PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vmware و نحوه کار با این نرم افزار

VSH-Katana
2012/12/03, 14:13
خب از اسم تاپیک معلومه من میخوام هر کدوم از اساتید اگه نحوه کار vmware رو بلدن یه توضیح جامع در موردش برام بگن!

Dark Bloo
2012/12/03, 14:24
خب از اسم تاپیک معلومه من میخوام هر کدوم از اساتید اگه نحوه کار vmware رو بلدن یه توضیح جامع در موردش برام بگن!
خب در واقع این نرم افزار از برنامه های ساخت "کامپیوتر مجازی" هستش
یعنی شما میتونی با نصب این برنامه و استفاده از اون یک سیستم مجازی بسازی و توی اون سیستم عامل نصب کنی
همه چیز مثل یه سیستم واقعی هست ولی به شکل مجازی
مهترین و اصلی ترین استفاده اش هم نصب چند سیستم عامل به صورت مجازی است بدون اینکه لازم باشه شما سیستم عامل های متعدد رو رو درایو های سخت خودتون نصب کنید
یه درایو مجازی میسازی و توی اون سیستم عامل رو نصب میکنی (کاری که من میخوام بکنم نصب مکینتاش، لینوکس و 98)
این برای خودش دوره ها و مدارک متعددی داره و تو بحث شبکه خیلی به درد میخورد
سنگین هم هست و میتونی از برنامه های جایگزین اون مثل virtual pc شرکت مایکروسافت استفاده کنی یا virtual box شرکت اوراکل
آموزششم هم خیلی مفصل خواهد بود که در یکی دو پست نمیگنجد
من یه اشاره کوچیک کردم بهش ولی اگه عمری بود آموزش حرفه ای اون رو میزارم
سایر اساتید هم خوب میتون کمک کنن

dr.zhivago
2012/12/03, 14:27
vmware workstation داشتم رو سیستمم ، اما الان با کمبود فضا مواجه شدم ، اگر داشتم برات آموزش تصویری میذاشتم

اگه زبانت خوبه یا معمولیه آموزش vmware workstation رو از Train signal رو دانلود کن

VSH-Katana
2012/12/03, 14:31
خب در واقع این نرم افزار از برنامه های ساخت "کامپیوتر مجازی" هستش
یعنی شما میتونی با نصب این برنامه و استفاده از اون یک سیستم مجازی بسازی و توی اون سیستم عامل نصب کنی
همه چیز مثل یه سیستم واقعی هست ولی به شکل مجازی
مهترین و اصلی ترین استفاده اش هم نصب چند سیستم عامل به صورت مجازی است بدون اینکه لازم باشه شما سیستم عامل های متعدد رو رو درایو های سخت خودتون نصب کنید
یه درایو مجازی میسازی و توی اون سیستم عامل رو نصب میکنی (کاری که من میخوام بکنم نصب مکینتاش، لینوکس و 98)
این برای خودش دوره ها و مدارک متعددی داره و تو بحث شبکه خیلی به درد میخورد
سنگین هم هست و میتونی از برنامه های جایگزین اون مثل virtual pc شرکت مایکروسافت استفاده کنی یا virtual box شرکت اوراکل
آموزششم هم خیلی مفصل خواهد بود که در یکی دو پست نمیگنجد
من یه اشاره کوچیک کردم بهش ولی اگه عمری بود آموزش حرفه ای اون رو میزارم
سایر اساتید هم خوب میتون کمک کنن
خب این که شد توضیحی که همه میدونم اما چزی که میخوام نصب ویندوز به صورت مجازی هست
ومثل شبکه که دوره های زیادی داره اما شبکه کردن چند pc به صرت معموی چندان سخت نیست اینم نباید چندان سخت باشه!نه!

dr.zhivago
2012/12/03, 14:31
البته کاری هم نداره ها ، میتونی بطور تجربی خیلی چیزاشو یاد بگیری

Dark Bloo
2012/12/03, 14:38
vmware workstation اگه زبانت خوبه یا معمولیه آموزش vmware workstation رو از Train signal رو دانلود کن
دقیقا
خود من الان یه مجموعه آموزشی شبکه دارم 55 گیگی که 18 تا دی وی دیه و همش آموزشهای این شرکته (train signal)
ولی همونطور که دوستمون گفت راحته و نصب ویندوز هم توش ساده اس
خودت میتونی یاد بگیری
ولی خب vm ware مجموعه سنگین و کاملیه و همونطور که گفتم میتونی از برنامه های جایگزین گفته شده استفاده کنی با حجم کم
در مورد نصب ویندوز هم یه سرچ بزنی تو گوگل آموزش تصویری زیاد میبینی
علی الحساب این لینکو داشته باش که برای همین شرکت ترین سیگناله
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

VSH-Katana
2012/12/03, 14:44
خیلی ممنون مجتبی جان و همچنین مهدی جان
مجتبی جان این عکستو که میبینم میخوام بهت بگم یاسر :دی

Dark Bloo
2012/12/03, 14:50
مجتبی جان این عکستو که میبینم میخوام بهت بگم یاسر :دی
خواهش میکنم قابل نداره :دی
هر چند اون منم نیستم اونم من نیست :دی
یه کم سرو کله بزنی با برنامه دستت میاد چیه
اصلا لازم به پرسیدن هم نبود
ناسلامتی شما خودت که مودیری :دی