PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hessam
2012/11/21, 19:30
سلام
دوستان؛ از این پس، سوالات نرم افزاری خود را در حوزه ی ویندوز، در این تاپیک مطرح کنید... (هر سوالی که به گونه ای مرتبط با نرم افزارها و حتی خود تنظیمات ویندوزها باشه، مجازه)
این تاپیک مختص پرسش های نرم افزاری، از جانب شماست تا از هر گونه پُست های اضافی و متعدد در این فروم، جلوگیری بشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/21, 23:24
اولین سوال:
ببخشید میدونم سوالم خیلی مبتدیانه ست:">
چه جوری میشه از یک صفحه عکس گرفت؟
متشکرم

h_esfahanian
2012/11/21, 23:47
از چه صفحه ای منظورتون هست؟ لطف کنید بگید در چه سیستم عاملی می خواهید عکس بگیرید؟ ویندوز، مک یا لینوکس؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/22, 00:10
از چه صفحه ای منظورتون هست؟ لطف کنید بگید در چه سیستم عاملی می خواهید عکس بگیرید؟ ویندوز، مک یا لینوکس؟

ویندوز 7 و xp دارم
یک صفحه که روی مانیتور درحال نمایش است؛ چه از خود ویندوز و چه از صفحات اینترنت!!
نرم افزار خاصی میخواد یا خود ویندوز این قابلیت رو داره؟
متشکرم

h_esfahanian
2012/11/22, 00:16
شما می تونید از کلید پریمنت اسکرین استفاده کنید. که معمولا به صورت Prt Sc یا Print Screen نوشته می شه. که معمولا بالای کلید بک اسپیس قرار داره.
زمانی که این کلید رو فشار دادین برنامه paint را باز کنید و ctrl+v را فشار دهید. با همون paint می تونید بعضی از جاهایی که لازم ندارید crop کنید و البته با پسوندهای متفاوتی مثل JPG , BMP, PNG و غیره
ذخیره کنید.
موفق باشید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/22, 00:38
شما می تونید از کلید پریمنت اسکرین استفاده کنید. که معمولا به صورت Prt Sc یا Print Screen نوشته می شه. که معمولا بالای کلید بک اسپیس قرار داره.
زمانی که این کلید رو فشار دادین برنامه paint را باز کنید و ctrl+v را فشار دهید. با همون paint می تونید بعضی از جاهایی که لازم ندارید crop کنید و البته با پسوندهای متفاوتی مثل JPG , BMP, PNG و غیره
ذخیره کنید.
موفق باشید.

صفحه کلیدم چنین کلیدی نداره!!!!
فقط یک کلید print داره که اونم فشار دادم ولی از برنامه پینت خبری نبود!!!!
متشکرم

h_esfahanian
2012/11/22, 00:48
1525915260
15261

اینم چندتا اسکرین شات که محدوده کلید پرینت اسکرین دستتون باشه. امیدوارم اینبار پیداش کنید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/22, 01:35
متاسفانه چنین کلیدی روی کیبرد من وجود ندارد

h_esfahanian
2012/11/22, 09:44
متاسفانه چنین کلیدی روی کیس من وجود ندارد

این کلید بر روی کیبورد قرار داره نه روی کیس دوست عزیز! به احتمال زیاد کیبوردتون قدیمیه ولی از قدیم بوده این کلید. مدل کیبورد و اسمش رو بگید تا بهتر راهنمایی تون کنم.

Dan
2012/11/22, 09:46
متاسفانه چنین کلیدی روی کیس من وجود ندارد
شما میتونید از نرم افزار Snagit استفاده کنید. نسبت به استفاده از روش Print Screen چند تا مزیت داره مثلا اینکه احتیاجی نیست هر بار نرم افزار Paint رو باز کنید و Ctrl +V بزنید. این طوری میتونید مثلا از یک فیلم در حال پخش چندین عکس پشت سر هم بگیرید.
نرم افزار رو میتونید همیشه باز بزارید و بطور مداوم ازش استفاده کنید. با این نرم افزار امکان فیلم گرفتن از صفحه رو هم دارید و قابلیت های دیگه ای که میتونید بعد از نصب خودتون ببینید.

لینک نرم افزار در میهن دانلود
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لینک نرم افزار در آسان دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/22, 12:12
آقا اشتباه تایپی بود میخواستم بنویسم کیبرد نوشتم کیس!!!!!:"> میدونم راجع به من چی فکر کردید....
اصلاح شد!!!

میخواستم عکس کیبردم رو بگذارم ولی متاسفانه به دلیل کمبودامکانات ( دی: ) نشد عکس رو از گوشی به کامپیوتر منتقل کنم
مدل کیبرد: Farasoo 8080-sbr

بابت نرم افزار هم بسیار متشکرم الان دانلود میکنم

فقط یک سوال:
یعنی اگر شرت کات یک برنامه رو کیبرد نباشه نمیشه ازش استفاده کرد؟!!!!!!!!

یک عکس از فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گیر آوردم و دکمه ها رو روش مشخص کردم

15265

Castiel
2012/11/22, 12:26
آقا اشتباه تایپی بود میخواستم بنویسم کیبرد نوشتم کیس!!!!!:"> میدونم راجع به من چی فکر کردید....
اصلاح شد!!!

میخواستم عکس کیبردم رو بگذارم ولی متاسفانه به دلیل کمبودامکانات ( دی: ) نشد عکس رو از گوشی به کامپیوتر منتقل کنم
مدل کیبرد: Farasoo 8080-sbr

بابت نرم افزار هم بسیار متشکرم الان دانلود میکنم

فقط یک سوال:
یعنی اگر شرت کات یک برنامه رو کیبرد نباشه نمیشه ازش استفاده کرد؟!!!!!!!!

یک عکس از فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گیر آوردم و دکمه ها رو روش مشخص کردم

15265

محمد جان روی بعضی از کیبرد ها بدون نصب درایور و نرم افزار هم این کلید ها کار می کنند. به عنوان مثال روی کیبرد فعلی من (Microsoft Curve 3000) تمامی کلید ها بدون نصب درایور و نرم افزار کار می کنند. روی کیبرد قبلی هم که از برند Magic بود و یا کیبرد پرفکت، این کلید های مدیا و آفیس به خوبی کار می کردند. فقط ممکن است تنها برای راه اندازی یک سری نسخه های خاص به عنوان مثال آفیس 2003 یا مدیاپلیر 9 کار کنند و با مدلهای جدیدتر مشکل داشته باشند.

ROG
2012/11/22, 12:28
ذخیره کنید.
موفق باشید.

محمد جان مرسی سوال منم بود

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم خیلی مفید بود

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/22, 12:38
محمد جان روی بعضی از کیبرد ها بدون نصب درایور و نرم افزار هم این کلید ها کار می کنند. به عنوان مثال روی کیبرد فعلی من (Microsoft Curve 3000) تمامی کلید ها بدون نصب درایور و نرم افزار کار می کنند. روی کیبرد قبلی هم که از برند Magic بود و یا کیبرد پرفکت، این کلید های مدیا و آفیس به خوبی کار می کردند. فقط ممکن است تنها برای راه اندازی یک سری نسخه های خاص به عنوان مثال آفیس 2003 یا مدیاپلیر 9 کار کنند و با مدلهای جدیدتر مشکل داشته باشند.

آقا حسام شما متوجه سوال من نشدید
فکر کنم اولین پست رو نخوندید
مشکل اینجاست که کیبرد من دکمه "پرینت اسکرین" نداره
کیبرد من هم احتیاجی به نصب درایور نداره

M0hammad Mahdi
2012/11/22, 12:53
درود به همگی

در ضمن در ویندوز سون برنامه ای به طور پیش فرض و کاملا مختص عکس برداری وجود دارد و این نرم افزار Snipping Tool نام دارد و نحوه کار کردن با آن نیز بسیار ساده است.
در ویندوز ایکس پی نیز می توانید با نصب برنامه Snagit از قسمت های مختلف ویندوز عکس برداری کنید.

بدرود همگی :دی

موفق باشید

Yaser_Aramesh
2012/11/22, 15:47
برنامه ی اسکرین شات توپ میخوای Ashampoo Snap (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2012/11/22, 17:31
آقا حسام شما متوجه سوال من نشدید
فکر کنم اولین پست رو نخوندید
مشکل اینجاست که کیبرد من دکمه "پرینت اسکرین" نداره
کیبرد من هم احتیاجی به نصب درایور نداره

خب محمد جان در این شرایط با ذکر صلوات، سازندگان کیبرد خودتان را به راه راست هدایت کنید.

Yaser_Aramesh
2012/11/22, 19:12
تو عمرم کیبردی ندیده بودم که دکمه ی پرینت اسکرین نداشته باشه !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/23, 00:03
کیبردم دکمشو نداره؛ این قابلیت که از ویندوزم حذف نشده!!!!!
حتما یک راه دیگه ای برای اجرای اون برنامه هست؛ کسی این راه رو بلد نیست؟؟؟؟؟!!!!!

Arsn
2012/11/23, 17:48
کیبردم دکمشو نداره؛ این قابلیت که از ویندوزم حذف نشده!!!!!
حتما یک راه دیگه ای برای اجرای اون برنامه هست؛ کسی این راه رو بلد نیست؟؟؟؟؟!!!!!

حتما هست ! داخل run بزنید osk ، برنامه on screen keyboard میاد ! اونجا دکمه print screen را بزنید !

اما همه ی این ها با snipping tool خود ویندوز انجام میشه ! میتونید مثل من برای این نرم افزار کلید میانبر هم تعریف کنید ! مثل ctrl + f12

اصلا چه کاری است ! دکمه های windows + print screen هم کار کپچر را انجام میده ! بدون نیاز به paint و... ! توی pictures ویندوز ذخیره میکنه !

15340

Yaser_Aramesh
2012/11/23, 18:02
اصلا چه کاری است ! دکمه های windows + print screen هم کار کپچر را انجام میده ! بدون نیاز به paint و... ! توی pictures ویندوز ذخیره میکنه !

علیرضا جان فقط توی ویندوز 8 اینجوری هست که بزنی و توی Pictures ذخیره بشه

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/23, 18:48
حتما هست ! داخل run بزنید osk ، برنامه on screen keyboard میاد ! اونجا دکمه print screen را بزنید !

اما همه ی این ها با snipping tool خود ویندوز انجام میشه ! میتونید مثل من برای این نرم افزار کلید میانبر هم تعریف کنید ! مثل ctrl + f12

15340

برنامه on screen keyboard اومد ولی هرچی prtscn رو میزنم اتفاقی نمی افته!!!

snipping tool خوب بود فقط چجوری میشه کلید میانبر گذاشت؟

windows + print screen !!!!!!!!! بنده پرینت اسکرین ندارم

Tech Admin
2012/11/23, 18:48
مگر نمیگید دکمه پرینت داره؟! خب دکمه پرینت همون پرینت اسکرین هست دیگه. بعضی از کیبورد ها مینویسن پرینت

ctrl + print : پرینت از کل صفحه
alt + print : پرینت از پنجره باز

این اطلاعات میره داخل حافظه موقت کلیپبورد. حالا باید برنامه paint رو باز کنید (خودتون باز کنید. خودش باز نمیشه) و از منوی ادیت گزینه Paste را انتخاب کنید. یا فتوشاپ را باز کنید و از منوی ادیت این گزینه را انتخاب کنید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/23, 18:55
مگر نمیگید دکمه پرینت داره؟! خب دکمه پرینت همون پرینت اسکرین هست دیگه. بعضی از کیبورد ها مینویسن پرینت

ctrl + print : پرینت از کل صفحه
alt + print : پرینت از پنجره باز

این اطلاعات میره داخل حافظه موقت کلیپبورد. حالا باید برنامه paint رو باز کنید (خودتون باز کنید. خودش باز نمیشه) و از منوی ادیت گزینه Paste را انتخاب کنید. یا فتوشاپ را باز کنید و از منوی ادیت این گزینه را انتخاب کنید.

آقا بسیار متشکر
جواب داد
من قبلا دکمه print رو امتحان کرده بودم ولی کسی بهم نگفته بود که باید همراهش ctrl یا alt رو هم بگیرم!!!

shahidamlaki
2012/11/23, 20:23
دوست عزیز شما مدل کیبردتون اصلا چی هست ؟ مدل کیبردتون رو توی گوگل بسرچید و عکسش رو در اینجا بذارید تا دوستان راهنماییتون کنند در ضمن پس از پیدا کردن دکمه مربوطه میتونید با برنامه فتوشاپ هم این کار رو انجام بدید یعنی با این دکمه عملیات عکس برداری انجام میشه و توسط فتوشاپ با باز کردن یه صفحه سفید و با زدن کنترل وی Ctrl + V عکس گرفته شده بر روی صفحه ظاهر میشه و میتونید ذخیره اش کنید

موفق باشید

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/27, 21:13
ظاهرا این جا فقط من سوال میکنم :دی
سوال دوم
ویندوز مجازی چیه؟
با تشکر

AloneWolf
2012/11/27, 21:41
ویندوز مجازی نامی نادرست میباشد

چون آنها هم کاملا حقیقی هستند ، چیزی که شما به دنبال آن هستید

ماشین مجازی (رایانه ی مجازی {Virtual PC}) میباشد.

نرم افزار هایی موجود هستند که با مدیریت دقیق سخت افزار رایانه و تقسیم

آنها میتوانند یک و یا چند کامپیوتر مجازی ، بسته به قدرت سخت افزاری کامپیوتر میزبان ، ایجاد نمایند

و همین نرم افزارها ، همچنین به ما اجازه نصب انواع سیستم عامل ها مانند نسخه های مختلف ویندوز را

روی آن ماشین های مجازی میدهند.

15530

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/27, 23:02
نمیدونم چیزی که من شنیدم همین است که شما گفتید یا نه؟
من به طور مختصر شنیدم که مثلا بر روی ویندوز 7 ، ویندوز xp نصب میکنند و بعد با بالا اومدن ویندوز 7 ، ویندوز xp هم مانند برنامه های دیگر قابل اجراست!!!

AloneWolf
2012/11/27, 23:09
بله همینه ، در ویندوز سون یک ویرچوال ماشین ایجاد و رروی اوون ایکس پی نصب کردند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/27, 23:27
کاربردش چیه؟
نصبت به نصب دو ویندوز جدا چه مزایا و معایبی داره؟
این سوال ها رو برای افزایش اطلاعاتم میپرسم؛ اگر حوصله داشتید جواب بدید.
متشکرم

AloneWolf
2012/11/28, 00:53
کاربردش چیه؟
نصبت به نصب دو ویندوز جدا چه مزایا و معایبی داره؟
این سوال ها رو برای افزایش اطلاعاتم میپرسم؛ اگر حوصله داشتید جواب بدید.
متشکرم

- مهمترین مزیت اینه که میتونید همه شون رو هم زمان بالا بیارید و همزمان ازشون استفاده کنید

و مثل سوییچ بین تب های مرورگر میتونید در چند سیستم عامل مختلف گردش کنید.

- صرفه جویی در هزینه ها ، برای اجرای هم زمان 5 سیستم عامل شما نیاز به داشتن 5 رایانه دارید
اما با این نرم افزار ها ، با یک کامپیوتر قدرتمند میتوان هر 5 تا سیستم عامل را با همین یک سیستم راه اندازی کرد.
پس با خرید یک رایانه و مصرف برق یک پنجم به هدفمان خواهیم رسید.

- یکی از معایبش اینه که این نرم افزارها حتی در زمانی که اجرا نیستند ، به دلیل اینکه تغییراتی در سیستم عامل ایجاد کرده اند
و سرویس های زیادی را برای خود راه اندازی نموده اند باعث کمی کندی در سیستم عامل میزبان میشوند.

فرض کن یک شرکت برای حسابداران خود نیاز به یک نرم افزار وابسطه به ویندوز سرور 2003

و همچنین یک نرم افزار انبار داری که با ویندوز سرور 2008 کارمیکند نیاز دارد و همچنین برای راه اندازی سرویس های

امنیتی شبکه اش نیز به یک سرور با سیستم عامل لینوکس وابسطه است.

خب حالا با مجازی سازی رایانه ، میتوانیم بجای خرید 3 سیستم گران قیمت ، تنها یکی بخریم

و مابقی سرورها را به صورت مجازی روی آن کامپیوتر خریداری شده نصب کنیم.

VSH-Katana
2012/11/29, 03:48
من چند تا IDE برای پاسکال رو ویندوز 7 نسخ 64 میخوام!

در ضمن ای DEV-PASCAL دیوانه ام کرده موقع RUN مشکل پیدا نشدن ریسورس رو میگیره !
اینم عکس به اون بخش آبی دقت کنید در ضمن توی آپشن هم ریسورس رو براش تعرف کردم و free pascal رو هم براش گرفتم نسخه 2.6
15551

Tech Admin
2012/11/29, 13:26
پیشنهاد میکنم از Eclipse استفاده کنید همراه با پلاگین پاسکالاین. البته خیلی کامل نیست این پلاگ این ولی در کنار ای دی ای قوی نیاز شما را باید تامین کنه

ولی خب نرمافزار های دیگر هم زیاده, مثلا:

VSH-Katana
2012/11/29, 13:31
هیچ راهی نیست برای حل مشکل dev pascal?

AloneWolf
2012/11/29, 17:06
هیچ راهی نیست برای حل مشکل dev pascal?

delphi 7 رو من راحت روی ویندوز سون 64 بیت اجرا میکنم ، زبان دلفی همون پاسکاله 99%

VSH-Katana
2012/11/29, 21:16
delphi 7 رو من راحت روی ویندوز سون 64 بیت اجرا میکنم ، زبان دلفی همون پاسکاله 99%
آخه واسه درسه وگرنه من کلامم بیوفته پیشش طرفش نمیرم

Yaser_Aramesh
2012/11/30, 10:05
لطفا یک نرم افزار در زمینه ی ایجاد و ویرایش pdf که کار کردن باهاش خیلی آسون باشه معرفی کنید . چون برای یه کسی میخوام که مبتدی هست .

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/30, 13:34
میشه کاری کرد که تب هایی که رو کروم بازه وقتی سیستم رو خاموش میکنی و بعد دوباره روشن میکنی و کروم رو باز میکنی هنوز هم باشند؟

Yaser_Aramesh
2012/11/30, 22:16
من یه سری pdf دانلود کردم که باز کردنی این ارور رو میدن.

باید تا دوشنبه به یکی برسونم.لطفا کمکم کنید

15591

Tech Admin
2012/12/01, 01:05
میشه کاری کرد که تب هایی که رو کروم بازه وقتی سیستم رو خاموش میکنی و بعد دوباره روشن میکنی و کروم رو باز میکنی هنوز هم باشند؟
در بخش تنظیمات زیر مجموعه On Startup گزینه ای هست برای ریستور کردن تب هایی که قبلا باز بودند.

Arsn
2012/12/01, 01:30
من یه سری pdf دانلود کردم که باز کردنی این ارور رو میدن.

باید تا دوشنبه به یکی برسونم.لطفا کمکم کنید

15591

احیانا فایل کتب درسی نیست ؟؟؟

باید همراهش یه فایل digital id باشه تا باز بشه مثل حالت قفل شده هستند الان !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/01, 12:48
در بخش تنظیمات زیر مجموعه On Startup گزینه ای هست برای ریستور کردن تب هایی که قبلا باز بودند.

On Startup کجاست؟

Yaser_Aramesh
2012/12/01, 15:02
احیانا فایل کتب درسی نیست ؟؟؟

باید همراهش یه فایل digital id باشه تا باز بشه مثل حالت قفل شده هستند الان !

آره . کتاب های دوم و سوم کامپیوتر رو دانلود کردم

پیداش کردم.یه فایل PDF بود که یه برنامه بهش Attach شده بود.اونو اجرا کردم و باید یه رمز 123456 می دادم که دادم و حل شد

مرسی علیرضا

agha_mohammad
2012/12/02, 20:36
سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم اینکه تو یاهو یازده فونتم فارسی هست اما موقع تایپ انگلیسی میزنه چیکار باید کنم؟ویندوزم سون هست ممنون میشم
راهنمایی کنید

Yaser_Aramesh
2012/12/03, 19:03
نرم افزار HD Tune Pro اجرا نمیشه . میزنم اجرا بشه هیچ اتفاقی نمیفته !

میرم حذفشم بکنم این ارور رو میده : 15673

میرم CCLeaner نصب کنم این ارور رو میده :

15674

فکر کنم بدافزار داره میخوره سیستم رو ! (با اینکه دو هفته پیش Nod32 رو آپدیت کردم )

راهنمایی کنید لطفا

Arsn
2012/12/03, 23:39
نرم افزار HD Tune Pro اجرا نمیشه . میزنم اجرا بشه هیچ اتفاقی نمیفته ! میرم حذفشم بکنم این ارور رو میده : 15673میرم CCLeaner نصب کنم این ارور رو میده :15674فکر کنم بدافزار داره میخوره سیستم رو ! (با اینکه دو هفته پیش Nod32 رو آپدیت کردم )راهنمایی کنید لطفاروی نرم افزارت کلیک راست کن و run as admin را بزن ! اگر باز هم نشد فکر میکنم ویروس داری ، باید ببینی زمانی که hd tune را اجرا میکنه سر پروسه hd tune توی تسک منیجر چه بلایی میاد ! میخوای حذف کن و دوباره نصب کن !

Yaser_Aramesh
2012/12/06, 23:40
دوستان لطفا نرم افزارهایی معرفی کنید جهت سانسور فیلم که سرعت عملکرداشان بالا باشه !

یک عالمه فیلم دارم که به خاطر چند ثانیه صحنه نمیتونم با پدرم ببینم.

به شدت نیازمندم . واقعا ممنون میشم معرفی کنید

ahmadeid1362
2012/12/17, 14:52
باسلام خدمت دوستان من نود 32 داشتم که یهو یه ایرادگرفت بعد کلان پاکش کردم حالا که می خوام نصب کنم این ایرادو میده فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. کسی میدونه چرا؟

ahmadeid1362
2012/12/17, 17:37
ببخشید اون عکسه مربوط به اون مشکل نیست اینک عکسشهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
اونم عکسه بالا هم مربوط به هاردمه مه نمی دونم چرا اون اخطاار رو میده

Hessam
2012/12/18, 14:10
احتمالآً قبل از نصب، مقداری فایل این آنتی ویروس در درایو سیستمی (ویندوز) شما باقی مونده و به روش صحیح و کامل حذف نشده!
پروسه ی ekren.exe رو توی قسمت Task Manager ویندوز غیر فعال (End Task) کنید. مشکل حل خواهد شد.
اگر نشد، نسخه ی فعلی آنتی ویروس رو اگر به صورت صحیح آنیستال نمیشه، با نرم افزار Your Uninstaller (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .zip) در بخش Safe Mode ویندوز اقدام به حذف کنید و پس از ریست مجدد سیستم، دوباره نصب کنید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/18, 17:22
سلام
یک فلش به کامپیوتر زدم و اسکنش کردم
یک پوشه توش بود که نود 32 هرچی داخل اون پوشه بود قرمز کرد
این عکس محتویات اون پوشست
16158

صاحب فلش میگه اون پوشه رو نریخته

این چیه؟
پاکش کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

ahmadeid1362
2012/12/18, 17:52
ممنونم حسام جان من قبلش انتی ویروس رو باهمون نرم افزار کاملن پاک کرده بودم حتی رجیستریهاشو این کاری که گفتی کردم تو تکس مننجر فقط تو قسمت servicee هست که اونجا نمی شه کاریش کرد

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/20, 10:00
سلام
من قبلا کروم رو که باز میکردم صفحه اول گوگل بود و با باز کردن یک تب دیگه به یک صفحه ای میرفتم که اونجا پر بازدید ترین صفحات رو بهم نشون میداد
اما امشب بعد از اینکه sxe injected رو نصب کردم کلا هر مرورگری که باز میکنم میره تو فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. هر تب دیگه ای هم که باز میکنم میره همونجا
با عوض کردن home page صفحه اول باز هم تو گوگل باز میشه ولی وقتی تب جدید باز میکنم به جای نشون دادن پربازدید ترین ها باز میره توفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)چکار کنم که درست بشه؟
ممنون

Dan
2012/12/20, 11:44
سلام
من قبلا کروم رو که باز میکردم صفحه اول گوگل بود و با باز کردن یک تب دیگه به یک صفحه ای میرفتم که اونجا پر بازدید ترین صفحات رو بهم نشون میداد
اما امشب بعد از اینکه sxe injected رو نصب کردم کلا هر مرورگری که باز میکنم میره تو فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. هر تب دیگه ای هم که باز میکنم میره همونجا
با عوض کردن home page صفحه اول باز هم تو گوگل باز میشه ولی وقتی تب جدید باز میکنم به جای نشون دادن پربازدید ترین ها باز میره توفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)چکار کنم که درست بشه؟
ممنون
من چند ساله که از sXe استفاده میکنم ولی تا حالا اینجوری نشده.
برای شروع یه بار sXe رو پاک کن نتیجه رو بگو.

ardavan7
2012/12/24, 15:39
من مشکلی دارم با برنامه Microsoft Outlook 2007 وقتی که mail میزنم و وارد sent میشم، اسم خودمو میزنه بجای اینکه اسم طرفی که براش email زدم نشون بده؟

dr.zhivago
2013/01/15, 18:04
سلام
میتونید یه نرم افزار تست هارد بهم معرفی کنید که جای بدسکتورها رو نشون بده ؟
HD Tune خیلی طولش میده ، وقتی به اولین بدسکتور میرسه میمونه توش

dr.zhivago
2013/01/16, 05:41
کسی نمیدونه ؟ یکم فوریه

Castiel
2013/01/16, 08:28
سلام
میتونید یه نرم افزار تست هارد بهم معرفی کنید که جای بدسکتورها رو نشون بده ؟
HD Tune خیلی طولش میده ، وقتی به اولین بدسکتور میرسه میمونه توش

تنها نرم افزاری که نتایج مطمئن و درستی دارد همین HD Tune است. نسخه چند این نرم افزار را دارید؟

dr.zhivago
2013/01/16, 09:41
نسخه 5
منتهی وقتی به اولین بدسکتور که میرسه همونجا میمونه

Castiel
2013/01/16, 09:51
نسخه 5
منتهی وقتی به اولین بدسکتور که میرسه همونجا میمونه

در حالت عادی تست خواندن و نوشتن را به طور کامل پاس می کند؟
در بخش Health کدام موارد به رنگ زرد هستند؟

Hessam
2013/01/16, 10:24
نرم افزار HDD Regenerator هم برای اینکار مناسب هست و از این نرم افزار هم می تونید استفاده کنید. فقط فرآیند انجامش طولانی هست. اما ارزششو داره.

dr.zhivago
2013/01/16, 10:56
مشکلش اینه

16704

دماش بالا نیست؟

Yaser_Aramesh
2013/01/23, 22:27
سلام

یه سرویس از نرم افزار NOD32 رو نمیتونم ببندمش .

جریان از این قراره که Nod32 داشت نصب می شد اما وسطای نصب برق رفت . منم رفتم پاک کردم فایل های ریخته شده رو اما یکی از فایل ها به دلیل در اجرا بودن پاک نمیشه و اون پروسس رو هم نمیشه بست . هر چی End Task میزنم نمیشه . چی کار میتونم بکنم ؟

Beni7192
2013/01/23, 23:15
اول جای فایل اجرایی رو پیدا کن بعد تو حالتsafe moode پاکش کن!

S.T.A.L.K.E.R
2013/01/27, 03:42
سلام . یه مشکل عجیب برام پیش اومده . وقتی فوتوشاپ رو باز میکنم و عکسی رو برای ویرایش انتخاب میکنم ، پشت سر هم صفحه سیاه و سفید میشه !! انگار یه چیزی در حال گرفتن عکس از صفحه هست ! دارم دیوونه میشم !!فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فوتوشاپ رو مجددانصب کردم ! مشکل حل نشد !

اخرین باری که بدون مشکل رفتم تو فوتوشاپ قبل از نصب اخرین درایور کارت گرافیک .

ویندوز 8 و نسخه فوتوشاپ هم CS6 هست . برای اینکه بهتر متوجه بشید یه فایل ویدئویی 10 مگ گذاشتم :

لطفا اگه کسی تا حالا این مشکل براش پیش اومده کمک کنه که بدجوری کارم لنگه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

wowowo
2013/01/30, 16:51
دوستان ببخشید یه نرم افزار میخاستم که باهاش بشه دمای همه قطعات سیستم رو دید

Castiel
2013/01/30, 16:54
دوستان ببخشید یه نرم افزار میخاستم که باهاش بشه دمای همه قطعات سیستم رو دید

نرم افزار Hardware Monitor را از لینک زیر دانلود کنید:

wowowo
2013/01/30, 17:24
نرم افزار hardware monitor را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود کردم ولی یه فایل dmg بهم میده
ضمنا تو سایت نوشته mac os

واسه ویندوز هست یا مک ؟؟

Castiel
2013/01/30, 18:11
دانلود کردم ولی یه فایل dmg بهم میده
ضمنا تو سایت نوشته mac os

واسه ویندوز هست یا مک ؟؟

ببخشید حواسم به مک نبود. این فایل ضمیمه، ستاپ این نرم افزار برای ویندوز هست.

wowowo
2013/01/30, 22:42
دوستان ببخشید همین الان تصمیم گرفتم ویندوز 7 نصب کن (( xp دق آورد منو ))

کدوم ورژن رو باید نصب کنم ؟؟ ultimate - home edition ......
رم 2 گیگ ddr2

یکی بهم گفت ultimate نصب کن
میخاستم ببینم خوبه یا نه ؟؟ کلا این ورژن ها زیاد با هم فرق دارن !؟؟؟!

agha_mohammad
2013/02/08, 17:10
سلام به همه دوستان من تو ویندوز هفت نمیتونم از نرو استفاده کنم درایور هامو انتخاب میکنم علامت موسم میچرخه وهنجگ میکنه و حتی اهنگ میخوام دیتا بزنم رایت نیمشه دی وی دی رایترم که پلکستوره میاد بیرون اما با آشمپو میزنم مشکلی ندارم همه چیزارو با اون میزنم اما میخوام با نرو بزنم میشه کمک کنید با تشکر

agha_mohammad
2013/02/23, 23:06
هیشگی نیست جواب بده

AloneWolf
2013/02/23, 23:10
سلام به همه دوستان من تو ویندوز هفت نمیتونم از نرو استفاده کنم درایور هامو انتخاب میکنم علامت موسم میچرخه وهنجگ میکنه و حتی اهنگ میخوام دیتا بزنم رایت نیمشه دی وی دی رایترم که پلکستوره میاد بیرون اما با آشمپو میزنم مشکلی ندارم همه چیزارو با اون میزنم اما میخوام با نرو بزنم میشه کمک کنید با تشکر

در ویندوز سون از نرو 9 به بالا استفاده کن ،

اگه نسخه ی فعلی توی این محدودست که گفتم و باز مشکل داری ،

یه بار کلا نرو رو پاک کن و از نو نصب کن ، نتیجشو بگو...

lastshepherd
2013/02/24, 16:37
به جای نرو از اشمپو استفاده کنید

agha_mohammad
2013/02/24, 18:42
مرسی بخدا صد بار نصب کردم نشد همه نسخه هارو و اینکه همش میاد بیرون میخوام اهنگ با سرعت پایین بزنم نمیشه
بخدا پدرم در اومد کمک کنید

AloneWolf
2013/02/24, 19:44
مرسی بخدا صد بار نصب کردم نشد همه نسخه هارو و اینکه همش میاد بیرون میخوام اهنگ با سرعت پایین بزنم نمیشه
بخدا پدرم در اومد کمک کنید

سی دی خام هم عوض کن و از یه مدل دیگه استفاده کن

و از نروهایی که داری استفاده نکن ، برو از اینترنت یه نرو9 دانلود کن

و نسخه ی قبلی رو کامل پاک کن و این جدیدرو نصب کن.

اگه دقیقا تمام این کارهارو انجام دادی و باز هم درست نشد ،

باید ویندوزتو عوض کنی.

hamidparsafar
2013/02/25, 01:09
اولا که نرو واقعا نرم افزار سنگینی شده و به نظر من ارزش استفاده نداره ، از این لینک ashampoo burning studio رو دانلود کن ، طریقه کار کردن باهاش مثل نرو هست و بسیار نرم افزار سریع و خوش ساختی هست :
موفق باشید

agha_mohammad
2013/02/28, 15:24
دوستان من با آشومپو نمیتونم دی وی دی بزنم چطوریه اصلا قسمت وی وی دی ویدیو نداره که بشه دی وی دی فیلم بزنیم که تو دستگاه نشون بده بعدش من سی دی خام هام  budgetهست که دو ایکس تا 56ایکس میزنه اما تو نرو و اشومپو فقط وفقط 16ایکش به بالا داره مثلا میخوام برای مشتری اهنگ بزنم که فقط شش ایکس و یا هشت ایکس باشه که توت ضبط ماشینشون بخونه اما سرعت کمتر از 16نداره نمیدونم چیکار کنم وگرنه با نرو چیزای دیگه میزنم مشکل نداره به نظرتون از سی دی هست؟ یا دی وی دی رایتر پلکستورم؟

ata300
2013/03/07, 21:31
با سلام خدمت همه بزرگواران.من به تازگی به این سایت پیوستم و از آنجا که سوآلی دارم که مدتی است وقتم را گرفته است ، لذا از همه دوستان خواهش می کنم در صورتی که راه حلی دارند برایم بنویسند. فقط لطفا سریعتر. قبلا از همه تشکر و عذرخواهی می نمایم و اما سوآل:
بنده یک برنامه توسط پاورپوینت ساختم که آموزش فصلی ازکتاب درسی دبیرستان بود و در انتها هم دکمه آزمون ایجاد کردم و آنرا به یک فایل اگز که توسط نرم افزم افزار آدوب کپتیویت تولید شده بود(کوئیز ) لینک نمودم. سپس آنرا به powerpointshow ذخیره کردم و این فایل جدید و فایل اگز را درداخل یک فولدر قراردادم. اما وقتی آنرا برروی سی دی ذخیره و سپس پخش می کنم کل فایل بدون مشکل پخش می شود اما وقتی به اجرای این فایل اگز می رسد پیغام ارورداده و پخش نمی کند.ضمنا عرض کنم من کل این پروسه را برروی محیط دسکتاپ انجام و ذخیره کردم و فقط برروی دسکتاپهای سیستم های مختلف پخش می کند. حال سوآل اینست آیا راهی وجود دارد که این برنامه بدون هیچ مشکل و اروری در همه درایوها و خصوصا از طریق سی دی اجرا و پخش شود. ضمنا وقتی در پروژه پاورپوینت که شامل چندین اسلاید می باشد موزیکی قرار می دهیم چکار کنیم تا موزیک بصورت مستمر و منظم پخش شود نه اینکه برروی هر اسلاید از ابتدا پخش شود و دیگر آنکه چه کنیم تا در جایی که فیلم یا توضیحاتی پخش می شود آن موزیک متن قطع و یا ضعیفتر شود تا خللی در صدای فیلم یا گوینده توضیحات ایجاد نکند. با تشکر فراوان.

lastshepherd
2013/03/08, 06:50
دوستان من با آشومپو نمیتونم دی وی دی بزنم چطوریه اصلا قسمت وی وی دی ویدیو نداره که بشه دی وی دی فیلم بزنیم که تو دستگاه نشون بده بعدش من سی دی خام هام  budgetهست که دو ایکس تا 56ایکس میزنه اما تو نرو و اشومپو فقط وفقط 16ایکش به بالا داره مثلا میخوام برای مشتری اهنگ بزنم که فقط شش ایکس و یا هشت ایکس باشه که توت ضبط ماشینشون بخونه اما سرعت کمتر از 16نداره نمیدونم چیکار کنم وگرنه با نرو چیزای دیگه میزنم مشکل نداره به نظرتون از سی دی هست؟ یا دی وی دی رایتر پلکستورم؟

دوست عزیز اشمپو یکی از حرفه ای ترین و عالی ترین نرم افزار های موجود است!
تمام امکاتی رو هم که فرمودید داره.
شما نسخه ی جدیدش رو از سایت سافت 98 بگیر. نصب کن. بعد اگر باز هم سوالی بود در خدمتم.
برنامه ی نرو واقعا سنگینه و خوب هم نیست.

lastshepherd
2013/03/08, 07:27
با سلام خدمت همه بزرگواران.من به تازگی به این سایت پیوستم و از آنجا که سوآلی دارم که مدتی است وقتم را گرفته است ، لذا از همه دوستان خواهش می کنم در صورتی که راه حلی دارند برایم بنویسند. فقط لطفا سریعتر. قبلا از همه تشکر و عذرخواهی می نمایم و اما سوآل:
بنده یک برنامه توسط پاورپوینت ساختم که آموزش فصلی ازکتاب درسی دبیرستان بود و در انتها هم دکمه آزمون ایجاد کردم و آنرا به یک فایل اگز که توسط نرم افزم افزار آدوب کپتیویت تولید شده بود(کوئیز ) لینک نمودم. سپس آنرا به powerpointshow ذخیره کردم و این فایل جدید و فایل اگز را درداخل یک فولدر قراردادم. اما وقتی آنرا برروی سی دی ذخیره و سپس پخش می کنم کل فایل بدون مشکل پخش می شود اما وقتی به اجرای این فایل اگز می رسد پیغام ارورداده و پخش نمی کند.ضمنا عرض کنم من کل این پروسه را برروی محیط دسکتاپ انجام و ذخیره کردم و فقط برروی دسکتاپهای سیستم های مختلف پخش می کند. حال سوآل اینست آیا راهی وجود دارد که این برنامه بدون هیچ مشکل و اروری در همه درایوها و خصوصا از طریق سی دی اجرا و پخش شود. ضمنا وقتی در پروژه پاورپوینت که شامل چندین اسلاید می باشد موزیکی قرار می دهیم چکار کنیم تا موزیک بصورت مستمر و منظم پخش شود نه اینکه برروی هر اسلاید از ابتدا پخش شود و دیگر آنکه چه کنیم تا در جایی که فیلم یا توضیحاتی پخش می شود آن موزیک متن قطع و یا ضعیفتر شود تا خللی در صدای فیلم یا گوینده توضیحات ایجاد نکند. با تشکر فراوان.

دوست عزیز بهتر نبود مرتب می نوشتید که هم راحت تر خوانده بشه و هم راحت تر بشه به سوالات شما جواب داد؟؟
متنتون رو اصلاح کنید!

0- از چه نسخه آفیس استفاده می کنید؟
1- به خاطر آدرس دهی غلط فایلتون باز نمی شده.
2-برای پخش موسیقی در تمام اسلاید ها (هر چند که استفاده از موسیقی در هنگام پرزنت کار غلطی است) باید تیک پلی بک گراند رو بزنید.

amir-bahador
2013/03/08, 08:51
سلام
من نرم افزار avira free antivirus رو برای یک کامپیوتر نصب کردم اما بعد از نصب اینترنت سیستم رو قطع میکنه یعنی دیگه هیچ صفحه ای بعد از نصب اویرا تو کروم باز نمیشه و خود انتی ویروس هم اپدیت نمیشه مشکل از کجا هست تا حالا 3 بار نصب کردم جواب نداده؟

amir-bahador
2013/03/08, 14:44
کسی کمکی نمیتونه به من بکنه؟

ARMIN
2013/03/08, 14:54
کسی کمکی نمیتونه به من بکنه؟

از آنتى ويروس مايكروسافت استفاده كن.

amir-bahador
2013/03/08, 15:11
میشه لینک دانلود رو بدی؟

خوب هست یا نه؟

ARMIN
2013/03/08, 15:19
میشه لینک دانلود رو بدی؟

خوب هست یا نه؟

اينم لينك دانلود. Microsoft Security Essentials

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط مطمئن باش كه اگر ويندوز 7 رو سيستمت دارى، حتما" با ك . ر . ك مدل DAZ اكتيو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شده باشه كه مايكروسافت بهت گير نده چرا ويندوزت دزديه. اگر نه كه ك.ر.ك قبلى رو حذف و از اين ك.ر.ك استفاده كن.

وقتى به خود مايكروسافت اعتماد كردى ويندوزش رو استفاده ميكنى خوب به ضد ويروسش هم اعتماد كن دادا، اعتماد نصفه و نيمه كه نميشه.

wowowo
2013/03/13, 17:52
سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد فلش 8 گیگ king max خریدم الان میخام سرعت خواندن و نوشتن رو تست کنم

از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟؟

با HD Tune pro میشه ؟؟

ARMIN
2013/03/13, 19:12
سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد فلش 8 گیگ king max خریدم الان میخام سرعت خواندن و نوشتن رو تست کنم

از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟؟

با HD Tune pro میشه ؟؟

wowowo
2013/03/13, 21:18
دوستان یه سوال فنی

یه عکس از اینترنت گرفتم که روش فرمول نوشته
حالا میخام این عکس رو ببرم پرینت بگیرم
ولی نمیدونم اندازه عکس a4 هست یا نه !!
اصلا مهم هست که اندازش a4 باشه یا نه ؟؟
یا موقع پرینت اتوماتیک اندازه میکنه ؟؟

amir-bahador
2013/03/15, 12:06
سلام
من نرم افزار avira free antivirus رو برای یک کامپیوتر نصب کردم اما بعد از نصب اینترنت سیستم رو قطع میکنه یعنی دیگه هیچ صفحه ای بعد از نصب اویرا تو کروم باز نمیشه و خود انتی ویروس هم اپدیت نمیشه مشکل از کجا هست تا حالا 3 بار نصب کردم جواب نداده؟

کسی جوابی برای سوال من نداره؟

ARMIN
2013/03/15, 12:18
کسی جوابی برای سوال من نداره؟

سلام آقا امير

ببنيد برنامه مجانى اين دردسرها رو هم داره. به هر صورت. ظاهرا" شما پيشنهاد من رو در ارتباط با ضد ويروس مايكروسافت عمل نكرديد.

اين جا در فروم AVIRA مشكل مشابهى عنوان شده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و راه حل هايى هم داده شده. ببينيد ميتونه به شما كمك كنه يا خير؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/03/15, 12:49
سلام
چند وقت پیش یک چیزی نصب کردم و به خاطر یک تیک که باید در طی نصب اون برمیداشتم ولی حواسم نبود تنظیمات مرورگرم بهم خورد و وقتی مرورگر رو باز میکنم یا تب جدید باز میکنم یک سایت خاصی رو باز میکنه
از تنظیمات کروم homepage رو عوض کردم و google گذاشتم. الان وقتی کروم رو باز میکنم با google باز میشه ولی وقتی تب جدید باز میکنم با همون سایت که قضیش رو گفتم باز میکنه.
حالا میخواستم اولا بهم بگید چجوری باید کروم رو تنظیم کنم که تب جدید رو با آدرسی که من میخوام باز کنه؟
دوما قبلا که کروم رو باز میکردم یک صفحه میومد که هشت آدرسی رو که من بیشتر رفته بودم به ترتیب با عکس ها شون نشون میداد؛ چکار کنم که اون برگرده؟
ممنون

amir-bahador
2013/03/15, 13:58
سلام آقا امير

ببنيد برنامه مجانى اين دردسرها رو هم داره. به هر صورت. ظاهرا" شما پيشنهاد من رو در ارتباط با ضد ويروس مايكروسافت عمل نكرديد.

اين جا در فروم AVIRA مشكل مشابهى عنوان شده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و راه حل هايى هم داده شده. ببينيد ميتونه به شما كمك كنه يا خير؟
سلام.من همین الان که دارم با شما صحبت میکنم انتی ویروس مایکروسافت استفاده میکنم ولی اویرا روی لپ تاب ام نصب کردم مشکل نداره ولی روی پی سی مشکل داره اخه اویرا انتی ویروس خوبی هست برای همین میخوام نصب کنم

Hessam
2013/03/15, 15:56
سلام
چند وقت پیش یک چیزی نصب کردم و به خاطر یک تیک که باید در طی نصب اون برمیداشتم ولی حواسم نبود تنظیمات مرورگرم بهم خورد و وقتی مرورگر رو باز میکنم یا تب جدید باز میکنم یک سایت خاصی رو باز میکنه
از تنظیمات کروم homepage رو عوض کردم و google گذاشتم. الان وقتی کروم رو باز میکنم با google باز میشه ولی وقتی تب جدید باز میکنم با همون سایت که قضیش رو گفتم باز میکنه.
حالا میخواستم اولا بهم بگید چجوری باید کروم رو تنظیم کنم که تب جدید رو با آدرسی که من میخوام باز کنه؟
دوما قبلا که کروم رو باز میکردم یک صفحه میومد که هشت آدرسی رو که من بیشتر رفته بودم به ترتیب با عکس ها شون نشون میداد؛ چکار کنم که اون برگرده؟
ممنون

در مورد بخش اول سوالتون؛ تنظیمات مرورگر شما می بایست به این صورت باشه:

17574

در مورد بخش دوم سوالتون هم در بخش extensions، تمامی تیک ها یا مواردی که احساس می کنید ضروری نیست رو بردارید و سپس مجدد مرورگر رو اجرا کنید.

Flanker
2013/03/15, 16:12
سلام
میخواستم بدونم بهترین ورژن ویندوز 8 چیه؟؟(professional یا core)

ARMIN
2013/03/15, 16:22
سلام

Professional

Flanker
2013/03/15, 16:34
یه سوال دیگه
کلا چند نوع ویندوز 8 هست؟؟

Hessam
2013/03/15, 16:40
سلام

هیچکدام دوست عزیز!
میون دو موردی که شما فرمودید، Professional بهتر هست. اما باید توجه داشته باشید که بهترین نیست!
بهترین و کامل ترین نسخه ی ویندوز 8 نسخه ی Enterpris می باشد. همانطور که در ویندوز 7 نسخه ی Ultimate بهترین و کاملترین نسخه بود!

تفاوت Enterpris با Ultimate چیست؟
این دو نسخه از نظر امکانات مانند هم هستند. تفاوت این دو نسخه در License آنهاست. به عنوان مثال در ویندوز 7 نسخه Ultimate به صورت خرده‌ فروشی و نیز روی محصولات شرکت‌های سازنده، ارائه می‌شود و حال آن که نسخه Enterprise در کمپانی‌ها قابل استفاده است.
این دو نسخه تمامی امکانات نسخه‌های دیگر را دارند و از این حیث کاملاً مشابه یکدیگر می باشند.

یه سوال دیگه

به طور کُلی 4 نوع ویندوز 8 از سوی مایکروسافت معرفی شده است. اما به صورت جزئی و دقیق تر در واقع 8 نوع منتشر شده:
1- Windows 8 Core
2- Windows 8 Pro with Media Center
3- Windows 8 Professional
4- Windows 8 Professional N
5- Windows 8 Professional VL
6- Windows 8 Professional N VL
7- Windows 8 Enterpris
8- Windows 8 Enterprise N

ARMIN
2013/03/15, 16:41
یه سوال دیگه

دوست خوبم، پاسخ خيلى از اين سوالات را ميتوان در گوگول جستجو كرد.

Windows RTWindows 8Windows 8 ProWindows 8 Enterprise

ورژن RT بر روى تبلت ها بيشتر استفاده ميشه. ورژن اينترپرايز بيشتر براى شركت ها و كارخانه جات با شبكه هاى كامپيوترى هستش. و ورژن هاى معمولى و پروفشنال براى استفاده خانگى.

يك ورژنى هم هستش كه به نام ويندوز فون 8 كه بر روى تلفنهاى هوشمند استفاده ميشود.

Flanker
2013/03/15, 16:43
دوست خوبم، پاسخ خيلى از اين سوالات را ميتوان در گوگول جستجو كرد.

ببخشید
دست همتون درد نکنه

lastshepherd
2013/03/16, 00:30
هیچکدام دوست عزیز!
میون دو موردی که شما فرمودید، Professional بهتر هست. اما باید توجه داشته باشید که بهترین نیست!
بهترین و کامل ترین نسخه ی ویندوز 8 نسخه ی Enterpris می باشد. همانطور که در ویندوز 7 نسخه ی Ultimate بهترین و کاملترین نسخه بود!

تفاوت Enterpris با Ultimate چیست؟
این دو نسخه از نظر امکانات مانند هم هستند. تفاوت این دو نسخه در License آنهاست. به عنوان مثال در ویندوز 7 نسخه Ultimate به صورت خرده‌ فروشی و نیز روی محصولات شرکت‌های سازنده، ارائه می‌شود و حال آن که نسخه Enterprise در کمپانی‌ها قابل استفاده است.
این دو نسخه تمامی امکانات نسخه‌های دیگر را دارند و از این حیث کاملاً مشابه یکدیگر می باشند.

به طور کُلی 4 نوع ویندوز 8 از سوی مایکروسافت معرفی شده است. اما به صورت جزئی و دقیق تر در واقع 8 نوع منتشر شده:
1- Windows 8 Core
2- Windows 8 Pro with Media Center
3- Windows 8 Professional
4- Windows 8 Professional N
5- Windows 8 Professional VL
6- Windows 8 Professional N VL
7- Windows 8 Enterpris
8- Windows 8 Enterprise N

دوست عزیز بهترین نوع برای استفاده ی خانگی نسخه ی Professional است. نسخه ی
Enterpris نسخه ی تجاری ویندوز 8 برای کمپانی ها و شرکت های تجاری است. برای استفاده ی خانگی نسخه ی انترپرایس توصیه نمیشه.

Hessam
2013/03/16, 08:32
Enterpris نسخه ی تجاری ویندوز 8 برای کمپانی ها و شرکت های تجاری است. برای استفاده ی خانگی نسخه ی انترپرایس توصیه نمیشه.

درسته دوست عزیز.
اما اصلاً صحبتی از نسخه ی خانگی نشد!!
فقط اشاره کردن و پرسیدن که کدوم بهترینه که به طبع Enterprise (سازمانی) بهترینه. ضمن اینکه بهترین بودن دلیل بر این نیست که نسخه ی خانگی جزو ویندوز از نوع بهترین باشه! بلکه همنطور که اشاره کردید، باید متناسب با نیاز و پیشنهاد از سوی خود مایکروسافت باشه که Professional هست.
البته ناگفته نمونه که من بر روی سیستم تست خودم نسخه ی Enterprise رو نصب کردم و چنانچه بر روی سیستم های خانگی هم نصب بشه، هرگز مشکلی ایجاد نمی کنه.
صرفاً پیشنهاد هست که نسخه ی Professional نصب بشه.
موفق باشید.

Setare
2013/03/17, 12:04
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم .. درمورد ویندوز 8 سوال داشتم ؟ که من وقتی شات دان میکنم بعد از اینکه خاموش میشه ماوس و حرکت میدم دوباره روشن میشه ., مثل حالت اسلیپ میمونه به تنظیماتش هم ور رفتم اما چیزی نفهمیدم میشه کمکم کنید ؟

th e nd
2013/03/17, 22:14
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم .. درمورد ویندوز 8 سوال داشتم ؟ که من وقتی شات دان میکنم بعد از اینکه خاموش میشه ماوس و حرکت میدم دوباره روشن میشه ., مثل حالت اسلیپ میمونه به تنظیماتش هم ور رفتم اما چیزی نفهمیدم میشه کمکم کنید ؟
پاسخ سعید جان صحیح است.

saeid6574598
2013/03/17, 22:31
این ایراد بر می گردد به ماوس . به احتمال فراوان ، ماوس شما با سیستم عامل سازگاری نداشته و برخی از فایل های درایور آن ( به جهت راه اندازی ) ، توسط ویندوز 8 شناسایی نشده است . چندی پیش یکی از دوستان همین مشکل را پیدا کرده بود و با تعویض ماوس این مشکل برطرف گردید .

ARMIN
2013/03/18, 00:50

خوب واسه چى به موس دست ميزنى وقتى سيستم خاموشه. خودت هم خوشت مياد وقتى خوابى يكى هى بياد دستت رو تكون بده؟ (*)

مايكروسافت اون يارو كه ويندوز 8 رو طراحى كرد با تيپا پرتش كرد بيرون، شما هم بيخيالش بشين. :) 7 بريزين.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/03/20, 10:19
سلام
من یک فلش 16 گیگ دارم که همیشه به گیرنده دیجیتال وصله و برنامه هایی که میخوام روش ضبط میکنم
دیشب که به کامپیوتر وصلش کردم تا خالیش کنم دیدم به جای اون فایل همیشگی که فیلم های ضبط شده توش بود، یک شرتکات به نام My Removable Device اومده که وقتی بازش میکنم اون فایل همیشگی میاد. وقتی موس رو روی این شرتکات قرار میدم آدرس مرجع اون رو جایی به نام rundll32 توی C:\Windows\system32 مشخص میکنه (که البته باز نمیشه)
بعد دیشب به این موضوع محل ندادم و گیرنده رو تنظیم کردم چند تا فیلم رو ضبط کنه و خودم رفتم چارشنبه سوری :دی
صبح که از طریق گیرنده امتحان کردم که فیلم ها رو ضبط کرده یا نه دیدم اون هارو نشون میده ولی قبلی ها رو که توی اون شرتکات که گفتم بود نشون نمیده
بعد فلش رو به کامپیوتر وصل کردم؛ اول که مای کامپیوتر رو باز کردم دیدم زیر درایوش نوشته جای خالی نداره بعد که واردش شدم دیدم فقط همون شرتکاتی که دیشب دیدم توش هست و اثری از فیلم هایی که دیشب ضبط کردم نیست و بعد که دوباره حجمش رو کنترل کردم دیدم به همون اندازه ای که دیشب قبل از ضبط کردن فیلم ها بوده تغییر کرده و انگار فیلم ها ضبط نشده در صورتی که من فیلم هارو قبلش که از طریق گیرنده تست کردم دیدم که ضبط شده و حتی اول هم دیدم فلش پر شده بود و بعد خودش حذفش کرد و فلش حجم پر شدش شد 14.4 گیگ
بعد من اون شرتکات رو منتقل کردم به هاردم و انگار فلش خالی شد و هیچی توش نشون نمیداد ولی باز هم حجمش همون 14.4 بود

حالا لطفا کمکم کنید تا این مشکلات رو حل کنم:
1- چی حجم فلش رو پر کرده که دیده نمیشه
2- این مشکل از کجاست؟ فلش ویروسی شده؟ حالا باید چکارش کنم؟
3- چجوری میتونم فیلم هایی که خود به خود پاک شد برگردونم؟

ممنون

ARMIN
2013/03/20, 16:03
محمد جان،

گمونم ويروس گرفتى، هم روى فلش و هم روى كامپيوتر. اگر ضد ويروس دارى و چيزى نميگه بايد ضد ويروست رو عوض كنى، حد اقل به صورت موقت از ضد ويروس ديگه اي استفاده كني و بعد پس از پاكسازى سيستم دوباره هر ضد ويروسى كه دارى اونو دوباره نصب كنى.

فقط اميدوارم ويروس روى دستگاه ديجيتال نرفته باشد.

hamiiiiiiiiiii
2013/03/20, 19:31
سلام دوستان ... من یه مشکل اساسی دارم ... مادربرد جدیدم رو نصب کردم رو سیستم اما صدایی از کارت صداش بیرون نمیاد ... داریورش رو هم آپدیت کردم و شناخته و پایین تسک بار هم آیکون صدا فعال هست اما صدایی از اسپیکرها نمیاد

ARMIN
2013/03/21, 00:42
سلام دوستان ... من یه مشکل اساسی دارم ... مادربرد جدیدم رو نصب کردم رو سیستم اما صدایی از کارت صداش بیرون نمیاد ... داریورش رو هم آپدیت کردم و شناخته و پایین تسک بار هم آیکون صدا فعال هست اما صدایی از اسپیکرها نمیاد

دوست عزيز، با هدفون هم تست كردين؟ صدا از خروجى جلوى كيس مياد؟

hamiiiiiiiiiii
2013/03/21, 04:33
دوست عزیز خروجی جلوی کیس رو وصل نکردم ... اما با هدفون از پشت کیس هم صدا نیست

hamiiiiiiiiiii
2013/03/21, 09:29
سلام .. بله دوست عزیز البته از پشت کیس وصل کردم و صدا نداشت، چون پنل جلو رو وصل نکردم

Nima.Salarian
2013/03/25, 20:26
با سلام
من ویندوز 7 نصب کردم در کنار ویندوز 8 یکماهی خوب بود ولی جدیدا میخوام برم به ویندوز 7 صفحه آبی میاد و ریستارت میشه سیستم
البته به Safe Mode ویندوز بالا میاد
باید چکار کنم؟ ویندوز عوض کنم؟
چون دی وی دی رام ندارم عوض کردنش یک مقدار سخت میشه برام
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ARMIN
2013/03/26, 08:57
با سلام
من ویندوز 7 نصب کردم در کنار ویندوز 8 یکماهی خوب بود ولی جدیدا میخوام برم به ویندوز 7 صفحه آبی میاد و ریستارت میشه سیستم
البته به Safe Mode ویندوز بالا میاد
باید چکار کنم؟ ویندوز عوض کنم؟
چون دی وی دی رام ندارم عوض کردنش یک مقدار سخت میشه برام
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

نیما جان،

اینقدر ویندوز 8 خودش مشکلات داره که همینکه به تنهایی نصب بشه و درست کار کنه خودش یا علی، چه برسه به اینکه در کنار ویندوز دیگری باشه. ضمن اینکه هنوز *** های ویندوز 8 استیبل به نظر نمیان.

خلاصه یا ک.ر.ک ویندوز 8 با ویندوز 7 جور در نیومده یا یه آپدیتی چیزی مایکروسافت داده که باعث بروز مشکل شده. خلاصه سخت میشه به دلیل اصلی مشکل پی برد.

ترجیحا" یا کلا" از 8 استفاده کن، یا از 7.

Tech Admin
2013/03/26, 19:51
حسام جان ایده ای ندارم. شاید بد نصب شده. سعی کن مجدد نصبش کنی ببینی توفیقی میشه یا نه.

در مورد ویندوز 7 و 8 من کنار هم استفاده میکنم و مشکلی نیست. صفحه آبی ربطی نباید داشته باشه به اینکه ویندوز دیگه چیه. باید ببینید خود دلیل صفحه آبی چیه. حالت ریاستارت در صورت بروز مشکل را غیر فعال کنید و ببینید ارور کامل صفحه آبی چیه و چه بخشی باعث میشه سیستم به مشکل بخوره. میتونه هر دلیل از نرمافزاری, سخت افزاری و یا درایور ها داشته باشه.
در صورتی که اطلاعات خوبی بدست نیاوردید مینی دامپ سیستم که قبل از صفحه آبی ساخته میشه را از فولدر زیر کپی کنید و اتچ کنین که نگاهی بندازم. توجه کنید آخرین مینی دامپی که تاریخش با تاریخ بلو اسکرین میسازه را بفرستید.
C:\Windows\Minidump

Nima.Salarian
2013/03/26, 22:54
حسام جان ایده ای ندارم. شاید بد نصب شده. سعی کن مجدد نصبش کنی ببینی توفیقی میشه یا نه.

در مورد ویندوز 7 و 8 من کنار هم استفاده میکنم و مشکلی نیست. صفحه آبی ربطی نباید داشته باشه به اینکه ویندوز دیگه چیه. باید ببینید خود دلیل صفحه آبی چیه. حالت ریاستارت در صورت بروز مشکل را غیر فعال کنید و ببینید ارور کامل صفحه آبی چیه و چه بخشی باعث میشه سیستم به مشکل بخوره. میتونه هر دلیل از نرمافزاری, سخت افزاری و یا درایور ها داشته باشه.
در صورتی که اطلاعات خوبی بدست نیاوردید مینی دامپ سیستم که قبل از صفحه آبی ساخته میشه را از فولدر زیر کپی کنید و اتچ کنین که نگاهی بندازم. توجه کنید آخرین مینی دامپی که تاریخش با تاریخ بلو اسکرین میسازه را بفرستید.

دانلود فایل Minidump ویندوز 7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ltavahid
2013/03/26, 23:49
سلام به دوستان
سال نوی همگی مبارک
نرم افزاری هستش که بشه فیلم های دو زبانه یا چند زبانه رو به تک زبانه تبدیل کنه ( پر سرعت باشه )
بدون هیچ تغییر کیفیتی ، رزولوشنی و... فقط میخوام زبان مورد نظر ( صدا ) رو فیلم باشه

Hessam
2013/03/27, 08:48
سلام به دوستان
سال نوی همگی مبارک
نرم افزاری هستش که بشه فیلم های دو زبانه یا چند زبانه رو به تک زبانه تبدیل کنه ( پر سرعت باشه )
بدون هیچ تغییر کیفیتی ، رزولوشنی و... فقط میخوام زبان مورد نظر ( صدا ) رو فیلم باشه

اینو دانلود کنید... (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

البته این آموزش و معرفی نرم افزار چسبیدن صوت به فیلم توسط سایت ایران فیلم هست.
فکر می کنم داخل نرم افزار قابلیتی باشه که صدای دیگه (مثل دوبله های دو زبانه) رو حذف کنه و فقط یک صدا باشه.

Hessam
2013/03/27, 13:08
یکی از دوستان عزیز سوالی پرسیده و فرمودن اینجا مطرح کنم؛
من یه دستگاه ارسال بولوتوث انبوه از دوستام قرض گرفتم که مدل تچرا هست. ساخت ایرانه و سی دی همراهش گم شده و روی دستگاه هم اسم و مدلش نوشته نشده!
اگه از دوستان کسی می تونه نرم افزار (درایور) مربوط به این دستگاه رو برای دانلود و نصب در اختیارم قرار بده، ممنون میشم.

Nima.Salarian
2013/03/28, 09:32

مدیر جان اون فایل رو براتون فرستادم لطفا بررسی کنیدش
ممنون

Nima.Salarian
2013/03/28, 09:32

مدیر جان اون فایل رو براتون فرستادم لطفا بررسی کنیدش
ممنون

agha_mohammad
2013/04/15, 19:11
سلام به همه دوستان من بعداز مدتها باز اومدم من یه مشکلی دارم اینکه میخواستم بدونم چطور میشه که یه فایل ورد یا پی دی اف رو حجمشو کم کرد مثلا من تو ورد یه نوشته میخوام با عکس درست میکنم حجمش بالای صد کیلو بایته و تو سایت های ثبت نام گفتن باید زیر 1000کیلو بایت باشه حالا جطور میشه حجمشو کم کرد؟
همچنین برای کم حجم کردن یه عکس جی پی جی که میخوام پایین صد کیلو بایت باشه ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان منتظرتون هستم

wowowo
2013/04/16, 11:25
سلام دوستان

یه سوال فوری داشتم

حجم هارد ساپورت شده تو یه pc به چی بستگی داره ؟؟ ویندوز 32 بیت یا 64 بیت فرق داره ؟؟

5 ترابایت هارد رو سیستم 64 بیت جوابگو هست ؟؟ (( یا بستگی به مادربورد داره ؟؟ ))

همشون اینترنال هستن

ARMIN
2013/04/16, 11:33
سلام دوستان

یه سوال فوری داشتم

حجم هارد ساپورت شده تو یه pc به چی بستگی داره ؟؟ ویندوز 32 بیت یا 64 بیت فرق داره ؟؟

همشون اینترنال هستن

گمونم بستگی به مادربرد هم داره، برای همین مادربردهایی که تونایی ظرفیت های بالا دارند تو تبلیغاتشون +3tb دارن. مثل: Ga-990fxa-ud3 که تو مشخصاتش نوشته ساپورت برای +3tb hdd

iSteve
2013/04/16, 16:27
سلام دوستان

یه سوال فوری داشتم

همشون اینترنال هستن
به بایوس، نوع مادربورد، و هارد بستگی داره.
بایوس های معمولی حداکثر از 232سکتور 512بایتی میتونن استفاده کنند که برابر میشه با 2tb . پس سیستم هایی که از بایوس های معمولی استفاده میکنن حداکثر از 2tb هارد پشتیبانی میکنند. البته بعضی از هاردها برای حل این مشکل از سکتورهای بزرگتری استفاده میکنن تا بایوس ها بتونن از هاردهای 3tb هم پشتیبانی کنن . ضمن اینکه بعضی از سازندگان مادربورد یه امکان در مادربوردهاشون اضافه کردن که هاردهای 3tb ای که از سکتورهای بزرگتر استفاده نمیکنن پشتیبانی بشه.
فرمایش آقا آرمین درسته مادربوردهایی که در تبلیغاتشون میگن که از 3tb+ استفاده میکنن یعنی از هاردهای 3tb پشتیبانی میکنن.
1818518186
اگه مادربوردتون به جای بایوس های معمولی از UEFI استفاده کنه میشه گفت محدودیتی در این مورد ندارین چون UEFI حداکثر 9 زتابایت(هر زتابایت یک میلیارد ترابایت است) رو ساپورت میکنه.
1818718188

wowowo
2013/04/16, 16:56
به بایوس، نوع مادربورد، و هارد بستگی داره.
بایوس های معمولی حداکثر از 232سکتور 512بایتی میتونن استفاده کنند که برابر میشه با 2tb . پس سیستم هایی که از بایوس های معمولی استفاده میکنن حداکثر از 2tb هارد پشتیبانی میکنند. البته بعضی از هاردها برای حل این مشکل از سکتورهای بزرگتری استفاده میکنن تا بایوس ها بتونن از هاردهای 3tb هم پشتیبانی کنن . ضمن اینکه بعضی از سازندگان مادربورد یه امکان در مادربوردهاشون اضافه کردن که هاردهای 3tb ای که از سکتورهای بزرگتر استفاده نمیکنن پشتیبانی بشه.
فرمایش آقا آرمین درسته مادربوردهایی که در تبلیغاتشون میگن که از 3tb+ استفاده میکنن یعنی از هاردهای 3tb پشتیبانی میکنن.
1818518186
اگه مادربوردتون به جای بایوس های معمولی از UEFI استفاده کنه میشه گفت محدودیتی در این مورد ندارین چون UEFI حداکثر 9 زتابایت(هر زتابایت یک میلیارد ترابایت است) رو ساپورت میکنه.
1818718188

دوست عزیز بی زحمت میتونی بگی این مادربورد چقدر هارد ساپورت میکنه

p35-ta
الایت گروپ

------

ضمنا

اگه 3 ترابایت اینترنال رو ساپورت نمیکنه

اشکال داره 3 ترا اینترنال بشه و 2 ترا اکسترنال ؟؟
یعنی زمانی که 3 ترا اینترنال هست همزمان یه هارد 2 ترا اکسترنال هم وصل باشه ؟؟

iSteve
2013/04/16, 19:14
دوست عزیز بی زحمت میتونی بگی این مادربورد چقدر هارد ساپورت میکنه

p35-ta
الایت گروپ

------

ضمنا

اگه 3 ترابایت اینترنال رو ساپورت نمیکنه

اشکال داره 3 ترا اینترنال بشه و 2 ترا اکسترنال ؟؟
یعنی زمانی که 3 ترا اینترنال هست همزمان یه هارد 2 ترا اکسترنال هم وصل باشه ؟؟
متاسفانه فکر میکنم مادربورد شما حداکثر از 2tb هارد پشتیبانی کنه(برای اطمینان باید مدل دقیق مادربوردتونو ذکر کنید). ولی احتمالا اگه از هاردهایی که عرض کردم که گفتم از سکتورهای بزرگتری استفاده میکنن، استفاده کنید احتمالا با این نوع هاردهای 3ترابایتی مشکلی نخواهید داشت(البته به صورت تئوری) ولی در عمل باید یا با یک فرد متخصص مشورت کنید و یا قبل از خرید حتما این کارو با یه هارد 3ترابایتی تست کنید.(چون راستش تا به حال از هاردهای 3ترابایتی استفاده نکردم)
در مورد هارد های اکسترنال، این که میگن مثلا مادربورد شما بیشتر از 2 یا 3 ترابایت هارد ساپورت نمیکنه مربوط به پورتهای ساتای شماست یعنی شما نمیتونید بیشتر از مثلا 2ترابایت هارد رو به پورت های ساتای مادربورد وصل کنید. ولی فکر نکنم اگه3 ترابایت اینترنال داشته باشید و 2ترابایت اکسترنال به پورت های usb خودتون وصل کنید به مشکلی بخورید.
البته تا به حال این کار رو هم به صورت عملی تست نکردم و از کسانی شنیدم و یا خوندم و چون سوال کردین فقط نظر خودمو عرض کردم ولی تاکید زیادی دارم، قبل از اقدام به خرید یا با کسی که واقعا اطلاعات کافی در این زمینه داره و خودش تا به حال این کارو کرده مشورت کنید ویا خودتون از یکی از آشنایانتون هارد قرض کنید و تست کنید. یا اینکه دسترسی به هیچ کدوم رو ندارین میتونید نظر جناب شالیکاران و پناهی رو جویا بشین چون تجربه و اطلاعاتشون از بنده بسیار بیشتره.

iSteve
2013/04/16, 23:58
سلام به همه دوستان من بعداز مدتها باز اومدم من یه مشکلی دارم اینکه میخواستم بدونم چطور میشه که یه فایل ورد یا پی دی اف رو حجمشو کم کرد مثلا من تو ورد یه نوشته میخوام با عکس درست میکنم حجمش بالای صد کیلو بایته و تو سایت های ثبت نام گفتن باید زیر 1000کیلو بایت باشه حالا جطور میشه حجمشو کم کرد؟
همچنین برای کم حجم کردن یه عکس جی پی جی که میخوام پایین صد کیلو بایت باشه ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان منتظرتون هستم
اگه دقت کنید نوشتین که حجم فایل شما صد کیلوبایته و توی سایت گفته حداکثر 1000کیلوبایت! که در این صورت مشکلی در آپلود فایلتون ندارین ولی اگه اشتباه نوشتین ذکر کنید که میخواهید حجم فایلتون چقدر باشه.
بالاخره یه نفر یه سوال پرسید که توی تخصص واقعی منه!!! دوست من برنامه ی فتوشاپ رو نصب کن تا گامهای بعدی کمتر کردن حجم عکس رو توضیح بدم.
ضمنا از دوستان اگه کسی سوالی درباره ی فتوشاپ داره میتونه روی بنده حساب کنه. هر سوالی که دوست داشتین بپرسین. از مقدماتی تا فوق فوق حرفه ای!!!(البته بنده کوچیک همه تون هستم)

iSteve
2013/04/17, 00:34
سلام
من یک فلش 16 گیگ دارم که همیشه به گیرنده دیجیتال وصله و برنامه هایی که میخوام روش ضبط میکنم
دیشب که به کامپیوتر وصلش کردم تا خالیش کنم دیدم به جای اون فایل همیشگی که فیلم های ضبط شده توش بود، یک شرتکات به نام My Removable Device اومده که وقتی بازش میکنم اون فایل همیشگی میاد. وقتی موس رو روی این شرتکات قرار میدم آدرس مرجع اون رو جایی به نام rundll32 توی C:\Windows\system32 مشخص میکنه (که البته باز نمیشه)
بعد دیشب به این موضوع محل ندادم و گیرنده رو تنظیم کردم چند تا فیلم رو ضبط کنه و خودم رفتم چارشنبه سوری :دی
صبح که از طریق گیرنده امتحان کردم که فیلم ها رو ضبط کرده یا نه دیدم اون هارو نشون میده ولی قبلی ها رو که توی اون شرتکات که گفتم بود نشون نمیده
بعد فلش رو به کامپیوتر وصل کردم؛ اول که مای کامپیوتر رو باز کردم دیدم زیر درایوش نوشته جای خالی نداره بعد که واردش شدم دیدم فقط همون شرتکاتی که دیشب دیدم توش هست و اثری از فیلم هایی که دیشب ضبط کردم نیست و بعد که دوباره حجمش رو کنترل کردم دیدم به همون اندازه ای که دیشب قبل از ضبط کردن فیلم ها بوده تغییر کرده و انگار فیلم ها ضبط نشده در صورتی که من فیلم هارو قبلش که از طریق گیرنده تست کردم دیدم که ضبط شده و حتی اول هم دیدم فلش پر شده بود و بعد خودش حذفش کرد و فلش حجم پر شدش شد 14.4 گیگ
بعد من اون شرتکات رو منتقل کردم به هاردم و انگار فلش خالی شد و هیچی توش نشون نمیداد ولی باز هم حجمش همون 14.4 بود

حالا لطفا کمکم کنید تا این مشکلات رو حل کنم:
1- چی حجم فلش رو پر کرده که دیده نمیشه
2- این مشکل از کجاست؟ فلش ویروسی شده؟ حالا باید چکارش کنم؟
3- چجوری میتونم فیلم هایی که خود به خود پاک شد برگردونم؟

ممنون
من که گیج شدم فکر کنم مغزم ذوب شد از توضیحات کاملتون!!!:D
به احتمال قوی سیستمتون ویروس داره و مدام فیلهایی رو که ضبط میکنید مخفی میکنه. شما استادین، یه بررسی بکنید وقتی مطمئن شدین مشکل همینه کارهای زیر رو انجام بدین:
وارد folder option بشین، سربرگ view رو انتخاب کنید، نقطه ی (اصطلاحا رادیویی) جلوی show hidden files رو بذارین، تیک گزینه ی hide protected operating system file(البته در ویندوز8. در ویندوز7 این گزینه اسم مشابهی داره) رو بزنید بعد باید یه yesوno بده روی yesکلیک کنید تا فایلهای مخفی نمایش داده شوند و okکنید.
اگه نمایش داده نشدن و دوباره تیک هایی که گذاشتین به حالت اول برگشتن بدون شک سیستم ویروسی شده.
اگه تونستین فایلهاتونو از داخل فلش بیرون بکشید که اینکارو انجام بدین.
در صورتی که امکان نصب آنتی ویروس وجود داشت( چون در اکثر سیستمهای ویروسی امکان نصب آنتی ویروس وجود نداره ویا اگه نصب بشه غیرفعال میشه) نصبش کنید و آپدیت کنید وسپس فول اسکن کنید. در غیر این صورت ویندوز رو عوض کنید(اگه به جای نصب آنتی ویروس همون اول ویندوز عوض کنین بهتره)
در صورتی که تمایلی به تعویض ویندوز نداشتین و مشکلتون همین جا حل شد بهتره ویندوز رو یه تعمیر (repair) بکنید.
در صورتی که ویندوز عوض کردین بعد از نصب ویندوز بدون اینکه وارد درایوها بشین در حالی که فلشی که احتمال ویروسی بودن اون هست به سیستم وصل نیست یک آنتی ویروس قوی نصب کنید ترجیحا از روی دیسکی که مطمئن هستید هیچ ویروسی نداره و پس از آپدیت کردن فول اسکن کنید.(در تمام این مدت هرگز وارد درایوها نشین و یا فلش مشکوک نصب نکنید)
سپس فلش رو اسکن کنید در صورتی که پیغام داد که باید فرمت بشه، فلش رو فرمت کنید و برای برگردوندن فایل های روی فلش از نرم افزارهای Recovery استفاده کنید. البته بعد از فرمت فلش اگه دوباره روی فلش چیزی بریزین و یا دوباره فرمت کنید و یا چیزی دوباره از روش پاک کنید احتمال برگشت فایلهای پاک شده کمتره.
البته مطالب یک مقدار ابتدایی بودن در صورتی که شما در این کارها استاد هستید و نیازی به راهنمایی بنده نداشتین ولی برای کاربران دیگه و شاید شما مفید بوده باشه.
در آخر از آقا آرمین بسیار عذر خواهی میکنم که اینو میگم ولی به نظرم فکر نمیکنم دستگاه دیجیتال ویروس بگیره! چون حافظه ای نداره، اگر هم حافظه داشته باشه ویروسهای کامپیوتر روی اون تاثیری نمیذارن.ببخشید ها آقا آرمین شما استاد بنده هستین.:)

iSteve
2013/04/17, 01:00

نسخه ی Enterprise امکاناتی بیشتر در بحث شبکه کردن چندین سیستم داره و در کل امکاناتی که به درد شرکتها و اداره جات میخوره، که به درد کاربران معمولی خانگی نمیخوره ولی برای یه کاربر خانگی فرقی نمیکنه که از کدوم استفاده کنه چون هیچ تغییری در بین نسخه ی professional و Enterprise احساس نمیکنه. من خودم در حال حاضر برای خونه از نسخه ی Enterprise ویندوز8 استفاده میکنم. نسخه ی professional احتمالا باید حجم کمتری داشته باشه.

ARMIN
2013/04/17, 01:54
در آخر از آقا آرمین بسیار عذر خواهی میکنم که اینو میگم ولی به نظرم فکر نمیکنم دستگاه دیجیتال ویروس بگیره! چون حافظه ای نداره، اگر هم حافظه داشته باشه ویروسهای کامپیوتر روی اون تاثیری نمیذارن.ببخشید ها آقا آرمین شما استاد بنده هستین.:)

عزیز دل عذر خواهی لازم نداره، وقتی به نظرت میبینی من یا هر کسی اشتباهی کرده، حتما" باید بهش بگی. تازه خیلی هم تشکر میکنم که اشتباهاتم رو متذکر میشی عزیز دل. (*)

s@j@d
2013/04/18, 19:07
سلام دوستان

چرا سیستم من ویدئوهای 1080p رو به صورت صحنه آهسته نشون میده؟
آخرین ورژن برنامه km دارم.
cpu: AMD Athlon(tm) II X2 255 Processor (2 CPUs), ~3.1GHz
ram: 4 gig dual 1600
win: 8 64bit . ویندوز رو هم تازه نصب کردم سرعتش هم فوق العادس.
البته گرافیکم آنبرده: ATI Radeon HD 4250 (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)

با تشکر

s@j@d
2013/04/18, 19:27
دوستان لطفا کمک کنید....

s@j@d
2013/04/18, 20:36
کسی نست؟

wowowo
2013/04/18, 21:37
سلام دوستان

با تشکر

دوستان لطفا کمک کنید....

کسی نست؟

حجم فیلم زیاده یا کم ؟؟

km player بیشتر واسه فیلم با حجم زیر 2 گیگ کاربردی هست

واسه دیدن فیلم پر حجم از نرم افزار splash Pro استفاده کن

ضمنا
کدک ویدئویی نصب داری ؟؟ (( k-lite ))

iSteve
2013/04/20, 12:11
سلام دوستان

سلام، ابتدا جدیدترین نسخه ی برنامه ی K-Lite mega codec pack (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رونصب کنید و با برنامه ی پلیر مخصوص آن ویدئوی مورد نظر خودتونو باز کنید.
این برنامه بسیار پرقدرته و تا به حال حتی روی سیستم هایی که اصلا از فایلهای فول اچ دی پشتیبانی نمیکردند بعضی از اونها رو تونستم اجرا کنم.
اگه با این برنامه هم نشد خبر بدین.(سایتی که شما رو برای دانلود این برنامه هدایت کردم یکی از بهترین و معتبرترین سایتها ست که اگه نرم افزارهای دیگه ای لازم داشتین از همونجا دانلود کنید. من که تا به حال با این سایت هیچ مشکلی پیدا نکردم و هر نرم افزاری که میخواستم رو داشته)

agha_mohammad
2013/04/22, 19:00
اگه دقت کنید نوشتین که حجم فایل شما صد کیلوبایته و توی سایت گفته حداکثر 1000کیلوبایت! که در این صورت مشکلی در آپلود فایلتون ندارین ولی اگه اشتباه نوشتین ذکر کنید که میخواهید حجم فایلتون چقدر باشه.
بالاخره یه نفر یه سوال پرسید که توی تخصص واقعی منه!!! دوست من برنامه ی فتوشاپ رو نصب کن تا گامهای بعدی کمتر کردن حجم عکس رو توضیح بدم.
ضمنا از دوستان اگه کسی سوالی درباره ی فتوشاپ داره میتونه روی بنده حساب کنه. هر سوالی که دوست داشتین بپرسین. از مقدماتی تا فوق فوق حرفه ای!!!(البته بنده کوچیک همه تون هستم)
سلام دوست عزیز ممنون اقا حجمش زیاد بود تو سایت قبول نمیکرد من یادم نیست چطتور فایل اکسل روکم کنم فقط مثلا میخوام اگه یه صفحه اکسل درت کردم و بخ وام حجمشو کم کنم چطوری باید انجام بدم اره من اشتباه نوشتم مثلا 150 کیلو بایت باید باشه تو سایت گفته اما برای من مثلا 200 کیلوبایته که تو سایت جا نمیشه میشه چگونگی کم کردن حجمشو بهم دونه دونه توضیح بدی فتوشاپم نصبه مشکلی نیست اموزش بده
با تشکر

iSteve
2013/04/22, 20:45
سلام دوست عزیز ممنون اقا حجمش زیاد بود تو سایت قبول نمیکرد من یادم نیست چطتور فایل اکسل روکم کنم فقط مثلا میخوام اگه یه صفحه اکسل درت کردم و بخ وام حجمشو کم کنم چطوری باید انجام بدم اره من اشتباه نوشتم مثلا 150 کیلو بایت باید باشه تو سایت گفته اما برای من مثلا 200 کیلوبایته که تو سایت جا نمیشه میشه چگونگی کم کردن حجمشو بهم دونه دونه توضیح بدی فتوشاپم نصبه مشکلی نیست اموزش بده
با تشکر
من با اکسل زیاد کار کردم و کتابشو خوندم(:-b) ولی جایی نشنیدم که بشه حجم یه فایل اکسل رو کاهش داد.
شما از فایل های تصویری(عکس های داخل هارد سیستم) داخل اکسل استفاده کردین؟ چون در ابتدا گفتین از تصاویر در فایل های ورد استفاده کردین و میخواهید حجمشونو کم کنید منم منظورم اینه که اگه شما قصد کمتر کردن حجم عکس های داخل فایل ورد یا اکسل رو دارین در خدمتم ولی اگه منظورتون چیز دیگه ای هست فکر نمیکنم حجم فایل اکسل و ورد کم بشه.

agha_mohammad
2013/04/24, 16:59
من با اکسل زیاد کار کردم و کتابشو خوندم(:-b) ولی جایی نشنیدم که بشه حجم یه فایل اکسل رو کاهش داد.
شما از فایل های تصویری(عکس های داخل هارد سیستم) داخل اکسل استفاده کردین؟ چون در ابتدا گفتین از تصاویر در فایل های ورد استفاده کردین و میخواهید حجمشونو کم کنید منم منظورم اینه که اگه شما قصد کمتر کردن حجم عکس های داخل فایل ورد یا اکسل رو دارین در خدمتم ولی اگه منظورتون چیز دیگه ای هست فکر نمیکنم حجم فایل اکسل و ورد کم بشه.

مرسی مشکلی نیست حل شد اما میخواستم ببینم فتوشاپ چی بلدید چطوری میشه یه نوشته یا شماره رو از عکس پاک کرد که مشخص نشه و چطوری میشه عکسو به سه در چهار تغییر دادی ای دی داری تو یاهو صحتب کنیم

HURA
2013/04/24, 19:25
سلام.
کسی میدونه چطور میشه تو word الف کوچک بالای حرفها گذاشت؟
و چطور میشه اعداد فارسی تایپ کنم؟

iSteve
2013/04/24, 19:54
مرسی مشکلی نیست حل شد اما میخواستم ببینم فتوشاپ چی بلدید چطوری میشه یه نوشته یا شماره رو از عکس پاک کرد که مشخص نشه و چطوری میشه عکسو به سه در چهار تغییر دادی ای دی داری تو یاهو صحتب کنیم
اگه امکان داره به من هم بگین چه جوری فایل اکسل رو حجمشو کم کردین.
یه چیزی میگم لطفا به من نخندین! راستش با اینکه چندین ساله از کامپیوتر و اینترنت استفاده میکنم ولی تا حالا چت نکردم!!!:D ولی چت کنندگان رو دوست دارم!!! =))
راستش بینهایت از چت کردن بدم میاد! البته یه بار چت کردم که اینجوری بود که یکی از دوستام ایمیل داد و منم جوابشو دادم یه دفعه اون بالا توی پنجره ی مربوط به ایمیل هام توی قسمت compose یه گزینه بود به نام Instant Message که وقتی روی اون کلیک کردم ادامه بحث رو تونستیم به صورت چت دنبال کنیم که البته نمیدونم به این کار میگن چت؟!!!:)
حالا شما یه راهی جلوی پای بنده بذارین و چت کردنو آموزش بدین! یا اینکه همون کاری که من گفتم یه بار انجام دادم درسته؟(که در این صورت در قسمت پروفایلم ایمیل بفرستین) یه زمانی که آنلاین بودین یه پ.خ یا ایمیل بدین تا من مطمئن بشم شما پشت سیستم حضور دارین تا شروع کنیم، بنده در خدمت هستم این کارهایی که گفتین بعضی هاشون با کمی تمرین حل شدنی هست.

HURA
2013/04/25, 15:03
سلام.
هیچ کس جواب سوال منو نمیدونه؟

iSteve
2013/04/25, 19:50
هیچ کس جواب سوال منو نمیدونه؟
در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم، یه سرچی کردم ولی چیزی دستگیرم نشد بعد سراغ کتابهای آموزش word رفتم ولی اونجا هم چیزی نبود.
در مورد سوال دوم، اعداد فارسی با استفاده از فونت های فارسی ایجاد میشه. مثلا خودم برای درج اعداد فارسی از فونت kodac استفاده میکنم که فونت خوبیه. یا اینکه بعضی از ویندوزهایی که دستکاری شدن سازگاری بیشتری با زبان فارسی دارن و حتی بعضی هاشونو دیدم اینقدر سازگار شدن(!) که اصلا اعداد انگلیسی تایپ نمیکنن، حتی با فونت های انگلیسی!

agha_mohammad
2013/05/06, 10:32
اگه امکان داره به من هم بگین چه جوری فایل اکسل رو حجمشو کم کردین.
یه چیزی میگم لطفا به من نخندین! راستش با اینکه چندین ساله از کامپیوتر و اینترنت استفاده میکنم ولی تا حالا چت نکردم!!!:D ولی چت کنندگان رو دوست دارم!!! =))
راستش بینهایت از چت کردن بدم میاد! البته یه بار چت کردم که اینجوری بود که یکی از دوستام ایمیل داد و منم جوابشو دادم یه دفعه اون بالا توی پنجره ی مربوط به ایمیل هام توی قسمت compose یه گزینه بود به نام Instant Message که وقتی روی اون کلیک کردم ادامه بحث رو تونستیم به صورت چت دنبال کنیم که البته نمیدونم به این کار میگن چت؟!!!:)
حالا شما یه راهی جلوی پای بنده بذارین و چت کردنو آموزش بدین! یا اینکه همون کاری که من گفتم یه بار انجام دادم درسته؟(که در این صورت در قسمت پروفایلم ایمیل بفرستین) یه زمانی که آنلاین بودین یه پ.خ یا ایمیل بدین تا من مطمئن بشم شما پشت سیستم حضور دارین تا شروع کنیم، بنده در خدمت هستم این کارهایی که گفتین بعضی هاشون با کمی تمرین حل شدنی هست.

سلام خدا وکیلی خیلی باحالی مردم از خنده جالبه برام

agha_mohammad
2013/05/06, 10:34
سلام به همه دوستان میخواستم بدونم ایا نرم افزاری هست که فقط حجم دانلود شده کلایت های کافی نت رو نشون بده اخه من برنامه ای که ازش استفاده میکنم خیلی اذیت میکنه میخوام اگه نرم افزاری هست که حجم دانلود شده کلایت هارو حساب کنه رو فقط بریزم که مشتری دانلود کرد بفهمم و ساعتشو دستی میزنم ممنون میشم کسی کمکم کنه

th e nd
2013/05/06, 10:36
سلام.
منظورت اینطوریه: الف کوچکالف کوچک .
بیشتر توضیح بده.

iSteve
2013/05/06, 11:33
بیشتر توضیح بده.
یه لطف بزرگ میکنید همین کاری که انجام دادین به بنده آموزش بدین؟

th e nd
2013/05/06, 12:09
یه لطف بزرگ میکنید همین کاری که انجام دادین به بنده آموزش بدین؟
پ.خ شد.

Yaser_Aramesh
2013/05/06, 13:21
پ.خ شد.
خب لطف می کردید اینجا مینوشتید همه یاد میگرفتن . منم خیلی وقت پیش میکردم این کار رو ولی الان یادم نمیاد !

th e nd
2013/05/06, 13:30
خب لطف می کردید اینجا مینوشتید همه یاد میگرفتن . منم خیلی وقت پیش میکردم این کار رو ولی الان یادم نمیاد !
وقتی شما پاسخی رو در هر تاپیک ارسال می کنید در کادر پایین می نویسید.
و بعد دکمه ارسال سریع رو می زنید.
من شخصاً از صفحه پیشرفته که در کنار همون کادر قرار داره استفاده می کنم و پاسخ هام رو ارسال می کنم.
18691

HURA
2013/05/09, 21:45
بیشتر توضیح بده.
ممنون از جوابتون.
من میخواستم یه متن عربی تایپ کنم.البته الان کاری که گفتینو انجام دادم ولی بین حرفام فاصله میذاره.
این مشکلو میتونین حل کنین؟
مثلا
علای

th e nd
2013/05/09, 21:59
متوجه شدم دقیقاً که منظورتون چی هست. اما متأسفانه برای اون مورد، بنده اطلاعاتی ندارم.

HURA
2013/05/09, 22:13
سلام
چطور میشه قبل از نصب ویندوز به پشتیبان یه برنامه خاص دسترسی پیدا کرد یا save های بازیها رو چطور میشه برداشت که بعد از نصب ویندوز ازش استفاده کرد؟

th e nd
2013/05/09, 22:33
منظورتون رو از پشتیبان یک برنامه خاص متوجه نشدم.
اما Save های بازی ها معمولاً در یک فولدر با نام همون بازی در My Document و یا همان جاییکه بازی نصب شده است
میتونید پیدا کنید، کپی کنید و جای دیگه ای ذخیره کنید. بعد از نصب دوباره بازی در همون مکان قبلی دوباره Paste کنید.

agha_mohammad
2013/05/15, 14:48
سلام به همه دوستان اقا یه مشکلی دارم اینکه فلش من یا مشتری هام پره اما میزنم تو کامپیوتر هیچی نشون نمیده یعنی انگار خالیه اما حجمش زیاده و توش فایل هست باید چیکار کنم درست بشه ایا ویروسه؟ویروس هم نشون نمیده میشه یه کمک اساسی کنید با تشکر

th e nd
2013/05/15, 14:58
اینکه فلش شما و همچنین فلش مشتری های شما رو نشون نمیده، پس مشکل سخت افزاری هست!
به احتمال بسیار زیاد.
در این حالت: 1- شما از پورت های usb پشت کیش استفاده کردید؟ آیا همین مشکل وجود داشت؟
2- ویندوز عوض کردید؟
3- اگر از پورت های جلوی کیس استفاده می کنید یه نگاه به سیم های داخل بندازید.

agha_mohammad
2013/05/16, 14:54
اینکه فلش شما و همچنین فلش مشتری های شما رو نشون نمیده، پس مشکل سخت افزاری هست!
به احتمال بسیار زیاد.
در این حالت: 1- شما از پورت های usb پشت کیش استفاده کردید؟ آیا همین مشکل وجود داشت؟
2- ویندوز عوض کردید؟
3- اگر از پورت های جلوی کیس استفاده می کنید یه نگاه به سیم های داخل بندازید.

سلام نه برای فلش های خودمو نشون میده اما بعضی از فلش های مشتری هارو نشون نمیده مشتری میگه فلشم پره اهنگه اما پوشه هاش و محتویاتشو نشون نمیده به نظر خودم ویروسه اما ویروس کش هم پیداش نمیکنه نظر شما چیه باید چه کرد؟

Yaser_Aramesh
2013/05/16, 17:47
سلام نه برای فلش های خودمو نشون میده اما بعضی از فلش های مشتری هارو نشون نمیده مشتری میگه فلشم پره اهنگه اما پوشه هاش و محتویاتشو نشون نمیده به نظر خودم ویروسه اما ویروس کش هم پیداش نمیکنه نظر شما چیه باید چه کرد؟

اگه حجم فلش پر نشون داده میشه و توش هیچی نشون دادده نمیشه یعنی به احتمال 99 درصد فایل ها سیستمی شدن . تو ویندوز اکسپلورر گزینه ی Organize رو بزنین,بعد Folder and Search Options,تب View رو انتخاب کنید و تیک Hide Protected System Files رو بردارید . اطلاعات نشون داده میشه . نرم افزار Attribute changer رو دانلود کنید و فایل ها رو از حالت سیستمی در بیارید .

این رو به هر کسی که میتونید یاد بدید . خیلی ها براشون این مسئله پیش میاد . از من 100 نفر پرسیدن !

gonzoo
2013/05/16, 19:38
سلام
دوستان ویندوز چند روز این پیغام نشون میده.ممنون میشم در موردش راهنمایی بفرمایید

th e nd
2013/05/16, 19:59
ناخودآگاه این پیغام نمایش داده میشه؟
یا اینکه کاری انجام میدید؟ مثلاً باز کردن نرم افزار و یا چیر دیگه ای؟

gonzoo
2013/05/16, 20:05
بعضی وقتا خودش رخ میده و چند بار هم وقتی از فایرفاکس استفاده کردم

wowowo
2013/05/16, 20:19
دوستان تو مکینتاش یه فایل رو وقتی میریزی داخل سطل آشغال بعدش چرا پاک نمیشه ؟؟

باید چیکار کرد ؟؟

Yaser_Aramesh
2013/05/16, 20:20
سلام
دوستان ویندوز چند روز این پیغام نشون میده.ممنون میشم در موردش راهنمایی بفرمایید
این صفحه Blue Screen هست که به صفحه ی مرگ مشهوره و وقتی نشون داده میشه که مشکلی سخت افزاری یا ویندوزی وجود داشته باشه . با توجه به اینکه در صفحه ی آبی کامپیوتر شما نوشته Memory Managment پس به رم ها مربوط میشه . تکی تست کنید , رو اسلات دیگه بندازید

درضمن یه سوال ؟ رم هاتون از یه شرکت هست ؟ فرکانسشون یکیه ؟

وقتی تو فایرفاکس زیاد صفحه باز می کنید رخ میده ؟ کلا وقتی سیستم زیاد کار میکنه پیش میاد ؟

Yaser_Aramesh
2013/05/16, 20:45
دوستان تو مکینتاش یه فایل رو وقتی میریزی داخل سطل آشغال بعدش چرا پاک نمیشه ؟؟

باید چیکار کرد ؟؟

گزینه ی Empty Trash از منوی Finder رو بزن

th e nd
2013/05/16, 21:35
بعضی وقتا خودش رخ میده و چند بار هم وقتی از فایرفاکس استفاده کردم
در مرحله اول : فایرفاکس رو پاک کنید و از نسخه ای دیگر استفاده کنید و یا همان نسخه را در درایو دیگری نصب کنید.

gonzoo
2013/05/16, 21:48
در مرحله اول : فایرفاکس رو پاک کنید و از نسخه ای دیگر استفاده کنید و یا همان نسخه را در درایو دیگری نصب کنید.
ممنون از راهنمایی که کردید.

این صفحه Blue Screen هست که به صفحه ی مرگ مشهوره و وقتی نشون داده میشه که مشکلی سخت افزاری یا ویندوزی وجود داشته باشه . با توجه به اینکه در صفحه ی آبی کامپیوتر شما نوشته Memory Managment پس به رم ها مربوط میشه . تکی تست کنید , رو اسلات دیگه بندازید

درضمن یه سوال ؟ رم هاتون از یه شرکت هست ؟ فرکانسشون یکیه ؟

وقتی تو فایرفاکس زیاد صفحه باز می کنید رخ میده ؟ کلا وقتی سیستم زیاد کار میکنه پیش میاد ؟
رم ها از یک شرکت و فرکانسشون یک هست.اره کلا وقتی از سیستم زیاد کار میکشم پیش میاد

ARMIN
2013/05/16, 22:03
ممنون از راهنمایی که کردید.

رم ها از یک شرکت و فرکانسشون یک هست.اره کلا وقتی از سیستم زیاد کار میکشم پیش میاد

معمولا" ایرادات رم باعث این گون مشکلات میشه. میتوانید ولتاژ رمها رو یه کم افزایش بدید. در صورت تکرار، احتمالا" یکی از رمها مشکل داره. در این میون قبل از هرگونه نتیجه گیری باید یه ویندوز سالم و جدید به همراه آخرین آپدیت ها نصب کنید. در صورت باقی ماندن مشکل، یکی یکی رمها رو دربیارید تا ببنید کدام مشکل دارند.

iSteve
2013/05/18, 13:31
سلام به استادان و دوستان گرامی،
راستش به یه مشکلی خوردم؛ اینکه تمام save game های من توی پوشه ی داکیومنت در لایبرری هست ولی وقتی میخوام وارد این پوشه بشم و save gameای که قبلا داشتمو تو این پوشه بریزم، به محض اینکه دابل کلیک میکنم تا پوشه رو باز کنم ارور میده و باز نمیشه که نمیدونم مربوط به چیه:
19441
کلا هیچ کدوم از پوشه های داخل لایبرری باز نمیشه.
اگه کسی میتونه کمکی بکنه ممنون میشم.

wowowo
2013/05/22, 21:24
دوستان کمک :D

همونطور که تو تاپیک سخت افزار مطلع هستید یه هارد 2 ترا اینترنال خریدم ولی موقع پارتیشن بندی به مشکل برخورد کردم

هارد رو به سیستم وصل کردم و اولش با انتخاب گزینه Master .... هارد رو بیسیک درست کردم
بعد با انتخاب گزینه New Simple هارد رو 1 پارتیشن کردم

عکی رو ببینید (( الان این شکلی شده ))

اون قسمت 2 ترا پایین رو میخام به 4 قسمت تقسیم کنم

یه سوال
این هارد واسه آرشیو هست و نمیخوام ویندوز نصب بشه --- میتونم تقسیمش کنم به 4 تا درایو بدون درایو Primary ??

اگه میشه یا نمیشه یه زحمت میکشید میگید همون هارد رو الان چطور باید تقسیمش کنم به 4 درایو ؟؟
ویندوز 7

ممنون

iSteve
2013/05/22, 21:40
دوستان کمک :D

همونطور که تو تاپیک سخت افزار مطلع هستید یه هارد 2 ترا اینترنال خریدم ولی موقع پارتیشن بندی به مشکل برخورد کردم

هارد رو به سیستم وصل کردم و اولش با انتخاب گزینه Master .... هارد رو بیسیک درست کردم
بعد با انتخاب گزینه New Simple هارد رو 1 پارتیشن کردم

عکی رو ببینید (( الان این شکلی شده ))

اون قسمت 2 ترا پایین رو میخام به 4 قسمت تقسیم کنم

یه سوال
این هارد واسه آرشیو هست و نمیخوام ویندوز نصب بشه --- میتونم تقسیمش کنم به 4 تا درایو بدون درایو Primary ??

اگه میشه یا نمیشه یه زحمت میکشید میگید همون هارد رو الان چطور باید تقسیمش کنم به 4 درایو ؟؟
ویندوز 7

ممنون
سلام علی جان، راستش چی بگم ولا بنده هنوز باید پیش استادان دیگه شاگردی کنم ولی بازم نظرمو میگم:
به نظر من بله میشه این کارو انجام داد اگه شما قبلا یه قسمت از هارد قبلی رو به Primary اختصاص داده باشید فکر نمیکنم دیگه اجباری به ایجاد این درایو باشه و زمانی که دارین پارتیشن رو میسازید نباید دوباره پیغام بده و بگه که باید درایور Primary ایجاد کنید چون صددرصد قبلا در هارد اولتون این کارو انجام دادین. این نظر بنده بود و متاسفانه تا به حال به صورت عملی این کارو انجام ندادم. بازم اگه کسی از دوستان به صورت عملی تجربه داشته راهنمایی بفرمایند تا بنده هم بدونم.

wowowo
2013/05/22, 22:00
سلام علی جان، راستش چی بگم ولا بنده هنوز باید پیش استادان دیگه شاگردی کنم ولی بازم نظرمو میگم:
به نظر من بله میشه این کارو انجام داد اگه شما قبلا یه قسمت از هارد قبلی رو به Primary اختصاص داده باشید فکر نمیکنم دیگه اجباری به ایجاد این درایو باشه و زمانی که دارین پارتیشن رو میسازید نباید دوباره پیغام بده و بگه که باید درایور Primary ایجاد کنید چون صددرصد قبلا در هارد اولتون این کارو انجام دادین. این نظر بنده بود و متاسفانه تا به حال به صورت عملی این کارو انجام ندادم. بازم اگه کسی از دوستان به صورت عملی تجربه داشته راهنمایی بفرمایند تا بنده هم بدونم.

علی کیه ؟؟ :D
زنگ رو اشتباه زدی -- زنگ طبقه بالا رو بزن :D
حالا که زدی واستا یه سوال بپرسم :D

چطور این رو پارتیشن بندی کنم ؟؟

الان از قسمت New Simple هارد رو پریماری کردم
ولی میخایم به 4 تا درایو تقسیم بشه

این عکس رو ببین
وقتی روش کلیک راست میکنم این شکلی میشه

چطور کاری کنم بدون درایو پریماری هارد به 4 درایو تقسیم بشه ؟؟ اصلا همچین چیزی امکان داره ؟؟
با کدوم گزینه این پارتیشن باید ساخته بشه ؟؟

ARMIN
2013/05/22, 22:33
چطور کاری کنم بدون درایو پریماری هارد به 4 درایو تقسیم بشه ؟؟ اصلا همچین چیزی امکان داره ؟؟
با کدوم گزینه این پارتیشن باید ساخته بشه ؟؟

اوه، این که همش شد Primary.

نه، اینو دیلیت کن،

Unallocated که شد، روش راست کلیک کن، New simple رو انتخاب کن، مثلا 4 تا درایو 490 گیگی میخوای بسازی، 490X1024 میشه 501760 مگابایت. اینو میزنی و اوکی میکنه تا آخر. حداکثر فقط 3 درایو Primary میتونی بسازی و درایو آخر Extended logical drive میشه.

wowowo
2013/05/22, 22:42
اوه، این که همش شد Primary.

نه، اینو دیلیت کن،

Unallocated که شد، روش راست کلیک کن، New simple رو انتخاب کن، مثلا 4 تا درایو 490 گیگی میخوای بسازی، 490X1024 میشه 501760 مگابایت. اینو میزنی و اوکی میکنه تا آخر. حداکثر فقط 3 درایو Primary میتونی بسازی و درایو آخر Extended logical drive میشه.

هارد فقط و فقط واسه آرشیو هست
و اصلا قرار نیست روش ویندوز نصب بشه

حالا از اون 4 تا چنتا پریماری بشه بهتر هست ؟؟

اگه پریماری نکم اشکال داره ؟؟
چون نمیخوام ویندوز نصب کنم

iSteve
2013/05/22, 22:47
علی کیه ؟؟ :D
زنگ رو اشتباه زدی -- زنگ طبقه بالا رو بزن :D
حالا که زدی واستا یه سوال بپرسم :D

داخل پروفایل شما نوشته بود اسمتون علی هست، اگه درست نیست ویرایش کنید لطفا.
در مورد سوال، آقا آرمین، خیلی بهتر از بنده راهنمایی میکنن و با تجربه تر هستن.

ARMIN
2013/05/22, 23:12
هارد فقط و فقط واسه آرشیو هست
و اصلا قرار نیست روش ویندوز نصب بشه

حالا از اون 4 تا چنتا پریماری بشه بهتر هست ؟؟

اگه پریماری نکم اشکال داره ؟؟
چون نمیخوام ویندوز نصب کنم

داداش اصلا" نمیشه 4 تا Primary داشته باشه، 3 تا حداکثرشه.

چه واسه آرشیو بخوای چه واسه نصب اینطوری بهتره. مگر اینکه همون اول به جای MBR، مدل GPT رو انتخاب میکردی که اصلا" اجازه نصب ویندوز روش نده.

حالا چه دشمنی شما با Primary داری؟ بگذار باشه، موردی نداره که!

wowowo
2013/05/22, 23:19
داداش اصلا" نمیشه 4 تا Primary داشته باشه، 3 تا حداکثرشه.

چه واسه آرشیو بخوای چه واسه نصب اینطوری بهتره. مگر اینکه همون اول به جای MBR، مدل GPT رو انتخاب میکردی که اصلا" اجازه نصب ویندوز روش نده.

حالا چه دشمنی شما با Primary داری؟ بگذار باشه، موردی نداره که!

آقا یه سوال دیگه (( آخریه [-O< ))

من الان این پریماری 2 ترا رو پاک کنم -- بعد وقتی Unallocated شد . اولی رو پریماری بسازم با مقدار 490
بعدش 3 تا Extended درست کنم ؟؟

همین مراحل رو برم حله ؟؟

واقعا ممنون بابت پاسخ

ARMIN
2013/05/22, 23:44
آقا یه سوال دیگه (( آخریه [-O< ))

من الان این پریماری 2 ترا رو پاک کنم -- بعد وقتی Unallocated شد . اولی رو پریماری بسازم با مقدار 490
بعدش 3 تا Extended درست کنم ؟؟

همین مراحل رو برم حله ؟؟

واقعا ممنون بابت پاسخ

بله. این پرایمری رو پاک کن، - Unallocated که شد، اولی و دومی و سومی رو پرایمری بساز، آخری رو خودش میگه بهت که لاجیکال اکستندد میسازه که اونم بساز.

حله!

wowowo
2013/05/23, 12:57
ممنون از تمامی دوستان

هارد رو پارتیشین بندی کردم و تموم شد
از تمامی دوستان که زحمت کشیدند ممنون

یه سوال دیگه (( بعد از پارتیشن بندی ))

الان که پارتیشن بندی کردم واسه فرمت کردن 2 تا نکته هست : (( اول این عکس رو ببینید -- کلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ))

1 - اون قسمتی که اعداد allocation هست مقدار باید رو چه عددی باشه ؟؟ رو همون مقدار اولیه 4096 یا حداکثر ؟؟(( 64 کیلو ))

2 - واسه اولین باز که میخام فرمت کنم گزینه Quick باید باشه یا نه ؟؟ (( چون اولین بار هست باید عادی فرمت کنم ؟؟ ))
آخه تیک رو گذاشتم تو 3 ثانیه فرمت شد
واسه همین مشکوک شدم که اولین بار باید طول بکشه

بابت همه جواب ها ممنون

ARMIN
2013/05/23, 16:57
ممنون از تمامی دوستان

هارد رو پارتیشین بندی کردم و تموم شد
از تمامی دوستان که زحمت کشیدند ممنون

یه سوال دیگه (( بعد از پارتیشن بندی ))

الان که پارتیشن بندی کردم واسه فرمت کردن 2 تا نکته هست : (( اول این عکس رو ببینید -- کلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ))

1 - اون قسمتی که اعداد allocation هست مقدار باید رو چه عددی باشه ؟؟ رو همون مقدار اولیه 4096 یا حداکثر ؟؟(( 64 کیلو ))

2 - واسه اولین باز که میخام فرمت کنم گزینه Quick باید باشه یا نه ؟؟ (( چون اولین بار هست باید عادی فرمت کنم ؟؟ ))
آخه تیک رو گذاشتم تو 3 ثانیه فرمت شد
واسه همین مشکوک شدم که اولین بار باید طول بکشه

بابت همه جواب ها ممنون

Allocation Size رو معمولا برای همه درایو ها روی دیفالت میگذارند. من خودم روی دیفالت گذاشتم. اگر خواستی 64 کیلوبایتی قرار بده. یا هر اندازه که دوست داشتی، مهم اینه که تمامی پارتیشن ها دارای Allocation Size یکسان باشن. اگر یکیش سایز دیفالته، همه باید دیفالت باشن.

اولین فرمت حتما" فرمت کلی. بعدش برای دفعات بعد هرچند بار خواستی Quick Format بکن. مگر اینکه ویروس بگیری و ناچار بشی دوباره فرمت کلی کنی. خلاصه بگذار الان فرمت کلی بشه دونه به دونه، البته کار خیلی وقت گیریه، 2 تا پارتیشن رو امروز فرمت کن، 2 تاش رو فردا. :)

agha_mohammad
2013/05/23, 18:33
سلام به همه دوستان من یه مشکلی دارم که الانم معلومه که از وقتی امروز ویندوز عوض کردم فونتم تو یاهو مسنجر که فارسی میخوام تایپ کنم اولیش رو فارسی میزنه بقیه شو انگلیسی هر کاری میکنم درست نمیشه و هم تو تایپ کردن اینجا که اگه کلمه ای ی داشته باشه مثل می نویسم اما ی رو جدا مینویسه میشه بگید باید چیکار کنم حتی تو فونتای نوشته ها تو سایت ها هم اینطوریه ممنون میشم کمکم کنید

amirali68
2013/05/24, 02:25
سلام من وقتی تو ویندوز 7سیستممو با نود32 (اپدیت) اسکن میکنم چند تا ویروس رو به ادرس زیر پیدا میکنه:
C:\Users\Novin Pendar\AppData\Local\Microsoft\Windows\TemporaryIn ternet Files\Content.IE5
ولی وقتی میرم به این ادرس هیچ فایلی نیست

ولی وقتی روی پوشه Temporary Internet Filesکلیک راست میکنم و گزینه properties رو میزنمتو سربرگ previous versions تو بخش folderversion
یه پوشه به نام Temporary Internet Files هست کهتو پوشه Content.IE5وقتی بازش میکنم کلی فایل هست که اکثرا سایت ها و جست جوهای اینترنتی که کردم توشون هستن ولیادرس این پوشه ها که ازین طریق باز کردم به صورت زیره:
\localhost\C$\Users\Novin (file:///C$/Users/Novin) Pendar\AppData\Local\Microsoft\Windows\TemporaryIn ternet Files

نمیدونم چرا هر کاری میکتم فایل هایی که تو این ادرس دوم هست هیچ کدوم پاک نمیشناگه ممکن راهنماییم کنید. چون احتمالا همون ویروسایی که انتی ویروسم پیدا می کنهتو همین قسمته

saranipedram
2013/05/24, 12:53
سلام.دوستان من نمیدونم چی شد یه دفعه پریمیر ازم درخواست سریال دوباره کرد.با اینکه بلوکه کرده بودمش.
حالا وقتی میخوام پروژه قبلی رو باز کنم ارور میده.کسی میدونه باید چیکار کنم؟
19765

agha_mohammad
2013/05/24, 14:56
سلام به همه من یه پوشه دارم که توش محتویات با اسم 183274.jpg اما پاک نمیشه دوتا هستش باید چیکار کنم؟

iSteve
2013/05/24, 15:56
سلام به همه من یه پوشه دارم که توش محتویات با اسم 183274.jpg اما پاک نمیشه دوتا هستش باید چیکار کنم؟
با ریست کردن سیستم مشکل حل نشد؟ خودتون اونها رو اونجا گذاشتین یا همینجوری خودشون اومدن؟ پاک میشه ولی دوباره برمیگرده یا اصلا پاک نمیشه؟ مطمئن هستین که ویروس نیست ویا فایلهاتون ویروسی نشده؟

saranipedram
2013/05/24, 21:05
سلام.دوستان من نمیدونم چی شد یه دفعه پریمیر ازم درخواست سریال دوباره کرد.با اینکه بلوکه کرده بودمش.
حالا وقتی میخوام پروژه قبلی رو باز کنم ارور میده.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

19765
همچنان منتظر یاری سبزتان هستم

Yaser_Aramesh
2013/05/25, 09:09
همچنان منتظر یاری سبزتان هستم

خدمت شما : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

agha_mohammad
2013/05/25, 09:10
والله از یه رم ریختم تو هارد ویروسی بود ویروس کشی کردم همه فایل هارو هم پاک کردم اما این دوتا پاک نشد یعنی دوتا از این فایل هست و ریست هم کردم پوشه کلا پاک نمیشه
نیمدونم باید چیکار کنم

ARMIN
2013/05/25, 09:17
والله از یه رم ریختم تو هارد ویروسی بود ویروس کشی کردم همه فایل هارو هم پاک کردم اما این دوتا پاک نشد یعنی دوتا از این فایل هست و ریست هم کردم پوشه کلا پاک نمیشه
نیمدونم باید چیکار کنم

دوست خوبم

به قول گفتنی یاد حافظ میفتم،

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ---- بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

شما و ضد ویروستون تلاشتون رو برای از بین بردن ویروس انجام دادین، موفق نشدین، حالا باید ویندوز عوض کنی، فایلهای مهم رو از درایو ویندوز خارج کن، کل درایو رو از طریق ویندوز لایو فرمت کن. یا اگر ویندوز دیگری داری از اون طریق فرمتش کن. دوباره ویندوز جدید بریز.

ARMIN
2013/05/25, 09:19
دوستان نرمافزار یا طریقی هست که بشه پسورد ستاره در نرمافزار Outlook رو مشاهده کرد؟

Hessam
2013/05/25, 09:39

agha_mohammad
2013/05/25, 13:22
دوست خوبم

به قول گفتنی یاد حافظ میفتم،

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ---- بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

شما و ضد ویروستون تلاشتون رو برای از بین بردن ویروس انجام دادین، موفق نشدین، حالا باید ویندوز عوض کنی، فایلهای مهم رو از درایو ویندوز خارج کن، کل درایو رو از طریق ویندوز لایو فرمت کن. یا اگر ویندوز دیگری داری از اون طریق فرمتش کن. دوباره ویندوز جدید بریز.

پرفسور فکر کردی به ذهن خودم نرسید؟من کافی نت دارم نمیخوام ویندوز عوض کنم مشتری میاد پشت سیستم نیمتونم بگم الان نیاید و اینکه تازه ویندوز عوض کردم و نمیخوام دوباره معطل بشم بخاطر عوض کردنش بعدشم این ویروس کشی کردم ویروس نداره فقط دوتا فایل داره پاک نمیشه اخه فلش رو ریکاوری کردم اینطور شده مشتریه گفت نمیخوادش دیگه پاکش کن پاکش کردم همش پاک شد جز این دوتا دونه

actros 1843
2013/05/25, 13:37
سلام دلیل این ارور تو فایرفاکس چیه؟تو صفحات پرداخت بانکی و ad-ons برای سرچ پلاگین ها میاد.
19820

ARMIN
2013/05/25, 13:43
پرفسور فکر کردی به ذهن خودم نرسید؟من کافی نت دارم نمیخوام ویندوز عوض کنم مشتری میاد پشت سیستم نیمتونم بگم الان نیاید و اینکه تازه ویندوز عوض کردم و نمیخوام دوباره معطل بشم بخاطر عوض کردنش بعدشم این ویروس کشی کردم ویروس نداره فقط دوتا فایل داره پاک نمیشه اخه فلش رو ریکاوری کردم اینطور شده مشتریه گفت نمیخوادش دیگه پاکش کن پاکش کردم همش پاک شد جز این دوتا دونه

اگر راه دیگه ای داشت بهت میگفتم.

اصولا" ویروسی که در فایل temp مخفی میشه، اغلب نتیجه ی ویروسه، نه خود ویروس. ویروس خودش تو فولدر SYSTEM32 یا در داخل فولدر سیستمی پارتیشن مخفی میشه، جایی که nod32 قادر به تشخیص و دیلیت کردنش نیست. یا باید اونها رو پیدا کنی - که ظاهرا" نمیتونی - یا اینکه اونها رو هم پیدا کنی و دیلیت کنی، ممکنه سیستمت Unstable و Unusable بشه که نهایتش باید دوباره ویندوز عوض کنی. واسه همین اولش راه آخر رو برو که هم زودتر به نتیجه میرسی و هم امن تره و خیالت راحت تره.

اگر کافی نت مال خودته راحت شب تا صبح بمون تو کافی نت ویندوز بریز که صبح مشتری هم معطل نمونه. بالاخره بیزینس این چیزها رو هم به دنبال داره.

ARMIN
2013/05/25, 13:57
سلام دلیل این ارور تو فایرفاکس چیه؟تو صفحات پرداخت بانکی و ad-ons برای سرچ پلاگین ها میاد.
19820

گمونم مربوط به گواهی نامه های امنیتی بانکهاست. ظاهرا" گواهینامه های امنیتی سایت های بانکی که شما مراجعه میکنید به اندازه کافی برای نورتن معتبر نیستن واسه همین اخطار براتون میاد که ریسک استفاده از اون سایت به عهده خودتون که یا وارد میشوید و یا خارج.

اگر مرورگر و ویندوز و ضد ویروستون همه آپدیت هستش و باز هم این اخطار را میگیرید، یا قبولش کنید یا بانکتون رو عوض کنید. :)

ARMIN
2013/05/25, 14:02

یاد کنکور فوق لیسانسی که دادم افتادم.

سوالات زبان تخصصی رو 75 درصد زدم، اما سوالات زبان عمومی رو 15 درصد. سوالات زبان عمومیش عین همین سوالات بود. احمقانه ترین کنکوری بود که دادم و بعدش هم بیخیال فوق شدم.

saranipedram
2013/05/25, 17:23
سلام.دوستان یه سوال.میشه برنامه های adobe رو اپدیت کرد؟.یعنی راهی هست بشه؟.چون اگر بخوام با خود adobe applaction updates وصل بشم مطمئنا *** رو از کار میندازه.

Shahin007
2013/05/25, 20:44
دوستان ویندوز سون یه ابزاری داره میشه از هر قسمتی از دسکتاپ که بخوای عکس بگیری...اسمش چی بود؟
یادم رفته!:دی
مرسی.

ARMIN
2013/05/25, 20:48
دوستان ویندوز سون یه ابزاری داره میشه از هر قسمتی از دسکتاپ که بخوای عکس بگیری...اسمش چی بود؟
یادم رفته!:دی
مرسی.

Sniping Tool

agha_mohammad
2013/05/26, 14:10
اخه کی وفت میکنه از شب تا صبح بمونه معازه چون من یازده میبندم خسته میشم بی خیالش بعدا درستش میکنم

gonzoo
2013/05/29, 22:36
درود
دوستان عزیز از دیروز که ویندوز 7 64 bit نصب کردم هر بازی که میخوام نصب کنم،این پیام میده و نمیزاره بازی نصب بشه:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Hessam
2013/05/29, 22:38
درود
دوستان عزیز از دیروز که ویندوز 7 64 bit نصب کردم هر بازی که میخوام نصب کنم،این پیام میده و نمیزاره بازی نصب بشه:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نگاهی به این لینک بیندازید. پاسخ بنده رو در این تاپیک ببینید. دو لینکی که گذاشتم ببینید به دردتون می خوره یا نه...

شخصاً با ارور شما چندین بار مواجه شدم که مدام Retry و Ignore رو میزدم و در نهایت بازی نصب و اجرا می شد و مشکلی نداشت!
یعنی اینقدر پشت سر هم میزدم تا ارور محو می شد و پروسه ی نصب بازی تکمیل می شد!

amir1364
2013/05/30, 12:56
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

چطور میشه در نرم افزار Microsoft Outlook2010 از ایمیلهام یه بکاپ بگیرم تا در موقع عوض کردن ویندوز دوباره بتونم ایمیلهام رو برگردونم.

Yaser_Aramesh
2013/05/30, 14:53
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

چطور میشه در نرم افزار Microsoft Outlook2010 از ایمیلهام یه بکاپ بگیرم تا در موقع عوض کردن ویندوز دوباره بتونم ایمیلهام رو برگردونم.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مشکلی بود همینجا بپرس

amir1364
2013/05/30, 15:55

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مشکلی بود همینجا بپرس

این سایت خارجی هستش یکی میخواد اینو ترجمه کنه سایت مرتبط فارسی نداری

Yaser_Aramesh
2013/05/30, 19:42
این سایت خارجی هستش یکی میخواد اینو ترجمه کنه سایت مرتبط فارسی نداری

بابا خیلی کلمات آسونی داره . واضحه اصلا !

amir1364
2013/05/30, 21:56
نرم افزار مخصوص بکاپ گرفتن از اوتلوک رو پیدا کردم خیلی راحت و کاربردی

Yaser_Aramesh
2013/05/30, 22:59
نرم افزار مخصوص بکاپ گرفتن از اوتلوک رو پیدا کردم خیلی راحت و کاربردی

خب اسمش رو هم بگو عزیز

amir1364
2013/05/30, 23:08
خب اسمش رو هم بگو عزیز

backup outlook اسمش هستش خیلی راحت و کاربردیه

S.T.A.L.K.E.R
2013/06/03, 12:40
سلام دوستان . (
مشکل در word 2013
جدیدا چند وقتیه که هر مطلبی یا مقاله حاوی عکس و از اینترنت کپی میکنم تو word 2013 ، فقط و فقط متن اون مقاله کپی میشه و عکسهاش کپی نمیشه !!! به جای عکس هم نه لینکی میده و نه چیزی ! تنظیماتش و هم که دستکاری نکردم ! خواهشا اگر کسی میتونه کمک کنه یه لطفی کنه .

ابنم بگم که سایت مبدا اصلا عکسهاش و قفل نکرده بود ککه بگیم شاید سایت چنین اجازه ای رو نداده ! تو چندین سایت امتحان کردم . اصلا چند وقته عکس کپی نمیکنه ! از توی هارد عکس باز میکنه ، اما از تو وباصلا عکس کپی نمیکنه وفقط متن کپی میشه ! ( عکسم کپی میشه ، اما نامرئیه !!!! ) . فقط وقتی با موس هایلایتش میکنی میشه فهمدی که اونجا عکس بوده !!!

wowowo
2013/06/14, 13:03
دوستان سوال

ایا کروم کوکی های سایت هارو ذخیره میکنه ؟؟
من رفتم قسمت تنظیمات کوکی کروم دیدم هیچی نیست

میخواستم ببینم کروم مگه کوکی ها رو ذخیره نمیکنه ؟؟

Yaser_Aramesh
2013/06/14, 14:35
ایا کروم کوکی های سایت هارو ذخیره میکنه ؟؟
من رفتم قسمت تنظیمات کوکی کروم دیدم هیچی نیست

میخواستم ببینم کروم مگه کوکی ها رو ذخیره نمیکنه ؟؟
آقا مگه میشه مرورگری کوکی ها رو دخیره نکنه ؟

settings برو . show advances settings رو بزن . قسمت Privacy گزینه ی Content Settings رو بزن . بقیه هم مشخصه

wowowo
2013/06/14, 20:23
بابت مشکل بالا ممنون -- حل شد (( واسه یکی از دوستان بود ))

///////////////

الان یه مشکل اساسی واسم پیش اومده (( واسه خودم :d ))

وقتی برق میره وسیستم یهو خاموش میشه
بعد از اینکه سیستم رو روشن میکنم میبینم وقتی میخام وارد سایت بشم تمام اطلاعات سایت از دوباره لود میشه (( مثل اینکه همه کوکی ها پاک شدن و دارم از اول وارد سایت میشم ))
در حالی که تو تنظیمات همه کوکی ها هستن ولی وقتی وارد سایت میشم همه اطلاعات رو از دوباره دانلود میکنه

این مشکلش چیه ؟؟ و چرا بعد از رفتن برق چرا اینجوری میشه ؟؟

agha_mohammad
2013/06/16, 17:50
سلام به همه دوستان من میخاستم از سه صفحه شناسنامه تو یه سایتی قرار بدم که گفتن به صورت پی دی اف باشه و با حجم کمتر از صد کیلوبایت چطور میشه سه تا عکس رو پی دی اف کرد که حجمش کم بشه من هر کاری کردم حجمش کمتر از 183 نمیشه
راهنمایی میکنید با تشکر

Mr.Kourosh
2013/06/16, 17:57
بابت مشکل بالا ممنون -- حل شد (( واسه یکی از دوستان بود ))

///////////////

الان یه مشکل اساسی واسم پیش اومده (( واسه خودم :d ))

وقتی برق میره وسیستم یهو خاموش میشه
بعد از اینکه سیستم رو روشن میکنم میبینم وقتی میخام وارد سایت بشم تمام اطلاعات سایت از دوباره لود میشه (( مثل اینکه همه کوکی ها پاک شدن و دارم از اول وارد سایت میشم ))
در حالی که تو تنظیمات همه کوکی ها هستن ولی وقتی وارد سایت میشم همه اطلاعات رو از دوباره دانلود میکنه

این مشکلش چیه ؟؟ و چرا بعد از رفتن برق چرا اینجوری میشه ؟؟
موشکلی نداره ، مال همه اینطوریه !

th e nd
2013/06/16, 19:09
سلام به همه دوستان من میخاستم از سه صفحه شناسنامه تو یه سایتی قرار بدم که گفتن به صورت پی دی اف باشه و با حجم کمتر از صد کیلوبایت چطور میشه سه تا عکس رو پی دی اف کرد که حجمش کم بشه من هر کاری کردم حجمش کمتر از 183 نمیشه
راهنمایی میکنید با تشکر
در فتوشاپ عکسها رو به هم بچسبونید و بعد با فرمت jpg و یا فرمت png ذخیره کنید. میتونید از SAVE as for web... بهره بگیرید و حجم رو کاهش بدید.
بعد با Nitro PDF تبدیلش کنید.

agha_mohammad
2013/06/16, 19:36
دوست عزیز مرسی من یکم عجله دارم میشه ای دیتو بدی بهم عکسارو ارسال کنم برام انجام بدی خدایی عجله دارم خواهشا کمهک کنید

Reza Eshraghi
2013/06/16, 20:35
راهنمایی میکنید با تشکر

سلام آقا محمد گل ! عزیز یه سؤال داشتم در مورد کارتون ! شما باید این سه صفحه شناسنامه رو توی یه فایل PDF کنید و حداکثر حجمش 100 کیلوبایت باشه یا توی سه فایل ( هر صفحه در یک فایل ) و حجم هرکدوم حداکثر 100 کیلوبایت ؟!!

iranmanoto
2013/06/17, 13:51
سلام دوستان
سیستمم مثل یه تراکتور داشت کار میکرد که یهو دیروز قاطی کرد! هیچ برنامه ای رو باز نمیگرد!
ویندوز رو عوض کردم(دیروز) حالا وقتی بعضی از برنامه هارو میخوام باز کنم این اخطار رو میده
20605
و وقتی با کروم و یا فایرفاکس وارد اینترنت میشم . تامیام سایتی رو باز کنم مرورگر هنگ میکنه و باید با ctr alt delet خارج بشم!
از دیروز رو اعصابمه!!!!
مشکل از کجاست؟
نسخه کوروم 27
و نسخه فایر فاکس 21 هست
ممنون میشم کمک کنید!
مر30

agha_mohammad
2013/06/17, 16:33
سلام داداش سه تا عکس بشه یه فایل پی دی اف که حجمش کمتر از صد کیلو بایت باشه هر کار میکنم نشد مگر اینکه کیفیت عکسارو کم کنم که اینطوری چیزی معلوم نمیشه

amir1364
2013/06/17, 16:36
سلام دوستان
سیستمم مثل یه تراکتور داشت کار میکرد که یهو دیروز قاطی کرد! هیچ برنامه ای رو باز نمیگرد!
ویندوز رو عوض کردم(دیروز) حالا وقتی بعضی از برنامه هارو میخوام باز کنم این اخطار رو میده
20605
و وقتی با کروم و یا فایرفاکس وارد اینترنت میشم . تامیام سایتی رو باز کنم مرورگر هنگ میکنه و باید با ctr alt delet خارج بشم!
از دیروز رو اعصابمه!!!!
مشکل از کجاست؟
نسخه کوروم 27
و نسخه فایر فاکس 21 هست
ممنون میشم کمک کنید!
مر30

مهیار جان سیستم رو اور کردی ؟

iranmanoto
2013/06/18, 06:47
مهیار جان سیستم رو اور کردی ؟
آره داداش امیر
همیشه زیر اوره (البته اورش خیلی کمه!)

amir1364
2013/06/18, 07:46
همون ارور مربوط میشه به ارور رم تنظیمات رو دیفالتش کن درست میشه

Shahin007
2013/06/18, 10:43
سلام دوستان...وقتتون بخیر.
بچه ها من پلاگین lyrics ویندوز مدیا پلیر رو چند وقت پیش نصب کردم روی سیستمم...بعدیه چند وقتی کار میکنه و بعد خود ه خود از کار میفته و دوباره درست میشه.
الان خیلی وقته از کار افتاده...این مشکلش از کجاس؟برنامه جایگزین به درد بخور چیزی هستش؟

iranmanoto
2013/06/18, 16:20
همون ارور مربوط میشه به ارور رم تنظیمات رو دیفالتش کن درست میشه
پس چرا قبلا این جوری نبود؟! زیر اور راحت کار میکرد(اخه اورشم آنچنان نیست!!)
این کارو میکنم ببینم چی میشه!
ممنون

iranmanoto
2013/06/19, 09:27
نه!
درست نشد!
فکر کنم باید دوباره ویندوز رو عوض کنم!

wowowo
2013/06/20, 14:32
آقا یه سوال

بازی ps3 که دانلود میکنیم رو میشه روی ps3 اصل بازی کرد ؟؟ (( یعنی دستگاه اصلا ه*ک نشده ))

Reza Eshraghi
2013/06/20, 16:08
آقا یه سوال

بازی ps3 که دانلود میکنیم رو میشه روی ps3 اصل بازی کرد ؟؟ (( یعنی دستگاه اصلا ه*ک نشده ))

سلام دوست عزیز ! نه ! از یکی از دوستانم پرسیدم گفتند که بازی های دانلود شده روی PS3 اصل نمیشه نصب و بازی کرد !
ضمناً سؤالتون رو باید در انجمن پرسش و پاسخ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح می کردید !!

amir1364
2013/06/20, 16:11
آقا یه سوال

نه دیگه اول باید کپی خور شه بعد بازی اجرا کنی ;;)

unihoin
2013/06/21, 12:35
وقتی میخوام بازی شوگان 2 رو نصب کنم این ارور رو میده:
چه طور باید درستش کنم؟

Hessam
2013/06/21, 13:26
دوستان؛ نرم افزاری وجود داره که مصرف دانلود اینترنت رو نشون بده؟
به عنوان مثال من همیشه تعرفه ی اینترنت نامحدود می خرم. میخوام بدونم مصرف و حجم دانلودم در طول یک بازه ی زمانی 30 روزه، کلاً چند گیگه؟

actros 1843
2013/06/21, 19:29
دوستان؛ نرم افزاری وجود داره که مصرف دانلود اینترنت رو نشون بده؟
به عنوان مثال من همیشه تعرفه ی اینترنت نامحدود می خرم. میخوام بدونم مصرف و حجم دانلودم در طول یک بازه ی زمانی 30 روزه، کلاً چند گیگه؟

سلام این رو امتحان کنید.....

DOWNLOAD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).zip)

رمز:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

actros 1843
2013/06/21, 19:39
سلام
ببخشید میخوام یه فایل 5گیگ رو توی یه فلش کپی کنم!متاسفانه این ارور رو میده با این که فضای داخل فلش زیاده ولی مثلا یه فایل 10 گیگی رو بزنم کپی میکنه!
مشکل از کجاست؟

th e nd
2013/06/21, 19:43
فلش رو NTFS فرمت کنید.

meelad
2013/06/21, 20:37

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)چند جا خوندم که بهترین نرم افزار جستجو فایل ها همین نرم افزار (Everything) هستش! (واقعا سریع و تند و تیزه!)
بهتر از این نرم افزار هم هست؟

Hessam
2013/06/21, 20:42
سلام
ببخشید میخوام یه فایل 5گیگ رو توی یه فلش کپی کنم!متاسفانه این ارور رو میده با این که فضای داخل فلش زیاده ولی مثلا یه فایل 10 گیگی رو بزنم کپی میکنه!
مشکل از کجاست؟

فرمت FAT32 اجازه نمي دهد تا فايل هاي با حجم بيشتر از 4GB ذخيره شوند. براي حل اين مشكل لازم است كه فرمت ذخيره سازي را تغيير دهيد و آنرا به فرمت NTFS تبديل كنيد. بر روي درايو فلش راست كليك كرده و گزينه Format را انتخاب كنيد سپس File System را برروي NTFS قرار داده و فلش ديسك را فرمت كنيد.

actros 1843
2013/06/21, 20:46
فرمت FAT32 اجازه نمي دهد تا فايل هاي با حجم بيشتر از 4GB ذخيره شوند. براي حل اين مشكل لازم است كه فرمت ذخيره سازي را تغيير دهيد و آنرا به فرمت NTFS تبديل كنيد. بر روي درايو فلش راست كليك كرده و گزينه Format را انتخاب كنيد سپس File System را برروي NTFS قرار داده و فلش ديسك را فرمت كنيد.

بله ممنونم درست شد!تا حالا به این مشکل بر نخورده بودم!

HURA
2013/06/21, 21:50
سلام.
نمیدونم این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری
هر فلشی که به سیستم وصل میکنم شناسایی میشه ولی نمیتونم به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنم.
یعنی پیغام found new hardware میزنه ولی هیچ درایوی واسه دسترسی به اطلاعاتش نشون نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه؟

Hessam
2013/06/21, 21:57
سلام.
هر فلشی که به سیستم وصل میکنم شناسایی میشه ولی نمیتونم به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنم.
یعنی پیغام found new hardware میزنه ولی هیچ درایوی واسه دسترسی به اطلاعاتش نشون نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه؟

روی سیستم دیگه تست کنید، ببینید مشکل با بر جاست یا خیر، اگر حل نشد، مشکل از فلش شماست!

Reza Eshraghi
2013/06/21, 22:03
سلام.
کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام دوست عزیز ! برای اتصال فلش به سیستم از پورت های USB پشت کیس استفاده کنید !!
اگه امکانش هست ویندوزتون رو عوض کنید !
طبق فرمایش آقا حسام روی یه سیستم دیگه تست کنید
در نهایت اگه مشکل حل نشد مشکل از فلش شماست !!

HURA
2013/06/21, 22:07
راستش چون عجله داشتم ویندوزشو عوض کردم ولی میخواستم بدونم مشکلش چی بوده؟نرم افزاری بوده یا سخت افزاری؟
در ضمن مشکل از فلش نبود.رو سیستم دیگه چک کردم.
اگه پورت USB مشکل داشته باشه پیغام شناسایی سخت افزار جدیدو میده؟

shahidamlaki
2013/06/24, 06:59
سلام بچه ها

بچه ها این ارور چیه ؟

20856

مجموعه ی آموزشی سوئیت انگلیش خریدم می خوام نرم افزارش رو نصب کنم این ارور رو میده

th e nd
2013/06/24, 07:46
سلام بچه ها

بچه ها این ارور چیه ؟

20856

مجموعه ی آموزشی سوئیت انگلیش خریدم می خوام نرم افزارش رو نصب کنم این ارور رو میده

روی برنامه نصب راست کلیک کنید و Run as Administrator رو بزنید.

shahidamlaki
2013/06/24, 08:19
روی برنامه نصب راست کلیک کنید و Run as Administrator رو بزنید.

بازم این مشکل ؟ :((

th e nd
2013/06/24, 08:52
برای نصب برنامه شما مجبور هستید که Admin باشید.
از ویندوز خارج بشید و به صورت Admin وارد ویندوز بشید.
می تونید در Safe Mode هم امتحان کنید.
در هر صورت نصب این برنامه نیاز به Admin بودن داره.

wowowo
2013/06/24, 14:08
دوستان سلام
یه سوال

فرق ftp با http تو لینک دانلود چیه ؟؟

بعضی جاها نوشته واسه دانلود کردن از ftp تنظیمات زیر رو انجام دهید
یعنی ؟؟

فرق لینک دانلود ftp با http چیه ؟

ممنون

HURA
2013/06/24, 16:53
راستش چون عجله داشتم ویندوزشو عوض کردم ولی میخواستم بدونم مشکلش چی بوده؟نرم افزاری بوده یا سخت افزاری؟
چرا هیچ کس جواب سوالای منو نمیده؟:-/

Reza Eshraghi
2013/06/24, 17:02

سلام ! چون روی سیستم دیگه چک کردین و مشکلی نبوده پس مشکل از فلش نیست !!!
سؤال من اینه که بعد از نصب ویندوز درایو فلش باز شد ؟ !!
اگه باز شده کاملاً مشکل نرم افزاری بوده !!
پورت های USB جلو به دلیل افت ولتاژ و جریانی که ممکنه داشته باشن این قضیه میتونه براشون پیش بیاد !!

Emoji
2013/06/24, 18:34
فرق ftp با http تو لینک دانلود چیه ؟؟

سلام
پروتکل http کارش اینه که صفحات , اطلاعات (که بویسله ی ادمین آپلود شده ) وبسایت رو دانلود کنه و بویسله ی مرورگر نشون بده ولی از ftp برای جا به جایی اطلاعات با حجم بالا (دانلود , آپلود) استفاده میشه و بیشتر مدیر های وبسایت از اون استفاده میکنن ...
مثلا :
به جای استفاده ی اینطوری :
اینطوریه :
ftp://yourwebsite.com
که اگه از ftp استفاده کنی ازت یه یوزر و پسوورد میخواد برای دسترسی به اطلاعات هاست ...
اگه میخوای وبسایت راه اندازی کنی ... یا اطلاعاتت رو رو هاستی که خریدی آپ کنی اون موقع میتونی از پنل هاستت یه یوزر ftp درست کنی و از طریق مرورگر یا نرم افزار های موجود ازش استفاده کنی ...
تو دانلود که کلا اصلا ربطی نداره ... اگه از ftp استفاده کنی لیستی از فایل های آپلودی رو میتونی دسترسی داشته باشی ...

wowowo
2013/06/25, 12:14
دوستان بازم سلام و یه سوال فنی

یکی از دوستانم از این نرم افزار های تغییر رنگ فولدر و ... نصب کرد
بعدش نرم افزار ارور داد
اونم نرم افزار رو پاک کرد

ولی الان داخل هر فولدر میره همه فولدر ها حالت نمایششون رو detail هست
وقتی برمیگردونه رو large icon
از دوباره بعد از اینکه از فولدر خارج میشه و برمیگرده تو همون فولدر مشکل پا برجا هست و رو حالت detail مونده

از قسمت folder option هم همه گزینه های بخش view رو رستارت کرد ولی بازم درست نشد

میشه راهنمایی کنید که چرا همه فولدر ها رو detail ثابت موندن ؟؟

ممنون

Yaser_Aramesh
2013/06/29, 20:21
دوستان بهترین ک/ر/ک یا روش برای Office Professional Plus 2013 چیه ؟ من قبلا دو تا ک/ر/ک تست کردم , برای مدتی جواب دادن .