PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت کپی فایل ها در ویندوز * دانلود TeraCopy Pro v2.22 *

*hit m@n*
2011/11/13, 00:19
**نصب این نرم افزار را به کسانی که به سرعت PC خود اهمیت می دهند توصیه می کنم**

با این نرم افزار می توانید در حین کپی عملیات را متوقف کرده و سپس از همان جا ادامه دهید. این نسخه برای تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز ۷ قابل استفاده است. همچنین می تواند از خطاهای رایج در هنگام کپی نیز جلوگیری نماید و مشکل را برطرف کند. ( بدون اینکه کپی متوقف شود )

این نرم افزار امکانات جالبی داره که از جمله اونا میشه به این گزینه ها اشاره کرد :

1-نشان دادن سرعت انتقال اطلاعات ( خوراک اونایی که دوست دارن بدونن فلشی که دارن با چه سرعتی اطلاعات منتقل می کنه )
2-اگر در حین کپی کردن می خواهید از نرم افزاری استفاده کنید- به راحتی می توانید برنامه را متوقف کرده و از دوباره انتقال را ادامه دهید .
3- اگر در هنگام کپی کردن- یک فایل ERROR داد نرم افزار به راحتی آن فایل را رد می دهد بدون اینکه عملیات انتقال متوقف شود .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

rajah
2011/11/13, 02:20
چه جالب باید دانلود کنم وببینم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته قبلا از نرم افزارهایی از این قبیل استفاده کردم ولی زیاد تاثیری نداشتند.........

*hit m@n*
2011/11/13, 10:08
چه جالب باید دانلود کنم وببینم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته قبلا از نرم افزارهایی از این قبیل استفاده کردم ولی زیاد تاثیری نداشتند.........
چی شد دوست عزیز ؟ امتحان کردی ببینی برنامه خوبه یا نه ؟ نظرتو بگو بقیه دوستان استفاده کنند .
ولی به نظر من امکاناتی که این نرم افزار داره نصبت به برنامه کپی ویندوز خیلی بیشتره - بعضی از امکاناتو که ویندوز اصلا نداره