PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش فروش ستاره الجی در بریتانیا

saeid6574598
2012/12/01, 11:58
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***ons/LG/84-inch%20UDTV/84-inch%20UDTV-900-75.jpg

پس از عبور از رخدادهای بزرگی همچون Black Friday و Cyber Mondey ، شرکت پر آوازه LG قصد دارد تلویزیون جدید خود را در بازار انگلستان ( بریتانیا ) به فروش عمومی برساند . این تلویزیون که با نام LG 84LM960V شناخته می شود ، یک محصول Ultra HD می باشد که طراحی بسیار زیبایی داشته و قادر است از رزولوشن 4K پشتیبانی نماید . این تلویزیون 84 اینچ به جهت بهره گیری از پنل IPS می تواند زاویه دید گسترده تری را در کنار شفافیت هر چه بیشتر تصاویر فراهم سازد . طبق ادعای LG این تلویزیون قرار است با قیمتی معادل 22500 یورو به فروش برسد که این قیمت ممکن است خیلی ها را از خرید این تلویزیون زیبا و جذاب باز دارد . در این بین ، LG 84LM960V می تواند رقیب خوبی برای 55ZL2 توشیبا ( با قیمت 7 هزار یورو ) و KD-84X9005 سونی به شمار رود . با این حال از لحاظ قیمتی ، تلویزیون های Toshiba و SONY شانس بیشتری را برای در دست گرفتن بازار 4K ها خواهند داشت . البته به دلایل گوناگون محصول توشیبا نتوانست مانور چندانی را در بین رقبای خود دهد . لازم به ذکر است که تلویزیون سونی مدل KD-84X9005 در اواسط ماه دسامیر به عرضه خواهد رسید . ( قیمت این تلویزیون ، 2500 یورو بیشتر از تلویزیون LG می باشد ) . نظر شما چیست ؟! کدام یک از این سه تلویزیون ULTRA HD می توانند پیروز میدان باشند ؟؟!!!

در نظرسنجی شرکت کرده و نظرات خود را بیان فرمایید .

نگارش : سعید مظفری

saeid6574598
2012/12/01, 13:48
سایر ویژگیهای این محصول :

تلویزیون 84 اینچ مجهز به پنل IPS ( با نور پشتی LED ) و پشتیبانی از رزولوشن 2160*3840 پیسکل

مجهز به فناوری passive 3D و تبدیل آسان تصاویر دو بعدی به سه بعدی ( 3D Cinema )

مجهز به قابلیت های همچون Wi-Fi و DLNA به جهت استریم کردن و به اشتراک گذاری مالتی مدیا

این محصول ، از 2 دسامبر ( برابر با 12 آذر ماه 1391 ) در شهرهای انگلستان پیش فروش خواهد شد .

شهر Birmingham از تاریخ 7 تا 9 دسامبر / شهر Stratford City از تاریخ 13 تا 15 دسامبر و در نهایت Manchester از تاریخ 21 تا 24 دسامبر پذیرای این تلویزیون خواهند بود .

wowowo
2012/12/01, 15:10
یورو چنده الان ؟؟؟؟
بر فرض اگه 3 تومان باشه یعنی تلویزیون الجی حدود 67.5 میلیون قیمتشه ؟؟ یا من بی سوادم ؟؟؟؟
بعد تلویزیون توشیبا 21 میلیون و سونی 75 میلیون تومان ؟؟؟؟

اینا چرا قیمتاشون با هم همخونی نداره ؟؟ مگه چی تو تلویزیون الجی هست که قیمتش 67 تومان هست ولی واسه توشیبا 21 میلیون ؟؟
مگه فناوری به کار رفته تو اینا یکی نیست -- پس چرا اینهمه اختلاف قیمت دارن (( 3 برابر ؟!! ))
اگه بخوایم بر اساس این بگیم اونی که گرونتره بهتره پس واسه سونی و الجی خیلی قوی تر از توشیبا هستن

البته این تلویزیونا کیفیت خوبی ندارن -- فعلا حال و حوصله ندارم بخرم -- همین کیفیت 480p تلویزیون ایران خودمون رو دست همه اینا میزنه :D

VSH-Katana
2012/12/01, 15:10
واقعا نبرد سختی هست براشون!
هر سه شرکت رو خیلی دوس دارم و امیدوارم فروشی که انتظار دارن براورده شه تا باز هم محصولاتی اینچنینی ببینیم!
راستی به نظرم قیمت دیگه تو این بازه مهم نیست چون کسی که اینارو میخره مطمعنا پولداره و حالا 2یا3 هزار یورو بیشتر ویا کمتر براش مهم نیست!

Beni7192
2012/12/01, 17:31
به نظر من هر سه تلویزیون ای خوبی هستند ولی من سایز بزرگتر رو برای این رزولوشن ترجیح میدم!
در ضمن به نظر من تکنولوژی های که ال جی در تلویزیون هاش از اون ها بهره میبره کاربردی ترند!
پس انتخابم شد ال جی

یورو چنده الان ؟؟؟؟
بر فرض اگه 3 تومان باشه یعنی تلویزیون الجی حدود 67.5 میلیون قیمتشه ؟؟ یا من بی سوادم ؟؟؟؟
بعد تلویزیون توشیبا 21 میلیون و سونی 75 میلیون تومان ؟؟؟؟

اینا چرا قیمتاشون با هم همخونی نداره ؟؟ مگه چی تو تلویزیون الجی هست که قیمتش 67 تومان هست ولی واسه توشیبا 21 میلیون ؟؟
مگه فناوری به کار رفته تو اینا یکی نیست -- پس چرا اینهمه اختلاف قیمت دارن (( 3 برابر ؟!! ))
اگه بخوایم بر اساس این بگیم اونی که گرونتره بهتره پس واسه سونی و الجی خیلی قوی تر از توشیبا هستن

البته این تلویزیونا کیفیت خوبی ندارن -- فعلا حال و حوصله ندارم بخرم -- همین کیفیت 480p تلویزیون ایران خودمون رو دست همه اینا میزنه :D
جیگر تلویزیون تلویزیون توشیبا 55 اینچ هست!