PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويندوز فون 8 فارسي روي گوشي نوكيا لوميا 920

bsireza
2012/12/10, 02:59
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

winphonecenter

Ali_zm11
2012/12/10, 03:47
آه ، اصلا خوشم نیومد از منوی فارسیش ، خیلی فونتاش زشته ، من hd7 دارم که ویندوز موبایل 7 روشه ، خیلی فونتش بهتر از اینه ، اما 1 پیشنهاد دارم برای همه ی کسانی که یا الان قصد خریدن موبایل دارند یا 1 زمانی میخوان بخرن ، به هیچ عنوان سمته ویندوز موبایل نرید ، چون خودم دارم میگم ، حالا چرا !!؟ میگم 1- شما به هیچ عنوان نمیتونید مثل اندروید یا حتی اپل برنامه ، آهنگ فایلهای pdf یا هرچیزی که فرکش رو کنید رو بولوتوث کنید 2- از داخل کامپیوترم نمیتونید فایل pdf یا هر بازیی که تو نت هست رو دانلود کنید و بریزید روش مگه اینکه قفل نرم افزاریش رو بشکنید 3- خیلی محدودیت ها که یکی از مهماش اینه که تو منوی وایرلس نمیتونی ip رو عوض کنی !!! 4- کلا تصویر پشت زمینه یا بگراند نداره پس از این نظر زیبایی تعطیل 5- برنامه های خوب و درست و حسابیش همه از طرف ماکروسافت و البته xbox live قفله و فقط با گلد کارت میشه خرید کرد ، که البته اگه جیل کنی میتونی نرم افزارهاشم بریزی 6- حالا همش گفتیم جیل بریک کنیم ، ردیفه ، خوب برید انجام بدیم و خلاص دیگه !!؟ باید بگم متاسفانه اینم محدودیت داره چون در حال حاظر کل ایران رو که نمیدونم ولی تو همین تهران گنده هم شاید جمعا 4-5 نفر بتونن اینکارو انجام بدن ، اونام تضمینی برای کارشون نمیدن و همون اول میگن گوشیت بسوزه پای خودته :(( ، خلاصه سرتون رو درد نیارم کار کردن باهاش صبر ایوب میخواد و 3 پیچ بودن و دل و به دریا زدن ، البته 2 تا سودم داره 1- هنگ کردنش خیلیییییییی بعیده و تو 1.5 سالی که من دارم کلا 1 بار هنگ کرده مجبور شدم خاموشش کنم 2- منوی گوشی خیلی ساده اس و همه چی دمه دسته ، هرچیزی رو که بخوای ظرف 3 سوت پیدا میکنی مثل اندروید منوش پیچیده و کثیف و تو هم تو هم نیست

+Aren
2012/12/10, 15:10
سلام

آه ، اصلا خوشم نیومد از منوی فارسیش ، خیلی فونتاش زشته ،
این واقعیت داره! اما شیوا ترین دستور زبان پارسیی هست که توی موبایلا دیدید!
من با SDK کار کردم!

من hd7 دارم که ویندوز موبایل 7 روشه ، خیلی فونتش بهتر از اینه ، اما 1 پیشنهاد دارم برای همه ی کسانی که یا الان قصد خریدن موبایل دارند یا 1 زمانی میخوان بخرن ، به هیچ عنوان سمته ویندوز موبایل نرید ، چون خودم دارم میگم ، حالا چرا !!؟ میگم
خب لابد از فونت انگلیسی استفاده می کنید! که در ویندوزفون8 هم انگلیسیش به همون زیبایی هست!

1- شما به هیچ عنوان نمیتونید مثل اندروید یا حتی اپل برنامه ، آهنگ فایلهای pdf یا هرچیزی که فرکش رو کنید رو بولوتوث کنید
این که حل شده!

2- از داخل کامپیوترم نمیتونید فایل pdf یا هر بازیی که تو نت هست رو دانلود کنید و بریزید روش مگه اینکه قفل نرم افزاریش رو بشکنید
خب iOs هم نمیشه!
چرا اونطرفش رو هم در نظر نمی گیرید؟ امنیتش رو؟ تاحالا برنامه مخرب دیدید برای ویندوزفون؟ اندروید که خطرناکترینه!

3- خیلی محدودیت ها که یکی از مهماش اینه که تو منوی وایرلس نمیتونی ip رو عوض کنی !!!
اصلاح شد!

4- کلا تصویر پشت زمینه یا بگراند نداره پس از این نظر زیبایی تعطیل
زیبایی فدای کاربری! من که اسباب بازی نخریدم!

5- برنامه های خوب و درست و حسابیش همه از طرف ماکروسافت و البته xbox live قفله و فقط با گلد کارت میشه خرید کرد ، که البته اگه جیل کنی میتونی نرم افزارهاشم بریزی
برا همه سیستم عامل ها همینطوره!
و البته من هر نرم افزاری بخوام خودم می تونم بنویسم! واقعا برنامه نویسی براش آسونه!
تا ماه دیگه هم یکی از برنامه های توپ رو بیرون میدم!

6- حالا همش گفتیم جیل بریک کنیم ، ردیفه ، خوب برید انجام بدیم و خلاص دیگه !!؟ باید بگم متاسفانه اینم محدودیت داره چون در حال حاظر کل ایران رو که نمیدونم ولی تو همین تهران گنده هم شاید جمعا 4-5 نفر بتونن اینکارو انجام بدن ، اونام تضمینی برای کارشون نمیدن و همون اول میگن گوشیت بسوزه پای خودته :(( ، خلاصه سرتون رو درد نیارم کار کردن باهاش صبر ایوب میخواد و 3 پیچ بودن و دل و به دریا زدن

واقعا؟ فکر نکنما! به منبع که مطلب ازش اومده مراجع کنید.

، البته 2 تا سودم داره 1- هنگ کردنش خیلیییییییی بعیده و تو 1.5 سالی که من دارم کلا 1 بار هنگ کرده مجبور شدم خاموشش کنم 2- منوی گوشی خیلی ساده اس و همه چی دمه دسته ، هرچیزی رو که بخوای ظرف 3 سوت پیدا میکنی مثل اندروید منوش پیچیده و کثیف و تو هم تو هم نیست

احسنت! لپ تموم کارایی که مایکروسافت می خواست انجام بده+
برنامه نویسی آسان
امنیت بسیار بالا
یکپارچگی فوق العاده با شبکه های اجتماعی که یک ارتباط کامل رو با کسایی که میشناسید برای شما مهیا می کنه!
واقعا لذت می برید.
و...
..........
در آپدیت 7.8 بسیاری از موارد 7.5 حل خواهد شد
و در 8 به کلی حل شده و امکانات جدیدی به اون اضافه شده!
پیشنهاد می کنم در مورد نسخه 8 مطالعه کنید.
سپاس

dr.zhivago
2012/12/10, 16:01
کلا برای هر ایرادی یه بهونه داری دیگه !

+Aren
2012/12/10, 16:57
کلا برای هر ایرادی یه بهونه داری دیگه !
بهونه چیه!
جواب هست دیگه!
اگر می تونید خلافش رو ثابت کنید!

Ali_zm11
2012/12/10, 17:10
سلام

این واقعیت داره! اما شیوا ترین دستور زبان پارسیی هست که توی موبایلا دیدید!
من با SDK کار کردم!

خب لابد از فونت انگلیسی استفاده می کنید! که در ویندوزفون8 هم انگلیسیش به همون زیبایی هست!

این که حل شده!

خب iOs هم نمیشه!
چرا اونطرفش رو هم در نظر نمی گیرید؟ امنیتش رو؟ تاحالا برنامه مخرب دیدید برای ویندوزفون؟ اندروید که خطرناکترینه!

اصلاح شد!

زیبایی فدای کاربری! من که اسباب بازی نخریدم!

برا همه سیستم عامل ها همینطوره!
و البته من هر نرم افزاری بخوام خودم می تونم بنویسم! واقعا برنامه نویسی براش آسونه!
تا ماه دیگه هم یکی از برنامه های توپ رو بیرون میدم!

واقعا؟ فکر نکنما! به منبع که مطلب ازش اومده مراجع کنید.

احسنت! لپ تموم کارایی که مایکروسافت می خواست انجام بده+
برنامه نویسی آسان
امنیت بسیار بالا
یکپارچگی فوق العاده با شبکه های اجتماعی که یک ارتباط کامل رو با کسایی که میشناسید برای شما مهیا می کنه!
واقعا لذت می برید.
و...
..........
در آپدیت 7.8 بسیاری از موارد 7.5 حل خواهد شد
و در 8 به کلی حل شده و امکانات جدیدی به اون اضافه شده!
پیشنهاد می کنم در مورد نسخه 8 مطالعه کنید.
سپاس

دوست عزیز چیزایی که شما گفتی از hd7 خیلی حال کردم ، واقعا میشه ip وایرلس رو عوض کرد !!؟ آقا 1 جا معرفی کن بریم اینو ردیفش کنیم و اینکه شما گوشی خودتم hd7 اه !؟ بعدم ویندوز 8 مگه اومده برای hd7 !? چون من الان آخرین آپدیت ویندوز 7 که 7.10.8773.98 هستش رو ، روی گوشیم دارم ؛ کلا بیشتر راهنمایی کنید ، بزار 1 فیض اکمل ببریم ، پیشاپیش دمت گرم

+Aren
2012/12/10, 17:19
دوست عزیز چیزایی که شما گفتی از hd7 خیلی حال کردم ، واقعا میشه ip وایرلس رو عوض کرد !!؟ آقا 1 جا معرفی کن بریم اینو ردیفش کنیم و اینکه شما گوشی خودتم hd7 اه !؟ بعدم ویندوز 8 مگه اومده برای hd7 !? چون من الان آخرین آپدیت ویندوز 7 که 7.10.8773.98 هستش رو ، روی گوشیم دارم ؛ کلا بیشتر راهنمایی کنید ، بزار 1 فیض اکمل ببریم ، پیشاپیش دمت گرم
1. من 1200 دارم
2. توی نسخه 7.8 یا 8 برطرف شده
3. منبع رو سرچ کن. اونجا این آموزش ها رو نوشتن!
4. ویندوزفون 8 برای سری اولیها نمیاد. چون نیاز به 2 هسته ای داره! اما به جاش 7.8 ارایه میشه که اوایل 2013 هست.
اگر لینک رو پیدا نکردید پ.خ بدید بهتون بدمش!
سرچ کنید میاد البته!

Ali_zm11
2012/12/10, 17:47
1. من 1200 دارم
2. توی نسخه 7.8 یا 8 برطرف شده
3. منبع رو سرچ کن. اونجا این آموزش ها رو نوشتن!
4. ویندوزفون 8 برای سری اولیها نمیاد. چون نیاز به 2 هسته ای داره! اما به جاش 7.8 ارایه میشه که اوایل 2013 هست.
اگر لینک رو پیدا نکردید پ.خ بدید بهتون بدمش!
سرچ کنید میاد البته!

آقا خیلی ممنون ، لطف کردی ولی با عرض پوزش من برای hd7 چیزی پیدا نکردم ، ممکنه اگه زحمتی نیست ، لینک منبعش رو بزارید !؟