PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

ardavan7
2015/02/24, 09:01
سلام خدمت دوستان عزیز
راستش من با برنامه acdSee Photo Editor 6 کار میکردم تا وقتی که آخرین بار برنامه باز کردم مشکلی که برام پیش میاد به این شکل هست که کلا باعث میشه برنامه به کل هنگ میکنه جوری که کل سیستم بهم ریخته میشه و تنها کارش ریست هستش میخواستم ببینم این مشکل از کجا بوجود میاد آیا راهی هست این مشکل بر طرف بشه بغییر از تغییر ویندوز ممونم میشم دوستان راهنمایی کنند .
دوستان راهنمایی میفرمایند.

meelad
2015/02/24, 09:34
دوستان راهنمایی میفرمایند.
اطمینان دارید که ویروسی فعالیت نمیکنه؟
هر عکسی رو از هر جایی که باز میکنید به همین صورته؟
سیستم فریز میشه یا اینکه به شدت کند میشه؟

یه شرتکات با آدرس زیر ایجاد کنید و قبل از باز کردن اون نرم افزار این شرتکات رو باز کنین:

%windir%\system32\perfmon.exe /res

تب مموری و دیسک رو چک کنین تا ببینین که هر پردازش داره چه فعالیت هایی میکنه؟
البته ممکنه ویروسی در کار نباشه (مشکل داشتن ویندوز یا باگ خود نرم افزار) یا اینکه ویروس موقع باز کردن عکس فعال بشه.

البته از Process Explorer هم میتونین استفاده کنین:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ardavan7
2015/02/24, 09:42
به شدت کند میشه و تا جایی که هی پشت سر هم فریز میشه و راهی جز ریست نیست، از وجود ویروس بعید میدونم آخه آنتی ویروس kaspersky روی سیستم نصب هستش.

meelad
2015/02/24, 09:55
به شدت کند میشه و تا جایی که هی پشت سر هم فریز میشه و راهی جز ریست نیست، از وجود ویروس بعید میدونم آخه آنتی ویروس kaspersky روی سیستم نصب هستش.

پیشنهاد من اینه که اگه نتونستیم راه حلی پیدا کنیم کلا بیخیال acdSee Photo Editor 6 بشید و از ترکیب Microsoft Office Picture Manager با فتوشاپ بهره ببرید. :-?

وقتی عکس ها رو از فلش باز می کنید، باز هم مشکل پیش میاد؟

به عنوان یه راه حل دیگه این نرم افزار رو حذف کنید و یه نسخه دیگه رو از یه سایت دیگه دریافت و نصب کنین.

ardavan7
2015/02/24, 10:23
اینکه بخوام پاک کنم و با ورژن دیگه تست کنم انجام دادم که باز هم به همون شکله ولی ورژن قدیمش نتونستم پیدا کنم مثلا ورژن 5 که نیست اصلا جای.
ولی میگم از فلش هم به همین شکله چون وقتی باز میشه بکل قاطی میشه.

meelad
2015/02/24, 10:28
اینکه بخوام پاک کنم و با ورژن دیگه تست کنم انجام دادم که باز هم به همون شکله ولی ورژن قدیمش نتونستم پیدا کنم مثلا ورژن 5 که نیست اصلا جای.
ولی میگم از فلش هم به همین شکله چون وقتی باز میشه بکل قاطی میشه.

سیستم رو به زمانی برگردونید که این نرم افزار مشکل رو نداشته. (system restore)

این راه حل آخرین راه حلی بود که به غیر از منصرف شدن ازاین نرم افزار، نصب مجدد ویندوز و تغییر نسخه و ک*رکش به فکرم رسید :-?

در آخر هم باید بگم در کمال تعجب داشتن بهترین آنتی ویروس و فایروال به معنی نداشتن ویروس نیست! :D

darvishkhoob
2015/02/24, 13:12
سلام دوستان محترم خسته نباشید من برای اولین بار با یه مشکی با برنامه IDM بر خوردممن برنامه IDM اخرین نسخرو نصب کردم ولی الان که داخل کروم میرم و روی کلیک راست کلیک میکنم و دانلود با IDM رو میزنم اون پیغامو میده که داخل عکسه برنامه هم پاک کردم باز نصب کردم داخل همه سایتها همینه داخل extension هم نصب و فعاله اما باز همینجوره اولین بار اینجور شد ممنون میشم راهنماییم کنید

3686636867

Mohammad Ali X
2015/02/24, 13:32
سلام دوستان محترم خسته نباشید من برای اولین بار با یه مشکی با برنامه IDM بر خوردممن برنامه IDM اخرین نسخرو نصب کردم ولی الان که داخل کروم میرم و روی کلیک راست کلیک میکنم و دانلود با IDM رو میزنم اون پیغامو میده که داخل عکسه برنامه هم پاک کردم باز نصب کردم داخل همه سایتها همینه داخل extension هم نصب و فعاله اما باز همینجوره اولین بار اینجور شد ممنون میشم راهنماییم کنید

3686636867

سلام. بی زحمت نسخه موجود در سایت p30download را نصب کنید. بعدش برای دانلود فایل های موجود در یک سایت نیازی به کلیک راست نیست زمانی که نیازی extension دانلود منیجر را نصب میکنید و بعدش روی لینک دانلود کلیک کنید. فایل مورد نظر آماده دانلود شدن میشود.

darvishkhoob
2015/02/24, 14:13
سلام. بی زحمت نسخه موجود در سایت p30download را نصب کنید. بعدش برای دانلود فایل های موجود در یک سایت نیازی به کلیک راست نیست زمانی که نیازی extension دانلود منیجر را نصب میکنید و بعدش روی لینک دانلود کلیک کنید. فایل مورد نظر آماده دانلود شدن میشود.

ممنون برادر اما یه مشکل دیگ هست اینکه وقتی تو سایتهای اشتراک گذاری ویدیو ک لینک دانلودی هم ندارن فیلم داره پخش میش دیگ اون بالاش گزینه ای برام دانلود نمیاد مال ای دی ام وقتی اخرین ورژنو نصب میکنم نمیدونم چشه یه صفحه مال خود سایت ای دی ام باز میش جلوی note میزن ک این مشکل پیش میاد نسخه قبلتر اینطور نیستX_X

Mohammad Ali X
2015/02/24, 15:03
خب شما یکی از نسخه های قدیمی تر را نصب کنید. عملیات کرک کردن را هم طبق آموزش سایتی که از آن دانلود میکنید انجام دهید. ( از p30download ، دانلود کنید)

darvishkhoob
2015/02/24, 15:13
خب شما یکی از نسخه های قدیمی تر را نصب کنید. عملیات کرک کردن را هم طبق آموزش سایتی که از آن دانلود میکنید انجام دهید. ( از p30download ، دانلود کنید)

یکی از نسخهای قبلترو نصب کردم ممنون داداش نسخه نرم افزار من اورجیناله چند سال پیش لایسنسس خریدم..............الان یه مشکلی دیگ دار ورژنهای قبلتر واون مشکل قبلتر گفتم حل شد عکسو ببین یه توضیحی داده........... بعضی اوقات کروم افزونشو غیر فعال میکن باز باید خودم تیکشو بزنم زیرش یه توضیح داده

36875

eeeeeeehsan
2015/02/24, 16:24
سلام
روز همگی بخیر
من تو پوشه temp درایو c یه فایل فتوشاپ 5 گیگی دارم که هر موقع فوتوشاپ رو باز می کنم ایجاد میشه و هر موقع می بندم ناپدید میشه.
با هیچ نرم افزاری نتونستم پاکش کنم.
از طریق safemode هم همینطور، نمیشه پاکش کرد.
مشکل اینجاست که وقتی ps بازه میگه این فایل در حال استفاده ست، وقتی هم ps بسته میشه ناپدید میشه نمیشه پاکش کرد!!
درایو cم وقتی فتوشاپ رو باز می کنم همش 1 گیگ خالی داره، تا 4تا دستکاری انجام میدم پیغام فول بودن دیسک میاد.
درایو های دیگمم خیلی پرن نمی تونم scratch disk رو تغییر بدم.

راه حلش چیه دوستان؟آقا توروخدا منو هم ببینید، گناه دارم خب!! :/

peymanstar
2015/02/26, 11:31
سلام ببخشید نمیدونسم کجا در خواستمو مطرح کنم پس عفو کنین منو
اگ میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنین تا بتونم حجم ارسالی wifi برا دستگاهایی که ب wifi مودم وصل میشه مدیریت کنم برا شون حجم مشخصی تعریف کنم تا بیشتر از اون حجم نتونن از اینترنت استفاده کنن.مودم وایمکس مبین نت
بازم شرمنده اگ اشتبا پست گذاشتم

Reza Eshraghi
2015/03/08, 00:20
دوستان عزیزم سلام @};-
احیاناً شما با فایرفاکس 36 به مشکلات عجیب غریبی برنخوردید ؟!
یکی از مهمترین مشکلاتی که من بهش دچار شدم سیاه شدن قسمت اعظمی از عکس هست و بخش خیلی جزئی از عکس مشخصه که باید بعضاً چند بار رفرش بزنی تا درست بشه !
بارها در مورد آواتار رئیس ! :D یا عکس قطعات چنین موردی رو می دیدم . الآن اینجوری نشده که بخوام شات بگیرم ولی اگر ببینم حتماً شات می گیرم
بعضی اوقات خیلی شدید میشه و توی یک صفحه پر عکس همه عکس ها اینجوری میشن !:((
میتونم تا حدی با Paint برای درک بیشتر شبیه سازی کنم تا زمانی که این مشکل پیش بیاد به طور خودکار . اگر نیاز بود اساتید اعلام کنند @};-
رئیس جون مدیونی اگه بگی رضا مشکل از مادربردته ! :D

magiteq
2015/03/08, 00:47
شاید مشکل از gpu Accelerator باشه که مربوط میشه به درایور کارت گرافیک

AliYar
2015/03/08, 14:41
دوستان عزیزم سلام @};-
احیاناً شما با فایرفاکس 36 به مشکلات عجیب غریبی برنخوردید ؟!
یکی از مهمترین مشکلاتی که من بهش دچار شدم سیاه شدن قسمت اعظمی از عکس هست و بخش خیلی جزئی از عکس مشخصه که باید بعضاً چند بار رفرش بزنی تا درست بشه !
بارها در مورد آواتار رئیس ! :D یا عکس قطعات چنین موردی رو می دیدم . الآن اینجوری نشده که بخوام شات بگیرم ولی اگر ببینم حتماً شات می گیرم
بعضی اوقات خیلی شدید میشه و توی یک صفحه پر عکس همه عکس ها اینجوری میشن !:((
میتونم تا حدی با Paint برای درک بیشتر شبیه سازی کنم تا زمانی که این مشکل پیش بیاد به طور خودکار . اگر نیاز بود اساتید اعلام کنند @};-
رئیس جون مدیونی اگه بگی رضا مشکل از مادربردته ! :D

رضا جان،

همون طور که عطا هم گفت بعضی وقتا مشکلات اینطوری ناشی از تداخل مرورگر با درایور گرافیکی ایجاد میشه. اگر آخرین نسخه روی سیستم نصب نیست شاید به روزرسانی کمک کنه.

البته اینطوری که من از پستت متوجه شدم بعد از به روز رسانی فایرفاکس مشکل شروع شده. در ضمن فایرفاکس من الان 36.0.1 هست. اول به 36 آپدیت شد و بعدش هم در عرض یکی دو روز به این نسخه. روی سیستم شما 36 هست یا این نسخه ی جدیدتر؟ اگر 36 هست و اگر اتوماتیک آپدیت نمیشه و باید خودت دستی انجام بدی امتحان کن و ببین به نسخه جدید آپدیت میشه یا نه شاید همین مشکل رو برطرف کنه.

حالا قبل از اینکه بخوای بری سراغ درایور گرافیکی و آپدیت یا بازگردوندن نسخه قبلی و این حرفا می تونی دو سه تا کار رو امتحان کنی.

اول Hardware Acceleration رو اگر فعال هست غیر فعال کن یا بر عکس و فایرفاکس رو ریستارت کن و یه مدت باهاش کار کن ببین فرقی می کنه یا نه.

اگر این کار جواب نداد فایرفاکس رو اینطور تنظیم کن که Hardware Acceleration فعال باشه. بعد با وارد کردن about:config وارد تنظیمات فایرفاکس شو و ورودی layers.offmainthreadcomposition.enabled رو از حالت true به false تبدیل کن و دوباره فایرفاکس رو ببیند و باز کن و ببین مشکل حل میشه یا نه.

راستی آدرس ِ پستی Hardware Acceleration هم هست: Tools>Options>Advanced>General اونجایی که نوشته Use hardware accelreration when available :)

M.Ahmadi
2015/03/08, 15:01
احسان جان شما یه بررسی کن ببین تو حالت show hiden fileهم این فایل نمایشه داده نمیشه اگرمیشد یه اطلاع بده یه راه از طریق رجیستری برای پاک کردن هست برات میزارم البته ریسکش با خودت.

Nima.Salarian
2015/03/09, 09:28
سلام دوستان
چند روزیه وارد کروم ، فایرفاکس ، اکسپلورر میشم با صفحات پاپ آپ مواجه میشم که سایت های خارجی هستن و ایرانی نیستن مواجه میشم به طوریکه صفحه مانیتورم پر میشه هی میبندم 60 تا دیگه باز میشه
از تنظیمات کلیه مرورگر ها غیرفعال کردم تبلیغات پاپ آپ رو ولی باز م میان
توی اکسپلورر اینقد باز میشن که مجبورم ریستارت کنم

th e nd
2015/03/09, 09:54
سلام دوستان
چند روزیه وارد کروم ، فایرفاکس ، اکسپلورر میشم با صفحات پاپ آپ مواجه میشم که سایت های خارجی هستن و ایرانی نیستن مواجه میشم به طوریکه صفحه مانیتورم پر میشه هی میبندم 60 تا دیگه باز میشه
از تنظیمات کلیه مرورگر ها غیرفعال کردم تبلیغات پاپ آپ رو ولی باز م میان
توی اکسپلورر اینقد باز میشن که مجبورم ریستارت کنم

اینو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آخرین+ورژن+Malwarebytes+Anti-Malware/) نصب کن ، آپدیت کن کرک کن ، اسکن کن درست میشه

invoker
2015/03/12, 22:11
سلام

یه سوالی داشتم کسی از شما میدونه این برنامه چیه ؟ Norton internet security همش اپدیت میکنه میخواستم بدونم اشکالی نداره پاکش کنم ؟

magiteq
2015/03/12, 22:14
انتی ویروس هست!!
باید همیشه بانک داده هاش در حال اپدیت باشه
نخیر پاک نشه

invoker
2015/03/12, 22:16
بابا یه روزه 800 مگ دانلود کرد نمیخوام اصلا ... :(

SAMAN
2015/03/12, 22:26
بابا یه روزه 800 مگ دانلود کرد نمیخوام اصلا ... :(

هر روز که اون قدر دانلود نداره !

invoker
2015/03/13, 07:40
نمیدونم امروز ببینم چقد دانلود میکنه ...
از اینا که بگذاریم دکمه اسکنش قفله ستینگش هم نمیشه اتو دانلودش غیر فعال کنم ...
مشکل از چی میتونه باشه ؟

darvishkhoob
2015/03/13, 11:03
سلام دو ستان
میدونید با حجم 4 گیگو خورده را نمیش به حافظهای جانبی با فرمت fat 32 انتقال داد میخواستم ببینم شما راهی بلدین من مثلا یه فیلم بیشتر از این حجمو یکجا به حافظه جانبی با فرمت fat32 انتقال بدم؟

Mohammad Ali X
2015/03/13, 11:37
سلام دو ستان
میدونید با حجم 4 گیگو خورده را نمیش به حافظهای جانبی با فرمت fat 32 انتقال داد میخواستم ببینم شما راهی بلدین من مثلا یه فیلم بیشتر از این حجمو یکجا به حافظه جانبی با فرمت fat32 انتقال بدم؟

شما دو راه دارید :

1- با استفاده از نرم افزار winrar فایل را به چند تکه کوچک تر تقسیم کنید و مرحله به مرحله انتقال دهید سپس تمامی فایل ها را بعد از انتقال اکسترکت کنید.
2-حافظه جانبی را با استفاده از فرمت NTFS ، فرمت کنید ، سپس میتوانید فایل هایی با حجم بیشتر را انتقال دهید.

captain1374
2015/03/13, 11:53
چند روزی هست که نرم افزار km player قبل از اجرای هر فیلی این خطا رو میده

چطور میشه رفعش کرد تمامی ورژن ها رو هم تست کردم

37270

magiteq
2015/03/13, 12:05
چند روزی هست که نرم افزار km player قبل از اجرای هر فیلی این خطا رو میده

چطور میشه رفعش کرد تمامی ورژن ها رو هم تست کردم

37270

F2 رو بزن تمام تنظمیات رو ریست کن
خود KM که در حالت معول اجرا میشه؟
یکبار پاک و دوباره نصب کن

captain1374
2015/03/13, 12:15
F2 رو بزن تمام تنظمیات رو ریست کن
خود KM که در حالت معول اجرا میشه؟
یکبار پاک و دوباره نصب کن
حل نشد

بعد از y یا n زدن فیلم اجرا میشه ولی موقع باز کردن فیلم دیگه ارور میره پشت km دیگه نمیشه زدش فیلم اجرا میشه ولی رو km نمیشه کلیک کرد

darvishkhoob
2015/03/13, 12:24
ممنون بابت پاسحگویی یه مشکل دیگر هم یه مدتی هست به وجود اومده من هر وقت میخوام قایل تصویری را با فرمت Mkv چه کپی کنم پاک کنم کات کنم و هر کاری از این قبیل خیلی طولانی میش به طوری که طبق عکس زیر میمونه

هر حجمی باش همین دردسرو رو دار حالا ممکنه زمانها کمی کتفوت باش ممنون میش نظری برای رفع این مشکل دارید بگید نخوام ویندوز عو ض کنم

37271

captain1374
2015/03/13, 12:26
حل نشد

بعد از y یا n زدن فیلم اجرا میشه ولی موقع باز کردن فیلم دیگه ارور میره پشت km دیگه نمیشه زدش فیلم اجرا میشه ولی رو km نمیشه کلیک کرد

مشکل من حل شد

باید تمامی history اینترنت اکسپلوری رو پاک می کردم

saeed1313
2015/03/13, 18:45
منparagon partition رو نصب کردم،وقتی خاستم درایومو از پریمری به لجیکال ببرم ،وقتی کارش تموم شد و سیستم ریست کرد ،دیگه کامپیوتر بالا نیومد.
یعنی وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم اون صفحه مشکی که نوشته ها داخلش میان ،میاد و دوباره ریست میشه سیستم.یعنی از موقع روشن شدن سیستم تا ریستارتش حدود دوتانیه طول میکشه.مشکلش چیه و چیکارش کنم،

darvishkhoob
2015/03/13, 18:58
سلام دوست من
ظاهرا مشکل شدم همین تغیر primary به logical هست...علت تغیرتون چی بودظاهرا اون درایوی که داخلش ویندوز نصبه باید primary باش چون تغیرش دادی مشکل خورد البته دوستان با تجربه تر بیشتر اطلاعات دارن میان خدمتتون

saeed1313
2015/03/13, 19:02
خاستم حجم درایو ویندوزمو زیاد کنم.خب مشکل چیه،چیکارش کنم؟

darvishkhoob
2015/03/13, 19:13
وقتی سیستم رو ریستارت میکنید بعد ریاستارت هیچ کاری نمیدونید انجام بدید؟ چیزی در صفحه نمینویسه؟همین تغیرات در هارد ریسگ خودشو هم دار مخصوصا درایوی که ویندوز داخلش

شما داخل استارت منو disk managemen پیدا کنید بازش کنید یه شات ازش بگیرید

saeed1313
2015/03/13, 22:27
وقتی سیستم رو روشن میکنم در حد دو ثانیه اون صفحه مشکیه میاد و دوباره ریستارت میشه.
سیستم به قسمت ویندوز نمیره که عکس بگیرم.
ویندوزم اکس پیه.
هارد سوخته یا ویندوز پریده یا....؟

magiteq
2015/03/13, 23:08
ممنون بابت پاسحگویی یه مشکل دیگر هم یه مدتی هست به وجود اومده من هر وقت میخوام قایل تصویری را با فرمت Mkv چه کپی کنم پاک کنم کات کنم و هر کاری از این قبیل خیلی طولانی میش به طوری که طبق عکس زیر میمونه

هر حجمی باش همین دردسرو رو دار حالا ممکنه زمانها کمی کتفوت باش ممنون میش نظری برای رفع این مشکل دارید بگید نخوام ویندوز عو ض کنم

37271

احتمالا مشکل از کدک سیستم شما هست که مشکل پیدا کرده و موقع دسترسی سیستم به این فایل ها به خاطر ایجاد Preview با مشکل بر میخوره. پیشنهاد میکنم K-lite codec جدید رو دانلود و نصب بکنی و حالت Thumbnail و Preview رو برای فایل های تصویری غیر فعال بکنی ، به احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه.

darvishkhoob
2015/03/13, 23:25
احتمالا مشکل از کدک سیستم شما هست که مشکل پیدا کرده و موقع دسترسی سیستم به این فایل ها به خاطر ایجاد Preview با مشکل بر میخوره. پیشنهاد میکنم K-lite codec جدید رو دانلود و نصب بکنی و حالت Thumbnail و Preview رو برای فایل های تصویری غیر فعال بکنی ، به احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه.

ممنون برادر الان فهمیدم جریان چیه فکر کنم مشکلم حل شد
این فرمت mkw داخل سیستم
Preview نشون نمیده ازش من یه برنامه نصب کردم فرمتهای دیگ رو Preview کرد و MKW رو هم داخلش تیک زدم ولی بازم نشون نمیداد و فکر کنم بعدش این مشکل به وجود اومده

SAMAN
2015/03/15, 09:06
ممنون برادر الان فهمیدم جریان چیه فکر کنم مشکلم حل شد
این فرمت mkw داخل سیستم
Preview نشون نمیده ازش من یه برنامه نصب کردم فرمتهای دیگ رو Preview کرد و MKW رو هم داخلش تیک زدم ولی بازم نشون نمیداد و فکر کنم بعدش این مشکل به وجود اومده

ببین عزیز اول mkv ! ثانیا شما k-lite codec pack رو نصب کن و به تنظیمات ش دست نزن و همه رو next بزن حل میشه .......

invoker
2015/03/15, 12:01
سلام

دوستان چند تا برنامه بهم پیشنهاد میدین که کارای سیستمم همچنین میزان دما و ... رو بهم نشون بده

magiteq
2015/03/15, 12:31
CORE TEMP برای دمای پردازنده
GPU-Z برای دمای گرافیک و نمایش مشخصات
HW Monitor برای نشان دادن ترکیبی از سخت افزارهای مختلف از جمله هارد و گرافیک و پردازنده و همچنین نمایش ولتاژها و rpm فن.
HD sentinel برای مانیتور کردن تخصصی هارد از جمله اعلام خرابی و درجه حرارت
cpu-z برای نمایش کامل مشخصات پردازنده و رم

invoker
2015/03/15, 21:53
سلام

دوستان این شات انتی ویروس بنده هست ...

اول اینکه چرا بعضی از گزینه هاش انگار قفله مثل اسکنش و اپدیت و ستینگ های دیگه اش ...

واسه اینکه زیاد دانلود میکرد یه تیک بود اون رو off کردم همون تیک مال اتو دانلودش هست ؟

کمی بنده رو با این انتی ویروس اشنا کنین ممنون میشم تازه باهاش کار کردم ...

3731837319

Reza Eshraghi
2015/03/15, 23:49
سلام

اول اینکه چرا بعضی از گزینه هاش انگار قفله مثل اسکنش و اپدیت و ستینگ های دیگه اش ...

واسه اینکه زیاد دانلود میکرد یه تیک بود اون رو off کردم همون تیک مال اتو دانلودش هست ؟

3731837319

سلام
در حالت آزمایشی هست و کامل فعال نشده ؟

m2sh
2015/03/15, 23:57
سلام

3731837319

سلام دوست من

والا من دقیق نمیدونم ولی چندتا نظر دارم :دی

اول اینکه انتی ویروس شما نسخه تریال بوده و مدت زمان استفاده آزمایشیش تموم شده حالا باید یا لایسنس اون رو بخرید یا اینکه تریال ریست کنید

و دوم اینکه شما با غیر فعال کردن اون تیک که مربوط میشه به حفظ حریم شخصی شما که احتمالش رو کم میدونم مورد اول معقول تر هستش

وضعیت اشتراکتون رو هم که تموم شده زده همون مورد اول رو خیلی تاکید میکنم :دی

ممنونم

invoker
2015/03/16, 00:18
سلام

والا خودمم سرو کله ازش در نمی یارم الان فقط اینطور انتی ویروسی دیدم @-)
الان که سیستم رو روشن کردم یهو 100 مگ اینترنت ام پرید نمیدونم چی داره اپدیت میشه این انتی ویروسه هست یا ... ولی جر اون چیزی ندارم اپدیت کنه

خواهشا" راهنمایی کنین قبل از اینکه کل حجمم به باد بره اگه بدرد نخوره تا پاکش کنم .............

magiteq
2015/03/16, 00:53
شما مگر خریدی؟
وقتی نخریدی میشه تریال

invoker
2015/03/16, 11:48
اخر پاکش کردم دیگه هیچ کارای نداشت ... فقط روز اول کل حجم اینترنت ام به باد داد ~X(

invoker
2015/03/16, 11:53
الان که انتی ویروس رو هم پاک کردم تا سیستم روشن میکنم یه چی داره خودش رو اپدیت میکنه ولی هم اتو دانلود ویندوز off هست همم برنامه خاصی نصب نکردم که دانلود کنه ممنون میشم یه راهنمای بکنین که بفهمم چه چیزی داره خودش رو اپدیت میکنه ...

باتشکر

darvishkhoob
2015/03/16, 12:21
الان که انتی ویروس رو هم پاک کردم تا سیستم روشن میکنم یه چی داره خودش رو اپدیت میکنه ولی هم اتو دانلود ویندوز off هست همم برنامه خاصی نصب نکردم که دانلود کنه ممنون میشم یه راهنمای بکنین که بفهمم چه چیزی داره خودش رو اپدیت میکنه ...

باتشکر
اگر انتی ویروستو پاک نکرد بودی قسمت مانیتورینگ داشت که معلوم میشد چی به نت وصل میشه
یه برنامه بگیر که نترو مانیتورینگ کنه

magiteq
2015/03/16, 12:35

باتشکر

ویندوز اپدیت هست احتمالا

invoker
2015/03/16, 12:40
الان دوباره روشن کردم شروع کرده به دانلود ........... :((

ویندوز اپدیت off هست اینم شاتش
37340

کمک کنین که کل حجم نت ام رفت ...

invoker
2015/03/16, 12:56
اگر انتی ویروستو پاک نکرد بودی قسمت مانیتورینگ داشت که معلوم میشد چی به نت وصل میشه
یه برنامه بگیر که نترو مانیتورینگ کنه

دوست عزیز انتی ویروسه نسخه امتحانی بود و دیگه کار نمی کرد تمام گزینه هاش قفل بود حتی اپدیت وستینگش ...
واسه همین پاکش کردم ...

الان دوباره یه اموزش خاموش کردن همیشه گی اتواپدیت ویندوز سرچ کردم مراحل رو کاملا انجام دادم انشاالله دست از سر ما برداره ... ~X(

darvishkhoob
2015/03/16, 12:58
دوست عزیز انتی ویروسه نسخه امتحانی بود و دیگه کار نمی کرد تمام گزینه هاش قفل بود حتی اپدیت وستینگش ...
واسه همین پاکش کردم ...

الان دوباره یه اموزش خاموش کردن همیشه گی اتواپدیت ویندوز سرچ کردم مراحل رو کاملا انجام دادم انشاالله دست از سر ما برداره ... ~X(

نرم افزار انتیتی دیگ نداری یعنی الان رو سیستمX_X
ببین امورشه جواب میده؟

invoker
2015/03/16, 13:06
نه الان انتی ویروس دیگه ندارم ... کلا اهل انتی ویروس نیستم :|

اموزش رو انجام دادم یه رست هم دادم سیستم ...
متاسفانه فکر کنم یه تیک اپدیت ویندوز on بوده نمیفهمیدم ولی الان دیگه همه رو off کردم ... امیدوارم دیگه نیاد :-w

invoker
2015/03/16, 13:10
اه دوباره داره دانلود میشههههههه خدایااااا

چیکار کنممم ؟؟؟
کل حجمم تمام شدددد

نمیدونم چه چیزیه که دقیق 50 مگ /50 مگ دانلود میکنه ...
اپدیت ویندوز هم که دوباره از نو off کردمممممم دیگه چه چیزیه !

invoker
2015/03/16, 13:20
این شات برنامه های که تو سیستمم نصب کردم ! ممنون میشم یه چکی بکنین که شاید از این برنامه ها باشه اپدیت میکنه ...

37350

darvishkhoob
2015/03/16, 13:31
این شات برنامه های که تو سیستمم نصب کردم ! ممنون میشم یه چکی بکنین که شاید از این برنامه ها باشه اپدیت میکنه ...

37350

معمولا برنامها دسترسی به نت ار و میتون دریافتی داشت باشن ان لیست برنامهاتونه ولی معلوم نیست کدومشه دقیقه و حتی ممکنه برنامه ای خارج از این لیست باش باز دوستان با تجربه بهتر میدونن

اگر انتی ویروس داشتی هر برنامه ای ک دسترسی به نت داررو نشون میداد

meelad
2015/03/16, 13:32

37350

من به pandora سرویس که فکر کنم به همراه kmplayer نصب میشه کاملا مشکوکم.

اگر هم حذفش کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد!
کلا چیز اضافه ای هستش!

invoker
2015/03/16, 13:37
من به pandora سرویس که فکر کنم به همراه kmplayer نصب میشه کاملا مشکوکم.

اگر هم حذفش کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد!
کلا چیز اضافه ای هستش!

دوست عزیز حذفش کردم ... حالا ببینم باز دانلود میشه یا نه :(

invoker
2015/03/16, 14:45
دوستان هنوز داره دانلود میکنه ... همشم تا سیستم روشن میکنم شروع به دانلود کردن میکنه همش هم 50 مگ / 50 مگ هست ...
کاشکی با یبار دانلود تمام میشود سیستم که خاموش میکنم و روشن میکنم هی دانلود...

Mohammad Ali X
2015/03/16, 16:07
دوستان هنوز داره دانلود میکنه ... همشم تا سیستم روشن میکنم شروع به دانلود کردن میکنه همش هم 50 مگ / 50 مگ هست ...
کاشکی با یبار دانلود تمام میشود سیستم که خاموش میکنم و روشن میکنم هی دانلود...
سلام.
بهتر نیست ویندوزتان را تعویض کنید؟ شاید مشکل حل شود.

Mostafa98
2015/03/16, 18:19
برنامه کنترل و نمایش استفاده از اینترنت نصب کنید.
مثل networx یا feemeter.

Yaser_Aramesh
2015/03/17, 02:07
برنامه ی networx رو نصب کنید و تو زبانه ی Appliations ببینید کدوم برنامه ها از اینترنت استفاده میکنن.

اگر از وای فای استفاده میکنید تو تنظیمات برنامه تیک گزینه ی Ignore local traffic within the lan رو بزارید تا برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنن رو ببینید.

darvishkhoob
2015/03/17, 14:57
سلام دوستان من بخوام این درایو گرافیکو نصب کنم (amd-catalyst-15-x-64bit)که بتا زده بعد باید درایو خودم که نسخه قبلی اینه مثل همیش کامل پاک کنم یا چون این بتا هست رو همو نصب کنم؟

magiteq
2015/03/17, 15:10
بله حتمی باید پاک کنی اون هم به اصولی
یعنی یکبار از طریق ویندوز و یکبار از طریق safe mode و نرم افزار driver sweeper

MoJtAbA
2015/03/17, 15:16
سلام دوستان من بخوام این درایو گرافیکو نصب کنم (amd-catalyst-15-x-64bit)که بتا زده بعد باید درایو خودم که نسخه قبلی اینه مثل همیش کامل پاک کنم یا چون این بتا هست رو همو نصب کنم؟

پس فردا قراره AMD درایور جدید بده ، پس لازم نیست که اون درایور رو نصب کنی ;)

darvishkhoob
2015/03/19, 23:35
سلام...
خدا بگم این IDM ورزن جدیدو چیکارش کنه هی با کروم مشکل دار هی نسخه جدید میده بیرون میبینی ویدیوهای انلاین پخش میشر لینک دانلود نمیاد بز بروز رسانی میکنه میبینی وقتی کلیک راست میکنی داخل لیست هستش ولی غیر فعاله~X(

تا همین نسخه مشکلی نداشت با کروم تو این نسخه با کروم که اپدیت هم هست کمی ناسازگر هست 6.23.1 تا 6.23.6 مشکل داشت 6.23.7 درست شد باز چیزی نگذشت 6.23.8 داد بیرون باز وقتی کلیک راست میکنم غیر فعال~X(

زمانی که extension نصب میشیه صفحه مربوط به سایت idm باز میش که توش وضیحاتی مربوط به مشکل داشتن extension میده عکسو ببینی هشدار داده

37460

magiteq
2015/03/19, 23:55
سلام...
خدا بگم این IDM ورزن جدیدو چیکارش کنه هی با کروم مشکل دار هی نسخه جدید میده بیرون میبینی ویدیوهای انلاین پخش میشر لینک دانلود نمیاد بز بروز رسانی میکنه میبینی وقتی کلیک راست میکنی داخل لیست هستش ولی غیر فعاله~X(

تا همین نسخه مشکلی نداشت با کروم تو این نسخه با کروم که اپدیت هم هست کمی ناسازگر هست 6.23.1 تا 6.23.6 مشکل داشت 6.23.7 درست شد باز چیزی نگذشت 6.23.8 داد بیرون باز وقتی کلیک راست میکنم غیر فعال~X(

زمانی که extension نصب میشیه صفحه مربوط به سایت idm باز میش که توش وضیحاتی مربوط به مشکل داشتن extension میده عکسو ببینی هشدار داده

37460

الان extension در کروم فعال نمیشه؟
نسخه 6.19.18 رو نصب کن , این اپدیت های idm رو اصلا انجام نده. من چندین ماه هست از همین نسخه که گفتم دارم استفاده میکنم
کرک ها idm مشکل دارن
منظورت این لینک هست دیگه؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

darvishkhoob
2015/03/20, 00:18
الان اونجا فعاله .دیدی بعضی وقتا در جای از مرور گر مثلا رو یه لینکی کلیک میکنی تو لیست یه گزینه زده download with idm? اون گزینرو نمیش انتخاب کرد غیر فعاله اخرین نسخه هم همینطور شد و چند تا ورژن قبلتر
بعضی اپدیتها هم ک اومد همین عکسی که دادی این لینک برای دانلود ویدیو انلاین نمیومد و اینکه وقتی کلیک راست میکردی رو یه لینکی download with idm میزدی علاوه بر ک اون لینک برای دانلود ویدو نمیومد این پیغامم که در عکس گذاشتم میومد
37461

اخه میدونی چرا در عجبم که نسخه من کرکی نیست چند سال پیش لایسنسس اصلشو خریدم و تا الان مشکل اینجوری نداشت جالب اینه وقتی ای دی از داخلش میزنم اپدیت میزن که این مشکلارو داشته نسخه قبلتر و مثلا حل کرده

یه نسخه extension 6.21.6 هم رو کروم نصبه ولی یه مدتی که کروم باهاش ناسازگار شده میرم فعالش میکن یه دفه میبینم خبری از ای دی ام نیست میرم تو extension میبینم کروم غیر فعالش کرد و یه پیغامیم زد تو عکس میبینی اون ورژنی که شما گفتی این پیغام نمسده؟کروم داری؟

37462

magiteq
2015/03/20, 10:58
چرا روی خود لینک دانلود کلیک نمیکنی؟
این پیغام نشون دهنده اینکه idm در کروم هنوز فعال نیست
برای دانلود ویدئوهای انلاین ممکن در بعضی از سایت ها نیاد اون لینک , مثلا در اپارات برای من هم نمیاد , ولی در IMDB میاد

darvishkhoob
2015/03/20, 16:18
چرا روی خود لینک دانلود کلیک نمیکنی؟
این پیغام نشون دهنده اینکه idm در کروم هنوز فعال نیست
برای دانلود ویدئوهای انلاین ممکن در بعضی از سایت ها نیاد اون لینک , مثلا در اپارات برای من هم نمیاد , ولی در IMDB میاد

بعضی وقتا لازم میش از طریق کلیک راست انجام بدم
وقتی فعال نباش کلیک راست بکنی اصلا گزینه برای idm نیست

تو سایتهای این لینک دانلود ویدیو با ای دی ام نمیاد ک قبلش میومد وقتی نسخه قبلترو نصب کرد لینک دانلود این ویدیو میومد عجیبه~X(

magiteq
2015/03/20, 18:52
بعضی وقتا لازم میش از طریق کلیک راست انجام بدم
وقتی فعال نباش کلیک راست بکنی اصلا گزینه برای idm نیست

تو سایتهای این لینک دانلود ویدیو با ای دی ام نمیاد ک قبلش میومد وقتی نسخه قبلترو نصب کرد لینک دانلود این ویدیو میومد عجیبه~X(

اون لینک دانلود رو کپی کن در ADD URL

darvishkhoob
2015/03/20, 20:57
اون لینک دانلود رو کپی کن در ADD URL
اره درسته فعلا همینکارو میکنم تا اپدیتی بیاد درست شد از تو هم ممنونم بابت پاسخگویی الان و همه وقتهای دیگر برای شما و همه دوستات سال خوبی ارزو میکنم

ahar_11
2015/03/25, 09:08
سلام
دوستان چه جوری میشه فهمید سیستم کی و چه زمانهیایی روشن شده مثلا خوب دیروز خونه نبودم میخواستم بدونم سیستمم موقعی که من خونه نبودم روشن شده یا نه این امکان هستش؟؟ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

magiteq
2015/03/25, 12:57
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چه زمان هایی روشن شده

چه مدت روشنه

darvishkhoob
2015/03/25, 19:47
سلام دوستان این برنامه BlueStacks حافظه که براش تاین میش کجان؟ مثلا برنامه ای که از داخل این دانلود کردم کجا باید پیداش کنم؟8->

magiteq
2015/03/26, 14:28
ES FILE MANAGER برنامه رو روش نصب کن( اخرین نسخه برنامه رو بگیر) , در داخلش یک پوشه اصلی هست به اسم ویندوز و داخل اون چندتا پوشه هست و برو به پوشه عکس.
حالا اون فایلی رو که دانلود شده , از تو خود برنامه با این فایل Manager بریزش داخل پوشه عکس. حالا از طریق pc فایل هایی که دانلود کردی نمایش داده میشه

البته به صورت vmdk یا درایو مجازی هم هست و باید با نرم افزار های مخصوص اکسترکت درایو مجازی بازش کنید و به پوشه دانلود بری.

darvishkhoob
2015/03/27, 21:47
سلام دوستان بهترین فرمت یا فرمتهای ویدیوی کدومه؟ بچرا خیلی از سایتهای ک ویدیو دارن از این فرمتهای ک مناسبه کلیپاشون اون فرمت نیست؟

SAMAN
2015/03/27, 21:58
سلام دوستان بهترین فرمت یا فرمتهای ویدیوی کدومه؟ بچرا خیلی از سایتهای ک ویدیو دارن از این فرمتهای ک مناسبه کلیپاشون اون فرمت نیست؟

mp4 , mkv .......

چه چه محتوایی میخوای تا بهت ادرس بدم ........

بعضی سایت ها شاید به فرمت خاصی تعصب داشته باشه .......... واگر نه برتری وجود نداره .......

magiteq
2015/03/27, 22:18
MP4 و MKV فرمت نیست , قالب فرمت هست.
بهترین فرمت ها به نظر من
H265
AVC/H264
AVCHD
و البته فرمت های دیگه هم هستن. بهترین ها همین ها هستن
کلا فرمتی خوبه که فشرده سازی بیشتر انجام بده ولی افت کیفیت کمتر بر روی محتوا تصویری داشته باشه

darvishkhoob
2015/03/27, 22:34
MP4 و MKV فرمت نیست , قالب فرمت هست.
بهترین فرمت ها به نظر من
H265
AVC/H264
AVCHD
و البته فرمت های دیگه هم هستن. بهترین ها همین ها هستن
کلا فرمتی خوبه که فشرده سازی بیشتر انجام بده ولی افت کیفیت کمتر بر روی محتوا تصویری داشته باشه

ممنون برادر
ح.ب برادر جرییان این قالب فرمت asx چیه؟اشنای داری باهاش؟

magiteq
2015/03/27, 22:54
ممنون برادر
ح.ب برادر جرییان این قالب فرمت asx چیه؟اشنای داری باهاش؟

ACX قالب نیست. ببین قالب محتوای صوتی و تصویری رو در خودش نگه میداره و قالب ها از جهت پشتیبانی وسیعتر فرمت ها متفاوت هستن و در کیفیت به شکل مستقیم تاثیری ندارن

Devileytion
2015/03/30, 08:32
دوستان با سلام.
من یه مشکلی دارم تو نرم افزار اکسل با نمودار ها.
وقتی چارت استک میسازم سطون هارو با هم جمع میکنه. نمیخوام این اتفاق بیفته.
این یه نمونه از چیزی که میشه.
میخوام مثلا سطون اول از سمت چپ 3.8 بره داخل 4.6 و درنهایت سطونش به عدد 6 نرسه. نشه مثل چیزی که الان هست و تا 8 رفته (3.8+4.6).

تشکر.

Devileytion
2015/03/31, 08:19
دوستان با سلام.
من یه مشکلی دارم تو نرم افزار اکسل با نمودار ها.
وقتی چارت استک میسازم سطون هارو با هم جمع میکنه. نمیخوام این اتفاق بیفته.
این یه نمونه از چیزی که میشه.
میخوام مثلا سطون اول از سمت چپ 3.8 بره داخل 4.6 و درنهایت سطونش به عدد 6 نرسه. نشه مثل چیزی که الان هست و تا 8 رفته (3.8+4.6).

تشکر.

دوستان کارم واجبه. لطفا راهنمایی کنید.

Devileytion
2015/03/31, 12:31
سلام ایمان جان
عزیز یک سری دیتا فرضی و نمونه چارتی که میکشه ( و نباید اینجووی باشه ) رو بگذار تا ببینیم چه میشه کرد
در ضمن به خدا من این تاپیک رو برای همین موضوع زده بودم : :D

ویرایش : نتیجه رو در همین پست میگم
قسمت بالا رو در نظر نگیر

آخ آخ اصلا ندیدم این تاپیکو. تو جستجو سرچ کردم ( اکسل - excel) ولی چیزی نیاورد. رضا جان، میخوای پستارو منتقل کن.
این یه نمونه مثلا.
مثلا مکس رنج تا نمره 20 هست. ولی میبینی همرو جمع کرده از 40 زده بالا. :|

Reza Eshraghi
2015/03/31, 17:35
ایمان جان .
فکر می کنم نوع نمودارت رو مناسب کاربردت انتخاب نکردی
چون من اون کاری که گفتی یعنی ماکسیمم بیشتر از 20 نشه رو تست کردم وضعیتش از این خیلی بدتر میشه !!
الآن ملاکسیمم روی 20 ست شده ولی اوضاع خیلی بدتره
37929

Devileytion
2015/03/31, 17:59
ایمان جان .
فکر می کنم نوع نمودارت رو مناسب کاربردت انتخاب نکردی
چون من اون کاری که گفتی یعنی ماکسیمم بیشتر از 20 نشه رو تست کردم وضعیتش از این خیلی بدتر میشه !!
الآن ملاکسیمم روی 20 ست شده ولی اوضاع خیلی بدتره
37929

همین دیگه. مشکل اینه که من سه تا پارامتر دارم. واینکه کلا اکسل نادونه.

old gamer
2015/04/01, 02:44
بچه ها این چیه به نظرتون؟ باعث میشه cpu و رم درگیر شه و دور فن cpu میره بالا. cpu 4770k هست. تو بعضی گیم ها هم اینقدر درگیر نمیشه.
این شات رو در حالت بیکاری سیستم گرفتم. سیستم کاملا بیکار هست و این اتفاق میوفته گاهی تا 35% میبره زیر لود و معمولا 2 یا 3 دقیقه طول میکشه و شب ها وقتی خوابم و سیستم داره دانلود میکنه ، این باعث میشه صدای فن cpu اذیتم کنه

37945

magiteq
2015/04/01, 11:29
جزئی از سرویس های DLL سیستمی هست
البته میتونه ویروس هم در این فایل ها قرار بگیره
از قسمت RESOURCE Monitor ببین میتونی غیر فعالش کنی این پروسه
از قسمت system configuration و تب services ببین اگر چنین پروسسی run هست غیر فعالش کن
همچنین از مسیر Control Panel\All Control Panel Items\Action Center\Change Action Center
ببین با برداشتن تیک کدوم یکی از گزینه ها مشکل حل میشه

vahid23
2015/04/01, 11:39
سلام دوستان.این همه که توی گوگل ** یاهو میل و جیمیل وجود داره واقعیه؟چون من نیاز دارم به این روش.حتی فیلمشم توی آپارات هست.جریان چیه؟

Mohammad Ali X
2015/04/01, 11:46
سلام دوستان.این همه که توی گوگل ** یاهو میل و جیمیل وجود داره واقعیه؟چون من نیاز دارم به این روش.حتی فیلمشم توی آپارات هست.جریان چیه؟

قانون شماره 9

magiteq
2015/04/01, 11:48

من متوجه نمیشم شما چی میگی
نگارش رو اصلاح کن
شما میخوای گوگل و یاهو رو ** کنی؟؟ یا میخوای از ** شدن اکانت ها در این سرویس ها جلوگیری کنی؟

vahid23
2015/04/01, 11:49
گزینه دوم

aryaiee
2015/04/01, 11:55
بچه ها این چیه به نظرتون؟ باعث میشه cpu و رم درگیر شه و دور فن cpu میره بالا. cpu 4770k هست. تو بعضی گیم ها هم اینقدر درگیر نمیشه.
این شات رو در حالت بیکاری سیستم گرفتم. سیستم کاملا بیکار هست و این اتفاق میوفته گاهی تا 35% میبره زیر لود و معمولا 2 یا 3 دقیقه طول میکشه و شب ها وقتی خوابم و سیستم داره دانلود میکنه ، این باعث میشه صدای فن cpu اذیتم کنه

37945

امین جان این رو میتونی دستی غیر فعال کنی ولی بعدش باز میاد.من هم این مشکل رو قبلا دیدم و ویندوز عوض کردم نهایتا درست شد.به نظرم میتونه ویروس هم باشه.

old gamer
2015/04/01, 11:59
امین جان این رو میتونی دستی غیر فعال کنی ولی بعدش باز میاد.من هم این مشکل رو قبلا دیدم و ویندوز عوض کردم نهایتا درست شد.به نظرم میتونه ویروس هم باشه.

والا اگر بخوام غیرفعالش کنم هشدار میده که سیستم ریستارت میشه، وباز هم همین میشه. آنتی ویروس رو عوض میکنم ببینم چی میشه

magiteq
2015/04/01, 12:46
گزینه دوم

** یکسری اکانت یاهو و جمیل گزارش شده بود , ولی خب مشکل امنیتی حل شده
بهتره از PASS مناسبی استفاده کن , کار دیگه از دست برنمیاد.

darvishkhoob
2015/04/01, 13:10
** یکسری اکانت یاهو و جمیل گزارش شده بود , ولی خب مشکل امنیتی حل شده
بهتره از PASS مناسبی استفاده کن , کار دیگه از دست برنمیاد.
بله من هم این مشکلو داشتم چند رو پیش وقتی وارد ایمیلی که به عنوان ایمیل پشتیبانی برای جیمیل تعریفش کرد بودم دیدم بهم جیمیل به این ایمیل پیام داده کسی خواسته با یه مشخصاته دیگ وارد جیمیلتون بشه البته اجاز نداده بودن ..........منم بعدش رمزو عوض کردم

magiteq
2015/04/01, 13:19
بله من هم این مشکلو داشتم چند رو پیش وقتی وارد ایمیلی که به عنوان ایمیل پشتیبانی برای جیمیل تعریفش کرد بودم دیدم بهم جیمیل به این ایمیل پیام داده کسی خواسته با یه مشخصاته دیگ وارد جیمیلتون بشه البته اجاز نداده بودن ..........منم بعدش رمزو عوض کردم

نه این مورد ربطی ** اکانت نداره

ALEX_HOT
2015/04/02, 20:34
سلام عزیزان ادامه پست زیر رو اینجا پی میگیرم :P
#18 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بله برادر با روش آقا عرفان عزیز ، Power iso ، Rufus.2.1 ،WinToFlash ، WinUSB Maker و Windows7-USB-DVD-Download-Tool-Installer انجام دادم پیغامها همون بود که شات گذاشتم - میگه باید از حالت MBR دربیاری هارد رو
هم رو اس اس دی و هم هارد دیسک همین ارور رو میده
اولین درایو هارد رو فرمت کردم رو اون هم تست کردم نشد (درواقع قبل از تست روی SSD اول رو هارد تست زدم - درایو کش سیستم رو فرمت کردم تا رو اون تست کنم نشد)

SAMAN
2015/04/03, 20:52
دوستان عزیز تم برای ویندوز (منظورم اون سری والپیپر هایی هست که اتوماتیک عوض میشن !) رو از کجا بگیرم ؟

magiteq
2015/04/03, 21:22
مایه اش یه سرچ ساده هست:)

darvishkhoob
2015/04/03, 21:46
سلام دوستان میخواستم یه ویندوز 10 امتحان کنم ببینم چجوره..اگه میش یه نسخه و یه جا معرفی کنید دانلود کنم...نسخه مشکل نداشت باش ممنون

magiteq
2015/04/03, 23:40
سلام دوستان میخواستم یه ویندوز 10 امتحان کنم ببینم چجوره..اگه میش یه نسخه و یه جا معرفی کنید دانلود کنم...نسخه مشکل نداشت باش ممنون

Mohammad Ali X
2015/04/06, 19:43
سلام

راسش واقعا گیچ شدم جای طرح این سوال گجاست و اینکه مجبوری اینجا طرح کردم ...

چندی هست اینترنت ام شدیدا" داغون شده یا DC میشه یا پینگ میره بالا یا اروری شبیه این عکس می یاد
38006

منظورم پنجره اینترنت هست اون ارور مال چیه ؟ جالب اینجاس همیشه وقی نت ام تمام میشه اون می یاد ولی الان الکی می یاد نت هم دارم الان هم اینطوره که دارم این متن رو تایپ میکنم ...

ممنون میشم یکی بنده رو راهنمای کنه مشکل از چیه مدم / سیستم / اینترنت / چه چیزی ...

ظاهراً ارور مربوط به ایتنرنت دانلود منیجر میباشد. یک نسخه دیگر را نصب کنید.

Reza Eshraghi
2015/04/06, 20:17
الان اون ارور رفت ... رفتم تو سایت سخت افزار لود که میشود از بین رفت
لازمه اینم بگم از روزی که این مشکل واسم پیش امده برنامه بازی لن ام کانکت نمیشه (گرنا) ...

پیام توی System Tray اون پایین منظورت هست یاسین جان ؟

invoker
2015/04/06, 21:07
38009

38010

ویرایش : دوستان بنده موردی که منظورم بود رو تیک گذاشتم !

دلیل این باگ ها چیه ؟ چرا تو این حالت بخای که اینترنت dc باشه نیست صحفه وب می یاد بالا ... و بعدا" دروست میشه
و اینکه چرا بعضی از برنامه ها کانکت نمیشه وقتی اینطور حالتی پیدا میکنه ...

ممنون میشم راهنمای کنین

Reza Eshraghi
2015/04/06, 21:28
38009

38010

ویرایش : دوستان بنده موردی که منظورم بود رو تیک گذاشتم !

دلیل این باگ ها چیه ؟ چرا تو این حالت بخای که اینترنت dc باشه نیست صحفه وب می یاد بالا ... و بعدا" دروست میشه
و اینکه چرا بعضی از برنامه ها کانکت نمیشه وقتی اینطور حالتی پیدا میکنه ...

ممنون میشم راهنمای کنین

شما مشکلت این هست که باید وصل باشی و نیستی یا باید دیسکانکت باشی ولی وصل هستی ؟!!
متأسفانه منظور رو به بدترین وجه ممکن منتقل می کنی !
حالت شبکه رو بگذار روی Home Network ببین درست میشه ؟
مودم هم ریست کن مجدد کانفیگ کن

invoker
2015/04/06, 21:47
شما مشکلت این هست که باید وصل باشی و نیستی یا باید دیسکانکت باشی ولی وصل هستی ؟!!
متأسفانه منظور رو به بدترین وجه ممکن منتقل می کنی !
حالت شبکه رو بگذار روی Home Network ببین درست میشه ؟
مودم هم ریست کن مجدد کانفیگ کن

بنده که در کامنت اول گفتم کاملا ! اینترنت وصل میشه ولی اون ارور زرد رنگ رو net work باقی میمونه گاهی چیز های هم کانکت نمکنه بعد مدتی خودش دروست میشه و بر میگرده به حالت عادی که اینترنت وصل هست باید باشه ...

ریست مودم هم دادم نه یک یا دوبار بلکه روزانه دارم میدم ولی مشکل بر طرف نمیشه ! اوضاع نت هم داغون شده بخاطره همین یا پینگ بالا میزنه یا dc میشه یا ...

invoker
2015/04/06, 22:03
رضا جان رو حالت
Home Network کردمش ... یه خاموش / روشن مودم هم دادم 1 دقیقه ای ...

سیستم رو هم خاموش / روشن کردم فلن اون مشکل بر طرف شده ...
فقط اینکه رو حالت Home Network چه فرقی با اون یکی داره ؟ یعنی مشکل از اون بوده ؟ اینکه بعضی از برنامه ها کانکت نمیشود هم از اون میتونه باشه ؟

یا بالا رفتن پینگ ام و لگ شدن تو بازی ... این رو هم یه توضیح بدین ممنون میشم

magiteq
2015/04/07, 13:30
افزایش دیلی و لگ در اثر بالارفتن پینگ و packet loss , مربوط میشه مرکز مخابراتی
در کدوم نر افزارها به سرور کانکت نمیشه؟

invoker
2015/04/07, 16:10
افزایش دیلی و لگ در اثر بالارفتن پینگ و packet loss , مربوط میشه مرکز مخابراتی
در کدوم نر افزارها به سرور کانکت نمیشه؟

مرسی عطا جان بابت پاسخ گوهی

راسش یک روز این مشکل رو دارم یه روز نه ! کلا خیلی عجیبه بنده همیشه نت ام fix بوده پینگ ها هم زیره 50 هست همه وقت ! حتی تو گیم میگم چک پینگ بکنن میگن 63 هست ولی دیلی دارم یا لگ !

برنامه ای که کانکت نمیشه گرنا هست ! گاهی تا سیستم روشن شود کانکت میشه و بعد دیگه کانکت نمیشه یا برعکس

magiteq
2015/04/07, 18:16
مرسی عطا جان بابت پاسخ گوهی

راسش یک روز این مشکل رو دارم یه روز نه ! کلا خیلی عجیبه بنده همیشه نت ام fix بوده پینگ ها هم زیره 50 هست همه وقت ! حتی تو گیم میگم چک پینگ بکنن میگن 63 هست ولی دیلی دارم یا لگ !

برنامه ای که کانکت نمیشه گرنا هست ! گاهی تا سیستم روشن شود کانکت میشه و بعد دیگه کانکت نمیشه یا برعکس

پینگ زیر 50!! با کدوم سرور؟
از یکی از سرور های اروپایی پینگ بگیر
من هر وقت این مشکل رو داشتم , پس از مدتی درست شده و مشکل از شبکه بوده
در خصوص گرنا هم چون سرورهای درست و حسابی ندارن و در واقع یک سرویس pirate هست , کانکت نشدن و لگ و غیره هم باز میشه گفت بر میگرده به مشکل سرور.

Mostafa98
2015/04/07, 18:46
شما فایروال ندارید؟
احتمالا یک برنامه ای وسط کار سعی میکنه آپدیت بشه یا کلا هرگونه دانلود همه چی رو خراب میکنه.به شرطی که نت مشکلی نداشته باشه.

invoker
2015/04/07, 18:57
شما فایروال ندارید؟
احتمالا یک برنامه ای وسط کار سعی میکنه آپدیت بشه یا کلا هرگونه دانلود همه چی رو خراب میکنه.به شرطی که نت مشکلی نداشته باشه.

کلا همه اپدیت هام رو off کردم دوست عزیز ! تو این زمینه خوب دقت کردم و همیشه تو قسمت network نگاه میکنم داده ردو بدل میشه یا نه !

invoker
2015/04/07, 19:00
پینگ زیر 50!! با کدوم سرور؟
از یکی از سرور های اروپایی پینگ بگیر
من هر وقت این مشکل رو داشتم , پس از مدتی درست شده و مشکل از شبکه بوده
در خصوص گرنا هم چون سرورهای درست و حسابی ندارن و در واقع یک سرویس pirate هست , کانکت نشدن و لگ و غیره هم باز میشه گفت بر میگرده به مشکل سرور.

عطا جان بنده همیشه در سرور های داخلی پینگ هام زیره 50 هست ! اگه تست هام رو دیده باشین ...

راسش سروره اروپا پیدا نکردم ولی دورترین جای که شد تست پینگ گرفتم نتیجش این شد ...
38014

الان هم سیستم روشن کردم دباره گرنا کانکت نمیشه میرم قسمت network کل همه چی رو از انجا dc میکنم دباره میدم کانکت شه گاهی دروست میشه گاهی نه ! مشکل از چیه :(

invoker
2015/04/07, 19:03
38015

اینم تست سروره امریکا ! دیگه درور تر از این پیدا نکردم ! پینگم تو این هم fix هست

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\invoker>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=242ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=236ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 236ms, Maximum = 242ms, Average = 237ms

C:\Users\invoker>

اینم تست 4.2.2.4 !

38018

اینم تست pingtest.net

حال مشکل از چه چیزی خواهد بود ... دیگه اعصاب ام خورد کرده ~X(

magiteq
2015/04/07, 22:08
عطا جان بنده همیشه در سرور های داخلی پینگ هام زیره 50 هست ! اگه تست هام رو دیده باشین ...

راسش سروره اروپا پیدا نکردم ولی دورترین جای که شد تست پینگ گرفتم نتیجش این شد ...
38014

الان هم سیستم روشن کردم دباره گرنا کانکت نمیشه میرم قسمت network کل همه چی رو از انجا dc میکنم دباره میدم کانکت شه گاهی دروست میشه گاهی نه ! مشکل از چیه :(

سرور داخل مهم نیست
پینگت هم بد نیست , با توجه به اینکه سرورهای های امریکا برای ایران همیشه بد پینگ میده
با v..p..n هم تست کردی؟
مشکل از سرور
گرنا
هست

invoker
2015/04/08, 09:31
سرور داخل مهم نیست
پینگت هم بد نیست , با توجه به اینکه سرورهای های امریکا برای ایران همیشه بد پینگ میده
با v..p..n هم تست کردی؟
مشکل از سرور
گرنا
هست

راسش V_P_n خوب ندارم که سرعت رو کاهش نده ... تا بحال هم تست نکردم به تازگی این مشکل واسم پیش امده !
من تو این موندم چرا وقتی سیستم روشن میکنم تو اولین استارت ویندوز گرنا کانکت میشه / ولی اگه برم یک وبسایتی بالا بیارم دیگه کانکت نمیکنه ! عجیبه والا اعصاب ام خورد کرده ........

چنین مشکلی تو عمرام ندیده بودم

رو پینگ هام هیچ شکی ندارم که همیشه fixE نه تنها تو گرنا بلکه یه زمانی wow هم بازی میکردم پینگ ام بین 20 تا زور بزنه 50 بوده !
دوتا 2 هم همینطور بیشتر از 300 فکر نکنم باشه سروره خارجی هست ...

اینم اضافه کنم = دیشب تو یکی از room های گرنا فردی Host شوده بود منم join دادم تو گیم همش لگ+دیلی میشدم left کردم امدم خودم Host شودم fixe fix بود ! یعنی تو سرور دیگران لگ میشم ولی خودم سرور میکنم واسه همه فیکسه این به معنای اینه هم نت ام فیکس هست همم پینگ و ... حال تو کف مشکل دیلی بنده در دیگر Host ها موندم والا

ErfanDL
2015/04/08, 10:19
راسش V_P_n خوب ندارم که سرعت رو کاهش نده ... تا بحال هم تست نکردم به تازگی این مشکل واسم پیش امده !
من تو این موندم چرا وقتی سیستم روشن میکنم تو اولین استارت ویندوز گرنا کانکت میشه / ولی اگه برم یک وبسایتی بالا بیارم دیگه کانکت نمیکنه ! عجیبه والا اعصاب ام خورد کرده ........

چنین مشکلی تو عمرام ندیده بودم

رو پینگ هام هیچ شکی ندارم که همیشه fixE نه تنها تو گرنا بلکه یه زمانی wow هم بازی میکردم پینگ ام بین 20 تا زور بزنه 50 بوده !
دوتا 2 هم همینطور بیشتر از 300 فکر نکنم باشه سروره خارجی هست ...

اینم اضافه کنم = دیشب تو یکی از room های گرنا فردی Host شوده بود منم join دادم تو گیم همش لگ+دیلی میشدم left کردم امدم خودم Host شودم fixe fix بود ! یعنی تو سرور دیگران لگ میشم ولی خودم سرور میکنم واسه همه فیکسه این به معنای اینه هم نت ام فیکس هست همم پینگ و ... حال تو کف مشکل دیلی بنده در دیگر Host ها موندم والا

به نظرم مودم شما سرویس QOS نداره ! مدل مودمتون چیه ؟

invoker
2015/04/08, 12:04
به نظرم مودم شما سرویس QOS نداره ! مدل مودمتون چیه ؟

عزیز فکر ننم از مودم باشه چون الان 2 ساعتی خودم host بودم هیچ کس لگ نداشت اگه هم لگ میشود تو 20 ثانیه بعدش فیکسه فیکس بود ! ولی تو host دیگران من لگ میشم ! برعکس

2 مودم دارم یکی وایرلس تی لینک هست و یک رویتر مدل tp-link tl-wr74on

invoker
2015/04/08, 13:13
نظره بنده اینطوره هر دو مودم رو ریست کنم کل تنظیمات پاک شه ! دوباره از نو بدم شاید یه فرجی شد :(
الان هم رمز Wi-Fi رو عوض کردم شاید اون مشکل داشته باشه ...

نمیدونم واقعا توش موندم چرا اینطوره :(

ErfanDL
2015/04/08, 21:30
نظره بنده اینطوره هر دو مودم رو ریست کنم کل تنظیمات پاک شه ! دوباره از نو بدم شاید یه فرجی شد :(
الان هم رمز Wi-Fi رو عوض کردم شاید اون مشکل داشته باشه ...

نمیدونم واقعا توش موندم چرا اینطوره :(
مودم شما فاقد QOS میباشد. دقیقا این موضوع با مشکل شما ارتباط داره. یک مودم از یکی از آشناهاتون بگیرید و با اون تست کنید

invoker
2015/04/08, 22:05
مودم شما فاقد QOS میباشد. دقیقا این موضوع با مشکل شما ارتباط داره. یک مودم از یکی از آشناهاتون بگیرید و با اون تست کنید

دوست عزیز این Qos که گفتین واقیعتش نمیدونم چیه ! ولی مودم بنده سابقه چنین مشکلی نداشته اصلا الان نزدیک به 3 سال دارم ! مودم اولی مدل رویتر هم 1 سالی میشه !

هیچ یک از اشنایانم مودم رویتر ندارن که به مودم اولی وصل کنم adsl عادی میشه ولی کیفیت خوب نداره !
مجبورم برم جای که مودم + نت گرفتم خودش بیاد یه نگاهی بکنه ...

rai30
2015/04/09, 19:36
با سلام

دوستان داداسم میخواد لپتاپ خودش رو بفروشه میخواد قبله فروش بطور کامل هارد رو فرمت کنه و دیگه فایل های شخصیش قابل بازگشت و ریکاوری نباشه...

چه روشی برا اینکار پیشنهاد میدید؟

magiteq
2015/04/09, 19:52
چند بار فرمت low level کن و پس از فرمت اطلاعات داخلش بریز
البته با این روش هم باز هم به نوعی امکان بازیابی وجود داره , ولی بسیار سختتر

AmirMahmood
2015/04/09, 22:32
دوستان در درایور انویدیا واسه این مانیتور IPS ام یه گزینه داره که نوشته Dynamic range که دو گزینه full 0-255 و limited 16-235 داره می خواستم بدونم این 2 تا چه فرقی باهم دارن؟

magiteq
2015/04/10, 00:11
دوستان در درایور انویدیا واسه این مانیتور IPS ام یه گزینه داره که نوشته Dynamic range که دو گزینه full 0-255 و limited 16-235 داره می خواستم بدونم این 2 تا چه فرقی باهم دارن؟

سیگنال های رنگ هستن و تنها مختص به نوع مانتیور نیست و در هر نمایشگری دو محدود FULL و LIMITED وجود
این دو محدود بر پنج قسمت تاثیر داره
ابتدا گاما
دمای رنگ
برایتنس یا روشنایی
روشنایی در رنگ سیاه یا همون عمق رنگ سیاه
نسبت کنتراست
با قرار گیری در سیگنال های LIMITED و FULL , این پارمترها ممکنه تغییر پیدا میکنه
مثلا بر روی FULL بزاری , ممکنه دمای رنگ افزایش پیدا کنه و تصویر مایل به ابی سرد یا قرمز بشه
یا براتنس افزایش پیدا کنه و در صحنه های تاریک , جزییات کمتری دیده بشه
این تنظمیات به نوعی مربوط میشه به بخش کاستوم درایورهای NVIDIA هستن و شخصا خودت باید تست کنی و تصویر مناسب رو دریافت

invoker
2015/04/10, 18:28
سلام دوستان بی زحمت یه نگاهی به این لینک میکنین

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%AA_%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86_ %DB%8C%D8%A7%D9%87%D9%88_%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC% D8%B1

بنده طبق این اموزش کانکت نشدن یاهو / برای کانکت نشدن گرنا ام اقدام کردم و بعد از اتمام مراحل با اولین کانکت گرنا ام وصل شد ! ایا تاثیر این بوده یا نت ام خودش دروست شده ؟

sahar66
2015/04/11, 14:10
سلام دوستان بی زحمت یه نگاهی به این لینک میکنین

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%AA_%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86_ %DB%8C%D8%A7%D9%87%D9%88_%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC% D8%B1

بنده طبق این اموزش کانکت نشدن یاهو / برای کانکت نشدن گرنا ام اقدام کردم و بعد از اتمام مراحل با اولین کانکت گرنا ام وصل شد ! ایا تاثیر این بوده یا نت ام خودش دروست شده ؟

سلام
گرنای شما چه خطایی میداد قبلا که وصل نمیشد؟

اگه خطای اینترنت بوده خب نت شما و مودم شما دچار مشکل بوده که درست شده. وگرنه باید دید خطا از چی بوده

th e nd
2015/04/11, 14:41
سلام بر اساتید

دوستان اگر کسی لینک دانلود و یا برنامه BDE یا همون Borland Data Base Engine رو داره ممنون میشم خیلی فورس برام اینجا بگذاره!

[-O

sahar66
2015/04/11, 14:58
سلام بر اساتید

دوستان اگر کسی لینک دانلود و یا برنامه BDE یا همون Borland Data Base Engine رو داره ممنون میشم خیلی فورس برام اینجا بگذاره!

[-O

نرم افزاری دلفی بود اگه اشتباه نکنم دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

th e nd
2015/04/11, 15:08
بله می دونم اما اینو نمی خوام. ممنون از شما.

من اون نسخه ای رو می خوام که کنسولش تو control panel نصب میشه.

این موردی که شما گفتید کنسول نداره! :((

th e nd
2015/04/11, 18:11
بله می دونم اما اینو نمی خوام. ممنون از شما.

من اون نسخه ای رو می خوام که کنسولش تو control panel نصب میشه.

این موردی که شما گفتید کنسول نداره! :((

حل شد! :ar!

invoker
2015/04/11, 19:14
سلام
گرنای شما چه خطایی میداد قبلا که وصل نمیشد؟

اگه خطای اینترنت بوده خب نت شما و مودم شما دچار مشکل بوده که درست شده. وگرنه باید دید خطا از چی بوده

اینترنت مشکل داره !
اعصاب ام خورد کرده این چند مدت .....

sahar66
2015/04/11, 21:36
اینترنت مشکل داره !
اعصاب ام خورد کرده این چند مدت .....

مشکل اینترنتیتون اگه با ی علامت زرد رنگ هشداره و با خطایابی میزنه دیتکت باید بدونید که سیستمتون ویروسی شده که در اون صورت اگه مودمتون tplink باشه با خاموش روشن کردن مودم و بازیابی خطا مجدد درست میشه اینترنتتون .

ardavan7
2015/04/14, 10:38
سلام
من ویندوز 8.1 نصب کردم اما مشکلی که هستش اینه که دکمه استارتش انطوری گفته بودن نشده یعنی تو این ویندوزی که من ریختم نشده(مثل ویندوز 7 منظور اینکه با 8 تفاوتی نداره) ، داخل خود اطلاعات ویندوز نوشته که 8.1 ولی با ان ویندوز قبلی که 8 بود تغییری نکرده، حداقل تو قسمت استارت حالا نمیدونم ویندوز 8.1 مشکلی داره یا اینکه ویندوز 8 که نوشته 8.1 یا اینکه باید از جای این گزینه فعال کردش. ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایند ، اولین تجربه ویندوز 8.1 هستش

sahar66
2015/04/14, 17:03
سلام
من ویندوز 8.1 نصب کردم اما مشکلی که هستش اینه که دکمه استارتش انطوری گفته بودن نشده یعنی تو این ویندوزی که من ریختم نشده(مثل ویندوز 7 منظور اینکه با 8 تفاوتی نداره) ، داخل خود اطلاعات ویندوز نوشته که 8.1 ولی با ان ویندوز قبلی که 8 بود تغییری نکرده، حداقل تو قسمت استارت حالا نمیدونم ویندوز 8.1 مشکلی داره یا اینکه ویندوز 8 که نوشته 8.1 یا اینکه باید از جای این گزینه فعال کردش. ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایند ، اولین تجربه ویندوز 8.1 هستش

سلام
تو ویندوز 8.1 با 8تغییرات کمی هست اما منوی استارت اون رو اگه منظورتونه میتونی به راحتی با این ترفند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) منوی برنامه هاتون رو داشته باشید. برای ویندوز 8.1 هم کار میکنه.
اما ویندوز 8.1 مثلا مزیتش نسبت به 8 ی سری ریزه کاری هاست مثلا اکتیوش راحت تره
و ی سری چیزای دیگه. همین.

ardavan7
2015/04/14, 17:31
سلام
تو ویندوز 8.1 با 8تغییرات کمی هست اما منوی استارت اون رو اگه منظورتونه میتونی به راحتی با این ترفند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) منوی برنامه هاتون رو داشته باشید. برای ویندوز 8.1 هم کار میکنه.
اما ویندوز 8.1 مثلا مزیتش نسبت به 8 ی سری ریزه کاری هاست مثلا اکتیوش راحت تره
و ی سری چیزای دیگه. همین.
سلام
ببینید من دقیقا منظور این هستش:
38147
که شنیدم تو ویندوز 8.1 به این شکل شده ، و مشکل همینجاست که من تو این ویندوز 8.1 که دارم به این شکل نیست.
به چه شکلی میشه این امکان ایجاد کرد.
با تشکر

sahar66
2015/04/14, 18:12
سلام
38147
که شنیدم تو ویندوز 8.1 به این شکل شده ، و مشکل همینجاست که من تو این ویندوز 8.1 که دارم به این شکل نیست.
با تشکر

اینو با نرم افزار StartW8 1.2 احتمالا ایجاد کرده

حالا باز من پی جو میشم اگه غیر نرم افزار هم راه داشت براتون میگم

Reza Eshraghi
2015/04/14, 21:17
سلام
38147
با تشکر
سلام
مطمئن هستید این کار در اثر آپدیت نبوده ؟ و با دخالت یک عامل خارجی ( مثل نصب نرم افزار جانبی ) اینطوری شده ؟
چون من ویندوز 10 دارم و 8.1 ندارم که بهتون بگم .

ardavan7
2015/04/14, 21:23
سلام
مطمئن هستید این کار در اثر آپدیت نبوده ؟ و با دخالت یک عامل خارجی ( مثل نصب نرم افزار جانبی ) اینطوری شده ؟
چون من ویندوز 10 دارم و 8.1 ندارم که بهتون بگم .
با عرض سلام
راستش منم نمیدونم چون جربه ویندوز 8.1 نداشتم ولی 8 داشتم ، اینکه میگم باید به این شکل شده باشه از اطلاعاتی که راجب ویندوز 8.1 و تغییراتش نسبت به ویندوز 8 خوندم میگم.
ولی کسی هم ندارم تا بتونم ببینم ویندوز 8.1 با من چه تفاوتی داره ولی اگه کسی از دوستان ویندوز 8.1 داشته باشه و بیاد من از این شبحه در بیاره ممنون میشم.

ALEX_HOT
2015/04/17, 12:27
سلام دوستان
بنده خیلی وقته از نرم افزار TeamViewer 10 استفاده میکنم اما متاسفانه اخیرا به هیچ وجه نتونستم کرکش کنم
هر بار کرکش میکنم انجام میشه ولی نرم افزار که بالا میاد هشدار رجیستر میده
چند بار هم کلا حذفش کردم نشد
آیا نسخه کرک شده ای ازش سراغ دارید که این مشکل رو نداشته باشه ؟
تا حالا از 10 تا سایت مختلف دانلود کردم - حتی نسخه های قدیمیش هم تست کردم ولی نشد که نشد
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

magiteq
2015/04/17, 20:16
سلام دوستان
بنده خیلی وقته از نرم افزار TeamViewer 10 استفاده میکنم اما متاسفانه اخیرا به هیچ وجه نتونستم کرکش کنم
هر بار کرکش میکنم انجام میشه ولی نرم افزار که بالا میاد هشدار رجیستر میده
چند بار هم کلا حذفش کردم نشد
آیا نسخه کرک شده ای ازش سراغ دارید که این مشکل رو نداشته باشه ؟
تا حالا از 10 تا سایت مختلف دانلود کردم - حتی نسخه های قدیمیش هم تست کردم ولی نشد که نشد
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

از کرک که اینجا قرار داده استفاده کن ببین جواب میده
من دارم از همین کرک استفاده میکنم

ALEX_HOT
2015/04/17, 20:19
از کرک که اینجا قرار داده استفاده کن ببین جواب میده
من دارم از همین کرک استفاده میکنم

ممنون عطا جان
از چند تا سایت ایرانی نظیر همین یاس دی ال دانلود کردم نشد که نشد
نرم افزار جایگزین و مشابهی وجود داره ؟

magiteq
2015/04/17, 21:40
LogMeIn UltraVNC TightVNC Chrome Remote Desktop join.me RealVNC

Remote Desktop Connection خود ویندوز

invoker
2015/04/20, 12:17
سلام

اگه یادتون باشه چندی پیش بنده مشکل دانلود سیستم داشتم چند مدتی غیر فعال شده بود ولی الان دباره راه افتاده و با خاموش روشن کردن سیستم شروع به دانلود میکنه ....
اتو اپدیت چک کردم اول دیدم خودش روشن شده خاموش کردم ولی بازم داره دانلود میکنه ......
تا بحال با چنین مشکلی بر نخوردم خواهشا" دوستانی که میتونن در این زمینه بنده رو رهنمای کنن کمک کنن

invoker
2015/04/20, 12:33
دوستان این نرم افزار خوده سیستمم هست Killer Network Manager
این جدول پایین میزان دانلود داده ها هست ایا ؟
یعنی این برنامه ها دارند دانلود میکنن یا چیزه دیگه ای هست ؟
38299

38300

AMIR.S.M
2015/04/20, 14:05
سلام
کار با نرم افزار GeForce Experience چه جوریه؟اگه کسی بلده راهنمایی کنه

Mostafa98
2015/04/20, 14:34
دوستان این نرم افزار خوده سیستمم هست Killer Network Manager
این جدول پایین میزان دانلود داده ها هست ایا ؟
یعنی این برنامه ها دارند دانلود میکنن یا چیزه دیگه ای هست ؟
38299

38300
دقیقا همین طوره. برنامه هایی رو که لازم ندارید بلاک کنید تا سرعت کم نشه و تو بازی به مشکل بر نخورید.

magiteq
2015/04/20, 14:52
سلام
کار با نرم افزار GeForce Experience چه جوریه؟اگه کسی بلده راهنمایی کنه

IP های ایران در سروهای NVIDIA بن شده
پس با V..P..N باید برنامه رو اجرا کنی تا متصل بشه به سرور
وقتی برنامه اجرا شد بر روی تب GAME کلیک میکنی که لیست بازی های رو هارد رو اسکن کنه
وقتی اسکن کرد با انتخاب بازی مورد نظر بر روی اپتیمایز کلیک میکنی و تنظمیات بهینه با توجه به سخت افزار اعمال میشه از طرف سرورهای NVIDIA
البته این مورد بیشتر به درد اماتورها میخوره. به راحتی میشه از داخل کنترل پنل خود بازی هم با دو تا گزینه بالا و پایین تنظمیات بهینه برای فریم خوب رو اعمال کرد
البته در این برنامه امکان کپچر کردن و اپدیت درایور و غیره هم وجود داره

invoker
2015/04/21, 12:42
دوستان بالاخره مشکل دانلود رو برطرف کردم !
با کمک خوده برنامه سیستم ام Killer Network Manager تونستم بفهمم چه برنامه ای داره داده دانلود میکنه و همون جا اسمش رو ردیابی کردم رفتم به قسمت کنترول پنل و خفتش کردم !

کاشکی زودتر با این برنامه Killer Network Manager کار میکردم واقعا عالیه تمام برنامه های که از اینترنت استفاده میکنن رو نشون میده و حتی میشه واسشون محدودیت دانلود و اپلود تاعین کرد ........
خلاصه الان اون برنامه های که نمی خواستم و در حال اپدیت شدن بودن رو پاک کردم و یک نت بسیار فیکس و عالی بدست اوردم :x چندتا گیم هم باهاش زدم 1% هم نه لگ و نه دیلی داشتم !
حتی خودمم Host میشودم واسه همه فیکس بود :-*

فقط الان یک مورد باقی مونده که اونم همین کانکت نشودن برنامه هست !
که اونم اگه تلاش کنم اخر مشکلش رو پیدا میکنم و به لیست فیکس های سیستم ام افزوده میکنم ..../.

Mostafa98
2015/04/21, 13:43
ما هم از اول همینوگفتیم.
کانکت نشدن بیشتر مشکل خود برنامست.

ALEX_HOT
2015/04/24, 12:49
سلام دوستان
لینک مرجعی برای دانلود کل نسخه های + + C هست ؟
2005 & 2008 & 2010 & 2012
ممنون میشم محبت کنید

magiteq
2015/04/24, 19:04
بهترین مرجع سایت مایکروسافت هست که تمام نسخه های اصلی و SP ها رو داره

rai30
2015/04/26, 10:24
سلام

دوستان چجوری پسورد داخل مودم adsl رو پیدا کنم؟

قبلا با نرم افزار passwive که میزدم خودش پیدا میکرد ولی الان دیگه کلا کار نمیکنه...

یوزر مودمم رو که بلدم فقط پسوردشو گم کردم ولی تو مودم ثبته و چون حالت تیکه خونده نمیشه:

ardj75
2015/04/26, 12:40
دوستان من 2 تا مشکل دارم! چند وقت پیش سیستمم رو ارتقا دادم و یه مادربورد و CPU و رم گرفتم که مشخصات به این شکله:
CPU Core I5 4440
MB Asus Z87-C
از وقتی این قطعات رو جایگزین کردم بعد از تعویض ویندوز گاهی اوقات وسط کار تصویر خاموش روشن میشه حدود 2 ثانیه بعد این ارور میده و باز تصویر بالا میاد :
Display driver stopped responding and has recoveredکارتم Amd R9 270X 4Gig Sapphire بوده و روی سیستم قبلی مشکلی نداشت و الان اینطوری شده!
یه مشکل دیگه هم اینکه دیروز هم مشاوره گرفتم از بچه ها مانیتور 24D595 بهم معرفی کردن خریداری کردم! ولی الان نصب کردم مانیتور رو رزولوشن روی ته که باشه تصویر کامل نیست! چطوری میشه اینو درست کرد؟ میشه برای هر دو سوال راهنماییم کنید؟ ممنون!

magiteq
2015/04/26, 12:54
دوستان من 2 تا مشکل دارم! چند وقت پیش سیستمم رو ارتقا دادم و یه مادربورد و CPU و رم گرفتم که مشخصات به این شکله:
CPU Core I5 4440
MB Asus Z87-C
از وقتی این قطعات رو جایگزین کردم بعد از تعویض ویندوز گاهی اوقات وسط کار تصویر خاموش روشن میشه حدود 2 ثانیه بعد این ارور میده و باز تصویر بالا میاد :
Display driver stopped responding and has recovered

کارتم Amd R9 270X 4Gig Sapphire بوده و روی سیستم قبلی مشکلی نداشت و الان اینطوری شده!
یه مشکل دیگه هم اینکه دیروز هم مشاوره گرفتم از بچه ها مانیتور 24D595 بهم معرفی کردن خریداری کردم! ولی الان نصب کردم مانیتور رو رزولوشن روی ته که باشه تصویر کامل نیست! چطوری میشه اینو درست کرد؟ میشه برای هر دو سوال راهنماییم کنید؟ ممنون!

برای بخش دوم سوالت در کنترل پنل درایور از قسمت MAY DIGITAL FLAT PANEL , در گزینه SCALING , اسکیل رو روی ضفر بزار
بخش اول سوالت دلایل مختلفی میتونه داشته باشه , به عنوان مثال باگ درایور , از یک خروجی دیگه تصویر بگیر , با چند درایور مختلف تست کم

ardj75
2015/04/26, 13:04
برای بخش دوم سوالت در کنترل پنل درایور از قسمت MAY DIGITAL FLAT PANEL , در گزینه SCALING , اسکیل رو روی ضفر بزار
بخش اول سوالت دلایل مختلفی میتونه داشته باشه , به عنوان مثال باگ درایور , از یک خروجی دیگه تصویر بگیر , با چند درایور مختلف تست کم

مرسی بابت دومی! اولی رو بگم مانیتور قبلیم که اصن HDMI نداشت این HDMI زدم! پس کلا قضیه خروجی نیست!
درایور هم 2 تا زدم مطمئنن 2 تا درایورش نمیتونه این مشکلو داشته باشه!
من این رو پیدا کردم ولی نتونستم بفهمم چی میگه :
support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/737-27116RadeonSeries-ATIKMDAGhasstoppedrespondingerrormessages.aspx
در ضمن یه جاهایی دیدم میگفتن مشکل از درایور Intel هست! CPU درایور داره؟ از کجا میشه دانلود کرد؟ چون الان برنامه Intel Rapid Storage Technology رو دارم ولی میخوام باز کنم ارور میشه برنامه! این ارور :

38390

احتمال زیاد میدم مشکل از این باشه!!!!
چون کارتم هیچ مشکلی نداشت بعد از تعویض قطعات مادربورد و CPU این مشکل بوجود اومد و ویندوز هم عوض کردم باز همینه!

magiteq
2015/04/26, 13:25
IGPU چه ربطی به مشکل شما داره
شما داری از گرافیک اختصاصی استفاده میکنی و حتی درایور IGPU اینتل هم نصب نیست
در خصوص
Intel Rapid Storage هم اون کلمه Storage به نظر شما میتونه ارتباطی به دو کلمه display driver داشته باشه؟!
Intel Rapid Storage هیچ ربطی به مشکل شما نداره و داستانش جداست
درایور داخل CD گرافیک رو نصب کن

ardj75
2015/04/26, 13:47
IGPU چه ربطی به مشکل شما داره
شما داری از گرافیک اختصاصی استفاده میکنی و حتی درایور IGPU اینتل هم نصب نیست
در خصوص
Intel Rapid Storage هم اون کلمه Storage به نظر شما میتونه ارتباطی به دو کلمه display driver داشته باشه؟!
Intel Rapid Storage هیچ ربطی به مشکل شما نداره و داستانش جداست
درایور داخل CD گرافیک رو نصب کن

خب اون داخل CD خیلی قدیمیه! الان برای بازی GTA V درایور اومده که ظاهرا بهینه تره! اون داخل سی دی فک نمیکنم دیگه نصبش جالب باشه! صب میکنم درایور جدید تر بیاد ببینم چه خبره!در ضمن این مشکل با مانیتور جدیدم بیشتر پیش میاد! موقع اجرای ویدیو های کیفیت بالا و بازی کردن! اذیت میکنه یکمی! :|
اون Intel Rapid Storage رو چیکار کنم درست بشه؟

Reza Eshraghi
2015/04/26, 13:58
سلام

دوستان چجوری پسورد داخل مودم adsl رو پیدا کنم؟

قبلا با نرم افزار passwive که میزدم خودش پیدا میکرد ولی الان دیگه کلا کار نمیکنه...

یوزر مودمم رو که بلدم فقط پسوردشو گم کردم ولی تو مودم ثبته و چون حالت تیکه خونده نمیشه:

سلام
بهترین راه حل : از طریق سایت سرویس دهنده پیداش می کنید :-bd

magiteq
2015/04/26, 14:40
خب اون داخل CD خیلی قدیمیه! الان برای بازی GTA V درایور اومده که ظاهرا بهینه تره! اون داخل سی دی فک نمیکنم دیگه نصبش جالب باشه! صب میکنم درایور جدید تر بیاد ببینم چه خبره!در ضمن این مشکل با مانیتور جدیدم بیشتر پیش میاد! موقع اجرای ویدیو های کیفیت بالا و بازی کردن! اذیت میکنه یکمی! :|
اون Intel Rapid Storage رو چیکار کنم درست بشه؟

فقط برای اینکه تست کنی نصب کن و درایور قبلی رو هم به شکل اصولی پاک کن
rapid رو هم از داخل بایوس فعال کن رو درایورش رو نصب کن

ardj75
2015/04/26, 15:08
فقط برای اینکه تست کنی نصب کن و درایور قبلی رو هم به شکل اصولی پاک کن
rapid رو هم از داخل بایوس فعال کن رو درایورش رو نصب کن

خب اینایی که گفتین من فقط بلدم درایور رو پاک کنم همین! بقیش چطوریه؟ :دی
از تو سیف مود چطوری پاک میکنن؟ کجای بایوس باید برم اونو فعال کنم؟ بعد درایور اون چی هست که باید نصب کنم؟

ویرایش 1: 2 تا کار اولیو انجام دادم! ولی سومیو بلد نیستم از تو بایوس فعال کنم!

ویرایش 2: Intel Rapid رو هم از تو بایوس فعال کردم! تست میکنم با نصب درایور قبلی نتیجه رو اعلام میکنم! :)

ویرایش 3: خب اون مشکل کارت گرافیک ظاهرا ظاهرا فعلا حل شده ولی مسئله اینه که تا کی باید از درایور قدیمی استفاده کنم؟
اون مشکل IRST حل نشد حتی با نصب درایور جدید با همون ارور رو میده!

magiteq
2015/04/26, 21:49
خب اینایی که گفتین من فقط بلدم درایور رو پاک کنم همین! بقیش چطوریه؟ :دی
از تو سیف مود چطوری پاک میکنن؟ کجای بایوس باید برم اونو فعال کنم؟ بعد درایور اون چی هست که باید نصب کنم؟

ویرایش 1: 2 تا کار اولیو انجام دادم! ولی سومیو بلد نیستم از تو بایوس فعال کنم!

ویرایش 2: Intel Rapid رو هم از تو بایوس فعال کردم! تست میکنم با نصب درایور قبلی نتیجه رو اعلام میکنم! :)

ویرایش 3: خب اون مشکل کارت گرافیک ظاهرا ظاهرا فعلا حل شده ولی مسئله اینه که تا کی باید از درایور قدیمی استفاده کنم؟
اون مشکل IRST حل نشد حتی با نصب درایور جدید با همون ارور رو میده!

چندتا درایور رو تست کن ببین با کدوم مشکل نداری , حالا حتمی لازم نیست درایور تو سی دی باشه
تا زمانی که درایور جدید دیگه این مشکل رو با این کارت نداشته باشه
intel management engine رو نصب کن

Saeid59
2015/04/27, 19:41
سلام علیکم آقایون داداشام !!

راجع به نرم افزار VM Ware Workstation 10:

مدتی هستش که موقع اجرای ویندوز 8.1 مجازی -با پیغام زیر مواجه میشم( که البته همیشه نیست ولی به ازای هر یه دفعه صحیح بالا اومدن فرض کنید 3 -4 بار هم این پیغام رو میده و با OK کردن=نرم افزار Not Responding میده و اتومات بسته میشه)

38426
در ضمن با توجه به توضیح قسمت آخر پیغام که میگه Collect Data انجام بدین و به ساپورت VM Ware
Submit کنید-انجام دادم ولی چون خب مسلمه که نرم افزار رجیستر نشده و لایسنس نداره-خب هیچگونه ساپورتی هم نداشت.

توجه: بفرمایین که ماشین مجازی 7 و XP هم دارم که کوچکترین اشکالی ندارن و بالا میان -فقط از کار این 8.1 سر در نیاوردم !!!!!!!!!!!!!!!

dostejadid
2015/04/27, 21:41
سلام دو تا سوال دارم
1- من بازیهای ساده بچه گانه رو می خوام روی ویندوز ۸.۱ اجرا کنم ولی یا اجرا نمیشن یا وسط بازی قفل میشه سخت افزار دستگاه و آپدیتهاش بروز هستن بنظر شما باید ویندوز ۷ نصب کنم؟
2- من ویندوز ۸.۱ روی دستگاهم دارم میتونم کنار این ویندوز در یک درایو دیگه ویندوز ۷ نصب کنم
وبه دلخواه هر دو ویندوز رو داشته باشم؟

invoker
2015/04/29, 13:13
سلام دوستان چندی پیش نمیدونم چرا یک دفعه برنامه cmd بنده دچار مشکل شد والان کد های ping میدم هیچی نمی یاد و همش چنین چیزی مینویسه .......

C:\Users\invoker>ping فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Pinging فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. [173.194.113.179] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 173.194.113.179:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

مشکل از چی میتونه باشه ؟ نا گفته نماند از روزی این مشکل به وجود امد که خواستم به سیستمم ip دستی بدم تو تنظیمات network ولی ip اشتباه بود و نت dc میشود و دیگه ندادم ip رو و الان برنامه cmd مشکل پیدا کرده ممنون میشم یکی بنده رو راهنمای کنه ...........

ErfanDL
2015/04/29, 13:40
سلام دوستان چندی پیش نمیدونم چرا یک دفعه برنامه cmd بنده دچار مشکل شد والان کد های ping میدم هیچی نمی یاد و همش چنین چیزی مینویسه .......

C:\Users\invoker>ping فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Pinging فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. [173.194.113.179] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

مشکل از چی میتونه باشه ؟ نا گفته نماند از روزی این مشکل به وجود امد که خواستم به سیستمم ip دستی بدم تو تنظیمات network ولی ip اشتباه بود و نت dc میشود و دیگه ندادم ip رو و الان برنامه cmd مشکل پیدا کرده ممنون میشم یکی بنده رو راهنمای کنه ...........
سلام

فایروال ویندوز رو غیر فعال کنید و مجدد پینگ بگیرید اگه مشکل حل نشد تنظیمات مودم رو ریست فکتوری کنید

Yaser_Aramesh
2015/04/29, 15:47
سلام بر همه.

دوستان آیا راهی برای اجرای نرم افزارهای اندروید بر روی XP Service Pack 2 میشناسید ؟

Bluestacks رو روش نصب کردم اما گفت ساپورت نمیکنه.Youwave رو کسی هست که روی XP SP2 تست کرده باشه ؟

invoker
2015/04/29, 16:35
سلام

فایروال ویندوز رو غیر فعال کنید و مجدد پینگ بگیرید اگه مشکل حل نشد تنظیمات مودم رو ریست فکتوری کنید

دوست عزیز فایروال خودش از قبل غیز فعال هست .....
ولی بازم پینگ نمیده خودمم به مودم شک دارم ......
و اینکه چجور میتونم مودم رو ریست فکتوری بدم ؟!

Mostafa98
2015/04/29, 17:36
دوست عزیز فایروال خودش از قبل غیز فعال هست .....
ولی بازم پینگ نمیده خودمم به مودم شک دارم ......
و اینکه چجور میتونم مودم رو ریست فکتوری بدم ؟!
با یه چیزی مثل خودکار کلید ریست پشت مودم رو سی ثانیه فشار بده.(تا وقتی که چراغ ها همه خاموش و روشن بشه)

invoker
2015/04/29, 18:44
زنگ زدم خدماتی که اینترنت ازشون میگیرم امد هردو مودم رو دادم واسم ریست کامل + تنظیمات مجدد داد و الان مشکل cmd به حدی برطرف شده ولی پینگ بعضی از سایت هارو میده فقط و انشاالله یک ویندوزی هم عوض کنم از شرح هرچی مشکلاته رهای پیدا کنم ........ امیدوارم :(

sahar66
2015/04/30, 11:58

C:\Users\invoker>ping فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Pinging فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) [173.194.113.179] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

127.0.0.1 رو پینگ کنید ببینید چه جوابی میگیرید

اگه جواب نگرفتید و فایروالتون هم غیر فعاله و تنظیماتش درسته
قسمت TCP/IP را uninstal کنید و باز نصب کنید یعنی همون ری اینستال
یعنی وارد کنترل پنل بشید بعد در قسمت Network and Sharing Center و Local Area Connection را باز کنید وارد تنظیمات یا همون پروپرتیز بشو و اونجا ان اینستال کنید و کامپیوتر ری استارت میشه بعدش باز به همون مسیر برو و نصبش کن

ولی اگه بخوای ببینی مشکل از مودمته باید Default Gateway رو پینگ بگیری یعنی
Ping IP Address of default gateway اگه اینجا خطا داد و ریپلی نداد بعد مشکل مودمته

در نهایت باید بگم ببخشید بابت فعل های نامتناقضم ی جا خودمونی حرف زدم ی جا رسمی :(

invoker
2015/04/30, 13:58
127.0.0.1 رو پینگ کنید ببینید چه جوابی میگیرید

اگه جواب نگرفتید و فایروالتون هم غیر فعاله و تنظیماتش درسته
قسمت TCP/IP را uninstal کنید و باز نصب کنید یعنی همون ری اینستال
یعنی وارد کنترل پنل بشید بعد در قسمت Network and Sharing Center و Local Area Connection را باز کنید وارد تنظیمات یا همون پروپرتیز بشو و اونجا ان اینستال کنید و کامپیوتر ری استارت میشه بعدش باز به همون مسیر برو و نصبش کن

ولی اگه بخوای ببینی مشکل از مودمته باید Default Gateway رو پینگ بگیری یعنی
Ping IP Address of default gateway اگه اینجا خطا داد و ریپلی نداد بعد مشکل مودمته

در نهایت باید بگم ببخشید بابت فعل های نامتناقضم ی جا خودمونی حرف زدم ی جا رسمی :(

سحر جان ip که گفته بودین پینگ داد ! ولی اون دسته از ip های که خودم میدم پینگ نمیده حال از اینا بگذاریم ...

دیروز امدم هردو مودم ام رو ریست کامل / کامل دادممم !!!! و مجددا" تنظیمات ریختم ولی بازم فرقی نکرد اون چیزی که میخواستمم کانکت بشه بازم نشود تعرف میگفت مشکل از سیستم شماست منم همین امروز صبح ویندوز سیستمم رو به بهترین شکل پاک کردم و مجددا" ریختم ولی بازم همون مشکلات هست ...

الان دیگه شک ام واقعا به این نت مزخرفه .......
ولی کو ادمی که این چیزا حالیش باشه والا
پدر خودم در اوردم چقد داد زدم بابااااااااا مشکل از اینترنت شماستتتتتتتتت ولی حرف مفت پشت حرف مفت در جوابم بود فقط / حال چه میشه کرد باید با این مشکلات بسازم یا اگه شد یک V___P___N خوب گیر بیارم ببینم کانکت میشه یا نه ! شما هیلتر شکن خوب سراغ ندارین ؟

sahar66
2015/04/30, 14:22
سحر جان ip که گفته بودین پینگ داد ! ولی اون دسته از ip های که خودم میدم پینگ نمیده حال از اینا بگذاریم ...

دیروز امدم هردو مودم ام رو ریست کامل / کامل دادممم !!!! و مجددا" تنظیمات ریختم ولی بازم فرقی نکرد اون چیزی که میخواستمم کانکت بشه بازم نشود تعرف میگفت مشکل از سیستم شماست منم همین امروز صبح ویندوز سیستمم رو به بهترین شکل پاک کردم و مجددا" ریختم ولی بازم همون مشکلات هست ...

الان دیگه شک ام واقعا به این نت مزخرفه .......
ولی کو ادمی که این چیزا حالیش باشه والا
پدر خودم در اوردم چقد داد زدم بابااااااااا مشکل از اینترنت شماستتتتتتتتت ولی حرف مفت پشت حرف مفت در جوابم بود فقط / حال چه میشه کرد باید با این مشکلات بسازم یا اگه شد یک V___P___N خوب گیر بیارم ببینم کانکت میشه یا نه ! شما هیلتر شکن خوب سراغ ندارین ؟

خب دقیقا مشکلت چیه وقتی همش ریپلی میزنه و جواب میده

نه سراغ ندارم چون خودم استفاهده نمیکنم (بسکه من مثبتم الهی/ جدی سراغ ندارم)
یعنی هرچی زدی جواب گرفتی بعد خطای چی داد؟
ویندوزت رو پارتیشن بندی کردی یعنی منظورم اینه کاملا فضاها رو هم پاک کردی و از سر نصب کردی یا فقط درایو رو پاک کردی و از سر ویندوز ریختی؟

invoker
2015/04/30, 15:01
خب دقیقا مشکلت چیه وقتی همش ریپلی میزنه و جواب میده

نه سراغ ندارم چون خودم استفاهده نمیکنم (بسکه من مثبتم الهی/ جدی سراغ ندارم)
یعنی هرچی زدی جواب گرفتی بعد خطای چی داد؟
ویندوزت رو پارتیشن بندی کردی یعنی منظورم اینه کاملا فضاها رو هم پاک کردی و از سر نصب کردی یا فقط درایو رو پاک کردی و از سر ویندوز ریختی؟

مشکلش رو پیدا کردم همین اینترنت کوفتیه
الان یه زور یک شیلترشکن پیدا کردم hotsport دیدم سریعا" برنامه ای که میخواستم کانکت شود و cmd هم اون سایت های که پینگ نمی داد حالا داره میده !

همش از نته مشکل ام اینه که برنامه ای که میخوام کانکت نمیکنه ! باید برم یه دعوا دروست حسابی راه بندازم
پدر من رو در اوردن چقد برنامه حذف کردم چقد اینترنت رو دست کاری کردم چقد حجم ام به فنا رفت تف تو این اینترنت مزخرف اه

iSteve
2015/05/01, 10:32
با سلام،
رزولوشن مانیتورم 1440x900 هست. وقتی درایور گرافیک رو نصب میکنم میتونم رزولوشن های مختلف رو تنظیم کنم اما بین لیست تنظیمات، مقدار 1440x900 وجود نداره برای همین روی هر رزولوشن دیگه ای تصویر تاره.
راهی هست که بتونم رزولوشن 1440x900 رو به منو اضافه و تنظیم کنم؟

38562
@};-

magiteq
2015/05/01, 16:18
با سلام،
رزولوشن مانیتورم 1440x900 هست. وقتی درایور گرافیک رو نصب میکنم میتونم رزولوشن های مختلف رو تنظیم کنم اما بین لیست تنظیمات، مقدار 1440x900 وجود نداره برای همین روی هر رزولوشن دیگه ای تصویر تاره.
راهی هست که بتونم رزولوشن 1440x900 رو به منو اضافه و تنظیم کنم؟

38562
@};-

بابد رزولوشن رو custom کنی و البته اگر مانیتور پایدار باشه
'گرافیکت nvidia هست؟

iSteve
2015/05/01, 17:37
بابد رزولوشن رو custom کنی و البته اگر مانیتور پایدار باشه
'گرافیکت nvidia هست؟
از کدوم قسمت باید custom کنمش؟
آره انویدیاست.

ardj75
2015/05/01, 17:40
دوستان یه مادربورد Z87-C دارم! بعد مشکل اینه که USB 3 نمیخونه! هر دستگاهی میزنم به پورت USB 3 فقط اون پایین میگه که این دستگاه میتونه به USB 3 وصل بشه!ولی هم هارد زدم هم گوشیمو که Note 3 هست و USB 3 ساپورت میکنه ولی اصن گزینه USB 3 نمیاد تو تنظیماتش! بنظرتون مشکل چیه؟ درایور ها هم نصبه! سرعت انتقال فایل از هارد داخلی WD Blue به هارد اکسترنال 40 مگ بود! کم نیست واسه USB 3؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا نیاز دارم به USB 3

magiteq
2015/05/01, 19:13
از کدوم قسمت باید custom کنمش؟
آره انویدیاست.

از کنترل پنل درایور و قسمت change resolution و انتخاب customize

Saeid59
2015/05/02, 00:15
سلام دو تا سوال دارم
1- من بازیهای ساده بچه گانه رو می خوام روی ویندوز ۸.۱ اجرا کنم ولی یا اجرا نمیشن یا وسط بازی قفل میشه سخت افزار دستگاه و آپدیتهاش بروز هستن بنظر شما باید ویندوز ۷ نصب کنم؟
2- من ویندوز ۸.۱ روی دستگاهم دارم میتونم کنار این ویندوز در یک درایو دیگه ویندوز ۷ نصب کنم
وبه دلخواه هر دو ویندوز رو داشته باشم؟

جواب سوال 2 شما=
میشه به شرطی که با برنامه Disk Management ویندوز آشنایی داشته باشید یا با سایر ابزاهای پارتیشن بندی نظیر Acronis Disk Director یا Paragon که به نظر من بهترین ها هستند به این شرح :

1- از قسمت سرچ ویندوز 8 یا گوشه سمت راست و منوی استارت -disk Management رو انتخاب کنید

2- پارتیشن با سایز مورد نظرتون رو باید ایجاد کنید-(دیگه خودتون میدونید که فضای کافی برای این منظور دارین یا باید از پارتیشن های مجاور بگیرید -اینجا دو عمل Shrink کوچک کردن یک پارتیشن و جدا کردن فضای خالی مورد نیاز از اون- و Extended Volume (توسع دادن یک پارتیشتن رو دارید که بالطبع اولی مدنظرر ماست-که باید با Shrink آشنا باشید.)

3 علی ای حال در نظر میگریم که فضا ایجاد کردید--45-40 گیگ) -بعد باید با کلیک راست روی اون-گزینه Make Patition As active رو انتخاب کنید.

4- بعد کامپیوتر رو ری استارت کنید و با تنظیم بایوس با بوت از روی DVD یا سی دی ( اگه ویندوز 7 رو از دیسک نصب می کنید)
اجازه بدید که مراحل نصب شروع بشه - تا اتمام.

5 بعد از بالا آمدن مجدد سیستم - خواهید دید که ویندوز 7 از پارتیشنی که اکتیو کرده اید بالا اومد.

6- بعد از ورود به ویندوز 7- برای اینکه مثلا دفعه بعد= بعد از ری استارت- می خواهید به ویندوز 8 بروید -همونDisk Managment رو در ویندوز 7 اجرا کنید و این بار پارتیشن محل نصب 8 رو -اکتیو میکنید.دفعه بعد 8 بالا میاد و این پروسه برای هر بار بوت از روی ویندوزهای مختلف -تکرار میشه.

7- در نظر داشته باشید که Disk Management ساده ترین راهه ولی ابزارهایی که بالا گفتم خیلی موثر و کارآمدتر هستند- و کار رو ساده تر می کنند -به شرطی که گفتم آشنایی داشته باشید.
مثلا من خودم از Acronis Disk director Suit اسفاده میکنم که ابزاری تحت عنوان Acronis Boot Selector داره که خودش پارتیشن های شما رو از بابت وجود OSهای مختلف علاوه بر ویندوز -لینوکس و ... رو اسکن می کنه و فقط تنها کاری که شما انجام میدید انتخاب OS مورد نظرتون هست و مابقی کار رو اعم از اکتیو پارتیشن کردن که با روش بالا بغرنج و تکراری هست - خودش انجام میده . (من خودم سه تا ویندوز XP-7 و 8 دارم که با روش آخربه تناسب نیاز و البته وارونه نصب کردم یعنی اول 8 بعد 7 بعد ایکس پی-)

aryaiee
2015/05/02, 18:13
دوستان عزیز بنده یک سوال داشتم،
لطفا اگر کسی میدونه به صورت تخصصی برام توضیح بده که چرا برخی نرم افزارهای رایت مثل ashampoo ،قبل از رایت یک بار در محل دیگری به جز محل اصلی فایل عمل بافرینگ رو انجام میدهند؟اصلا چه نیازی به این کار هستش وقتی data اصلی روی هارد وجود دارد در محل دیگری این پروسه به صورت جداگانه انجام شود؟

AliYar
2015/05/03, 14:09
دوستان عزیز بنده یک سوال داشتم،
لطفا اگر کسی میدونه به صورت تخصصی برام توضیح بده که چرا برخی نرم افزارهای رایت مثل ashampoo ،قبل از رایت یک بار در محل دیگری به جز محل اصلی فایل عمل بافرینگ رو انجام میدهند؟اصلا چه نیازی به این کار هستش وقتی data اصلی روی هارد وجود دارد در محل دیگری این پروسه به صورت جداگانه انجام شود؟

امیرجان،

این کار برای پیشگیری از اتفاق افتادن buffer underrun و در واقع جلوگیری از توقف قبل از پایان عملیات رایت کردن روی دیسک انجام میشه. در واقع اگر مشکل خاص سخت افزاری یا مثلا مشکلاتی از قبیل به روز نبودن درایور درایون نوری یا درایور کنترلر ساتا و خلاصه بخش هایی که در انتقال دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری دخیل هستند وجود نداشته باشه سیستم های امروزی از پس انتقال سریع و به موقع دیتا به درایو نوری بر میان و کمتر مشکل پیش میاد. البته گفتم کمتر و این مساله مطلق نیست.

منتهی چون سابقه ی همه گیر شدن داریوهای نوری و رایت کردن CD و DVD بر می گرده به سال ها پیش که سیستم ها خیلی ضعیف تر بودن و مثلا فرض کن پردازنده پنتیوم بود با 8 مگابایت رم و کانکشن IDE بین هارد و درایو نوری سرعت انتقال دیتا خیلی پایین بود. البته گفتم الان وضعیت سرعت انتقال دیتا خیلی فرق کرده ولی طبق همون سنت و برای محکم کاری و پایین آوردن تعداد عملیات رایت ناموفق همچنین این کار انجام میشه.

نکته مهم دیگه اینه که روند رایت کردن دیسک نوری هنوز هم در واقع با استفاده از یک incoming data stream انجام میشه اگر وقفه ای در روند این stream اتفاق بیفاته درایو نوری معطل می مونه و بسته به تنظیمات اگر وقفه زمانی از یه حدی بگذره عملیات متوقف میشه به اصطلاخ دیسک می سوزه.

در اون سیتسم ها که ضعیف بودن و حتی سیستم های امروزی اگر کاربر در حال multitasking باشه و اینکه در سیستم عامل ها صدها process و اپلیکیشن در حال کار و در واقع رقابت برای زمان گرفتن از CPU هستن مهمه که دیتا یک تکه جایی باشه که فرآیند رایت شدن یعنی رسیدن دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری قربانی رقابت پروسس ها نشه و وقفه ای در اون نیافته. حتی فرض کن یک سکتور دارای مشکل که دیتا روش هست و به عنوان بدسکتور علامت گذاری نشده ممکنه خوندنش توسط هارد مثلا 5 برابر یک سکتور عادی زمان ببره. اگر دیتا روی بلاک هایی باشه که بدسکتور دارن این می تونه اخلال و وقفه ایجاد کنه.

همچنین خود درایوها معمولا میزانی حافظه برای ایجاد یک buffer دارن که در صورت بروز وقفه عملیات رایت کردن متوقف نشه.

برای مثال، فرض کن در یک عملیات رایت باید در هر ثانیه 1 بیت دیتا به درایو نوری برسه. حالا اگر شما یک buffer بیست بیتی داشته باشی معنیش چیه؟ عملا معنیش اینه که اگر 20 ثانیه هم (به هر دلیلی) در روند رسیدن دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری وقفه ایجاد بشه، هنوز درایونوری دیتا برای رایت کردن داره و عملیات متوقف نمیشه. برای همین این بافر مدام در حال پر و خالی شدن هست.

خیلی عجولانه نوشتم ببخشید که طولانی شد :)

captain1374
2015/05/03, 19:02
با سلام

شرمنده چندین هفته است ویندوزم دچار پاپ اپ شده به نظرتون چطور میشه پاکش کرد ؟
38653

و چند روزی هم هست یه نرم افزار به نام easy speed check هر بار با بالا اومدن ویندو باز میشه و میگه منو دانلود کن و صفحه اینترنت رو برای دانلود خودش باز میکنه نه تو c این فایل رو پیدا کردم نه تو قسمت uninstall ...
38654

aryaiee
2015/05/03, 19:36
امیرجان،

این کار برای پیشگیری از اتفاق افتادن buffer underrun و در واقع جلوگیری از توقف قبل از پایان عملیات رایت کردن روی دیسک انجام میشه. در واقع اگر مشکل خاص سخت افزاری یا مثلا مشکلاتی از قبیل به روز نبودن درایور درایون نوری یا درایور کنترلر ساتا و خلاصه بخش هایی که در انتقال دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری دخیل هستند وجود نداشته باشه سیستم های امروزی از پس انتقال سریع و به موقع دیتا به درایو نوری بر میان و کمتر مشکل پیش میاد. البته گفتم کمتر و این مساله مطلق نیست.

منتهی چون سابقه ی همه گیر شدن داریوهای نوری و رایت کردن CD و DVD بر می گرده به سال ها پیش که سیستم ها خیلی ضعیف تر بودن و مثلا فرض کن پردازنده پنتیوم بود با 8 مگابایت رم و کانکشن IDE بین هارد و درایو نوری سرعت انتقال دیتا خیلی پایین بود. البته گفتم الان وضعیت سرعت انتقال دیتا خیلی فرق کرده ولی طبق همون سنت و برای محکم کاری و پایین آوردن تعداد عملیات رایت ناموفق همچنین این کار انجام میشه.

نکته مهم دیگه اینه که روند رایت کردن دیسک نوری هنوز هم در واقع با استفاده از یک incoming data stream انجام میشه اگر وقفه ای در روند این stream اتفاق بیفاته درایو نوری معطل می مونه و بسته به تنظیمات اگر وقفه زمانی از یه حدی بگذره عملیات متوقف میشه به اصطلاخ دیسک می سوزه.

در اون سیتسم ها که ضعیف بودن و حتی سیستم های امروزی اگر کاربر در حال multitasking باشه و اینکه در سیستم عامل ها صدها process و اپلیکیشن در حال کار و در واقع رقابت برای زمان گرفتن از CPU هستن مهمه که دیتا یک تکه جایی باشه که فرآیند رایت شدن یعنی رسیدن دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری قربانی رقابت پروسس ها نشه و وقفه ای در اون نیافته. حتی فرض کن یک سکتور دارای مشکل که دیتا روش هست و به عنوان بدسکتور علامت گذاری نشده ممکنه خوندنش توسط هارد مثلا 5 برابر یک سکتور عادی زمان ببره. اگر دیتا روی بلاک هایی باشه که بدسکتور دارن این می تونه اخلال و وقفه ایجاد کنه.

همچنین خود درایوها معمولا میزانی حافظه برای ایجاد یک buffer دارن که در صورت بروز وقفه عملیات رایت کردن متوقف نشه.

برای مثال، فرض کن در یک عملیات رایت باید در هر ثانیه 1 بیت دیتا به درایو نوری برسه. حالا اگر شما یک buffer بیست بیتی داشته باشی معنیش چیه؟ عملا معنیش اینه که اگر 20 ثانیه هم (به هر دلیلی) در روند رسیدن دیتا از ذخیره ساز به درایو نوری وقفه ایجاد بشه، هنوز درایونوری دیتا برای رایت کردن داره و عملیات متوقف نمیشه. برای همین این بافر مدام در حال پر و خالی شدن هست.

خیلی عجولانه نوشتم ببخشید که طولانی شد :)

عالی بود مهندس ممنون بازم شرمنده کردی.البته در مورد بافر رایتر ها بله میدونستم.

magiteq
2015/05/03, 21:46
با سلام

شرمنده چندین هفته است ویندوزم دچار پاپ اپ شده به نظرتون چطور میشه پاکش کرد ؟
38653

و چند روزی هم هست یه نرم افزار به نام easy speed check هر بار با بالا اومدن ویندو باز میشه و میگه منو دانلود کن و صفحه اینترنت رو برای دانلود خودش باز میکنه نه تو c این فایل رو پیدا کردم نه تو قسمت uninstall ...
38654

از system configuration و تب startup و services چک کنن ببین تو لیست هست یا نه

ardj75
2015/05/03, 22:41
دوستان یه مادربورد Z87-C دارم! بعد مشکل اینه که USB 3 نمیخونه! هر دستگاهی میزنم به پورت USB 3 فقط اون پایین میگه که این دستگاه میتونه به USB 3 وصل بشه!ولی هم هارد زدم هم گوشیمو که Note 3 هست و USB 3 ساپورت میکنه ولی اصن گزینه USB 3 نمیاد تو تنظیماتش! بنظرتون مشکل چیه؟ درایور ها هم نصبه! سرعت انتقال فایل از هارد داخلی WD Blue به هارد اکسترنال 40 مگ بود! کم نیست واسه USB 3؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا نیاز دارم به USB 3

کسی مارو راهنمایی نمیکنه؟

captain1374
2015/05/04, 06:38
از system configuration و تب startup و services چک کنن ببین تو لیست هست یا نه

اره اونجا بود خیلی ممنون

ardavan7
2015/05/05, 18:41
سلام
من تو قسمت بایوس مادربردم که مارک آزراک هستش یک گزینه دارم با این عنوان :
load optimized gpu oc setting
که بازدن بروی بلوک جلوی این گزینه 3 انتخاب ظاهر میشه که به این ترتیب هستش 1400mhz , 1500mhz , 1600mhz
و حالا سوالم اینجاست که این گزینه دقیقا چه کاری انجام میده ( فقط این میدونم به قدرت گرافیک مربوط میشه انگار)
بنظروتون اگر بخوام فعالش کنم باید رو کدوم فرکانس بذارم و اینکه اینکار ضرری نداره/:)

ARMIN
2015/05/05, 19:21
سلام
من تو قسمت بایوس مادربردم که مارک آزراک هستش یک گزینه دارم با این عنوان :
load optimized gpu oc setting
که بازدن بروی بلوک جلوی این گزینه 3 انتخاب ظاهر میشه که به این ترتیب هستش 1400mhz , 1500mhz , 1600mhz
و حالا سوالم اینجاست که این گزینه دقیقا چه کاری انجام میده ( فقط این میدونم به قدرت گرافیک مربوط میشه انگار)
بنظروتون اگر بخوام فعالش کنم باید رو کدوم فرکانس بذارم و اینکه اینکار ضرری نداره/:)

هرچی بیشتر بهتر. اول بالایی رو تست کن، نشد کمتر و کمترش کن تا ببینی کجاش رو ساپورت میکنه.

ARMIN
2015/05/05, 19:22
کسی مارو راهنمایی نمیکنه؟

درایور هارو از روی DVD نصب مادربرد نصب کردین؟

ardavan7
2015/05/05, 19:24
هرچی بیشتر بهتر. اول بالایی رو تست کن، نشد کمتر و کمترش کن تا ببینی کجاش رو ساپورت میکنه.
چطوری باید بفهم که ساپورت میکنه یا نه؟ یعنی با فعال کردن این حالت چه تغییری ایجاد میشه؟ کجا باید تست کنم

ardj75
2015/05/05, 20:04
درایور هارو از روی DVD نصب مادربرد نصب کردین؟

بله تمام درایور هارو نصب کردم حتی از نت هم باز دانلود کردم و نصب کردم! مگه اینکه اشتباه نصب کرده باشم که بعید میدونم!
خودم سیستم رو اسمبل کردم! ممکنه مشکل از اون باشه؟گرچه میدونم پورت آنبورد که اصن ربطی نداره با اینا ولی گفتم کار از محکم کاری عیب نمیکنه اگه بپرسم! چیزی نباید از پورتا جایی وصل بشه؟

ویرایش: خب چک کردم درایور هارو دیدم که نصبه!بعد با چنتا کابل مختلف تست کردم دیدم مث اینکه 2 تا از کابلام مشکل داشت...! :| :| :|
اون مشکل اتصال حل شد ظاهرا!
بعد فلش USB 3 زدم به جلو کیس! همون پیغام ویندوز رو داد که اگه بزنین به پورت USB 3 سرعت بالاترو...! بعد زدم پشت به USB 3 اون پیغام رو دیگه نداد! ولی سرعت انتقال فایل وقتی که فلش جلو کیس باشه یا پست کیس با هم 1 مگ اختلاف سرعت داره!!!!! یه مقدار کم نیست؟
فلش هم USB 3 هست و پشتیبانی میکنه...!هاردم هم WD Black هست! عادیه این سرعت؟

magiteq
2015/05/05, 22:01
چطوری باید بفهم که ساپورت میکنه یا نه؟ یعنی با فعال کردن این حالت چه تغییری ایجاد میشه؟ کجا باید تست کنم

شما هر چی در برد میبینی که نباید دستکاری کنی
فرکانس IGPU هست و لازم نیست اور کنی چون در کارائی تاثیری نداره

invoker
2015/05/07, 11:46
سلام دوستان یک سوال تخصوصی داشتم ......

برای کانکت شودن یک برنامه شبیه یاهو یا برنامه دیگه ای عینه گرنا نیاز به چه سرعت اینترنتی داره ؟
فرضن اگه سرعت دانلود نت 0.30 مگ باشد و با این سرعت برنامه مجبور به دادن پیام Time Out میشود ؟

مقذمه ....

قزیه از این قراره که بعد از 1 ماه گذشت و با مشکل کانکت نشودن برنامه های که مد نظرم هست امروز به یک نتیجه رسیدم اونم پایین بودن سرعت اینترنت بوده ! و دادن پیام Time Out هست ! نظره شما چیه ؟ ایا امکان چینین چیزی داره ؟

یعنیا هر چی که فکر کنین امتحان کردم ولی هنوز که هنوزه نتونستم این مشکل رو پیدا کنم !!!!!!
یک معما شده این مشکل واسم که به جوابش نمیرسم :(

فقط میدونم نه از سیستم هست و نه از مودم ! همش خوده اینترنته ! حال یا از سرعت اپلود + دانلود کمه ! یا .... :-w

ErfanDL
2015/05/07, 11:51
سلام دوستان یک سوال تخصوصی داشتم ......

برای کانکت شودن یک برنامه شبیه یاهو یا برنامه دیگه ای عینه گرنا نیاز به چه سرعت اینترنتی داره ؟
فرضن اگه سرعت دانلود نت 0.30 مگ باشد و با این سرعت برنامه مجبور به دادن پیام Time Out میشود ؟

مقذمه ....

قزیه از این قراره که بعد از 1 ماه گذشت و با مشکل کانکت نشودن برنامه های که مد نظرم هست امروز به یک نتیجه رسیدم اونم پایین بودن سرعت اینترنت بوده ! و دادن پیام Time Out هست ! نظره شما چیه ؟ ایا امکان چینین چیزی داره ؟

یعنیا هر چی که فکر کنین امتحان کردم ولی هنوز که هنوزه نتونستم این مشکل رو پیدا کنم !!!!!!
یک معما شده این مشکل واسم که به جوابش نمیرسم :(

فقط میدونم نه از سیستم هست و نه از مودم ! همش خوده اینترنته ! حال یا از سرعت اپلود + دانلود کمه ! یا .... :-w

سلام دوست عزیز

خیر دوست عزیز ریبطی به سرعت اینترنت نداره شما با سرعت 1 کیلوبایت هم میتونید در یاهو لاگین کنید. اگر از ویندوز 8 استفاده میکنید ممکنه که برخی از سرویس های ویندوز باعث کاهش سرعت اینترنت شود

invoker
2015/05/07, 12:06
داش از ویندوز 7 استفاده میکنم !

پس دلایل کانکت نشودن چی میتونه باشه !
هیچ چیزی هم ندارم که از اینترنت استفاده کنه که سرعتش افت پیدا کنه .... که موجب شه کانکت نشه
هیچ انتی ویروسی هم ندارم ....
ویدوز هم تازه عوض کردم ....
گاهی کانکت میشه گاهی نه ! اصلا مشخص نیست و نمیشه که بدونم مشکل از کجاست :(
واقعا توش موندم از هرکی میپرسم نمیدونه

پیشنهاد خاصی ندارین ؟
حال برای اینکه شک بنده هم برطرف شه تعرفه اینترنت ام رو افزایش میدم ببینم چی میشه .......

(شما با یاهو مثال زدین دروست ولی برنامه ای که واسه بنده کانکت نمیشه گرنا هست ایا اونم شبیه یاهو میتونه باشه ؟ با سرعت 1 کیوبایت کانکت میشه ؟)

ErfanDL
2015/05/07, 12:32
داش از ویندوز 7 استفاده میکنم !

پس دلایل کانکت نشودن چی میتونه باشه !
هیچ چیزی هم ندارم که از اینترنت استفاده کنه که سرعتش افت پیدا کنه .... که موجب شه کانکت نشه
هیچ انتی ویروسی هم ندارم ....
ویدوز هم تازه عوض کردم ....
گاهی کانکت میشه گاهی نه ! اصلا مشخص نیست و نمیشه که بدونم مشکل از کجاست :(
واقعا توش موندم از هرکی میپرسم نمیدونه

پیشنهاد خاصی ندارین ؟
حال برای اینکه شک بدنه هم بر طف شه تعرفه اینترنت ام رو افزایش میدم ببینم چی میشه .......

(شما با یاهو مثال زدین دروست ولی برنامه ای که واسه بنده کانکت نمیشه گرنا هست ایا اونم شبیه یاهو میتونه باشه ؟ با سرعت 1 کیوبایت کانکت میشه ؟)

با یه گوشی یا لپ تاپ تست کنید ببینید مشکل سرعت دارید باز هم. درایور کارت شبکه رو آپدیت کنید میتونه تاثیر داشته باشه. گرنا هم در لاگین نباید مشکل داشته باشه ولی استفاده از سرویس ها موقع بازی آنلاین تاثیر داره

invoker
2015/05/07, 12:45
حتما" با وسیله دیگه ای تست خواهم کرد دوست عزیز

داش داریو شبکه چجور اپدیت میشه ؟

یک نکته ای هم یگم شاید کمک کنه یک نرم افزاری خوده مادر برد بنده داره به نام Killer Network Manager / مادربردم گیگا 97 گیمینگ 3 هست سری اچ ...
این برنامه موردی نداره ؟ یعنی کاری کنه که بعضی از چیزا کانکت نشن یا محدوده سرعت بده البته خودش این ابزار ها داره من دست کاری نکردم همش رو حالت نرمال خودشه ........ !

invoker
2015/05/07, 14:04
دوست عزیز بنده این لینک رو در حال دانلود کردن هستم ....

همین داریور رو باید دانلود میکردم دیگه ؟

magiteq
2015/05/07, 16:23
دوست عزیز بنده این لینک رو در حال دانلود کردن هستم ....

همین داریور رو باید دانلود میکردم دیگه ؟

اون اپلیکیشن شبکه KILLER هست و هیچ ربطی به مشکل شما نداره و با اپدیت کردنش مشکل حل نخواهد شد , چون اصلا ربطی نداره

Saeid59
2015/05/07, 16:52
درود :

یه سوال داشتم که نمیدونم دقیقا تو این تاپیک می گنجه یا نه ؟
نسبتا نرم افزاری هست پس اینجا میپرسم

من با دستگاه ست تاپ باکس وقتی عمل ضبط رو انجام میدم- فایل حاصل بنا به شرایط ضبط-TS یا PS هستش که میدونم مربوط به فرمت MPEG هست ولی فایل مذکور در کامپیوتر به شرطی که از 30 دقیقه کمتر (دقیقا با آزمون و خطا 28 دقیقه) ضبط شده باشه قابل خوندن هست - اگه بیشتر بشه با انواع و اقسام پلیرهای معروف که تست کردم
قابل خوندن نیست(البته مشخصات کدک و فرمت رو درست ذکر میکنن)- حتی ابزارهای پیشرفته کانورت و نرم افزارهای معروفی مثل Corel Video Studio Pro x7
و WinX HD Video Converter هم قادر به کانورت نیستند و Error میدن و بسته میشن.( یعنی باید کمتر از 30 - ضبط بشه که دوباره تکرار میکنم)

ولی جالب اینکه خود دستگاه فایل های ضبط شده توسط خودش رو اکثرا میخونه ولی باز هم یه جاهایی گهگاه خودش هم قادر به خوندن نیست.!!!

این معما توجیه پذیره یا اینکه جزو موارد نادر حساب میشه؟
(اینم بگم که کدک ها تکمیل و به روز هستش تو کامپیوتر)

ErfanDL
2015/05/07, 17:02
درود :

من با دستگاه ست تاپ باکس وقتی عمل ضبط رو انجام میدم- فایل حاصل بنا به شرایط ضبط-TS یا PS هستش که میدونم مربوط به فرمت MPEG هست ولی فایل مذکور در کامپیوتر به شرطی که از 30 دقیقه کمتر (دقیقا با آزمون و خطا 28 دقیقه) ضبط شده باشه قابل خوندن هست - اگه بیشتر بشه با انواع و اقسام پلیرهای معروف که تست کردم
قابل خوندن نیست(البته مشخصات کدک و فرمت رو درست ذکر میکنن)- حتی ابزارهای پیشرفته کانورت و نرم افزارهای معروفی مثل Corel Video Studio Pro x7
و WinX HD Video Converter هم قادر به کانورت نیستند و Error میدن و بسته میشن.( یعنی باید کمتر از 30 - ضبط بشه که دوباره تکرار میکنم)

ولی جالب اینکه خود دستگاه فایل های ضبط شده توسط خودش رو اکثرا میخونه ولی باز هم یه جاهایی گهگاه خودش هم قادر به خوندن نیست.!!!

بعضی از ستاپ باکسها با آپدیت فریمور این مشکلشون حل میشه. در رابطه با سرعت اینترنت حتما با یک دستگاه دیگه تست کنید اگه مشکلی نبود اونوقت باید یه فکری کرد

Saeid59
2015/05/07, 17:15
بعضی از ستاپ باکسها با آپدیت فریمور این مشکلشون حل میشه. در رابطه با سرعت اینترنت حتما با یک دستگاه دیگه تست کنید اگه مشکلی نبود اونوقت باید یه فکری کرد

ببینید دوست عزیز فریمور یا نسخه جدید رو از سایت دستگاه دانلود کرده ام و آپدیت هم شده و همه رقم تست کردم بازم مشکلش پا برجاست
آیا مشکل سخت افزاری هستش و مربوط به دستگاهه؟ آیا باید سرویس بشه؟
یکی از دوستان گفت باید با فلش ریست بشه و حرف هایی از این دست که سر در نیاوردم چون فنی شو زیاد متوجه نمیشم ...

Saeid59
2015/05/07, 18:02
یه سوال نرم افزاری هم دارم بی زحمت:

در مورد Text Captureدر نرم افزار SnagIt با پیغام زیر مواجه میشم:

38797

که مطابق توضیح عمل میکنم بازم جواب نمیده

لازم به توضیحه که قبلا در ویندوز XP که آفیس 2003 داشتم جزو آپشن های نصب- Microsoft Document Imaging
بود که اگه میخواسنم از یک متن لاتین حروف و کلمات رو استخراج کنم - کپچر تصویری میگرفتم بعد تو این نرم افزار با ابزار
(OCR (Optical Character Recognition اسکن
میشد و حروف و کلمات خوانا رو راحت به Text Editor یا امثال اون انتقال میدادم و هرچند دو مرحله ای کار انجام میشد ولی کاملا راحت بودم ...

پس تو آفیس 2013 ابزار OCR کجاست؟

old gamer
2015/05/08, 00:04
اون فولدر رو دیلیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ویندوز رو از 8.1 به 10 آنلاین آپگرید کردم. حجم فولدره زیاده ترجیح میدم نباشه رو ssd

38827

AliYar
2015/05/08, 02:20
اون فولدر رو دیلیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ویندوز رو از 8.1 به 10 آنلاین آپگرید کردم. حجم فولدره زیاده ترجیح میدم نباشه رو ssd

38827

نه امین جان مشکلی پیش نمیاد.

فقط اگر بخوای دیگه نمیشه برگردی به ویندوز قبلی و از طریق فایل های همین فولدر بازنشانی کنی. در ضمن همینطوری مثل فولدر های معمولی از طریق ونیدوز اکسپلورر نمیتونی دیلیتش کنی چون ویندوز خیلی از فایل های داخلشو فایل سیستم محسوب می کنه.

اگر لازم شد بگو که بگم چطوری باید حذفش کنی.

old gamer
2015/05/08, 02:24
نه امین جان مشکلی پیش نمیاد.

فقط اگر بخوای دیگه نمیشه برگردی به ویندوز قبلی و از طریق فایل های همین فولدر بازنشانی کنی. در ضمن همینطوری مثل فولدر های معمولی از طریق ونیدوز اکسپلورر نمیتونی دیلیتش کنی چون ویندوز خیلی از فایل های داخلشو فایل سیستم محسوب می کنه.

اگر لازم شد بگو که بگم چطوری باید حذفش کنی.

خب یه راه راحت واسه پاک کردنش بگو که لازم شد پاکش کنم

AliYar
2015/05/08, 02:37
خب یه راه راحت واسه پاک کردنش بگو که لازم شد پاکش کنم

راهش اینه:

1- توی search box ویندوز تایپ کن free up تا (auto complete) خودش تکمیل کنه به Free up disk space by deleting unnecessary files

2- روی شورتکات Free up disk space کلیک کن

3- اینجا OK کن و اگر درایوی که ویندوز روش نصبه خودش انتخاب نشده (:C) درایو درست رو انتخاب کن

4- روی دکمه Clean up system files کلیک کن

5- وقتی دوباره حرف درایو نمایش داده شده OK کن. چون پنجره Disk Cleanup دوباره نمایش داده خواهد شد

6- توی قسمت Files to delete گزینه ی (Previews Windows installation(s رو با زدن تیک انتخاب کن و OK کن

7- وقتی پرسید مطمئنی می خواد فایل هارو دیلیت کنی روی Delete Files کلیک کن

8- یه چیزی بین 30-40 ثانیه تا چند دقیقه طول می کشه تا این فایل هارو دیلیت کنه

... و دیگه تمام 15-16 گیگابایت از فضا آزاد میشه.

invoker
2015/05/08, 15:43
در ادامه مشکل بنده (کانکت نشودن گرنا) ...

تو یکی از انجمن های دوتا همین سوال زو طرح کردم و همین پیشنهادی های که شما دوستان دادین رو دادن و گفتم همه ان هارو تست کردم و از اونا نبوده و در کل یک پیام از خوده کارکنان گرنا برای بنده ارسال کردن که مشکل ارور network Time Out شامل چه چیزای میشه

نوشته یا مشکل ران بودن وای فاست یا فایروال و آنتی ویروس یا سرعت کم اینترنت !

Hi ehemzkie,

Hmm, the message means that the client is unable to connect to the servers.

The causes are as follows:

- Network connectivity issues, possibly due to running on WiFi

- Firewall blockages, two areas; Windows Firewall and the firewall on your router/modem

- Downloads running which are affecting the connection

q_azy
2015/05/09, 10:53
سلام.من واسه نصب درایور جدید ابتدا به سیف مود و حذف درایور از طریق Display Driver Uninstallerانجام دادم و بعد از ریستارت درایور جدید رافیک رو نصب کردم ولی بعد از اتمام کامل میخوام سایز تصویر نسبت به مانیتور رو درست کنم amd catalist بازنمیشه و هیچ پیغامی نمیده.حتی به صورت run as admin اجرا میکنم باز هم اجرا نمیشه.,ویندوز 8.1

aryaiee
2015/05/09, 11:15
سلام.من واسه نصب درایور جدید ابتدا به سیف مود و حذف درایور از طریق Display Driver Uninstallerانجام دادم و بعد از ریستارت درایور جدید رافیک رو نصب کردم ولی بعد از اتمام کامل میخوام سایز تصویر نسبت به مانیتور رو درست کنم amd catalist بازنمیشه و هیچ پیغامی نمیده.حتی به صورت run as admin اجرا میکنم باز هم اجرا نمیشه.,ویندوز 8.1
دوست عزیز شما چرا در safe mode درایور رو پار کردید؟درایور مربوط به ویندوز 8.1 رو نصب کردید دیگه؟

magiteq
2015/05/09, 11:19

شما اول باید از طریق معمول ویندوز درایور رو پاک میکردی و بعد از ویندوز Safe mode

q_azy
2015/05/09, 11:20
دوست عزیز شما چرا در safe mode درایور رو پار کردید؟درایور مربوط به ویندوز 8.1 رو نصب کردید دیگه؟
بله.چون نرم افزار Display Driver Uninstaller توی سیف مود عمل و درایور قبلی رو به طور کامل پاک میکنه.

aryaiee
2015/05/09, 11:32
بله.چون نرم افزار Display Driver Uninstaller توی سیف مود عمل و درایور قبلی رو به طور کامل پاک میکنه.

خوب اشتباه کردید دیگه.شما با نرم افزار iobit uninstaller درایور رو کلا پاک کنید و مجدد نصب کنید.این نرم افزار بسیار سبک و عالیه و در 2 مرحله پاک سازی کامل میکنه.در آخر برای تائید حتما گزینه power full رو ok کنید.

q_azy
2015/05/09, 12:59
خوب اشتباه کردید دیگه.شما با نرم افزار iobit uninstaller درایور رو کلا پاک کنید و مجدد نصب کنید.این نرم افزار بسیار سبک و عالیه و در 2 مرحله پاک سازی کامل میکنه.در آخر برای تائید حتما گزینه power full رو ok کنید.
طبق روش شما هم پیش رفتم ولی باز هم نشد

aryaiee
2015/05/09, 13:04
طبق روش شما هم پیش رفتم ولی باز هم نشد

1-مدل کارت گرافیک رو بفرمائید.
2-ورژن درایور رو بفرمائید.ویندوز 8.1 بود دیگه؟
3-یک شات از erorr ی که میده بگیرید بگذارید ببینم چیه.

q_azy
2015/05/09, 13:13
1-مدل کارت گرافیک رو بفرمائید.
2-ورژن درایور رو بفرمائید.ویندوز 8.1 بود دیگه؟
3-یک شات از erorr ی که میده بگیرید بگذارید ببینم چیه.
1.سافایر R9 290 TRI-X
2.ورژن 15.4b
3.ارور نمیده فقط اجرا نمیشه

aryaiee
2015/05/09, 13:27
1.سافایر R9 290 TRI-X
2.ورژن 15.4b
3.ارور نمیده فقط اجرا نمیشه
خوب الان مشکل سایز صفحه هستش؟با یک درایور دیگه هم تست کنید بد نیست.ترجیحا درایور همراه کارت که توی cd هستش.قبلا همچین مشکلی نداشتید؟با تنظیم رزولوشن مشکل حل نمیشه؟

q_azy
2015/05/09, 14:01
خوب الان مشکل سایز صفحه هستش؟با یک درایور دیگه هم تست کنید بد نیست.ترجیحا درایور همراه کارت که توی cd هستش.قبلا همچین مشکلی نداشتید؟با تنظیم رزولوشن مشکل حل نمیشه؟
بسیار ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی.از طریق نرم افزار خود کارت گرافیک درایور قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم و مشکل بر طرف شد.
حالا یه سوال دیگه دارم.من دوتا خط 2 مگ دارم که با کمک نرم افزار connectify dispach با هم ادغامشون می کنم.حالا مشکل اینجاست که بعد از ربع یا نهایت نیم ساعت از دانلود که میگذره یکی از خطوط غیرفعال و فقط یکی از اونها دانلود رو ادامه میده.

ErfanDL
2015/05/09, 15:24
بسیار ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی.از طریق نرم افزار خود کارت گرافیک درایور قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم و مشکل بر طرف شد.
حالا یه سوال دیگه دارم.من دوتا خط 2 مگ دارم که با کمک نرم افزار connectify dispach با هم ادغامشون می کنم.حالا مشکل اینجاست که بعد از ربع یا نهایت نیم ساعت از دانلود که میگذره یکی از خطوط غیرفعال و فقط یکی از اونها دانلود رو ادامه میده.
معمولا چنین مشکلی رو در شبکه conflict میگویند. شما بهتره برای خط دوم از ماشین مجازی استفاده کنید

q_azy
2015/05/09, 15:29
معمولا چنین مشکلی رو در شبکه conflict میگویند. شما بهتره برای خط دوم از ماشین مجازی استفاده کنید
ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمائید

Saeid59
2015/05/10, 20:34
با احترام:

میخواستم بدونم امکانش هست که تو برنامه NetLimiter برای مصرف اینترنت روزانه از نظر حجم سقف تعیین کرد و بیشتر از اون اجازه نده؟
اگه میشه-راهنمایی بفرمایین لطفا

magiteq
2015/05/10, 21:58
با احترام:

میخواستم بدونم امکانش هست که تو برنامه NetLimiter برای مصرف اینترنت روزانه از نظر حجم سقف تعیین کرد و بیشتر از اون اجازه نده؟
اگه میشه-راهنمایی بفرمایین لطفا

اینکه محدود بشه حجم دیتای دریافتی/ ارسالی به یک میزان خاص و بیشتر از سقف تعیین شده اجازه دریافت و ارسال رو نده , اصلا از طریق یوزر معمول امکان پذیر نیست
اگر امکان پذیر بود که حجم دزدی و غیره از طریف ISP ها اتفاق نمیوفتاد

aryaiee
2015/05/13, 06:45
دوستان یک سوال
برای ریکاوری کردن یک پوشه خاص که محتویات اش ر قبلا خودم پاک کردم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید؟لطفا قوی و مطمئن باشه چون خودم با چند تایی کار کردم.با EASEUS Data Recovery Wizard Professional هم کار کردم چندان موفق عمل نکرد!

AliYar
2015/05/13, 12:57
دوستان یک سوال
برای ریکاوری کردن یک پوشه خاص که محتویات اش ر قبلا خودم پاک کردم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید؟لطفا قوی و مطمئن باشه چون خودم با چند تایی کار کردم.با EASEUS Data Recovery Wizard Professional هم کار کردم چندان موفق عمل نکرد!

راستش امیر جان اینکه چقدر دیتا امکان بازیابی داشته باشه قبل از قدرت برنامه بازیابی بر می گرده به شرایط دیتا و اینکه از لحظه دیلیت کردن دیتا چه اتفاقاتی افتاده.

اگر همون لحظه و بدون معطلی اقدام بشه معمولا بهتر جواب میده.

ولی اگر زمان بگذره و کاربر با سیستم کار کنه چون اون سکتورها به عنوان سکتور قابل استفاده مجدد هارددرایو علامت گذاری شدن دوباره روشون نوشتن انجام میشه و بعضی وقتا ها بیش از یک بار روی اون سکتور overwrite میشه و معمولا بازیابی خیلی سخت میشه.

از روی تجربه میگم که معمولا بازیابی های نرم افزاری مخصوصا برای مدیا یا درایوی که دچار ایراد و مشکل شده خیلی کم پیش میاد که جواب میده. برای بازیابی فایل های پاک شده هم اگر مدتی فاصله افتاده باشه، امکانش خیلی کم میشه.

من خودم چند مورد برای بازیابی فایل از روی فلش USB خودم از همین برنامه که گفتی استفاده کردم و جواب داده.

aryaiee
2015/05/13, 14:17
علی جان متاسفانه زمان زیادی گذشته اما روی اون بخش از سکتورها عملیاتی انجام نشده این رو مطمئن هستم.الان میخوام یک پوشه در یکی از درایوهام رو ریکاوری کنم با همین نرم افزار مذبور،درایو مورد نظر قفل گذاری روش شده بوده ولی خوب باز میکنم.اما موقع انتخاب مسیر برای ریکاوری کلا این نرم افزار اون درایو رو نشون نمیده!با اینکه قفل رو هم باز کردم ها.نظرت چیه مهندس؟بخاطر bitlocker هستش؟

ramin.1989
2015/05/19, 21:04
درود :

سلام ،با کسب اجازه از اساتيد،اول از خدمت همه عذرخواهي ميکنم که دير ديدم اين مورد رو،منم بارها اين مشکل رو داشتم،با media player classic هم اجرا نميشن؟؟
اگه که نه فواسه تبديل فرمتشون ،من ي قلق دستم اومده:اول اينکه نرم افزار format factory اخرين ورژنش رو نصب کن،زماني که ميخاي تبديل فرمت رو انجام بدي،قبلش اسم فايل مورد نظر رو عوض کن،فارسي هم نباشه اسمش،و همنجور جاي اونم عوض کن(مثلا اگه توو درايو d هستش ببر همينجور فله بندازش روو دستکتاپ،چندبار که تغيير اسم بدي و جا رو عوض کني براحتي تغيير فرمت ميده،

darvishkhoob
2015/05/20, 09:59
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده......اگر عکسو ببینید داخل درایوی ک ویندوز نصبه رفتم و حجم کل پوشها 131 گیگ هست اما داخل my computer از 226 گیگ فقط 22 گیگ مونده.جریان چیه باقیه حجم کجا رفته ؟
مثلا دوروز پیشتر 50 گیگ جا داشت امرو شد 22 گیگ در صورتی که من داخلش نه چیزی ریختم نه نصب کردم خیلی هم دانلود کرد باشم 3 گیگ حجم پوشها هم که میبیند کلش 131 گیگ هست همون چند روز پیشم که مشکوک شدم حجم پوشهارو نوشتم و حجمشون چند رو پیش همین 131 گیگ بود ولی فضای خالی درایوم متل برق کم میش
منتظر راهنمایاتون هستم
39296

AliYar
2015/05/20, 13:15
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده......اگر عکسو ببینید داخل درایوی ک ویندوز نصبه رفتم و حجم کل پوشها 131 گیگ هست اما داخل my computer از 226 گیگ فقط 22 گیگ مونده.جریان چیه باقیه حجم کجا رفته ؟
مثلا دوروز پیشتر 50 گیگ جا داشت امرو شد 22 گیگ در صورتی که من داخلش نه چیزی ریختم نه نصب کردم خیلی هم دانلود کرد باشم 3 گیگ حجم پوشها هم که میبیند کلش 131 گیگ هست همون چند روز پیشم که مشکوک شدم حجم پوشهارو نوشتم و حجمشون چند رو پیش همین 131 گیگ بود ولی فضای خالی درایوم متل برق کم میش
منتظر راهنمایاتون هستم
39296

سلام دوست عزیز،

بعضی اوقات که این جور اختلاف ها پیش میاد دلیلش این هست در اون درایو/ولوم/فولدر یک یا بیشتر فولدر مخفی (hidden) هست که در حالت عادی نمایش داده نمیشه تا شما انتخاب کنید و ازشون Properties بگیرید. سایز واقعی درایو D شما همونی هست که Windows Explorer در پنجره Computer داره نشون میده.

باید از کنترل پنل به قسمت Folder Options برید و روی تب ِ View کلیک کنید و دکمه Show hidden files, folders, and drives رو انتخاب کنید تا همه ی فولدر ها نمایش داده بشه. در این مرحله می تونید ببینید که آیا فولدرهای مخفی هست و اگر هست چی در اونها ذخیره شده.

darvishkhoob
2015/05/20, 14:01
سلام دوست عزیز،

بعضی اوقات که این جور اختلاف ها پیش میاد دلیلش این هست در اون درایو/ولوم/فولدر یک یا بیشتر فولدر مخفی (hidden) هست که در حالت عادی نمایش داده نمیشه تا شما انتخاب کنید و ازشون Properties بگیرید. سایز واقعی درایو D شما همونی هست که Windows Explorer در پنجره Computer داره نشون میده.

باید از کنترل پنل به قسمت Folder Options برید و روی تب ِ View کلیک کنید و دکمه Show hidden files, folders, and drives رو انتخاب کنید تا همه ی فولدر ها نمایش داده بشه. در این مرحله می تونید ببینید که آیا فولدرهای مخفی هست و اگر هست چی در اونها ذخیره شده.

سلام علی جان ممنون از پاسخگویی
فکر کردم که وقتی داخل اول درایو همه پوشهارو بگیری پوشهای مخفی هم حساب میکنه..............الان رفتم از مخفی بودن در اوردم و دیدم که پوشه program data 61 gb فضا اشغال کرده....اخه مگه میشه اینهمه؟X_X

حجم همه پوشهارو چک کردم دیدم معمولا حجم کمی دارن و خیلی بود حدود یک گیگ اونم چند تاش تا رسیدم به پوشه Kaspersky Lab پوشه انتی ویروس که طبق عکس 53 گیگ رو اشغال کرده البته خودم بهش شک کردم میدونی چرا؟ چون این نسخه 2016 بتا هست و تا قبل اینکه نسخه 2015 نصب و تا زمان که اینو نصب کنم مشکل نبود بعدم هر وقت نگاش میکردم در حال اپدیت بود :D اخه چون من از نسخه 2010 کاسپر تا الان استفاده میکردم مشکلی نداشت اینم ظاهرا چون نسخه ازمایشی هست مشکلاتی داره..خوب
حالا به نظرتون اینو پاک کنم همون نسخه قبلیشو نصب کنم یا فایلهای که اپدیت کردو فقط پاک کنم و خود انتی ویروسه باشتش؟

در ضمن طبق عکس دیگر الان پوشهارو از حالت مخفی در اوردم الان بازم حجمی که داخل my computer زده با حجم اشغالی که از داخل درایو محسابه کرده کمی تفاوت داره این طبیعی هست یا مال من مشکل داره؟

3930839309

ببحشید زیاد سرتون درد اوردم ممون از پاسخگویی:)@};-:">

AliYar
2015/05/20, 14:12
سلام علی جان ممنون از پاسخگویی
فکر کردم که وقتی داخل اول درایو همه پوشهارو بگیری پوشهای مخفی هم حساب میکنه..............الان رفتم از مخفی بودن در اوردم و دیدم که پوشه program data 61 gb فضا اشغال کرده....اخه مگه میشه اینهمه؟X_X

حجم همه پوشهارو چک کردم دیدم معمولا حجم کمی دارن و خیلی بود حدود یک گیگ اونم چند تاش تا رسیدم به پوشه Kaspersky Lab پوشه انتی ویروس که طبق عکس 53 گیگ رو اشغال کرده البته خودم بهش شک کردم میدونی چرا؟ چون این نسخه 2016 بتا هست و تا قبل اینکه نسخه 2015 نصب و تا زمان که اینو نصب کنم مشکل نبود بعدم هر وقت نگاش میکردم در حال اپدیت بود :D اخه چون من از نسخه 2010 کاسپر تا الان استفاده میکردم مشکلی نداشت اینم ظاهرا چون نسخه ازمایشی هست مشکلاتی داره..خوب
حالا به نظرتون اینو پاک کنم همون نسخه قبلیشو نصب کنم یا فایلهای که اپدیت کردو فقط پاک کنم و خود انتی ویروسه باشتش؟

در ضمن طبق عکس دیگر الان پوشهارو از حالت مخفی در اوردم الان بازم حجمی که داخل my computer زده با حجم اشغالی که از داخل درایو محسابه کرده کمی تفاوت داره این طبیعی هست یا مال من مشکل داره؟

3930839309

ببحشید زیاد سرتون درد اوردم ممون از پاسخگویی:)@};-:">

خواهش می کنم،

بله بستگی به برنامه ها داره و پوشه های Program Data می تونه خیلی حجیم باشه.

در مورد آنتی ویروس هم اگر فایل هاش رو دیلیت کنید ممکنه دیگه درست کار نکنه یا کلا مشکل پیدا کنه و حتی نتونید درست uninstall ش کنید. بهتره روی سایت خود Kaspersky ببینید که چطوری باید کامل remove بشه تا کامل از سیستم پاک بشه یعنی از روی سیستم عامل، رجیستری و اثری ازش نمونه.

می تونید از نسخه قبلی اگر راضی بودید استفاده کنید.

این حجمی که میگید فرق می کنه منظور حجمی که در داخل Computer نمایش داده میشه با حجم Properties هست؟ این تفاوت دقیقا چقدره؟ اگر میزانش جزئیه، یعنی مثلا در حد چندصد کیلوبایت یا چند مگابایت، این به دلیل اختلاف سایزی که سیستم عامل محاسبه می کنه و در Computer نمایش میده با Size on disk هست. مشکلی نیست چون سیستم عامل در واقع به قول معروف عدد رو گرد می کنه و نمایش میده.

darvishkhoob
2015/05/20, 14:34
خواهش می کنم،

بله بستگی به برنامه ها داره و پوشه های Program Data می تونه خیلی حجیم باشه.

در مورد آنتی ویروس هم اگر فایل هاش رو دیلیت کنید ممکنه دیگه درست کار نکنه یا کلا مشکل پیدا کنه و حتی نتونید درست uninstall ش کنید. بهتره روی سایت خود Kaspersky ببینید که چطوری باید کامل remove بشه تا کامل از سیستم پاک بشه یعنی از روی سیستم عامل، رجیستری و اثری ازش نمونه.

می تونید از نسخه قبلی اگر راضی بودید استفاده کنید.

این حجمی که میگید فرق می کنه منظور حجمی که در داخل Computer نمایش داده میشه با حجم Properties هست؟ این تفاوت دقیقا چقدره؟ اگر میزانش جزئیه، یعنی مثلا در حد چندصد کیلوبایت یا چند مگابایت، این به دلیل اختلاف سایزی که سیستم عامل محاسبه می کنه و در Computer نمایش میده با Size on disk هست. مشکلی نیست چون سیستم عامل در واقع به قول معروف عدد رو گرد می کنه و نمایش میده.

ممنون برادر خوب میرم تو سایت کاسپر ببینیم چجور زده پاک کنم تا کامل پاکش کنم همون نسخه قبلو نصب کنم...بله نسخه قبل مشکلی باهاش نداشتم:)>-

در مورد حجم اشغالی هم اگ عکس سمت چپرو دقت نگاه کنید میبینید اختلاف حدود 7 گیگ هست
در my computer و کلیک راست کردم رفتم properties زده حجم استفاده شده 206 گیگ و بعد که رفتم پوشهای رو هم از حالت مخفی در اوردم و رفتم داخل درایو ویندوز هم پوشها رو گرفتم بعد properties زد حجم رو زده 193 گیگ تو عکس مشخصه نمیدونم چرا چند گیگ اختلافه@-):-??

ممنون از پاسخگویی

AliYar
2015/05/20, 15:42
ممنون برادر خوب میرم تو سایت کاسپر ببینیم چجور زده پاک کنم تا کامل پاکش کنم همون نسخه قبلو نصب کنم...بله نسخه قبل مشکلی باهاش نداشتم:)>-

در مورد حجم اشغالی هم اگ عکس سمت چپرو دقت نگاه کنید میبینید اختلاف حدود 7 گیگ هست
در my computer و کلیک راست کردم رفتم properties زده حجم استفاده شده 206 گیگ و بعد که رفتم پوشهای رو هم از حالت مخفی در اوردم و رفتم داخل درایو ویندوز هم پوشها رو گرفتم بعد properties زد حجم رو زده 193 گیگ تو عکس مشخصه نمیدونم چرا چند گیگ اختلافه@-):-??

ممنون از پاسخگویی

مشکلی در کار نیست دوست عزیز،

ببینید این شات Properties درایو C بنده هست:

39311

بین فضای استفاده شده که سمت راست کادر قرمز نمایش داده شده یعنی 70GB و فضای واقعی روی دیسک یعنی 76GB و خرده ای تقریبا 7 گیگابایت اختلاف هست.

بین فضای خالی که Windows Explorer در Computer نشون میده و فضای خالی واقعی روی دیسک هم تقریبا 10GB اختلاف هست.

مشکلی نیست، زیاد حساس نباشید.

darvishkhoob
2015/05/21, 14:23
سلام دوستان ببخشید باز مزاحم شدم

39484

این عکس چی میگه؟:ar!~X(#:-s:-??

AliYar
2015/05/21, 14:48
سلام دوستان ببخشید باز مزاحم شدم

39484

این عکس چی میگه؟:ar!~X(#:-s:-??

مضمون کلیش این هست که کسی با یک IP آدرس غیر از اون مجموعه IP همیشگی که شما معمولا باهاشون به اکانت گوگل خودتون وصل میشید (حتی شاید از کشور دیگه) سعی کرده وارد حساب کاربری شما بشه که البته گوگل block کرده. گفته اگر خودتون بودید که هیچ اگر نه می تونید برید و تنظیات رو تغییر بدید.

لینکی هم قرار داده که لیست آخرین اتصال ها به اکانت رو نشون میده که از چه آدرس هایی بوده. این لینک در پایین صفحه جیمیل هم هست و می تونید ببینید چند کانکشن آخر به ایمیل شما از کجا بوده و با چه مرورگری.

اگر از قندشکن استفاده می کنید شاید خودتون بودید و چون از آدرس IP همیشگی نبوده گوگل فکر کرده فرد دیگه ای از جای دیگه ای بوده.

Meysam_M69
2015/05/26, 23:48
داخل بایوس یه گزینه هست که مربوط به کابل های ساتا میشه بنام Hot Plug ایا لازمه این گزینه Enable باشه ؟
بعدش از داخل بایوس دمای پردازنده رو 40 درجه نشون میده ولی رو صفحه دستکتاپ با برنامه خود گیگابایت و core temp 25درجه نشون میده مشکلی نیست اینطوریه؟

magiteq
2015/05/27, 00:10
داخل بایوس یه گزینه هست که مربوط به کابل های ساتا میشه بنام Hot Plug ایا لازمه این گزینه Enable باشه ؟
بعدش از داخل بایوس دمای پردازنده رو 40 درجه نشون میده ولی رو صفحه دستکتاپ با برنامه خود گیگابایت و core temp 25درجه نشون میده مشکلی نیست اینطوریه؟

خیر لازم نیست
وقتی شما وارد بایوس میشد پردازنده وارد لود میشه و طبیعتا دما افزایش پیدا میکنه نسبت به حالت IDLE در سیستم عامل

AliYar
2015/05/27, 00:18

خیر دوست عزیز،

لزومی نداره فعال باشه مگر اینکه بخواهید در زمان روشن بودن سیستم هارد درایو به اون اضافه یا کم کنید. کاربردی برای کاربر عادی نداره و بیشتر در واقع به درد سیستم هایی می خوره که نباید خاموش بشن مثلا فرض کنید مثل سرورها.

از ویندوز 7 و بعد از اون شما می تونید با فعال کردن این گزینه هارد درایو رو مثل یک فلش یا هارد درایو اکتسترنال USB از سیستم safely remove کنید یا به اصطلاح unplug کنید و اون رو جدا کنید.

البته وقتی سیستم روشن هست دستکاری و وصل کردن یا جدا کردن هارد برق و دیتای ساتا تا حدی ریسک ایجاد اتصال کوتاه و صدمه زدن به خود درایو و بقیه اجزا سیستم رو هم داره. اگر کاربردی براتون نداره فعالش نکنید.

ویندوز XP هم کلا با این قابلیت مشکل داره و ممکنه دردسرساز بشه.

دلیل دمای بالاتر برای پردازنده در محیط BIOS هم این هست که در اونجا پردازنده در حالت بیکاری نیست و بسته به مادربورد و BIOS ممکنه در حال فعالیت با بود بین 30-40 درصد تا حتی 70-80 درصد باشه و به همین دلیل دماش بالا میره. چون مبنای محیط های DOS و BIOS بر می گرده به زمانی که گرم شدن سیستم ها مشکلی ایجاد نمی کرد و پردازنده ها و بقیه قطعات این قدر نسبت به افزایش دما حساس نبودند.

اگر یک ماشین مجازی روی ویندوز نصب کنید و در اون وارد محیط DOS بشید لود پردازنده (یا اون هسته ای که به ماشین مجازی اختصاص داده شده) میره روی 100 درصد.

دلیلش هم این هست که محیط BIOS (مثل محیط DOS) به طور مداوم مانند یک loop عمل می کنه و به اصطلاح مداوم خودش رو refresh می کنه چون منتظر وارد کردن دستور از طرف کاربر هست برای همین پردازنده مدام در حال کار هست و دمای اون بالا میره.

جای نگرانی نیست دوست عزیز :)

magiteq
2015/06/01, 21:09
دوستان ویندوز من نسخه 7 و کرک شده هست
امروز اپگرید ویندوز 10 برام فرستاده شده
مگر در ویندوزهای کرک شده هم امکان اپدیت به ویندوز 10 هست؟

AliYar
2015/06/01, 21:22

بله عطا جان میشه.

مایکروسافت این امکان رو به کسانی که نسخه های غیررسمی یا ک~رک شده ویندوز 7 رو دارند (به اصطلاح به Pirate ها) داده تا بتونن رایگان به ویندوز 10 آپدیت و مهاجرت کنن.

ولی هیچ پشتیبانی رسمی از این نسخه های ویندوز 10 نخواهد کرد.

Shahin007
2015/06/01, 21:24

آپدیت نمیشه ها الان البته ...

ثبت نام میکنی میری تو لیست رزرو.

مرداد ماه میتونید آپدیت کنید.

magiteq
2015/06/01, 21:45
بله عطا جان میشه.

مایکروسافت این امکان رو به کسانی که نسخه های غیررسمی یا ک~رک شده ویندوز 7 رو دارند (به اصطلاح به Pirate ها) داده تا بتونن رایگان به ویندوز 10 آپدیت و مهاجرت کنن.

ولی هیچ پشتیبانی رسمی از این نسخه های ویندوز 10 نخواهد کرد.

منظورت عدم ارائه اپدیت ها در نسخه های Pirate هست؟

AliYar
2015/06/01, 22:49
منظورت عدم ارائه اپدیت ها در نسخه های Pirate هست؟

راستش عطا جان در این مورد به صورت خیلی مشخص چیزی ندیدم فقط اشاره شده که مایکروسافت هیچ پشتیبانی نمی کنه که ممکنه تلویحی شامل آپدیت ها یا سرویس پک ها هم بشه.

اول کلیات موضوع هم دقیق مشخص نبود، چون Terry Myerson که معاون VP و رئیس بحش سیستم های عامل مایکروسافته وقتی در چین بود این خبر رو اعلام کرد که این اتفاق قراره بیافته. به همین دلیل خیلی بحث سر این بود که قرار هست این امکان فقط برای کاربران نسخه های عیرقانونی در چین فراهم بشه.

ولی بعدا اعلام شد که تمام کاربران ویندوزهای قبلی، اعم از نسخه های قانونی و غیرقانونی، در سال اول عرضه این نسخه می تونن به صورت رایگان به ویندوز 10 آپدیت کنن.

من جزئیات بیشتری در مورد اینکه منظور از عدم پشتیبانی رسمی دقیقا چی هست ندیدم، یعنی راستش خیلی هم نگشتم.

ALEX_HOT
2015/06/01, 23:13
سلام دوستان عزیز
لطفا اگه براتون مقدوره و خلاف قوانین فروم نیست ، یه لینک دانلود برای ویندوز 8.1 نسخه PRO x64 به بنده بدید بزنم دانلود (یه لینک پدر و مادر دار باشه :P) - منظورم دانلود تک ویندوزه - از اینایی نباشه که چند تا ویندوز تو هم ادغام شده باشه
پیشاپیش از بذل محبت شما سپاسگذارم

magiteq
2015/06/01, 23:40
سلام دوستان عزیز
لطفا اگه براتون مقدوره و خلاف قوانین فروم نیست ، یه لینک دانلود برای ویندوز 8.1 نسخه PRO x64 به بنده بدید بزنم دانلود (یه لینک پدر و مادر دار باشه :P) - منظورم دانلود تک ویندوزه - از اینایی نباشه که چند تا ویندوز تو هم ادغام شده باشه
پیشاپیش از بذل محبت شما سپاسگذارم

از سایت soft98 میتونی بگیری

ALEX_HOT
2015/06/01, 23:42
از سایت soft98 میتونی بگیری
سلام
آخه اون به صورت تکی نذاشته بود - همه نسخه ها تو یه فایل iso بود
در ضمن همین نسخه PRO خودش چند نوعه که من نمیدونم کدومو تهیه و نصب کنم :((
نسخه AIO و یا VL و WMC و... داره

Mostafa98
2015/06/02, 11:45
دوستان اگر نسخه کرکی آپدیت کنید به 10 ، فقط آپدین های امنیتی رو میگیرید و اون پایین یه نوشته ثابت هست.

Shahin007
2015/06/02, 12:17
سلام
آخه اون به صورت تکی نذاشته بود - همه نسخه ها تو یه فایل iso بود
در ضمن همین نسخه PRO خودش چند نوعه که من نمیدونم کدومو تهیه و نصب کنم :((
نسخه AIO و یا VL و WMC و... داره

چه چالش بزرگی!!!

8.1 professional x64 رو انتخاب کن بین اونا .. with media center هم نزنی... چون اگه کرک کنی مدت زمانش کمتره.

پیشنهاد هم میکنم کرک نکنی و خیلی شیک با اسکایپ فعال کنی و لذت ببری از ویندوز اورجینال.