنطر من باتری فاکتور مهمی که این گوشی نداره

sezar
2011/11/14, 12:09
البته باتریش مصرفش زیاده اما در حد فاجعه نیست ! خیلی امکانش کم است که مشکل سختافزاری باشه !!!

NinIX
2011/11/14, 12:36
از نظر من باطری این گوشی مشکل نداره فقط جوابگوی نرم افراز ها و سخت افزار های این گوشی نیست ...

sezar
2011/11/14, 14:05
جوابگوی سخت افزار هست به نظرم ! این مشکلات نرم افزاری هست که اینطوریش کرده ! البته باتری این گوشی از ایفن 4 قوی تر هست(براساس شنیده هام)
اخه شرکت بزرگی مثه اپل میاد یه محصول تولید کنه که مشکل باتری داشته باشه؟

NinIX
2011/11/14, 14:19
جوابگوی سخت افزار هست به نظرم ! این مشکلات نرم افزاری هست که اینطوریش کرده ! البته باتری این گوشی از ایفن 4 قوی تر هست(براساس شنیده هام)
اخه شرکت بزرگی مثه اپل میاد یه محصول تولید کنه که مشکل باتری داشته باشه؟
فعلا که تولید کرده و مشکل باطری هم داشته حتی با آپدیت جدید مشکل نرم افزاری هم نبوده ...

sezar
2011/11/14, 14:28
فعلا که تولید کرده و مشکل باطری هم داشته حتی با آپدیت جدید مشکل نرم افزاری هم نبوده ...
مشکل منظورم از لحاظ سخت افزاریه ! اپل معروفه به سازگاری قطعات با توان تولیدی باتری !
اپدیت جدید به هیچ وجه فیکس نرمافزاری مشکل باتری داخلش نبوده! و فقط نوشته شده بود که باتری را بهبود میبخشه ! من تو cydia خوندم

rajah
2011/11/14, 23:49
مشکل منظورم از لحاظ سخت افزاریه ! اپل معروفه به سازگاری قطعات با توان تولیدی باتری !
اپدیت جدید به هیچ وجه فیکس نرمافزاری مشکل باتری داخلش نبوده! و فقط نوشته شده بود که باتری را بهبود میبخشه ! من تو cydia خوندم

خوب فعلا که حل نشد احتمال داره همه ی باتری ها رو جمع کنه و به جاش باتری قوی تری مجانی ارائه میده :؟؟؟:-t

Pesar khooob
2011/11/15, 00:17
ببخشید، بعد از 30 دقیقه باتریش 5 درصد کم شده یا 50 درصد؟
الان من هرچی فکر میکنم چیز فاجعه باری در 5 درصد کم شدن باتری نمیبینم!
من با گوشی داداشم که صفحه 2 اینچ یکم بیشتره کار میکنم، بعد از 20 دقیقه 5 تا 10 درصد باتریش کم میشه.
الان آیفون که خیلی عالیه.
من مطمئنم الان یه سوءتفاهمی بیش اومده!
یکی منو روشن کنه!

saeid6574598
2011/11/15, 00:22
این چیزا از اپل بعید بود . مرگ استیو جابز هم بی تاثیر نیست .

+Aren
2011/11/15, 15:09
گروه خبری GSM: بعد از ارایه آیفون جدید، کاربران زیادی در مورد طول عمر باطری شکایت داشتند. چیزی که اپل در ابتدا آن را نادیده گرفت. اما بعد از گسترده شدن شکایت ها موضوع را یک مشکل نرم افزاری نامید و همه منتظر بودند با آپدیت جدید مشکل را رفع کند.

چند روز پیش بالاخره آپدیت از راه رسید اما همچنان کاربران زیادی از مشکل باطری آیفون 4S شکایت داشتند. در نهایت اپل هم روز گذشته اعلام کرد که این آپدیت تمام مشکلات باطری را حل نمی کند. اما جزئیات بیشتری در این مورد مشخص نشد.

بنابر گزارش نارنجی از Wierd، از طرف دیگر برخی Siri را عامل مشکل باطری در آیفون می داند و سایت iFixit متوجه شده در آیفون جدید یک سنسور مادون قرمز تعبیه شده که همیشه روشن است و برای تشخیص بالا بردن آیفون برای فرامین صوتی به Siri به کار می رود. هر چند بسیاری از کاربران حتی با خاموش کردن Siri و سرویس های موقعیت یابی مشکل باطری را دارند.

جالب اینجا است که به نظر می رسد بدشانسی اپل در باطری هایش به آی پادهای قدیمی هم سرایت کرده باشد چرا که این شرکت امروز در بیانیه ای عجیب اعلام کرد برخی مدل های نسل اول آی پاد نانو که ساخت ۵ سال پیش هستند مشکل باطری دارند و باید برای تعویض برگردانده شوند!

به هر حال مشکل باطری آیفون 4S همچنان برای بسیاری از کاربران حل نشده است. با اینکه اپل ادعا می کند این یک مشکل نرم افزاری برای تعداد محدودی کاربر است، اما می توان در صحت این صحبت ها شک کرد و به مشکلی گسترده تر و حتی سخت افزاری اندیشید. چرا که اپل در این مورد سابقه خوبی ندارد و حتما ماجرای مشکل آنتن دهی آیفون 4 را به خاطر دارید؟
GSM

sezar
2011/11/15, 15:25
5درصد نه 50 درصد !

+Aren
2011/11/15, 15:30
5درصد نه 50 درصد !
بله؟
پیام جان منظورتون چیه؟

sezar
2011/11/15, 15:36
دوستمون پرسید 5درصد در اون زمان باتری مصرف کرده یا 50 درصد گفتم 5 درصد !

دوستان بنظرتون بخرم این جیگرو؟

+Aren
2011/11/15, 15:40

یه نقل قولی چیزی!!!
...
نه نخر! بذار تکلیف مشکل باتریش حل بشه بعد بخر!
سپاس

sezar
2011/11/15, 15:45
اقا من دیوانه ی اپلم !!! با 4s کار کردم عالی بود !!!!

Yaser_Aramesh
2011/11/17, 16:02

من هم با Aren+ عزیز موافقم.این گوشی فوق العادست و واقعا ارزش داره خیلی زود بخریش ولی بزار تکلیف باتریش روشن شه.بعدا پشیمون میشی چرا یکمم صبر نکردی.موفق باشی.

m.atabaki
2012/03/24, 21:52
سلام دوستان
من حدود دو هفته پیش این گوشی رو خریدم
خیلی فوق العاده هست و تا به حال مشکل باطری نداشتم باشم در حالت عادی حدود سه روز دوام میاره
اگه کمتر کار کنم باهاش به پنج روز هم میرسه
خیلی فشار بیارم یه روز
من که باهاش مشکلی ندارم و خوشحالم که اینو خریدم قبلا هم دیزایر اس داشتم اونم عالی بود ولی این یه چیز دیگست