PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Call of Duty®: Black Ops 2

Beni7192
2012/11/26, 18:08
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

احتمالا همه ی شما خبر از انتشار این نسخه جدید از سری ندای وظیفه دارید این بازی به نسبت متفاوت از نسخه ی Black Ops یک می باشد!
این بازی بر خلاف نسخه قبل که مربوط به جنگ جهانی و یک روایت تاریخی بود در آینده پیگیری می شود!
تا این جا که این بازی به پشتیبانی نسخه های قبلی تمام رکورد های فروش را شکانده است حالا باید ببینم واکنش کاربران نسبت به داستان ،گم پلی،گرافیک و... بازی چگونه خواد بود ابتدا برای اینکه تحریک شوید این تریلر را تماشا کنید! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
در این جا هم میتوانید بازی را دانلود کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7***) تا از قافله عقب نمانید!
بعد از انجام بازی هم از شما خواهش میکنم که نظرات خود را در این جا بیان کنید!
یعنی به عبارتی در این تاپیک قصد داریم هر بحثی در مورد این بازی وجود دارد در همین تاپیک مطرح کنیم!
پس منتظر یاری سبز شما هستیم!

metall_hero
2012/11/26, 18:11
امروز نصب کردم بازی رو یه مرحله رو رفتم بد نبود گرافیکش تغییری نکرده حالا ببینیم جذابیت بازی چطوره!!!
فقط توی مرحله دوم سیستم حالت Slow میشه و cpu usage میشه 100
فعلا که دیگه بیخیال بازی شدم :دی
16گیگ هم فضا گرفت

Castiel
2012/11/26, 18:13
به دلیل حجم بالای این بازی موفق به دانلود و به دلیل شرایط مناسب مالی موفق به خرید این بازی نشدم! ولی دوست دارم دوستان عزیز تجربیات خود را از این بازی اعلام کنند.

h_esfahanian
2012/11/26, 18:48
حدود 50% از فایل 15 گیگ رو دانلود کردم و بی صبرانه منتظرم تا تموم بشه و نصبش کنم. فکر می کنم بعد از max payne 3 بازیه فوق العاده ای باشه.

Castiel
2012/11/26, 19:01
امروز نصب کردم بازی رو یه مرحله رو رفتم بد نبود گرافیکش تغییری نکرده حالا ببینیم جذابیت بازی چطوره!!!
فقط توی مرحله دوم سیستم حالت Slow میشه و cpu usage میشه 100
فعلا که دیگه بیخیال بازی شدم :دی
16گیگ هم فضا گرفت

در کل به دلیل تعداد بالای اجسامی که در هر شات از این بازی وجود دارد، درصد لود پردازنده، حافطه رم و کارت گرافیک همواره بالاست. در نسخه های قبلی هم به همین شکل بود.

expellite
2012/11/26, 19:05
به دلیل حجم بالای این بازی موفق به دانلود و به دلیل شرایط مناسب مالی موفق به خرید این بازی نشدم! ولی دوست دارم دوستان عزیز تجربیات خود را از این بازی اعلام کنند.
مثل منی!!!! منم پول ندارم Assassin's Creed III بخرم!

Beni7192
2012/11/26, 19:15
حسام جون نگران نباش عموم خریده هفته بعد بهت میرسونم!

shahidamlaki
2012/11/26, 19:15

به آقای مدیر شما دیگه چرا ؟

نکنه این طوفان و زلزله بازار ارزی که گفته بودید جیب های شلوار و الکترونیک مبارک شما رو هم نکنه درنوردیده ؟!

اگه اینطور باشه که با هم همدرد هستیم :دی

Castiel
2012/11/26, 19:19
به آقای مدیر شما دیگه چرا ؟

نکنه این طوفان و زلزله بازار ارزی که گفته بودید جیب های شلوار و الکترونیک مبارک شما رو هم نکنه درنوردیده ؟!

اگه اینطور باشه که با هم همدرد هستیم :دی

بله خب طوفان عظیمی بود! همانند طوفان شن در نسخه قبلی کال آف دیوتی!

metall_hero
2012/11/26, 20:22
در کل به دلیل تعداد بالای اجسامی که در هر شات از این بازی وجود دارد، درصد لود پردازنده، حافطه رم و کارت گرافیک همواره بالاست. در نسخه های قبلی هم به همین شکل بود.

اخه مرحله اول بدون مشکل و حتی تیک اجرا میشه نمیدونم از سر لودینگ مرحله دم تیک یتک شروع میشه

amir-bahador
2012/11/26, 22:09
اخه مرحله اول بدون مشکل و حتی تیک اجرا میشه نمیدونم از سر لودینگ مرحله دم تیک یتک شروع میشه

یک *** دیگه تست کن شاید مشکل از *** باشه

amir-bahador
2012/11/26, 22:10

داداش مگه چقدر قیمت داره 5000 تومان که بیشتر نیست

demigod
2012/11/26, 22:19
من که اصلا خوشم نیومد از بازی...
چی بود بخدا حیف 41 ****ی که دادم نسخه اصلش رو خریدم بازی کردم :|
اصن خوشم نیومد... البته به دلیل حذف 2-3 مرحله از این بازی بود بنا به احترام به مسلمانان که من دچار سر درگمی در بازی شدم..
کسایی که تموم کرده باشن دچار سردرگمی شدن حتما که موضوع به یک بار اصلا یه شکل دیگه میشه...

ahr
2012/11/27, 07:33
من که اصلا خوشم نیومد از بازی...
چی بود بخدا حیف 41 ****ی که دادم نسخه اصلش رو خریدم بازی کردم :|
اصن خوشم نیومد... البته به دلیل حذف 2-3 مرحله از این بازی بود بنا به احترام به مسلمانان که من دچار سر درگمی در بازی شدم..
کسایی که تموم کرده باشن دچار سردرگمی شدن حتما که موضوع به یک بار اصلا یه شکل دیگه میشه...

خيلي بازي قشنگي بود اگه شما از اين سبك خوشت نمياد دليل نميشه كه اينهمه ايراد ازش بگيري

ahmaden
2012/11/27, 08:26
من دو روزی میشه که تمومش کردم ،
بازی خوبی بود ولی کوتاه بود
اصلا بازی در حد انتظار من نبود و هنوز bo نسخه اولش از این نسخه بهتره ،
به هر حال از مدال فتخار خیلی بهتر بود...
بعد این هنگ کردن و فریز شدن به قطعات سخت افزاری مربوط نمیشه و این عمدی هست برای کسایی که نسخه غیر مجاز بازی میکنن
سعی کنید جدید ترین فعال ساز رو داونلود کنید

demigod
2012/11/27, 21:59
خيلي بازي قشنگي بود اگه شما از اين سبك خوشت نمياد دليل نميشه كه اينهمه ايراد ازش بگيري

بازی هیچ سطح انتظاراتی رو بر آورده نکرد...
نسخه قبلی بازی بسیار گرافیک جالب تر و محیط جذاب تری داشت..
خیلی ها اصلا از این نسخه خوششون نیومده و خیلی نقد های زیادی ازش تا اینجا..
که البته حدود هاییش رف شده پس از گفتن شرکت اکتیویژن مبنی بر کم داشتن وقت برای ساخت این نسخه...

demigod
2012/11/27, 22:01
من دو روزی میشه که تمومش کردم ،
بازی خوبی بود ولی کوتاه بود
اصلا بازی در حد انتظار من نبود و هنوز bo نسخه اولش از این نسخه بهتره ،
به هر حال از مدال فتخار خیلی بهتر بود...
بعد این هنگ کردن و فریز شدن به قطعات سخت افزاری مربوط نمیشه و این عمدی هست برای کسایی که نسخه غیر مجاز بازی میکنن
سعی کنید جدید ترین فعال ساز رو داونلود کنید

شما این نسخه رو داری با وارفایتر مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
این 2 اصلا قابل مقایسه نیستن مثل مقایسه ژیان با زانتیاس مقایست دوست خوب من..
وارفایتر رو خیلی از گیمر ها قبولش داشتن و نقد کوبنده ای مثل این نسخه ندای وظیفه براش نبود...

VSH-Katana
2012/11/28, 10:30
شما این نسخه رو داری با وارفایتر مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
این 2 اصلا قابل مقایسه نیستن مثل مقایسه ژیان با زانتیاس مقایست دوست خوب من..
وارفایتر رو خیلی از گیمر ها قبولش داشتن و نقد کوبنده ای مثل این نسخه ندای وظیفه براش نبود...
یعنی شروین جان شما وارفایتر رو قبول داری؟

darkknight
2012/11/28, 11:18
من که خیلی خوشم امد ولی تنها مشکل اینه که یارها هنوزگیچ میزنن
روی اخرین درجه سختی هم دشمن ها و یارها درگیرند
گرافیکش هم خوبه ولی چون من تازه بازی رو شروع کردم مشکل خاصی ندیدم
در ضمن قرار بود که توی بازی چه اتفاقی بیفته که انتظارات براورده بشن؟:-?

demigod
2012/11/28, 20:22
یعنی شروین جان شما وارفایتر رو قبول داری؟
100% که نه ولی یه جورایی آره جالب تر از این نسخه ندای وظیفه محسوب میشه...

VSH-Katana
2012/11/28, 20:25
نمیخوام اینجا رو تبدیل به نقد وار فایتر کنم ولی اونقد وارفایتر آزاردهنده بود که بازی کردنشو ادامه ندادم
از لحاظ داستان که سطحی و آبکی نور پردازی افتضاح گیمپلی هم که ...
نمرات هم خیلی بد بود

demigod
2012/11/28, 20:26
من که خیلی خوشم امد ولی تنها مشکل اینه که یارها هنوزگیچ میزنن
روی اخرین درجه سختی هم دشمن ها و یارها درگیرند
گرافیکش هم خوبه ولی چون من تازه بازی رو شروع کردم مشکل خاصی ندیدم
در ضمن قرار بود که توی بازی چه اتفاقی بیفته که انتظارات براورده بشن؟:-?
آهان شما یه خبری میگرفتی از این همه تبلیغات این نسخه حساب کار *** دستت میومد.. :دی
دوست گلم یه جورایی بازی از نظر چندین گیمر مطرح خود درگیری داشت... و چندین موضوع که یادم نیست من با حسین دوستم توی آلمان صحبت میکردیم به چندین نکته که من توجه نکرده بودم اشاره کرد و البته اعلام کرد که شرکت اکتیویژن اعلام کرده به دلیل کمبود وقت و قولی که دادن و به تاخیر نیفته بازی مثل لارا کرافت نشه این شده بازی
که این خودش جواب خیلی از نقد ها رو داده

Beni7192
2012/11/28, 21:17
من هم به شدت از وارفایتر متنفر بودم!
البته چون سال کنکورم بود فقط در حد تست بازی کردمش!

wowowo
2012/11/28, 21:28
من نمیدونم شما چرا میگین از وارفایتر متنفر هستین
البته من شماره 3 رو بازی نکردم ولی شماره 2 بازی خوبی بود
دیگه خدا وکیلی شماره 2 وارفایتر هرچی بود از black ops 1 که بهتر بود

هیچ وقت یادم نمیره تو black ops 1 فقط کافی بود سرتو میاوردی بالا -- همه از همه طرف میزدنت و اصلا یارارو نمیزدن
انگار رادار داشتن تا سر رو میاوردی بالا طرف از 1 کیلومتری رگبارشو میچرخوند طرف آدم و میبست به گلوله

بعضی از صحنه هاش اینقدر رو اعصاب بود هنوز تو ذهنمه -- مثلا یه صحنه بود باید از خاک ریز میرفتی پایین و میرفتی طرف جنگل -- دسته دسته سرباز هم داشتن از جلو میومدن
تا سر رو میاوردی بالا طرف هم داشت بدو بدو می اومد هم میزد و تیرش کاملا میخورد به آدم !!!!!!!!!!!!!!

demigod
2012/11/28, 22:16
من هم به شدت از وارفایتر متنفر بودم!
البته چون سال کنکورم بود فقط در حد تست بازی کردمش!
خو آخه تو ماله بازی کردنی من نمیدونم؟؟؟ :دی
بیا بورو پی درس و مخشت فرزند این کارا از تو بر نمیاد :دی

demigod
2012/11/28, 22:17
من نمیدونم شما چرا میگین از وارفایتر متنفر هستین
البته من شماره 3 رو بازی نکردم ولی شماره 2 بازی خوبی بود
دیگه خدا وکیلی شماره 2 وارفایتر هرچی بود از black ops 1 که بهتر بود

هیچ وقت یادم نمیره تو black ops 1 فقط کافی بود سرتو میاوردی بالا -- همه از همه طرف میزدنت و اصلا یارارو نمیزدن
انگار رادار داشتن تا سر رو میاوردی بالا طرف از 1 کیلومتری رگبارشو میچرخوند طرف آدم و میبست به گلوله

بعضی از صحنه هاش اینقدر رو اعصاب بود هنوز تو ذهنمه -- مثلا یه صحنه بود باید از خاک ریز میرفتی پایین و میرفتی طرف جنگل -- دسته دسته سرباز هم داشتن از جلو میومدن
تا سر رو میاوردی بالا طرف هم داشت بدو بدو می اومد هم میزد و تیرش کاملا میخورد به آدم !!!!!!!!!!!!!!
بی انصاف نشو دیگه
اون زمان نیاز بوده و شرکت اینطور صلاح دیده که کارکترش رو درگیر کنه..
مثل اینکه از افتخارات فردی توی نسخه های قبلی بازی خبر نداری ها...

demigod
2012/11/28, 22:21
ببینین دوستان نمیشه بازی ها رو مقایسه کرد به این راحتی...
بازی هایی مثل ندای وظیفه یا مدال افتخار یا بالا تر از اینا نیاز برای سرعت یا همون جنون سرعت...
این بازی ها هر کدوم مخاطب های بیشماری از خودش رو دارن و بحث سر این ها فقط و فقط اسپم تولید میکنه و به هیچ نتیجه بدرد بخوری هم نمیرسیم...

darkknight
2012/11/28, 23:01
دوستان یه چیزجالب دیدم
اونم اینکه توی مرحله سوم که در کویر اتفاق میفته اسبها از وسط سنگ هم رد میشن و بعضی موقع ها روی شیب کوه هم میرن بالا(شیب در حد90 درجه)
واقعا که انتظار همچین چیزی روی توی کال اف نداشتم
اگه تونستم اسکرین شات میزارم

wowowo
2012/11/28, 23:08
دوستان یه چیزجالب دیدم
اونم اینکه توی مرحله سوم که در کویر اتفاق میفته اسبها از وسط سنگ هم رد میشن و بعضی موقع ها روی شیب کوه هم میرن بالا(شیب در حد90 درجه)
واقعا که انتظار همچین چیزی روی توی کال اف نداشتم
اگه تونستم اسکرین شات میزارم

خدا رو شکر سیستم نمیکشه تا این شماره رو نصب کنم
وگرنه باید مثل شماره اول این بازی زجر میکشیدم

شما که بازی رو نصب کردی
هنوز مثل شماره یک تا سرتو میاری بالا از 1 کیلومتری میزننت ؟؟؟؟
کل بازی رو ول میکنن تیرشون فقط میخوره به آدم ؟؟؟؟؟؟؟؟

darkknight
2012/11/29, 01:25
خدا رو شکر سیستم نمیکشه تا این شماره رو نصب کنم
وگرنه باید مثل شماره اول این بازی زجر میکشیدم

شما که بازی رو نصب کردی
هنوز مثل شماره یک تا سرتو میاری بالا از 1 کیلومتری میزننت ؟؟؟؟
کل بازی رو ول میکنن تیرشون فقط میخوره به آدم ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا الان که وارد بازی میشم تصویر قطع میشه(*** ها مسخره شدن)
تا اون مرحله ای که من بازی کردم12 هلیکوپتر همه رو ول میکنند فقط شما رو نشونه میگیرند(بیش از یک کیلومتری هم هست) اونم بصورتیکه شما هدشات بشید
دقیقا فقط به سر میخوره
یارعا هم که کلا خود درگیری دارند و اگه نبودند راحت تر میشد دشمن ها رو کشت
حالا اگه باز تونستم از این مشکل قطع تصویرخلاص شم از بازی اطلاعات بیشتری میزارم
ضمن این که مد زامبی همچنان بدون *** مونده(من که جایی ندیدم ***ش باشه)

darkknight
2012/11/29, 01:27
الان ک*ر*ک
چیزی هست که بایدستاره جاش بزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد اجرا هم بایدبگم که اگه از مدرن وار فر 2 به بعد رو سیستمون اجرا میکنه با این نسخه هم مشکلی نداره(الان سن سیستمم معلوم شد:دی)

demigod
2012/11/29, 06:29
صحیح...
حالا داریم به جاهایی میرسیم...
من که گفتم این نسخه انتظارات رو بر آورده که نکرده هیچ... انتقادا های خیلی شدیدی داره میشه ازش...
بفرما خودتون دارین نکاتی رو بیان میکنید
من خودم به شخصه عاشق سری ندای وظیفه ام
اما شغلم ایجاب میکنه بعضی مواقع گیر هایی هم بدم

hottarubi
2012/12/12, 18:53
دوستان این بازی مشکلش چیه؟؟

چرا اینقدر مشکل داره

هر جا میری از مشکلاش میگن اصلا به سری بازیای کال اف نمیخوره

واسه خود من که تو همون دموی اول بازی میمونه...واسه یکی از بچه ها هم تا مرحله سوم رفته به بعد هم دیگه گیر کرده

و سوال مهم اینکه چرا نسخه ای که ما ها گرفتیم بصورت اکسترکت میشه وستاپ نداره؟؟؟

s@j@d
2012/12/14, 20:32
سلام . من رو لپ تاپ نصب کردم ولی چون نمیدونم برای بازی کردن چطوری باید گرافیک cpu رو به گرافیک اصلی سوئیچ کرد یکم اذیت شدم. کسی میتونه سوئیچ کردن رو یادم بده؟
لپ تاپ هم سامسونگ np-rf511 کانفیگ :i72630 و 4gig رم و گرافیک اصلی NVIDIA GeForce GT540M (Optimus 1gig d3

Beni7192
2012/12/14, 21:23
نیازی نیست که شما بین گرافیک ها سوییچ کنید!
تکنولوژی
Optimus شرکت انویدیا خودش به صورت خودکار زمانی که به گرافیک قویتر نیاز باشه اون رو فعال میکنه!

h_esfahanian
2012/12/14, 22:26
سلام . من رو لپ تاپ نصب کردم ولی چون نمیدونم برای بازی کردن چطوری باید گرافیک cpu رو به گرافیک اصلی سوئیچ کرد یکم اذیت شدم. کسی میتونه سوئیچ کردن رو یادم بده؟
لپ تاپ هم سامسونگ np-rf511 کانفیگ :i72630 و 4gig رم و گرافیک اصلی NVIDIA GeForce GT540M (Optimus 1gig d3

اگر خواستید دستی این کارو بکنید به کنترل پنل برید، روی NVIDIA Control Panel کلیک کنید و در قسمت 3D Settings حالت Auto Select را به High Performance NVIDIA Processor تغییر دهید.

h_esfahanian
2012/12/14, 22:33
دوستان این بازی مشکلش چیه؟؟

چرا اینقدر مشکل داره

هر جا میری از مشکلاش میگن اصلا به سری بازیای کال اف نمیخوره

واسه خود من که تو همون دموی اول بازی میمونه...واسه یکی از بچه ها هم تا مرحله سوم رفته به بعد هم دیگه گیر کرده

و سوال مهم اینکه چرا نسخه ای که ما ها گرفتیم بصورت اکسترکت میشه وستاپ نداره؟؟؟

دوست عزیز
شما هم هی الکی جو بده ها!
نسخه شرکتی رو خریداری کردید یا دانلود کردید؟
اگر دانلود کردید به احتمال زیاد سرور معتبر نبوده و اگر خریداری کردید که به احتمال زیاد *** مشکل داره.
بنده هفته پیش نسخه skidrow رو دانلود کردم و بی هیچ مشکلی بازیو تموم کرم. همه چیز اعم از گرافیک و صداگذاری خوب بودند ولی سربازای پشتیبان یه کمی از نظر دفاعی خوب نبودند.
گاها دوستان نظراتی می دن که انگار خودشون ماهی 2-3 بازی می نویسن!

Dark Bloo
2012/12/14, 23:44
من که از این نسخه اصلا خوشم نیومد
البته هنوز ops 1 رو بازی نکردم
آخرین سری از این بازی رو که من تموم کردم mw3 هست
به نظرم اون خیلی عالی تر از اینه
برای منی که خیلی از دنیای بازی دور بودم بعد چند سال میتونم بگم که mw3 بهترین بازی ای هست که تا به حال بازی کردم
تنوع در نوع جنگ، تنوع در نوع جنگ افزار مراحل متععد
من که کشته مرده مرحله iron lady اونم
خیلی حال میده که از بالا از یه بمب افکن موشک بارون کنی
هی دارم این مرحله رو بازی میکنم
ولی ops 2 اصلا جالب نبود

s@j@d
2012/12/15, 06:34
نیازی نیست که شما بین گرافیک ها سوییچ کنید!
تکنولوژی
Optimus شرکت انویدیا خودش به صورت خودکار زمانی که به گرافیک قویتر نیاز باشه اون رو فعال میکنه!

چطوری باید مطمئن بشم
زمانی که به گرافیک قویتر نیاز باشه سوئیچ میشه یا نه؟
باید از کجا بفهمم که موقع بازی از کدام گرافیک استفاده میشه.

s@j@d
2012/12/15, 06:38
اگر خواستید دستی این کارو بکنید به کنترل پنل برید، روی NVIDIA Control Panel کلیک کنید و در قسمت 3D Settings حالت Auto Select را به High Performance NVIDIA Processor تغییر دهید.

این قسمت رو هرچی تو کنترل پنل میگردم نیست.

Editor In chief
2012/12/15, 07:06
دوستان خوب برای بهتر نتیجه گرفتن در مورد این بازی یک سئوال چهار گزینه ای هم به ابتدای تاپیک اضافه کنید که کاربر بتواند از بین چهار گزینه یکی را انتخاب و به بازی امتیاز بدهد. همچنین یک موضوع دیگر اینکه یک تاپیک خوب بعد از عرضه نهایی بازی crysis 3 بزنید که در این بچه نتیجه و راندمان سیستم خود را در این بازی بگویند و تجربه ها را به اشتراک بگذارند.

Beni7192
2012/12/15, 08:39
دوستان خوب برای بهتر نتیجه گرفتن در مورد این بازی یک سئوال چهار گزینه ای هم به ابتدای تاپیک اضافه کنید که کاربر بتواند از بین چهار گزینه یکی را انتخاب و به بازی امتیاز بدهد. همچنین یک موضوع دیگر اینکه یک تاپیک خوب بعد از عرضه نهایی بازی crysis 3 بزنید که در این بچه نتیجه و راندمان سیستم خود را در این بازی بگویند و تجربه ها را به اشتراک بگذارند.
در مورد نظرسنجی سعی میکنیم ابتدا همه ی دوستان نظراتشان را بگویند و سپس شروع به امتیاز دهی کنیم!
برای کرایسیس 3 هم کلی برنامه داریم!
بزودی برای تبادل نظر حول این بازی تاپیکی ایجاد خواهد شد!

Beni7192
2012/12/15, 08:43
چطوری باید مطمئن بشم
زمانی که به گرافیک قویتر نیاز باشه
سوئیچ میشه یا نه؟
باید از کجا بفهمم که موقع بازی از کدام گرافیک استفاده میشه.
مطمنا اگه تنظیمات بازی در حد متوسط رو به بالا باشد گرافیک مجتمع از پسش بر نمیاد!
پس اگه بدون مشکل داری بازی میکنی مطمئن باش که گرافیکت خودش سوئیچ کرده!

Beni7192
2012/12/15, 08:45
این قسمت رو هرچی تو کنترل پنل میگردم نیست.
یه راست کلیک رو دسکتاپ کنی گزینه NVIDIA Control Panel توش هست!

s@j@d
2012/12/15, 13:55
مطمنا اگه تنظیمات بازی در حد متوسط رو به بالا باشد گرافیک مجتمع از پسش بر نمیاد!
پس اگه بدون مشکل داری بازی میکنی مطمئن باش که گرافیکت خودش سوئیچ کرده!

دوست عزیز بازی خیلی خوب و روون اجرا میشه ولی وقتی مرحله اول تموم میشه میخواد بره مرحله دوم گیر میزنه و تصویر آهسته میشه و بعضی وقتها هم میپره بیرون.

یه راست کلیک رو دسکتاپ کنی گزینه NVIDIA Control Panel توش هست!

دوست عزیز این گزینه رو چک کردم نبود. توی کنترل پنل هم نبود.

h_esfahanian
2012/12/15, 14:22
دوست عزیز بازی خیلی خوب و روون اجرا میشه ولی وقتی مرحله اول تموم میشه میخواد بره مرحله دوم گیر میزنه و تصویر آهسته میشه و بعضی وقتها هم میپره بیرون.

دوست عزیز این گزینه رو چک کردم نبود. توی کنترل پنل هم نبود.

دوست گرامی
شما مطمئن هستید که درایور کارت گرافیکتون بطور کامل نصب شده؟ احتمالا موقع نصب Customize نکردین؟
چک کنید بینید که آیا اصلا درایور کارت گرافیک نصب هست یا نه؟

s@j@d
2012/12/15, 14:48
دوست گرامی
شما مطمئن هستید که درایور کارت گرافیکتون بطور کامل نصب شده؟ احتمالا موقع نصب Customize نکردین؟
چک کنید بینید که آیا اصلا درایور کارت گرافیک نصب هست یا نه؟

وقتی تو device mamager چک میکنم هر دو گرافیک مربوط به cpu و اصلی رو کامل نشون میده با مشخصات کامل.
البته اینم بگم ویندوز 8 64 بین نصب کردم و خودش تمام درایور ها رو به صورت کامل و سالم نصب کرد. یعنی من اصلا درایور گرافیک رو نصب نکردم. ولی وقتی روش آپدیت آنلاین کردم نوشت که آخرین و بهترین درایور گرافیکتون رو سیستم نصبه و مشکلی نداره.

من خودم آخرین نسخه انویدیا رو دانلود کردم ولی وقتی میخواستم نصب کنم میگفت که همچین سخت افزاری رو سیستم وجود نداره(یا پیدا نکرده)

h_esfahanian
2012/12/15, 15:06
وقتی تو device mamager چک میکنم هر دو گرافیک مربوط به cpu و اصلی رو کامل نشون میده با مشخصات کامل.
البته اینم بگم ویندوز 8 64 بین نصب کردم و خودش تمام درایور ها رو به صورت کامل و سالم نصب کرد. یعنی من اصلا درایور گرافیک رو نصب نکردم. ولی وقتی روش آپدیت آنلاین کردم نوشت که آخرین و بهترین درایور گرافیکتون رو سیستم نصبه و مشکلی نداره.

من خودم آخرین نسخه انویدیا رو دانلود کردم ولی وقتی میخواستم نصب کنم میگفت که همچین سخت افزاری رو سیستم وجود نداره(یا پیدا نکرده)

دوست گرامی
NVIDIA Control Panel نرم افزاری هست که با درایور اصلی NVIDIA نصب میشه.
ویندوز شما بطور کامل کارت گرافیک رو شناسایی نکرده
لطفا بفرمایید مدل کارت گرافیک رو تا لینک دانلود رو براتون بذارم.
به آپدیت خود ویندوز برای نصب درایور و یا آپدیت آن اتکا نکنید چون قابلیت تشخیص ندارد. سعی کنید دستی خودتان درایور را نصب کنید.

s@j@d
2012/12/15, 15:21
دوست گرامی
NVIDIA Control Panel نرم افزاری هست که با درایور اصلی NVIDIA نصب میشه.
ویندوز شما بطور کامل کارت گرافیک رو شناسایی نکرده
لطفا بفرمایید مدل کارت گرافیک رو تا لینک دانلود رو براتون بذارم.
به آپدیت خود ویندوز برای نصب درایور و یا آپدیت آن اتکا نکنید چون قابلیت تشخیص ندارد. سعی کنید دستی خودتان درایور را نصب کنید.

بله متوجه شدم.

NVIDIA GeForce GT540M (Optimus 1gig d3 البته نسخه لپتاپش رو میخوام.

من خودم آخرین نسخه انویدیا رو دانلود کردم ولی وقتی میخواستم نصب کنم میگفت که همچین سخت افزاری رو سیستم وجود نداره(یا پیدا نکرده). نسخه دسکتاپ نا لپ تاب فرق داره؟

مرسی.

h_esfahanian
2012/12/15, 15:42
بله فرق می کنه. اتفاقا گرافیک لپ تاپ خودمم GT 540M هست همین الان دانلودش تموم شد!
این هم لینک درایور 64 بیتی ویندوز 8

s@j@d
2012/12/15, 21:26
بله فرق می کنه. اتفاقا گرافیک لپ تاپ خودمم GT 540M هست همین الان دانلودش تموم شد!
این هم لینک درایور 64 بیتی ویندوز 8

سلام. نمیدونم چرا هرچی می خوام وارد خود سایت انویدیا بشم یا لینک زیرو وارد مرورگر میکنم پیغام زیر میاد.
با فایرفاکس و کروم و اینترنت اکسپلورر همین پیغام رو میده.

واسه جیمیل هم همینطور.
Access Denied You don't have permission to access "فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند." on this server.Reference #18.25fe2fd0.1355599322.12c9fa31

از چیه؟

h_esfahanian
2012/12/15, 21:50
سلام. نمیدونم چرا هرچی می خوام وارد خود سایت انویدیا بشم یا لینک زیرو وارد مرورگر میکنم پیغام زیر میاد.
با فایرفاکس و کروم و اینترنت اکسپلورر همین پیغام رو میده.

واسه جیمیل هم همینطور.
access denied

you don't have permission to access "فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند." on this server.reference #18.25fe2fd0.1355599322.12c9fa31

از چیه؟

به دلیل تحریم سایت شرکت nvidia ***** هست
شما باید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید.
ولی برای ورود به جیمیل نیازی به این کار نیست و دسترسی آسان هست.

Beni7192
2012/12/22, 09:26
دوستان نظرسنجي به تاپيك اضافه شد!!!

نظرسنجی:شما به اين بازي چه امتيازي ميدهيد؟؟؟

medial144
2012/12/22, 12:01
ازش خیلی خوشم اومد
مخصوصا :قابلیت انتخاب تفنگ ،اون نشونه که پشت دیوارا نشون میده،توی دو جای بازی حق انتخاب داره و ...
ولی به اندازه امتیاز 10 نبود من بهش 9 دادم

amir103
2015/09/17, 19:29
ببخشید مشکل این چیه اصلا loading map تموم نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید 435554355543555

Hoplite
2015/09/17, 21:00
سلام
Call of Duty تا MW3 محشر بود.
دیگه واسه من بعد از MW3 تموم شد. از اون به بعد دیگه چنگی به دل نمیزد و خیلی دیگه وارد تخیلات و فانتزی شد و فکر نکنم دیگه اصلا به روال قبل برگرده.