PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنیا در 21 دسامبر به پایان می رسد؟!

Free.Byte
2012/12/03, 15:19
15670

قصه پایان دنیا در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ (اول دی ماه) طی یکی دو سال گذشته چنان قوت گرفته و دهان به دهان چرخیده که شاید تنها فرد بی خبر از آن، خواجه حافظ شیرازی باشد. افرادی که به تئوری «پیشگویی پایان دنیا توسط قوم مایا» معتقدند، می گویند که قرار است در ۲۱ دسامبر (کمتر از سه هفته دیگر) طی اتفاقات عظیمی دنیا به پایان برسد. اما به نظر می رسد NASA مخالف این ایده است و آن را رسما هم اعلام کرده.

در حقیقت این سازمان چنان به نظریه خود مطمئن است که در سایتش بخشی با نام «آنسوی ۲۰۱۲: چرا دنیا به آخر نمی رسد»، راه اندازی کرده است. به گفته ناسا، این شایعه از آنجا آغاز شد که برخی می گفتند شاید سیاره ای دوردست به نام Nibiru (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)راه خود را به سوی مروارید آبی ما کج کرده است. و ناگاه این فرضیه شکل گرفت که همترازی سیاره ما و Nibiru همزمان با پایان تقویم مایا و در نتیجه پایان دنیا در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ به وقوع خواهد پیوست. در حالی که حتی اگر سیارات همپوشانی هم داشته باشند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

David Morrison دانشمند فضایی ناسا می گوید: «من با جملات و حرف های کودکانی که ترسیده بودند، ناراحت شدم. فکر می کنم این بدترین بخش این خبر دروغین باشد.» ناسا می گوید مردم باید بیشتر نگران تغییرات آب و هوایی و مشکلاتی که پیش خواهد آمد باشند، تا انکه دلواپس همپوشانی سیارات و تاریک شدن زمین شوند.

ناسا اصلا به داستان در خطر بودن زمین توسط اجرام آسمانی اعتقادی ندارد و تمام اظهارنظرهای این گونه را غیرصحیح می داند. جالب اینجا است که احتمالا سیاره Nibiru اصلا وجود خارجی نداشته باشد و
این داستان های ترسناک برای اولین بار از سال ۲۰۰۳ شروع شدند. به گمانم به جای نگرانی بی مورد بهتر است کمی صبر کنید تا روز ۲۲ دسامبر (دوم دی ماه ۱۳۹۱).

نارنجی

iranmanoto
2012/12/03, 15:52
ناسا هم هر سری یه چیزی میگه ها!!!
ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال ۲۰۱۲ به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال ۲۰۱۲ بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ******* ها خاموش می شوند.
از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر ۱۱ سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
اتمسفر زمین می تواند از این برخوردها خود را مصون نگه دارد اما خسارات جدی را بر روی ساختارهای اجتماعی و اقتصادی روی زمین وارد می کند.
ستاره شناسان این پدیده ها را از سال ۱۸۵۹ رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می ۱۹۲۱ توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.
در گزارش ۱۳۲ صفحه ای ناسا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و آکادمی ملی علوم آمده است: “انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال ۱۸۵۹ امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت.”
براساس گزارش نیوساینتیست، در سال ۱۹۸۹ شش میلیون نفر در کبک کانادا به مدت ۹ ساعت به سبب یک توفان ژئومغناطیسی که ۱۰ برابر ضعیف تر از توفان سال ۱۹۲۱ بود بدون برق ماندند. اگر حادثه ای مشابه آنچه که در سال ۱۹۲۱ رخ داد تکرار شود تعداد افراد بدون برق به ۱۳۰ میلیون نفر افزایش خواهد یافت و تکرار حادثه ای مشابه سال ۱۸۵۹ که بسیار قویتر از توفان ۱۹۲۱ بود دو هزار میلیارد **** خسارت وارد خواهد کرد.
به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

iranmanoto
2012/12/03, 15:52
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
منبع

NAVID OC
2012/12/03, 17:46
دوستان واقعه ٢٠١٢ دروغي بزرگ!
إفرادي فكر مي كنند تا دو هفته ديگه خبري مي شه معلومه مطالعه نداشتند!!
مگر شما شبكه هاي بي گانه رو مثل من و ت... بي بي سكينه نمي بينيد؟!!!
نمي بينيد دارن ما رو براي چي آماده مي كنن؟!
چرا بايد هر سه شبكه بي گانه طي ٢ ماه مونده به تاريخ 21 دسابر برنامه هاي خاصي رو پخش كنند؟
بي بي سكينه با برنامه دكتر هو. نشنال جعوگرافيك با راز ٣٦٠ و من و ت با ما و فرازميني ها!!!
همه و همه دارن براي انسان هاي فضايي و موجودات فضايي تا قبل از واقعه اي كه خودشون تعيين كردن تبليغ مي كنند دارن ذهن ما رو آماده مي كنند!!!
سريال دكتر هو رو اگه خوب تفسيرش كنيد مي فهميد كه كفر محظه و بسيار به خداوند درش توهين شده!!!
معلوم نيست مي خوان چي كار كنند تا دو هفته ديگه معلوم مي شه!!!!
مي دونيد چرا من اين قدر بد بختم!!؟؟؟!!!
چون درست بعد از شب يلدا در ٢١ دسابر ٢٠١٢ نشستيم سر آزمون آزمايشي كنكور!!!!!!!!!!!!!!!!!! (نهايت خفت!!!! ديگه ته تهشه!!!!!)

expellite
2012/12/03, 18:13
بابا این حرفا کدومه. همه مون زنده خواهیم بود.

iranmanoto
2012/12/03, 18:36
فوق فوقش برقمون میره
که این تو ایران تازگی نداره!!!
مسولین یکاری کردن که مردم آماده بشن برای این فاجعه:)) (: بهمن

shahidamlaki
2012/12/03, 19:04
بابا این غربی ها بی کارن یا فکر کردن بقیه مثل خوودشون بی کارن هروقت یه چیزی میگن یه بار میگن 2012 یه بار میگن 2030 یه بار میگن 2050 هروقت یه چیز میگن

ARMIN
2012/12/03, 20:09
بالاخره واسه هیجانشم باشه بد نیس!

من که برامه ریزی کردم برای اون روز غذای مورد علاقه ام رو درست کنم. لازانیا. اگه دنیا تموم شد که لااقل لازانیا زده بریم اونور، اگر تموم نشد که بازم حداقل یه لازانیا رو زده باشیم. :))

Yaser_Aramesh
2012/12/03, 20:28
بالاخره واسه هیجانشم باشه بد نیس!

من که برامه ریزی کردم برای اون روز غذای مورد علاقه ام رو درست کنم. لازانیا. اگه دنیا تموم شد که لااقل لازانیا زده بریم اونور، اگر تموم نشد که بازم حداقل یه لازانیا رو زده باشیم. :))

من عااااااااااااااشق لازانیا ام ! حتما منم به زودی میخورم ! :))

VSH-Katana
2012/12/03, 21:45
منم لازانیا میخوام

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/03, 22:20
me too

iranmanoto
2012/12/03, 22:37
موضوع: دنیا در 21 دسامبر به پایان می رسد؟! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)خیر!
بلکه افراد زیادی در ایران لازانیا میخورند! (:بهمن
ببین بحث از کجا رفت کجا!

darkknight
2012/12/03, 22:50
حالا گذشته از شوخی کرمان امروز زلزله امد(5ریشتر) حالا اگه فردا پس فردا از من خبری نشد(چه بهتر)
بدونید من بدون خوردن لازانیا از دنیا رفتم:-h

Arsn
2012/12/03, 22:58
دمت گرم ! من هم این ایده لازانیا را هستم !
میگم بچه ها یه کمپین درست کنیم ، همه روز 21 دسامبر لازانیا یا غذایی مشابه بزنیم !

ولی خارج از Fun قضیه ، اینکه روز 21 دسامبر روز خاصی است ، واقعا غیر قابل انکار است ولی از 2 سال پیش این قضیه خیلی سرتیتر شد و خب من هم حس فضولی خوبی نسبت به خبرهای علمی که میشه دربارش تحقیق کرد دارم پس دنبالش رفتم ! شاید 3 شماره و هر بار 3 صفحه دانستنیها در باره تمام وقایعی که ممکنه این روز رخ بده بررسی انجام داده بود! چند تا سایت خارجی را بررسی کردم ، دو تا مقاله فارسی تو یه سایت نجوم خوندم ! تمام مستند های من و تو را دیدم (+ تمام نستراداموس ها) در مجموع نتیجه ای که گرفتم خاص بودن این روز از هر نظر است اما هیچ دلیلی علمی مبنی پایان دنیا چه از نظر علم و چه مذهب وجود نداشت پس من هم نپذیرفتم ! خاص بودن این که مذاهب یا آیین هایی این روز را روز سوشیانت میدونند ، از طرفی جمعه هم هست و بودا هم با تموم شدن تقویمش مصادف کرده ! خاص بودن از نظر علمی اینکه ........
خودتون برید بخونید ! شرمنده ، تاپیک های کامپیوتر آکادمیک را باید بزنم !

کاش یه بار برای همیشه همین روز واقعا ، واقعا ، از شرم خودم و این زندگی راحت میشدم ! فکرش را بکن ! ! خسته شدم ! برو پی کارت ! تمام ! بنگ ! استاد خسته نباشی !
الان آهنگ roulette کار r-ih-an-a میچسبه ! دقیقا محتواش با حس من برابره !

Ali_zm11
2012/12/04, 04:22
مسلما اتفاقات مهمی قرار بیافته که این همه از جانب جهان غرب روش سرمایه گزاری شده و این موضوع انقدر بزرگ شده ، به حدی که هالیوود میاد و 1 فیلم به اسم 2012 رو درست میکنه ، البته شخصا با ایده نابودی دنیا مخالفم و اون رو چیزی جز خرافات نمیدونم اما شکی ندارم که از تاریخ 21 دسامبر الی 25 دسامبر امسال اتفاقات مهمی قراره رخ بده ، حال اینکه چه اتفاقی فقط خدا میداند و افراد پشت پرده ی که این سرمایه گزاری های هنگفت رو برای گسترش و فراگیر کردن این خبر در سرتاسر دنیا داشتن ،فقط باید به صبر نشست و نگریست

medial144
2012/12/04, 07:08
چی دارید میگید .پایان دنیا کجا بود توهم زدیت
به این سادگیا دنیا تموم نمیشه .

ولی عشق است لازانیا ،عشق است دنیا

Dan
2012/12/04, 07:53
همه درباره ی لازانیا صحبت میکنن! میخواین اسم تاپیکو عوض کنیم بذاریم : آیا در 21 دسامبر همه لازانیا میخورند؟!

ARMIN
2012/12/04, 11:19
همه درباره ی لازانیا صحبت میکنن! میخواین اسم تاپیکو عوض کنیم بذاریم : آیا در 21 دسامبر همه لازانیا میخورند؟!

تاپیک رو به بیراهه کشوندم :)) احتمالا واسه 21 دسامبر بن میشم. =))

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Ali_zm11
2012/12/04, 13:07
عزیز بنده هم نگفتم قراره دنیا به اتمام برسه ، منم با نظرت موافقم

NAVID OC
2012/12/04, 21:10
بحث سر اتفاقات مهم شد؟؟!!!
بگم چه اتفاقي مي افتد؟؟؟
يا اسرائيل بمب مي زنه تو سوريه يا تو ايران!!! يا شايدم قراره يه كار علمي بزرگ انجام بشه!
١١ سپتامبر خودشون به برج هاي دو قبو حمله كردن تقصير انداختن گردن بنلادن در صورتي كن اصلا شخصي به نام بنلادن وجود ندارد !!!! ين شخصيت كاملا ساختگي!
بعد به اين بهانه افغانستان را مستعمره خودشون كردن!
مي دونيد قضيه چيه اين ها هميشه به طور ميانگين ٥٠ سال علمشون از ما جلوتره و كار هاي خارق العادده اي انجام مي دهند تا ما تعجب كنيم!!! مثلا همين مستند ما و فرازميني ها كه سفينه ٦ مارس را نشون داد يه نور سه بعدي در فضا بيشتر نبود!!!

VSH-Katana
2012/12/04, 22:08
بحث سر اتفاقات مهم شد؟؟!!!
بگم چه اتفاقي مي افتد؟؟؟
يا اسرائيل بمب مي زنه تو سوريه يا تو ايران!!! يا شايدم قراره يه كار علمي بزرگ انجام بشه!
١١ سپتامبر خودشون به برج هاي دو قبو حمله كردن تقصير انداختن گردن بنلادن در صورتي كن اصلا شخصي به نام بنلادن وجود ندارد !!!! ين شخصيت كاملا ساختگي!
بعد به اين بهانه افغانستان را مستعمره خودشون كردن!
مي دونيد قضيه چيه اين ها هميشه به طور ميانگين ٥٠ سال علمشون از ما جلوتره و كار هاي خارق العادده اي انجام مي دهند تا ما تعجب كنيم!!! مثلا همين مستند ما و فرازميني ها كه سفينه ٦ مارس را نشون داد يه نور سه بعدي در فضا بيشتر نبود!!!
دوست خوبم از این بحثا تو فروم ننداز که کار به جاهای باریک ممکنه بکشه

Arsn
2012/12/04, 22:21
بچه ها شرمنده مثل اینکه نمیشه تاپیک را ادامه داد !

تاپیک بسته شد !