PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابی شدن رنگ صفحه مانیتور

darkknight
2012/12/11, 19:38
سلام به همه
خب مشکل هم معلومه چی هست
حالا جریان از این قراره که داشتم کانتر بازی میکردم به یه سرور دیگه وصل شدم وpatchخودکار دانلود شد بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور رنگ ابی داره
در ضمن چند روز پیش گرافیکم خاک گرفته بود امدم کارت گرافیک رو جدا کنم که یه صدای ترق امد(مثل اینکه جای یه پیچ در رفته باشه یا هیت سینگ جدا بشه
الان هم با دستم به بورد گرافیک دست میزنم داغ نیست که بگم هیت سینگ جدا شده
فقط نگید کارت گرافیکم داره خداحافظی میکنه که بدبخت میشم(مرفحین(الان گیر به املا کلمه هم ندید) بی درد که نیستم مثل علیرضا کارت 5 میلیونی بفروشه):دی15995
فقط چشام در امد اگه ممکنه زود راهنمایی کنید:دی
گرافیکم هم گیگابایت4670 یک گیگ هست(دیگه لازم نیست که بگم ای ام دی هم هست)
ممکنه مال مانیتور باشه؟
من یه اسکرین شات میزارم شما بگین چه رنگی هست(من ابی میبینم)

darkknight
2012/12/11, 19:45
در ضمن الان رنگ صفحه نمایش درست شده(چند دقیقه درسته دوباره به هم میریزه)
چکار کنم؟

darkknight
2012/12/11, 19:56
حالا فعلا مانیتور دوباره ابی نشده اگه شد خبر میدم

Dark Bloo
2012/12/11, 20:50
لحظه به لحظه داری گزارش میکنی دیگه
نه؟؟؟؟ :دی
فکر کنم دیگه صبحونه نهار شامم تعطیل دیگه :دی
همه چیز الان کامپیوتر که از اوجب واجباته :دی
خب کمتر بازی کن :دی
گناه نکرده که کامپیوتر شده کامپیوترت :دی

iranmanoto
2012/12/11, 21:45
سلام
دوست عزیز من احتمال میدم از کابل مانیتورت باشه!!!!
با یه کابل دیگه تست کردی؟!
چون اکثره به علت کابل هست(ادقام رنگ رو میگم)
یه بار امتحان کن ببین چی میشه
راستی مانیتورت چیه؟

Arsn
2012/12/11, 22:34
انقدر خوشم میاد وقتی بهم میگن مرفه بی درد (املای درست مرفه ) !!! (manoto عزیز ادغام درست است)

یه جورایی به آدم این حس دست میده که واقعا درد نداری ! کاش درد نداشتم ! انقدر دلم از زمان و زمونه و مرد و نامرد پر است که کم مونده بزنم زیر گریه !!! (مدیرها میدونند قضیه چیه ! میدونند ؟)

ولش کن ! شما اول از همه هر وقت میخوای Tshoot کنی ، اول از نرم افزارت مطمئن بشو ! شاید اون *** یا پچ باعث این مسئله است ، شاید درایور ، شاید ویندوز و...

بعدش کابلت را چک کن ، مانیتورت را چک کن ، کارت گرافیک را ببر زیر تست furmark و دماش را چک کن و ...

خلاصه تا شما میری اینها را چک کنی ما بریم به دردهای به سبک مرفهین بی درد خودمون برسیم ! (راستی مگه نگفتم کارت مال خودم نیست ؟ )

فیلا ! (املای درست فعلا)

Ali_zm11
2012/12/11, 23:15
دوست عزیز صفحه که میاد خط خطه !؟ یعنی 1 سری خطوط عجیب غریب و نامنظم که آبی باشه داخلشه یا نه فقط به طرز عجیبی بعضی وقتا کل صفحه یکم آبی میشه !؟ یا اصلا یهو کل صفحه آبی میشه و نوشته میاد !؟ اگه خط خط میاد که باید فاتحه ی گرافیکت رو بخونی ، اما اگه بعضی وقتی یکم کل صفحه آبی میشه 100 % مشکل یا از کابلته یا از پورت گرافیکت که کابل مونیتور بهش وصله ، که اصلا هم اهمیت نداره و قابله حله ، اگرم که یهو کل صفحه آبی میشه و نوشته میاد که داستان چیزه دیگس ، حالا کدوم یکی از ایناس !؟ بگو که بازم کمکت کنم

shahidamlaki
2012/12/12, 16:46
دوست عزیز صفحه که میاد خط خطه !؟ یعنی 1 سری خطوط عجیب غریب و نامنظم که آبی باشه داخلشه یا نه فقط به طرز عجیبی بعضی وقتا کل صفحه یکم آبی میشه !؟ یا اصلا یهو کل صفحه آبی میشه و نوشته میاد !؟ اگه خط خط میاد که باید فاتحه ی گرافیکت رو بخونی ، اما اگه بعضی وقتی یکم کل صفحه آبی میشه 100 % مشکل یا از کابلته یا از پورت گرافیکت که کابل مونیتور بهش وصله ، که اصلا هم اهمیت نداره و قابله حله ، اگرم که یهو کل صفحه آبی میشه و نوشته میاد که داستان چیزه دیگس ، حالا کدوم یکی از ایناس !؟ بگو که بازم کمکت کنم

سلام علی جان
علی جان گفتی صفحه ی به کل آبی که پیام میده میدونم چی میگی ولی اون نیست چون اگه اون بود که اسکرین شات نمیشه گرفت در اون حالت و باید سیستم رو ریست یا خاموش و روشن کنه پس میمونه همون گزینه خطوط نامنظم آبی رنگ
بده
که در این صورت حدس هایی که دوستان زدند درسته اما امکان داره از پاور هم باشه یعنی پاور فرسوده یا به قولی نیم سوز شده باشه و دیگه نتونه برق لازم رو بده

در این صورت علاوهظ بر چک کردن کابل و کارت گرافیک باید پاورش هم چک بشه

موفق باشید

iranmanoto
2012/12/12, 17:18
سلام
کابل رو چک کردی؟؟!!
من احتمال میدم از کابل باشه چون خودم یه مدت این مشکل رو داشتم!!!
دوستان هم داشتن!!!!!!
برای همین میگم اول کابل رو چک کن!!!
موفق باشی
راستی به گفته های دوستان هم عمل کن
هیچی نباشه اونا 2-3 سیستم بیشتر از ما سوزوندن(:بحمن(املا صحیح بهمن):))

p_samimi
2012/12/12, 18:01
سلام . مانیتورت چیه؟با چه کابلی وصل کردی؟
معمولا از کابل هست . ولی بهترین راه این هست که کارت رو رو یک سیستم دیگه ببندی ببینی باز آبی میشه یا نه.
ولی شاید هم راحتر تر تعویض کابل باشه.
در ضمن نگاه کن خازن های رو برد کارت قلع مردگی نداشته باشند.

shahidamlaki
2012/12/12, 19:26
سلام
کابل رو چک کردی؟؟!!
من احتمال میدم از کابل باشه چون خودم یه مدت این مشکل رو داشتم!!!
دوستان هم داشتن!!!!!!
برای همین میگم اول کابل رو چک کن!!!
موفق باشی
راستی به گفته های دوستان هم عمل کن
هیچی نباشه اونا 2-3 سیستم بیشتر از ما سوزوندن(:بحمن(املا صحیح بهمن):))

سلام مهیار جان

دستت درد نکنه با ما هم بله باور کن تا به حال هیچ قطعه ای جز یک رم و یک سی پی یو نسوزوندم

رم که یکی از اون یاروهای طلایی اش موقع جا زدن پرید چون حواسم نبود اول کارت گرافیکم رو جا زده بودم و بعدش رم که رم به سختی داخل رفت و سوخت ولی سی پی یو رو از قصد سوزوندم اول فنش رو قطع کردم داغ کرد ولی نسوخت بعدش مجبور شدم اون یاروهاش رو بشکونم تا سوخت :دی چون سی پی یو 1.7 سلرون بود می خواستم سیستمم رو کامل ارتقا بدم که بعد دایی ما اومد مخ بابامون رو زد گفت یه دست دوم ببندید که فرقی هم نمی کنه و تمام نقشه هام بهم خورد :دی

darkknight
2012/12/12, 23:44
مانیتور که.................................(الان کلا سرخ شدم)mb1793هست
در ضمن نیم ساعت پیش یه دست به کابله زدم درست شد(یکی دوبار از موقع زدن پست اول تاپیک دوباره اینجوری شد تا اینکه زدم بهسیمه دیگه مشکلی پیش نیومده(البته تا الان:دی))
حالا فعلا داره کار میکنه
اون patch رو هم پاک کردم فعلا مشکل حل شده از ترس دارم پول جمع میکنم برم سیستمم رو عوض کنم
صفحه کامل ابی شده بود (کلا از ترس خیلی روشنش نمیکردم)
حالا چند ساعتی هست مشکل رفع شده
ولی فکر کنم مال کابله بوده باشه چون گرافیک رو باز کردم احتمالا سیم میم هاش(کلمه های اتباع(این دیگه املاش درسته:دی))جدا شده بوده
با این حال الان داره مثل یه روزاولش کار میکنه
مرسی از همه برای کمکتون:-*
کارت هم مال خودت هست علیرضا(مرفهین بی درد(خیلی خوشم میاد کسی اینو بهم بگه(اصلا ذوق مرگ میشم:دی))))))))))
کسی که 6تا مانیتور رو به هم وصل میکنه(ازت بر میاد این کار رو انجام بدی:دی) دیگه یه690نداشته باشه خیلی عجیبه
(%)این چقدر شبیه...........................شبیه چی هست؟(کلا سوژه ای بود چند روز:دی)

darkknight
2012/12/12, 23:46
سلام مهیار جان

دستت درد نکنه با ما هم بله باور کن تا به حال هیچ قطعه ای جز یک رم و یک سی پی یو نسوزوندم

رم که یکی از اون یاروهای طلایی اش موقع جا زدن پرید چون حواسم نبود اول کارت گرافیکم رو جا زده بودم و بعدش رم که رم به سختی داخل رفت و سوخت ولی سی پی یو رو از قصد سوزوندم اول فنش رو قطع کردم داغ کرد ولی نسوخت بعدش مجبور شدم اون یاروهاش رو بشکونم تا سوخت :دی چون سی پی یو 1.7 سلرون بود می خواستم سیستمم رو کامل ارتقا بدم که بعد دایی ما اومد مخ بابامون رو زد گفت یه دست دوم ببندید که فرقی هم نمی کنه و تمام نقشه هام بهم خورد :دی
کلا اینجا همه مرفهین بی درد هستن غیر از من(دیگه :دی هم نمیزارم که ریا نشه:دی(نفهمیدم چرا این جمله رو میگن:دی)

shahidamlaki
2012/12/13, 07:38
کلا اینجا همه مرفهین بی درد هستن غیر از من(دیگه :دی هم نمیزارم که ریا نشه:دی(نفهمیدم چرا این جمله رو میگن:دی)

ما که خدا رو شکر با درد هستیم و پردغدغه البته خدا رو شکر

Poorya_Lion
2012/12/13, 08:04
آقا برای همون کابل هستش یا دیسپلی پرت هستش. یکمی کابل رو تکون بده ببین درست می شه یا نه !!! بعضی وقت ها که کانکتور مانیتور درست توی جاش قرار نگرفته باشه هم این اتفاق میوفته. اگه همیشه صفحه یک حاله رنگی روش بیفته و با تکون دادن کابل درست نشه، مشکل از دییود های rgb سمت خروجی تصویر هستش. مشکل به راحتی باید حل بشه.

Silver stag
2012/12/13, 12:13
سلام به همه
خب مشکل هم معلومه چی هست
حالا جریان از این قراره که داشتم کانتر بازی میکردم به یه سرور دیگه وصل شدم وpatchخودکار دانلود شد بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور رنگ ابی داره
در ضمن چند روز پیش گرافیکم خاک گرفته بود امدم کارت گرافیک رو جدا کنم که یه صدای ترق امد(مثل اینکه جای یه پیچ در رفته باشه یا هیت سینگ جدا بشه
الان هم با دستم به بورد گرافیک دست میزنم داغ نیست که بگم هیت سینگ جدا شده
فقط نگید کارت گرافیکم داره خداحافظی میکنه که بدبخت میشم(مرفحین(الان گیر به املا کلمه هم ندید) بی درد که نیستم مثل علیرضا کارت 5 میلیونی بفروشه):دی15995
فقط چشام در امد اگه ممکنه زود راهنمایی کنید:دی
گرافیکم هم گیگابایت4670 یک گیگ هست(دیگه لازم نیست که بگم ای ام دی هم هست)
ممکنه مال مانیتور باشه؟
من یه اسکرین شات میزارم شما بگین چه رنگی هست(من ابی میبینم)

دوست خوبم خیالتو راحت کنم کارت گرافیکت اصلا مشکل نداره چون اطلاعات برای مونیتور ارسال می کنه البته اگر نرم افزار SiSoftware رو نصب کنی می تونی نرم افزاری کارت تو پک کنی و از صحت و سلامتی کارت مطلع بشی .
من مشکل تو مانیتور می بینم و ممکنه یکی از ترانس هاش نیم سوز شده باشه.

Silver stag
2012/12/13, 12:15
مانیتور که.................................(الان کلا سرخ شدم)mb1793هست
در ضمن نیم ساعت پیش یه دست به کابله زدم درست شد(یکی دوبار از موقع زدن پست اول تاپیک دوباره اینجوری شد تا اینکه زدم بهسیمه دیگه مشکلی پیش نیومده(البته تا الان:دی))
حالا فعلا داره کار میکنه
اون patch رو هم پاک کردم فعلا مشکل حل شده از ترس دارم پول جمع میکنم برم سیستمم رو عوض کنم
صفحه کامل ابی شده بود (کلا از ترس خیلی روشنش نمیکردم)
حالا چند ساعتی هست مشکل رفع شده
ولی فکر کنم مال کابله بوده باشه چون گرافیک رو باز کردم احتمالا سیم میم هاش(کلمه های اتباع(این دیگه املاش درسته:دی))جدا شده بوده
با این حال الان داره مثل یه روزاولش کار میکنه
مرسی از همه برای کمکتون:-*
کارت هم مال خودت هست علیرضا(مرفهین بی درد(خیلی خوشم میاد کسی اینو بهم بگه(اصلا ذوق مرگ میشم:دی))))))))))
کسی که 6تا مانیتور رو به هم وصل میکنه(ازت بر میاد این کار رو انجام بدی:دی) دیگه یه690نداشته باشه خیلی عجیبه
(%)این چقدر شبیه...........................شبیه چی هست؟(کلا سوژه ای بود چند روز:دی)

دوست خوبم ممکنه اون فایل یه نوع تروجان باشه(نوعی ویروس ) یا یک کرم آلوده یا حتی یه بد افزار که اگر پاکش هم کنی خوبه.

darkknight
2012/12/13, 14:47
دوست خوبم خیالتو راحت کنم کارت گرافیکت اصلا مشکل نداره چون اطلاعات برای مونیتور ارسال می کنه البته اگر نرم افزار SiSoftware رو نصب کنی می تونی نرم افزاری کارت تو پک کنی و از صحت و سلامتی کارت مطلع بشی .
من مشکل تو مانیتور می بینم و ممکنه یکی از ترانس هاش نیم سوز شده باشه.
اره مانیتورم مشکل داره(بخاطر نوسانات برق)دارم پول جمع میکن برای خرسید سیستم یا حداقل تعویض چند قسمتش
بازم هم از دوستان ممنونم مشکل با تکون دادن سیمه رفع شده