PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فارسی نوشتن در گوشی HTC wilde fire s

bahar24
2012/11/22, 18:36
سلام
من تازگی یک گوشی خریدم HTC wilde fire s
برنامه Mirsal هم نصب هست ولی فقط تو این برنامه میشه فارسی نوشت وقتی تو اینترنتم فارسی رو به صورت حرف به حرف نشون می ده. کسی می تونه کمکم کنه چکار کنم؟؟

و صفحه کیبورد وقتی مسیج انگلیسی می نویسم همیشه vibre داره ممنون می شم اگه کسی بتونه کمک کنه.

Castiel
2012/11/22, 18:51
سلام
شما باید نسخه اندروید با ساپورت زبان فارسی نصب کنید. معمولا از نسخه مخصوص گوشی های سونی استفاده می کنند که یکی از دوستان نیز روی این گوشی نصب کرده و مشکلی ندارند.

bahar24
2012/11/22, 22:02
ممنونم- از کجا می تونم نصبش کنم؟

Yaser_Aramesh
2012/11/23, 00:21
شما باید گوشی را روت کنید و بعد یک رام با پشتیبانی زبان فارسی بریزید. (رام 2.3.5 بریزید )

آموزش های زیادی برای روت و ریختن رام بر روی گوشی های آندرویدی هست.فقط بدانید که گارانتی گوشی از بین می رود در صورت روت شدن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اون هم برید به مسیر زیر :

Settings---->Language and Keyboard---->Text Input

دنبال یه گزینه ای مثل Vibrat when typing بگردید و غیرفعالش کنید.الان متاسفانه دقیق اسم قسمتش رو یادم نمیاد

amir-bahador
2012/11/23, 09:21
سلام

گوشی باید روت و soff بشه بعد باید رام اوریجینال htc بزنیم رام های ruu عربی ساپورت مشکلت حل میشه بهتر که این کار رو خودت انجام ندی پیش یک متخصص نرم افزار موبایل ببری.

کدوم شهر زندگی میکنی؟

bahar24
2012/11/25, 18:52
ممنون. دوستان. مشکل ویبره گوشیم حل شد. ممنون از همگی. من از تبریز هستم.
آخه من یک هفته نیست گوشیمو خریدم دوست ندارم گارانتی گوشیم از بین بره. یک راهی باشه که گارانتی گوشیم از بین نره.

یک مشکل دیگه گوشیم باطری اونه که تقریبا هر24 -34ساعت باطریش تموم می شه فروشنده گفت همه گوشی های سیستم اندروید اینطوری اند و شارژشون همین قدر طول می کشه. من استفاده متناسبی از گوشیم دارم و اونقدر نیست. آیا راست گفته و باید به شارژ روزانه اش عادت کنم؟

ممنون به خاطر راهنماییهای دوستان.

Castiel
2012/11/25, 18:56
ممنون. دوستان. مشکل ویبره گوشیم حل شد. ممنون از همگی. من از تبریز هستم.
آخه من یک هفته نیست گوشیمو خریدم دوست ندارم گارانتی گوشیم از بین بره. یک راهی باشه که گارانتی گوشیم از بین نره.

یک مشکل دیگه گوشیم باطری اونه که تقریبا هر24 -34ساعت باطریش تموم می شه فروشنده گفت همه گوشی های سیستم اندروید اینطوری اند و شارژشون همین قدر طول می کشه. من استفاده متناسبی از گوشیم دارم و اونقدر نیست. آیا راست گفته و باید به شارژ روزانه اش عادت کنم؟

ممنون به خاطر راهنماییهای دوستان.

برای مشکل فارسی سازی مطمئن نیستم گارانتی باطل بشود یا خیر، چون در کل گارانتی یک پول زور هست که کاربر برای دریافت هیچ گونه خدماتی پرداخت کند!
در مورد شارژ هم مشخص هست که میزان استفاده شما از گوشی زیاد هست. این میزان استفاده بازی کردن با گوشی نیست، همان sms دادن یا کار عادی با گوشی هم شارژ هدر می کند.