PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب با کارت گرافیک 6870

behrouz766
2012/12/09, 04:08
اساتید محترم بنده یک کارت 6870 AMD دارم دیروز داشتم بازی میکردم که یه دفعه
تصویر به صورت خطوط افقی و عمودی در اومد و قفل کرد و مجبور به ریستارت از
طریق دکمه کیس شدم بعد تصویر اومد یعنی مثل همیشه تصویرهای بالا آمدن سیستم
قبل از ویندوز اما بعد که وارد ویندوز خواست بشه یعنی بعد از لود اول
ویندوز تصویر سیاه شد بازم ریستارت کردم درست نشد این بار از طریق safe
mode وارد شدم این بار ویندوز بالا اومد گفتم شاید درایور ایراد پیدا کرده پاکش کردم و دوباره ریست کردم این بار ویندوز 7 در حالت معمولی توجه کنید به دونه درایور کامل بالا اومد خوب دوباره درایور رو
نصب کردم اما وسطای نصب بود که تصویر سیاه شد و ویندوز قفل کرد و روز از
نو :(
تنها راهی که به نظرم رسید گفتم کارت روی سیستم داداشم امتحان کنم چون کارت
اونم 6870 هست پس کارت خودم و جای کارت اون گذاشتم اما دوباره بعد از لود
ویندوز تصویر سیاه شد و دیگر هیچ اون موقع فهمیدم که مشکل سخت افزاری هست:(
حالا به نظرتون مشکل از کجای کارت میتونه باشه؟ آیا مشکلش جزیی هست؟

sh_2500K
2012/12/09, 10:20
سلام دوست عزیز باید صبر کنی اساتید بیان راهنماییت کنن. ولی من 1 سال پیش با 5670 سافایر دقیقا همین اتفاق واسم افتاد. من همه قطعاتمو جدا رو یک سیستم دیگه تست کردک ولی نتیجه بردن گارانتی کارت و عوض شدنش بود. من فقط تجربه خودمو گفتم. که مجبور شدم بردم گارانتی. و شما هم اگر گارانتی داره کارتتون ببر گارانتی.
با سپاس.

Castiel
2012/12/09, 10:32
دوست عزیز با نسخه های دیگر درایور کاتالیست امتحان کردید؟
البته در یک مرحله از نصب درایور تصویر سیاه شده و بعد از تشخیص خودکار رزولوشن مانیتور، روند نصب ادامه خواهد داشت. در ضمن زمانی که در حال اجرای بازی بودید، دمای کارت گرافیک از 80 بالاتر رفته بود؟

behrouz766
2012/12/09, 13:58
دوست عزیز با نسخه های دیگر درایور کاتالیست امتحان کردید؟
البته در یک مرحله از نصب درایور تصویر سیاه شده و بعد از تشخیص خودکار رزولوشن مانیتور، روند نصب ادامه خواهد داشت. در ضمن زمانی که در حال اجرای بازی بودید، دمای کارت گرافیک از 80 بالاتر رفته بود؟
بله در زمان نصب تصویر سیاه میشه و ویندوز قفل میشه روی سیستم داداشم همینطوری بود آیا قابل تعمیر شدن هست؟

sh_2500K
2012/12/09, 14:13
بله در زمان نصب تصویر سیاه میشه و ویندوز قفل میشه روی سیستم داداشم همینطوری بود آیا قابل تعمیر شدن هست؟
دوست عزیز اگه گارانتی داره ببر گارانتی اگه نداره ببر پیش یک تعمیر کار خوب. اون بهت میگه قابل تعمیر هست یا نه.

Castiel
2012/12/09, 14:34

بهتر است همانطور که بهروز جان گفتند عمل کنید. چون طبق حدسی که زدید مشکل سخت افزاری است.
با نصب کارت گرافیک برادرتان روی سیستم خود مشکلی ندارید؟

behrouz766
2012/12/22, 14:38
خوشبختانه تعمیر شد دادم یک تعمیر کار با تجربه بعد از تعمیر گفت مشکلش gpu بوده و بعد از هیت درست نشده بود که آخر سر ریپال کرده بود تا درست شده بود علتش هم داغ شدن بش از حد gpu بوده که به اصطلاح باعث لحیم سردی یا قلع مردگی شده بود الان هم مثل ساعت کار میکنه و دیگه مشکلات سابق رو نداره

golabettruter
2012/12/22, 15:24
دوستان سلام
منم یه کارت 5870 دارم که بر اثر بی احتیاطی خودم موقعی که خنک کننده استانداردشو با خنک کننده zalman vf3000a تعویض کردم و کارت رو بر رویه سیستم سوار کردم دیگه تصویر نداد که نداد کسی جایی رو سراغ داره که بفرستم واسه تعمیر