PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AMDو توجیه استفاده از تکنولوژی Liquid Chamberبرای کارتهای سری7900

rajah
2011/11/13, 11:45
اما این سایت videocardz.com بود که دیروز خبر ساز شد وبا ارئه یک عکس ،مزایای تکنولوژی جدید AMD دراستفاده ازLiquid Chamberرا نشان داد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این تکنولوژی که جایگزینی برای vapour chamberهست و راه حلی برای لوله های دفع حرارت(heatpipe)فعلی قلمداد می شود.

amd به چندین مزایا اشاره کرده که عبارتند از:بدون نیاز به خشک شدن در اثر تعریق که از عیوب تکنولوژی قدیمvapour chamberبود، استحکام فیزیکی بیشتر و اطمینان بیشتر از سیستم خنک کننده در برابر دما.

در واقع این موارد از نظر سیستم های خنک کننده در گذشته می توانستند در طول یک جلسه بازی طولانی اثر بدی بر روی کارت گرافیک شما داشته باشند تصور کنید؟

آیا با فکر کردن در این مورد به این نتیجه نخواهید رسید؟؟... بدیهی است در دوره گذشته خنک کننده کارت گرافیک شما عملکرد مطلوبی نداشته ،و این کولر در حال حاضر به طور کلی از کیفیت بسیار خوبی است.

ارائه استفاده از سیستم اتاق مایع (Liquid Chamber) می تواند توسط همه شرکای AMD ، طراحی مرجع قرار گیرد.(رفرنس طراحی باشه)

دوستان عزیز بنده سعی کردم تاجایی که می شود مطلب را شیوا ترجمه کنم چون مطلب تخصصی است امیدوارم تلاش این بنده حقیر را پذیرا باشید اساتید دیگر اگر احساس کردند چیزی از قلم افتاده یا نیاز به توجیه و توضیح

بیشتری هست لطفا در همین راهنمایی هایتان را بنویسید.

نگارش : سعید افرازی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saeid6574598
2011/11/13, 11:51
ممنون سعید جان ! همین که خودت مقاله را ترجمه و نوشتار کردی ، کلی ارزش داره ! فقط اگر یک موضع را رعایت کنی ، نوراً علی نور می شه ! اونم اینه که جمله بندی متن را بهتر کن . اینجوری متن شیواتر به نظر می رسه ! موفق و پیروز باشی !

rajah
2011/11/13, 12:55
ممنون سعید جان ! همین که خودت مقاله را ترجمه و نوشتار کردی ، کلی ارزش داره ! فقط اگر یک موضع را رعایت کنی ، نوراً علی نور می شه ! اونم اینه که جمله بندی متن را بهتر کن . اینجوری متن شیواتر به نظر می رسه ! موفق و پیروز باشی !

آقا سعید تمامی پست ها وخبر هایی که زیرش اسمم رو می نویسم رو خودم ترجمه می کنم وتا حالا هم همین بوده یعنی شما فکر می کردین مطلب ها کپی بوده؟؟...................................

saeid6574598
2011/11/13, 13:40
نه عزیزم منظورم این نبود ! منظورم این بود که جمله بندی متن را درست کن . آقا ما مخلص شما هم هستیم ! من نمی خواهم کسی از دست من ناراحت شود !

Editor In chief
2011/11/13, 14:28
جالبه البته بايد منتظر بود و ديد سري hd7000 چه توان مصرفي دارد و اين روش براي جلوگيري از افزايش بيش از حد دما است يا براي ساخت کارت گرافيکي خنک تر؟

vali66
2011/11/13, 23:08
amd تو جدولی که ارئه داده بود مصرف برقش رو هم نوشته بود ، اینجور که معلومه 7870 در واقع همون 6970 هستش و با اینکه سرعت هسته و رمش بالاتر هستش فقط 120 وات مصرف داره . *_* 250 کجا و 120 کجا -______-
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!?p=332&viewfull=1#post332 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

rajah
2011/11/14, 02:21
amd تو جدولی که ارئه داده بود مصرف برقش رو هم نوشته بود ، اینجور که معلومه 7870 در واقع همون 6970 هستش و با اینکه سرعت هسته و رمش بالاتر هستش فقط 120 وات مصرف داره . *_* 250 کجا و 120 کجا -______-
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!?p=332&viewfull=1#post332 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این یعنی پیشرفتamd،صرفه جویی در هزینه و انرژی بابا دمت گرم

vali66
2011/11/14, 10:00
امیدوارم قیمت کارت هم همینجوری که سایز و مصرفش اومده پایین ، اونم پایین بیاد -_- من 7850 میخوام :((

sezar
2011/11/14, 11:06
چه جالب!!! امیدورام کمی از گرمایی کارتهای گرافیک کم بشه !!!!

Castiel
2011/11/14, 11:19
به نظر من موفقیت کارتهای سری 5000 شرکت amd تکرار نخواهد شد، چون استفاده از کارتهای گرافیکی این شرکت با عرضه سری 5000 به سرعت همه گیر شد و انویدیا را به دردسر انداخت. باید منتظر بازخورد سری 7000 باشیم.

th e nd
2011/11/14, 12:45
آقا دست شما بابت این مطلب و ترجمه ای که کردی واقعا درد نکنه اما جان من یه فکری برای فونتت می کردی! خوندنش سخت بود!!! نارحت نشی دوست عزیز:-h