PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خرید DVD Writer

Yaser_Aramesh
2012/11/23, 16:19
سلام دوستان

قصد خرید یک DVD Writer با یکی از تکنولوژی های Label-flash یا Light-scribe دارم . ترجیحا Pioneer یا Liteon.

حالا اگر مدل خوبی از برند دیگری هم بود معرفی کنید

بودجه هم نهایتا 90 تومن

Beni7192
2012/11/23, 16:28
من یه دونه
Label-flash دارم ولی نمیدونم چه جوری باید ازش استفاده کرد!
یعنی قبلا یه سی دی لایت اسکرایب گرفتم با چند تا نرم افزار هم تست کردم نشد!

kamyar
2012/11/23, 16:38
من یه دونه
Label-flash دارم ولی نمیدونم چه جوری باید ازش استفاده کرد!
یعنی قبلا یه سی دی لایت اسکرایب گرفتم با چند تا نرم افزار هم تست کردم نشد!
اقا بهنام من یک پایونیر داشتم از nero استفاده میکردم یک دفترچه توش بود اموزش داده بود خواستین دفترچشو پیدا میکنم روششو میگم

Hessam
2012/11/23, 18:46
Plextor PX-L890SA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فوق العاده اس یاسر جان... فقط قیمت جدیدش رو خبر ندارم چقدر شده.

Beni7192
2012/11/23, 21:57
اقا بهنام من یک پایونیر داشتم از nero استفاده میکردم یک دفترچه توش بود اموزش داده بود خواستین دفترچشو پیدا میکنم روششو میگم
مرسی کامیار جون
من که با نرو کلی ور رفته بودم آخرش هم میگفت شما سخت افزارشو ندارید!
شما هم لطف کن راهنمایی بزار سیستمم که رو براه شد تست میکنم!

Tech Admin
2012/11/23, 22:16
LiteOn رو پیشنهاد میکنم. Label Tag داره سری های مشخصی ازش که نرمافزار داره. نرو هم پشتیبانی میکنه. البته نسخه های خاصی و حتی ادیشن خاصی از نرو لازم هست تا از این ویژگی بشه استفاده کرد. یا از نرمافزار خود شرکت میشه استفاده کرد.

شخصا دو تا iHAS524 دارم که تقریبا راضی هستم. البته دومی را همین اواخر خریدم (6 ماه مثلا قبل) بعد از اینکه این آخری بعد از مدتی عمرش را کم کم داد به این جدیده بعد از چند سال. طبیعتا درایو های نوری عمر زیادی نباید ازشون توقع داشت. البته الان هم اولی روی سیستم هست چرا که رایت میکنه و دی وی دی هم میخونه. ولی سی دی نمیخونه. (کلا هد سی دی و دی وی دی در درایو ها جدا است و احتمالا اون یکی دچار مشکل شده). در هر حال گذشته از اینها من از این درایو راضی هستم. مدل های دیگری از لایت آن ها هم مدتی داشتم و استفاده میکردم و راضی بودم. پایونیر هم البته عالی است و اصلا منظورم این نیست که مشکلی داره. ولی من از این مطمین تر هستم. :) لیبل تگش هم زیاد استفاده کردم. البته لیبل تگش یک سری باگ فاحش داره که بستگی داره چطور بخواین ازش استفاده کنین. در حالت عادی متوجه نمیشین ولی وقتی مثلا 20 تا دی وی دی را میخواین لیبل کنین یکم اذییت میکنه.
البته میدونم که باقی تکنولوژی ها هم مشکلاتی اینچنینی دارند. ولی مزیت لیبل تگ اینه که کامپتیبل هست خیلی.