PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حلی برای ارور Display driver stopped

logofun
2012/12/11, 22:55
مهندسین سلام
چند روزه اروره زیر توی سیستمم میاد
15996

که بعد از سرچ تو گوگل گفته بودن درایور رو باید آپدیت کنین من درایور رو همونطوری که میبینید آپدیت کردم CHIPSET هم آپدیت کردم و نصب کردم
بایوس مین رو آپدیت کردم ویندوز عوض کردم برنامه ی Cup-z نصب کردم حتی کارت گرافیک رو باز کردم ببنیم فنش درست کار میکنه و بعد از بررسی فن و پاور و مین دوباره جا زدمش

پاورم گرین 380 هست تازه خریدم

مین Asus M2N68-AM PLUS
گرافیکم NVIDIA 9400 GT
RAM 2GB
Cpu amd 2.8ghz

آقا کمک کنین اصلا اعصابم رو ریخته بهم :-s

ARMIN
2012/12/12, 01:32
سلام عزیز،
ویندوزتون آپدیت هست؟

اين كار رو با رجيسترى بكن ببين از وخامت مشكل كم ميشه يا نه:

تو شاخه: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Gr aphicsDrivers وارد بشين. ("حتما روى پوشه Graphics Drivers كيليك كنيد تا هاى لايت بشه مطمئن بشين درون اين پوشه هستين")

بعد از داخل منوى EDIT گزينه New رو انتخاب كنيد.

اگر سيستم عامل 32 بيتى هستش از داخل منو يك DWORD 32 بيتى جديد بسازين اسمش رو بگذارين TdrDelay بعد اينتر رو بزنين.
بعد كه ساخته شد روى همون TdrDelay كه ساختين دابل كليك كنين و مقدار رو براى Value Data برابر 8 بگزارين.

--------------------------------------

اگر ويندوز 64 بيتى هستش، از داخل منو يك DWORD 64 بيتى جديد بسازين اسمش رو بگذارين TdrDelay بعد اينتر رو بزنين.
بعد كه ساخته شد روى همون TdrDelay كه ساختين دابل كليك كنين و مقدار رو براى Value Data برابر 8 بگزارين.

بعد سیستم رو ریستارت کنید. اين البته اگر کمکی هم بکنه مثل مسكنه. درمان نيست.

logofun
2012/12/12, 07:59
windows 7 sp1 september 2012
با این کار هم انجام نشد(:|

Ali_zm11
2012/12/12, 12:55
دوست عزیز این 1 پیغام عادیه ، چیزی نیست که انقدر خودتو نگران میکنی ، درایور کارت گرافیک هرچی هست پاک کن اول ، بعد مدل کارت گرافیک هرچی هست رو تو گوگل اینجوری سرچ کن ،مثلا last driver 650 for win7 ، بعد از نت دانلود کن ، بعدم اخرین نسخه catalyst یا nvidia ( بنا به چبپ گرافیکت ) دانلود کن و نصب و وسلام ، ردیف میشه ، مگه اینکه کارت گرافیکت خیلی قدیمی باشه که اگرم باشه بازم این پیغامه خیالی نیست ، البته مگه اینکه بعد از این پیغام سیستم بطور اتوماتیک ریبوت بشه ، اون بحثش جداس ، ولی درحالت عادی همین کارای که گفتم انجام بدی انشالله ردیف میشه

logofun
2012/12/12, 15:19
دوست عزیز این 1 پیغام عادیه ، چیزی نیست که انقدر خودتو نگران میکنی ، درایور کارت گرافیک هرچی هست پاک کن اول ، بعد مدل کارت گرافیک هرچی هست رو تو گوگل اینجوری سرچ کن ،مثلا last driver 650 for win7 ، بعد از نت دانلود کن ، بعدم اخرین نسخه catalyst یا nvidia ( بنا به چبپ گرافیکت ) دانلود کن و نصب و وسلام ، ردیف میشه ، مگه اینکه کارت گرافیکت خیلی قدیمی باشه که اگرم باشه بازم این پیغامه خیالی نیست ، البته مگه اینکه بعد از این پیغام سیستم بطور اتوماتیک ریبوت بشه ، اون بحثش جداس ، ولی درحالت عادی همین کارای که گفتم انجام بدی انشالله ردیف میشه

آخه اقا من کارم طوریه که خیلی با پی سی کار دارم اینم هی گیر میکنه تصویر فریز میشه !
هیچ هم درست نمیشه

درایو خودش 186.18_desktop_win7
بود
سرچ کردم این آخریش بود 306.97-desktop-win8-win7
بازم اوکی نشد

Ali_zm11
2012/12/12, 16:06
آخه اقا من کارم طوریه که خیلی با پی سی کار دارم اینم هی گیر میکنه تصویر فریز میشه !
هیچ هم درست نمیشه

درایو خودش 186.18_desktop_win7
بود
سرچ کردم این آخریش بود 306.97-desktop-win8-win7
بازم اوکی نشد

دوست عزیز یعنی بعد از اون پیغام کامپیوتر هنگ میکنه و باید ریستارت کنی !!!؟ بعدم کاتالیست یا انویدیا رو دانلود کردی !؟

logofun
2012/12/12, 17:12
دوست عزیز یعنی بعد از اون پیغام کامپیوتر هنگ میکنه و باید ریستارت کنی !!!؟ بعدم کاتالیست یا انویدیا رو دانلود کردی !؟
دو ثانیه صفحه سیاه میشه و سیستم میاد بالا
گرافیکم Nvidia Gforce 9400 GT
بردمش خدمات متوجه نشد گفت وقتش رو ندارم یک کارت گرافیک بهم داد الان اون رو انداختم رو سیستم گفت اگر با این ارور داد که از گرافیکت نیست
اما اگر از با این ارور نداد فردا بیار کارت گرافیکت رو عوض کنیم
گفت امکان داره رم گرافیکت مورد پیدا کرده باشه
درست گفته ؟

Yaser_Aramesh
2012/12/12, 17:52
؟

از چه برندی ؟

logofun
2012/12/12, 18:20
از چه برندی ؟
مدلشو گفتم که مشخص نبود ؟
NVIDIA GEforce

Ali_zm11
2012/12/12, 18:53
دو ثانیه صفحه سیاه میشه و سیستم میاد بالا
بردمش خدمات متوجه نشد گفت وقتش رو ندارم یک کارت گرافیک بهم داد الان اون رو انداختم رو سیستم گفت اگر با این ارور داد که از گرافیکت نیست
اما اگر از با این ارور نداد فردا بیار کارت گرافیکت رو عوض کنیم
گفت امکان داره رم گرافیکت مورد پیدا کرده باشه
درست گفته ؟

خوبه پس ، گارانتیش چه حالی بهت داده :) ، خوب تست کن دیگه ، اگه ارور بده که مشکل از بایوس مینته احتمالا اگرم ارور نداد که گرافیکت رو عوض میکنی دیگه ، بده مگه !؟ :)

logofun
2012/12/12, 19:46
بد نیست :d
باید این کرافیگ رو بفروشم یکی دیگه بخرم هه هه
گارانتیش تموم شده

Arthur
2012/12/13, 20:47
منم این مشکل رو داشتم...گرافیکم هم همین هست.
از وقتی که درایور سری 30x نصب کردم درست شد...البته ویندوز رو هم به 8 تغییر دادم.

Ali_zm11
2012/12/14, 00:30
بد نیست :d
باید این کرافیگ رو بفروشم یکی دیگه بخرم هه هه
گارانتیش تموم شده

حالا شما ویندوزت رو به 8 -64 بیت تغییر بده ، انشالله درست میشه، آخرین نسخه ی انویدیا و درایور گرافیکتم دانلود کن