PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Assassin's Creed® III

Beni7192
2012/11/29, 20:06
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

باز هم گروه قاتلان بی رحم راه افتاده اند تا برای پاک کردن گوشه ی دیگری از زمین از گناه و ناپاکی دست به کشتار بزنند!
Assassin's Creed 3ادامه ی همان تفکر پاک کردن گناه بوسیله قتل استوار است!
در این نسخه شاهد همان سبک زنده Assassin's Creed هستیم و هچنان خشونت حرف اول را می زند!
جریان بازی در بحبوحه ی انقلاب آمریکاست و شما نیز باید بر ضد نیروهای بریتانیای با همان روش های مخصوص قاتلان سری بجنگید!
تریلر بازی را میتوانید از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.تریلر-بازی-های-روز-دنیا-..) مشاهده و خود بازی را نیز از این تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***تاپیک-دانلود-بازی-های-روز-دنیا***) دانلود نمایید

در اینجا نیز قصد بحث و گفت و گو در خصوص این بازی را داریم و منتظر نظرات شما نیز هستیم!

darkknight
2012/11/29, 20:10
کسی ک ر ک بازی رو داره بزاره چون من نتونستم ک ر ک ش کنم

hossein sedghi
2012/11/29, 20:30
نیازی به ساخت اکنت هم نداری.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

صفحه ی دوم.

Beni7192
2012/11/29, 20:31
این رو تست کردی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).r ar

demigod
2012/11/29, 21:45
آقا من خوشم اومد انصافا حال کردیدم باهاش صفت و سخت..
فکر کنم امشب دیگه وقتشه تموم شه بره....
به زودی خبرش و میذارم البته اگه این بهنام بذاره ما کارمون رو بکنیم و مثل دفعات قبل جا خالی نکنه... :دی

Yaser_Aramesh
2012/11/29, 21:58
در حال بازی کردنش هستم.
نمیتونم طوری که مستحقش هست توصیفش کنم !
یک بازی فوق العاده از نظر گیم پلی,داستان,صداگذاری,شخصیت پردازی که یک عالمه ویژگی جدید نسبت به نسخه های قبل داره.

چیزهایی که به نظرم نقطه ضعف محسوب میشن : موسیقی متن (به اندازه ی Revelations یا AC II زیبا نیست ) , چهره ی Connor ,

آهنگ ساز این نسخه Jesper Kyd نیست و کسی هست که با Jesper Kyd همکاری میکرده

درضمن اگه لباس Connor قشنگتر می شد و مقرهای بیشتری برای فتح وجود می داشت بیشتر حال میکردم

بهنام امشب میخواستم براش تاپیک بزنم که زدی ! دستت درد نکنه

darkknight
2012/11/29, 23:01
من که هرچی بود امتحان کردم نشد
دوباره میخوام نصبش کنم
فقط اینکه کدوم یکی از ک ر ک ها بهتره برای استفاده؟

demigod
2012/11/30, 00:33
در حال بازی کردنش هستم.
یک بازی فوق العاده از نظر گیم پلی,داستان,صداگذاری,شخصیت پردازی که یک عالمه ویژگی جدید نسبت به نسخه های قبل داره.

چیزهایی که به نظرم نقطه ضعف محسوب میشن : موسیقی متن (به اندازه ی Revelations یا AC II زیبا نیست ) , چهره ی Connor ,

درضمن اگه لباس Connor قشنگتر می شد و مقرهای بیشتری برای فتح وجود می داشت بیشتر حال میکردم

خب در نگاه اولیه من از این بازی به نظر منم همچین چیزی بود اما خوب که دقت کنی دوست من یاسر گل میبینی که موسیقی کمتر شده تا حس کاربر بیشتر به خود شخصیت بره و اینکه بهتر درگیر محیط بازی شه..

خب مقر های زیادی اگه وجود داشت یه نوع حس تکرار به بازیکننده دست میداد..
درسته بعضی از ماها اعتقادمون بر بیشتر بودن برای فتح هست اما اینجوری از داستان اصلی منحرف میشی...
شبهه و مشکل دیگه ای بود در خدمتم

VSH-Katana
2012/11/30, 01:00
من بازیو انجام ندادم ولی دیدمش در نگاه اول به نظرم شخصیت کانر خوب پرداخت شده و محیط بازی هم جالب بود البته نوع استفاده از سلاح ها هم از نظرم بهتر شده تو نسخه های قبلی نمیدونستی از کدوم استفاده کنی

ahmaden
2012/11/30, 08:33
در حال بازی کردنش هستم.

آخ گفتی !
اصلا موسیقی این بازی حتی به پای revelation هم نمیرسه ...
همه soundtrack هاشو گرفتم و تقریبا همشون افتضاح بود ...
ezio's family کجا این کجا....

demigod
2012/11/30, 12:32
آخ گفتی !
اصلا موسیقی این بازی حتی به پای revelation هم نمیرسه ...
همه soundtrack هاشو گرفتم و تقریبا همشون افتضاح بود ...
ezio's family کجا این کجا....

این که بله 100% منم با شما موافقم..
ولی خب موسیقی بازی یه جورایی با این که کم رنگ شده ولی همین هم نوعی جذابیت خاص رو داره القا میکنه..

demigod
2012/11/30, 12:36
متاسفانه به طور تخصصی نمیشه روی بازی هایی از این قبیل نظر داد..
زیرا این سری بازی ها (assassin , crysis , prince of persia , ...)محیط و کارکتر بازی کننده به روش های خاص خودش بازی میکنه...
هر کارکتر بازی کننده به روش جدا بازی میکنه و یه برداشت جدا داره...
به طور مثال بازی بازی assassin brother hood این بازی 11 نقد حرفه ای رو به 11 سبک بازی جم کردن و شد یه نقد کامل و جامع.. جالبش اینجاست که بدونید عزیزان.. از این 11 نقد حرفه ای فقط 3 تاش بعضی موضوع هاش شبیه هم بودن...
که این نشون دهنده سبک و روش بازی کننده هاست...

Beni7192
2012/12/22, 09:22
دوستان بنده به علت مشكلاتي كه سيستمم داشت هنوز موفق به انجام اين بازي نشدم!
خواهشمندم كساني كه موفق به انجام بازي شده اند بحث و گفتگو را در خصوص آن ادامه دهند!

medial144
2012/12/22, 12:02
من که به علت دور افتاده بودن شهرمون هنوز قادر به تهیش نشدم .

darkknight
2012/12/22, 12:44
دوستان بنده به علت مشكلاتي كه سيستمم داشت هنوز موفق به انجام اين بازي نشدم!
خواهشمندم كساني كه موفق به انجام بازي شده اند بحث و گفتگو را در خصوص آن ادامه دهند!
منم به همین مشکل گرفتار شدم
تازه نه فقط برای این بازی بلکه کل بازی هایی که این سری گرفتم(کلا کامپیوتر بازی زده شده)
الان هم دارم کانتر بازی میکنم
الان این نوعی اپ حساب میشه:دی

expellite
2012/12/22, 14:08
شماها افت فریم ندارین در بوستون؟ پچ Thanksgiving هنوز نیومده؟

Beni7192
2013/01/03, 10:54
دوستان نظرسنجی به تاپیک اضافه شد!!!
نمایش آراء به صورت عمومی
پایان نظرسنجی 90 روز پس از ایجاد آن!