PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مودم ای دی اس ال dp.net

M0hammad Mahdi
2012/12/11, 16:31
با سلام خدمت دوستان گل و گلاب سخت افزار

یه مشکلی پیش اومده البته برا من نه، برا دوستم که یه داداش داره و خیلی هم فوضوله :D و اومده یک سنجاق میخی کرده توی سوراخ دکمه Reset مودم، برا همین همه تنظیماتش پاک شده و نمی تونه به اینترنت وصل شه. من هم چندین دفعه هم با پورت LAN و هم با پورت یو اس بی زباد باهاش ور رفتم ( توی آدرسش که 192.168.1.1 هست ;;) ) و هرچی که لازم داشت هم توی اون صفحه زدم و روی حالت Bridge تنظیمش کردم با وی پی آی 0 و وی سی آی 35 و یه کانکشن هم ساختم اما کانکت نمیشه. از پارس آنلاین هم اینترنت داره و قبلا هم مودم روی حالت PPPOE تنظیم شده بوده و وقتی که مودم رو روشن می کرده یه راست با با کانکشن Local Area یا همون LAN وصل می شده.

اصلا قاط زده مودم، نمی دونم چه مشکلی داره؟ من هم فقط با تی پی لینک کار کردم و چندین و چند تای مودم فامیل هامون رو راه انداختم و اصلا هم سخت نبوده ولی این نمیدونم چه جوری هست !!!

اصلا یه چیز دیگه

تنظیمات مودم های مختلف چه قدر با هم فرق دارن؟ این مودم دی پی نت به نظرم فقط توی بعضی از گزینه هاش با تی پی لینک یکی بود ولی بقیش سخت و مشکل بود :-/

حالا من چی کار کنم ؟؟؟ #-o

راهنمایی کنید.

با سپاس فراوان

h_esfahanian
2012/12/11, 16:40
دوست عزیز سلام
اول مطمئن بشید که VPI 0 هست و VCI 35 چون ممکنه VPI و VCI به ترتیب 8 و 35 باشن.
دوم اینکه با خود پارس آنلاین تماس بگیرید و مشکل رو انتقال بدید شاید لازم باشه که اونها مک مودم شما رو روی سرور Add کنن.
سوم اینکه نوع و مدل مدم رو هم بگید.

M0hammad Mahdi
2012/12/11, 16:46
وی پی آی که 0 و وی سی آی هم 35 هست.

اینم نوع مدل مودم : ADSL DP NET MODEL : DP-8116

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.