PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش مانیتور Lcd سامسونگ - 20 اینچ 206BW

p_samimi
2012/12/08, 12:38
فروش مانیتور Lcd سامسونگ به بالاترین قیمت
مانیتور از اول زیر دست خودم بوده و مشکلی نداره.
علت فروش : از کسی طلب داشتم جاش یک مانیتور 22 اینچ بهم داد دیگه اینرو لازم ندارم.
جعبه داره فقط چون تو انبار بود نتونستم برم بیارمش ازش عکس بگیرم.ولی موقع تحویل با جعبه خودش تحویل میدم.
از قابلیت هاش باید بگم جز کیفیت خوبش , پایه گردان داره و قابلیت نصب روی دیوار (البته به طور فابریک پایه نصب دیوار ندارند)
مشخصات فنی هم در لینک موجود هست.

206BW - TECH SPECS | SAMSUNG (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نکته : یک خش کوچک که تو عکس مشخصه در اندازه 2.5 سانتی متر به طور خیلی سطحی در سمت راست نزدیک به پنل داره.بابت این ایراد 10.000 تومان از قیمت پایه که میخواستم بذارم کم کردم.البته این خش رو فقط روز اول میبینید چون فقط و فقط زمانی که صفحه سفید روشن باشه قابل دیدن هست.
وبعد از یک ساعت کار کردن دیگه حساسیتی بهش نخواهید داشت (جوری نیست که بره مرتب رو عصاب)
با این حال چون حضوری میفروشم , خریدار قبلش میاد و این خش رو میبینه.

قیمت پایه : 240 (250-10)
فروش فوری : 265

فروش حضوری در تهران
فروش پستی با هزینه خریدار بعد از واریز به شهرستان

***********فروخته شد************

15834
15835
15837
15833

15838

15836

p_samimi
2012/12/11, 12:07
up..........

Arsn
2012/12/12, 00:11
قیمت خیلی هم خوبه ! دوست داشته باشند و بخواند به مشتری یه صفایی هم بدند میتونند کمی تخفیف موقع خرید نهایی بدند !

احیانا اگر درخواست کنند کل پست هایی که از نظر ایشون نباید اینجا باشه ، حذف میشه ‍ !

p_samimi
2012/12/12, 09:04
قیمت خیلی هم خوبه ! دوست داشته باشند و بخواند به مشتری یه صفایی هم بدند میتونند کمی تخفیف موقع خرید نهایی بدند !

احیانا اگر درخواست کنند کل پست هایی که از نظر ایشون نباید اینجا باشه ، حذف میشه ‍ !
با سلام و تشکر .
ممنون از از نظر و همیاری صمیمانتون..
این مانیتور هم قابل شمارو نداره .دستور بدین تقدیم کنم.
در مورد حذف پست , شخصا به خودم این اجازه رو نمیدم که نظر دوستم رو که حتما براش وقت گذاشتند رو حذف کنم ولی گاهی هم برای مفیدتر شدن یک موضوع شاید باید یکم از شاخ و برگش زد.
ازتون کمک میخوام در این زمینه و لطفا به صلاحدید خودتون یکم از این شاخ و برگ کم کنید.
هر جور که صلاح مدیر ارشد هست. (ریش و قیچی دست خودتون)
با تشکر.

p_samimi
2012/12/16, 21:12
up................