PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت گرافیک

nero99
2012/11/26, 11:12
من می خوام یه کارت گرافیک 1gb GDDR5 بخرم از برند XFX مدل 6770 خب بعد سیستمم مشخصاتش اینه MainbOARD socket Fm1 A75A Cpu:A4 3400 6410 می خواستم بدونم میشه از این گرافیک توقع بالایی داشت مثلا بازی رو میشه در حد متوسط یا بالاتر راحت بازی کرد منظورم جزئیات گرافیکی در حد متوسط رو به بالا باشه مشکلی پیش نمی یاد.

shahidamlaki
2012/11/26, 11:20
من می خوام یه کارت گرافیک 1gb GDDR5 بخرم از برند XFX مدل 6770 خب بعد سیستمم مشخصاتش اینه MainbOARD socket Fm1 A75A Cpu:A4 3400 6410 می خواستم بدونم میشه از این گرافیک توقع بالایی داشت مثلا بازی رو میشه در حد متوسط یا بالاتر راحت بازی کرد منظورم جزئیات گرافیکی در حد متوسط رو به بالا باشه مشکلی پیش نمی یاد.

به احتمال زیاد بشه ولی بستگی به رمت هم داره رمت چند گیگ هست البته واسه رفیقم 6800 هست و تمام بازی ها رو تونسته با تنظیمات گرافیکی ماکزیموم بازی کنه و رمش 4 گیگ هست البته فقط توی بازی مکس پین کم آورد و نتونست با تنظیمات گرافیکی ماکزیموم بازی کنه چون رم کم آورد البته این رو هم بگم سی پی یوت هم باید قوی باشه و این مدل سی پی یو که تو داری من نمیشناسم

دوستان باید بدونند ولی از جانب کارت گرافیک خیالت راحت باشه

البته کارت گرافیکت دی دی آر 5 256 بیت هست دیگه ؟

hossein sedghi
2012/11/26, 11:55
با اجازه ی اقا جواد عزیز:x
cpu شما از خانواده ی APU های ای ام دی هست ملقب به لیانو که البته همون اتلان 2 خودمون یعنی زیاد قوی نیست.خوب مزیت این cpu این است که یک GPU مجتمع درون خود دارد که اگر از گرافیکهای amd استفاده کنی به کمک هم امده و قدرت پردازش گرافیکی سیستم بالا می رود. در مورد گرافیکت اگه بطونی 6790 یا 6850 بگیری خیلی بهتره.با گرافیک 6770 در رزولوشن 1080*1920 می تونی رو جزیات متوسط بدون فعال کردن انتی الیاسینگ بازی کنی.اگه میخوای 6770 رو بگیری پیشنهاد من به شما داشتن 8 گیگ رم است چون رابط کاربری ویندوز 8 سنگین تر از رابط کار بری ویندوز 7 است.

7777
2012/11/26, 11:58
دوست عزیز میشه بگین بین بازی های گرافیک بالا کدام بازی مد نظرتون هست؟
Minimum Requirements فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شما میتونین بازی مورد نظر را جست جو کنید سیستم خودتون وارد کنید و نمره ای به سیستم شما میده که میگه میتونین انجام بدین گیم رو یا نه و اینکه یک جدول مثل نمونه ای که من گذاشتم داره که اگر نمره سیستم شما در حد اولی بود low, در حد سیستم وسط medium, و اگر نمره بدست اومده تک تک قطعات مانند اخری بود setting high را میتونین بازی کنین.

javadshahvand
2012/11/26, 12:19
مدل دقیق مادربرد رو بده؟ یا با cpu-z شات بزار؟