PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرعت اینترنت

wowowo
2012/11/28, 19:03
سلام خدمت شما دوستان عزیز
من یه چند لحظه هست متوجه یه چیز عجیب شدم
بعد از اینکه سیستم رو کانکت میکنم میبینم یه چیزی از یک سوم سرعت اینترنت یعنی 20 کیلوبایت استفاده میکنه
بعد با نرم افزار دیدم یه فایلی به اسم services.exe داره از این سرعت استفاده میکنه
بعد از طریق همون نرم افزار اون فایل رو پاک کردم ولی دیدم اخطار داد سیستم تا 1 دقیقه دیگه رستارت میشه
بعد از رستارت سیستم آنتی ویروس همون فایل رو به عنوان یه ویروس میشناسه ولی نمیتونه پاکش کنه !!!!!!!!!!!!!!!

خواهشا کمک کنید -- سرعت من 60 هست و این ویروس داره 20 تا از سرعت رو میخوره !!!!!!!

چیکار باید بکنم ؟؟؟
چطوری میتونم با cd ویندوز فایل اصلی رو جایگزین کنم با فایل ویروسی ؟؟ (( repair )) اصلا میشه ؟؟؟

wowowo
2012/11/28, 20:14
دوستان خواهشا جواب بدین:((

اصلا نمیشه از اینترنت استفاده کرد و همینجوری داره سرعت بیشتری رو مصرف میکنه !!!!!!!!!!!!!

Arthur
2012/11/28, 21:28
میگم فایروال نصب کن...
بعد این پروسس رو بزار تو لیست Blocked ها....

darkknight
2012/11/28, 21:29
توی سرچ قسمت منوی استارت بنویسیدcmd
بعد این رو همین جوری بنویسید تا فایل های ویندوز جایگزین بشن
sfc /scannow

Arsn
2012/11/28, 23:05
ویروس ! دوست عزیز ویروسی روی پروسه Services ویندوز نشسته و پهنای باند را با فرستادن اطلاعات یا دانلود و تکمیل خود اشغال میکنه ! (شبیه trojan ها)

این کلک های ویروس ها قدیمی شده ! حتما آنتی ویروس خوب بزنید (البته اگر به ویروس کشی دستی تسلط ندارید !)

از safe mode بالا بیارید ، توی run دستور msconfig برید و سربرگ startup تسک این پروسه را بردارید ، داخل run با خالی %tmp% فایل ویروس را احتمالا حذف میکنید و در روت درایو های مختلف هم دنبال ویروس باشید ، خلاصه این ویروس باید با به صورت دستی یا با آنتی ویروس پاک بشه !

برای راه حل اون خاموش شده هم که میفرمایید بعد 60 ثانیه سیستم خاموش میشه کافیه در run عبارت shutdown -a را تایپ کنید!