PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضای راهنمایی برای خرید پرینتر

amdj
2012/12/10, 17:04
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.
برای خرید یه پرینتر لیزری خوب و بادوام و کم هزینه برای مصارف خانگی نیازمند کمک شما دوستان هستم.
لطفا مدلهای پیشنهادی خودتون رو داخل همین تاپیک مطرح بفرمایید.
با تشکر و سپاس.

expellite
2012/12/10, 17:48
سلام. من پرینتر لیزری سامسونگ دارم واقا خوبه و قیمتش هم مناسبه. سیاه سفیده و فقط پرینتر هست. قیمتش 190 تومنه.
Samsung ML-1660
قدرت تفکیکش هم 1200 dpi هست.

amdj
2012/12/10, 18:14
از دوستان کسی پرینتر لیزری رنگی داشته؟
خریدش مقرون به صرفه هست؟
کارایی چاپ رنگی لیزری به خوبی جوهرافشان هست؟

amir99313
2012/12/10, 20:14
از دوستان کسی پرینتر لیزری رنگی داشته؟
خریدش مقرون به صرفه هست؟
کارایی چاپ رنگی لیزری به خوبی جوهرافشان هست؟
من samsung clp 320 دارم.واقعا پرینتر خوبیه کیفیتش هم خوبه فقط به نظرم خریدش مقرون به صرفه نیست اگه بخوای تونر اصلش رو بگیری مگر این که بدی شارژ کنن .الان تونر من تموم شده فقط سیاه و سفید برام مونده قیمت تونرهاش کلا در حدود 200 هزار تومن میشه.

amdj
2012/12/11, 08:00
دوستانی که پرینتر دارند لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایند.
من همچنان منتظر پیشنهاد مدلهای ارزنده توسط شما دوستان هستم.

Castiel
2012/12/11, 08:15
مدل 1660 سامسونگ الان تولید نمی شود و بهتر است روی 2160 فکر کنید برای مدلهای لیزری سیاه وسفید. در مورد پرینتر های لیزری رنگی که اگر کار شما چاپ عکس است که باید فقط روی سری Pixma از محصولات Canon فکر کنید. شما چه میزان بودجه برای خرید پرینتر در نظر گرفتید؟

amdj
2012/12/11, 08:23
از راهنمایی شما ممنونم.
کارم چاپ عکس نیست. ولی ممکنه گاهی نیاز یه پرینت رنگی هم پیدا کنم.
در مجموع برای مصارف خانگی با بودجه متوسط یه پرینتر بادوام و عمری میخوام بخرم.
پرینتر قبلیم canon lbp 810 هستش که واقعا خیلی عالیه و الان بیش از 10 ساله که دارم ازش استفاده میکنم با همون کارتریج اولیه و بدون شارژ کردن.

Castiel
2012/12/11, 08:30
چاپگر لیزری رنگی سامسونگ CLP-320N هم محصول خوبیست و سرعت بالایی در پرینت دارد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

darkknight
2012/12/11, 08:41
از راهنمایی شما ممنونم.
کارم چاپ عکس نیست. ولی ممکنه گاهی نیاز یه پرینت رنگی هم پیدا کنم.
در مجموع برای مصارف خانگی با بودجه متوسط یه پرینتر بادوام و عمری میخوام بخرم.
پرینتر قبلیم canon lbp 810 هستش که واقعا خیلی عالیه و الان بیش از 10 ساله که دارم ازش استفاده میکنم با همون کارتریج اولیه و بدون شارژ کردن.
یعنی توی 10سال یکبار هم کارتریج رو عوض نکردید:-?

amdj
2012/12/11, 09:04
یعنی توی 10سال یکبار هم کارتریج رو عوض نکردید:-?
البته هم میتونه به دلیل استفاده کم من از پرینتر باشه و هم کیفیت فوق العاده خوب این دستگاه.
این مدل همون موقع که من خریدم تنها مدلی بود که ساخت خود ژاپن بود.

amdj
2012/12/11, 10:08
میخواستم نظر دوستان رو درباره این مدل بدونم:
Canon i-SENSYS LBP7018C

به عبارتی ارزونترین پرینتر رنگی موجود در بازاره.

amdj
2012/12/13, 18:43
امروز به توصیه مدیر محترم فروم و دیگر دوستان مدل clp-320 سامسونگ رو خریدم.
تجربه جالبی از خرید بود. چون حتی دو تا مغازه با قیمت مشابه پیدا نکردم.
اول به فروشگاه اصلی سامسونگ (یعنی همون سام شاپ) مراجعه کردم که قیمت مصرف کننده رو زده بود: 468300 تومان
بعد رفتم خیابان ایرانشهر از اول تا آخر تمام مغازه ها رو رفتم و تمام مدلهای پرینتر لیزری رنگی رو قیمت کردم.
جالبه از 430 تا 490 تومان قیمت دادن و همونطور که گفتم دو تا مغازه با قیمت مشابه پیدا نکردم.
البته مدلهای کانن و اچ پی هم بود که قیمتهای بالاتری داشت و پشتیبانی گارانتی خوبی نداشت. (بعضا بدون گارانتی)
البته دلیل دیگه ای که علاوه بر گارانتی شرکت سام سرویس باعث شد من پرینتر سامسونگ رو انتخاب کنم بحث هزینه مواد مصرفی بود.
چون بقیه پرینترها هم کارتریج گرانتری داشتند (حداقل 50% گرانتر) و هم هزینه شارژ کارتریج آنها بیشتر بود.
در مجموع برای مصارف خانگی که نیازی به شبکه و وای-فای نیست گزینه قابل قبولیه و من به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم.
البته چون امروز روز اول استفاده من از این دستگاهه ترجیح میدم در آینده نظر قطعی خودم در مورد این پرینتر رو بیان کنم.
باز هم از همه دوستان ممنونم.

alireza61
2013/11/02, 08:17
با سلام
بنده می خوام یک پرینتر لیزر سیاه و سفید تک کاره بخرم اما بین سامسونگ واچ پی موندم کدوم را بگیرم
استفاده:اداری فقط پرینت نامه میانگین روزی 30 برگ
هزینه از 400 تا 550
ممنون میشم راهنمایی کنید