PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

amir1364
2013/06/29, 19:29
دوستان بهترین ک/ر/ک یا روش برای Office Professional Plus 2013 چیه ؟ من قبلا دو تا ک/ر/ک تست کردم , برای مدتی جواب دادن .

برو سایت سافت گذر یه دونه خوبشو گذاشته اونو دان کن.

Shahin007
2013/07/05, 12:07
خسته نباشید دوستان...
راستش سیستمم خوابش نمیبره:D...نه از استارت میره روی SLEEP و نه از روی دکمه ی SLEEP روی کیبورد...یه لحظه زود میره روی SLEEP و بلافاصله خود به خود دوباره روشن میشه...
مشکل از کجاس؟

ARMIN
2013/07/05, 13:18
خسته نباشید دوستان...
راستش سیستمم خوابش نمیبره:D...نه از استارت میره روی SLEEP و نه از روی دکمه ی SLEEP روی کیبورد...یه لحظه زود میره روی SLEEP و بلافاصله خود به خود دوباره روشن میشه...
مشکل از کجاس؟

توی بایوس یکسری تنظیمات Wake up هست، که باعث میشه سیستم خوابش نبره. باید اون تنظیمات رو که به همین نام هست Disable کنید. مثلا" یکیش LAN هستش، مادامی که لن وصل باشه سیستم از خواب میپره، یا حرکت موس، یا از این قبیل. این ها رو باید Disable کنید تا سیستم از خواب بیدار نشه.

A Z A D
2013/07/15, 14:38
دوستان جزئیات بازی هایی مثل assasin creed3 v رو چطوری باید آورد پایین؟ منظورم اینه مثل pes برنامه جدایی برای تنظیمات تصویر داره؟

Shahin007
2013/07/15, 14:58
دوستان جزئیات بازی هایی مثل assasin creed3 v رو چطوری باید آورد پایین؟ منظورم اینه مثل pes برنامه جدایی برای تنظیمات تصویر داره؟

فکر کنم از داخل خود بازی باید تغییرات رو اعمال کنید.

ahmadrz
2013/07/15, 19:16
برای بیشتر بازی ها تو خود بازی هست برای assasin creed3 هم تو این قسمت میتونی تنظیمات رو تغییر بدی
Documents\Assassin's Creed III\Assassin3.ini
حتی میتونی به جای DX11 رو به DX09 تغییر بدی

leonard
2013/07/16, 08:19
سلام دوستان
تو نرم افزار اکسل برای نوشتن دو شرط و سه جواب با فرمول IF باید چطوری عمل کنیم

مثل سوال زیر:

1. جدولي حاوي ستونهاي زير تشكيل دهيد. اطلاعات 15 دانش آموز را در آن وارد كنيد. 3 نفر در آزمون پايان دوره غيبت داشته اند. در مقابل نام آنها در ستونهاي نمره، حرف « غ» را تايپ كنيد.

رديف- نام- نام خانوادگي- نام پدر- نمره كتبي- نمره عملي- نمره كل- وضعيت قبولي

1. نمره كل را از مجموع دو نمره كتبي و نمره عملي بدست آوريد.

2.با استفاده از تابعIF وضعيت قبولي دانش آموزان را طوري مشخص كنيد
كه براي نمره كل كمتر از 10 عبارت « مردود » و براي بقيه افراد عبارت « قبول »
را نمايش دهد (براي افراد غايب عبارت « عدم حضور » نمايش داده شود).

3. بعد از رديف آخرين فرد، رديف جديدي اضافه كنيد كه ميانگين نمرات كتبي، عملي و كل را نمايش
دهد.

4. با استفاده از تابع COUNTIF تعداد شركت كنندگان در آزمون را در يك سلول نمايش دهيد.

با تشکر.

wowowo
2013/07/17, 22:36
دوستان یه سوال فنی

تو لپ تاپ اگه پورت usb 3 باشه
حتما باید درایورش رو نصب کرد تا از حداکثر سرعت استفاده برد ؟؟ !!!!!!!
لپ تاپ hp pavillion

Nemouneh
2013/07/19, 01:07
سلام دوستان!
پسرعمم داره پایان نامه براش ایمیل کردن ولی خب یسری مشکلات تایپی وچیدمان و... داشت و باید درست میشد، الان درستش کردم خواستم تحویلش بدم که به یه مشکل برخوردم. چطور بگم، اون قسمت هایی که متن رو از زیرنویس جدا می کنه فاصلش خیلی زیاده یعنی اصلا نرمال نیست، فایل اصلیش اینطوری نبود بعد از اینکه درستش کردم دیدم این مشکل رو داره الان یه تصویر ازش میذارم که متوجه منظورم بشید. فقط من فردا باید تحویلش بدم ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.

سمت راست: فایل اصلیه که بهم داد، سمت چپ: فایلیه که اصلاح شد.
2155721558

Nemouneh
2013/07/19, 01:29
ببخشید اینقدر موقع زدن این تایپک اینترنتم قطع و وصل شد اذیت کرد که نفهمیدم چی نوشتم. منظورم از زیرنویس، رفرنس بود

Flanker
2013/07/19, 09:36
سلام دوستان
من ویندوز 8 رو نصب کردم بعد درایور کارت گرافیکم(ایسوس جی تی ایکس 560 تی آی)که تو دیسک خود کارت گرافیک بود رو نصب کردم نسخش دو و خورده ای بود!!بعد اومدم آخرین نسخش رو نصب کنم نصب که تموم شد صفحه پرپر میزد فرقی هم نداره هر نسخه ی بالاتر از نسخه ی موجود تو دیسک خود کارت گرافیک رو میزنم این مدلی میشه و توجه کنید فقط تو ویندوز هشت اینجوری میشه و تو ویندوز هفت من این مشکل رو نداشتم!!
کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟کسی با این مشکل روبه رو شده؟؟

ARMIN
2013/07/19, 11:02
سلام دوستان
من ویندوز 8 رو نصب کردم بعد درایور کارت گرافیکم(ایسوس جی تی ایکس 560 تی آی)که تو دیسک خود کارت گرافیک بود رو نصب کردم نسخش دو و خورده ای بود!!بعد اومدم آخرین نسخش رو نصب کنم نصب که تموم شد صفحه پرپر میزد فرقی هم نداره هر نسخه ی بالاتر از نسخه ی موجود تو دیسک خود کارت گرافیک رو میزنم این مدلی میشه و توجه کنید فقط تو ویندوز هشت اینجوری میشه و تو ویندوز هفت من این مشکل رو نداشتم!!
کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟کسی با این مشکل روبه رو شده؟؟

نیازی نیست اول درایور کارت گرافیک داخل DVD رو نصب کنید. میتونید درایور گرافیک رو از طریق ویندوز آپدیت دریافت کنبد و یا اگر نکرد آخربن ورژن رو از داخل اینترنت جداگانه دریافت و نصب کنید.

ویندوز رو به آخرین ورژن از طریق ویندوز آپدیت به روز کنید، گمونم از زمان ارائه ی ویندوز 8 مایکروسافت بالای 1 گیگابایت آپدیت برای ویندوز 8 داده باشه.

ریفرش ریت مانیتور رو روی حداکثری بگذارید که مانیتور ساپورت میکنه. مثلا" ریفرش ریت مانیتور من 75 هرتزه. این داخل تنظیمات Dispalay Setting هستش.

در نهایت، در صورت ادامه ی مشکل، از ویندوز 8 توبه کرده، و به دامان پر محبت ویندوز دوست داشتنی و با ثبات 7 برگردید.

h.davoudi
2013/07/19, 16:16
دوستان بازم سلام و یه سوال فنی

یکی از دوستانم از این نرم افزار های تغییر رنگ فولدر و ... نصب کرد
بعدش نرم افزار ارور داد
اونم نرم افزار رو پاک کرد

ولی الان داخل هر فولدر میره همه فولدر ها حالت نمایششون رو detail هست
وقتی برمیگردونه رو large icon
از دوباره بعد از اینکه از فولدر خارج میشه و برمیگرده تو همون فولدر مشکل پا برجا هست و رو حالت detail مونده

از قسمت folder option هم همه گزینه های بخش view رو رستارت کرد ولی بازم درست نشد

میشه راهنمایی کنید که چرا همه فولدر ها رو detail ثابت موندن ؟؟

ممنون
تیک Remember each folder windows at logon رو بزارید.

iranmanoto
2013/07/20, 10:53
سلام به اساتید
دوستان وقتی میخوام یه برنامه رو باز کنم(فقط این برنامه رو ارور میده!) ارور زیر رو میده(البته بعد از 3-4 ثانیه باز بودن برنامه)
میدونید این ارور مال چی هستش؟!
روش رفع کردن به چه شکل هست؟!
21587
ممنون

h.davoudi
2013/07/20, 11:45
دوستان لطفا یک عالی برنامه برای انجام عملیات های " دیفرگمنت و چک دیسک " معرفی کنید.
دوستان عزیز: سرچ توی گوگل از دست من هم بر میاد! میخام برنامه ای معرفی کنید که خودتون تجربه کار باهاش رو دارید و ازش کاملا راضی هستید.

ARMIN
2013/07/20, 15:26
دوستان لطفا یک عالی برنامه برای انجام عملیات های " دیفرگمنت و چک دیسک " معرفی کنید.
دوستان عزیز: سرچ توی گوگل از دست من هم بر میاد! میخام برنامه ای معرفی کنید که خودتون تجربه کار باهاش رو دارید و ازش کاملا راضی هستید.

از نرم افزاری های O & O استفاده کنید. خیلی باهاشون جال کردم. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

k1000
2013/07/20, 15:54
دوستان کسی میتونه بگه چجوری میشه یه فلش رو مولتی بوت کرد؟

HURA
2013/07/20, 21:14
سلام.
خسته نباشید
چطوری میتونم پرینترهایی که روی شبکه فعال هستن از طریق سیستم خودم ببینم؟
قبلا از طریق سیستم خودم میتونستم پرینت بگیرم ولی الان پرینترو واسم نشون نمیده
کسی میتونه کمکم کنه؟

ARMIN
2013/07/20, 21:22
سلام.
خسته نباشید
چطوری میتونم پرینترهایی که روی شبکه فعال هستن از طریق سیستم خودم ببینم؟
قبلا از طریق سیستم خودم میتونستم پرینت بگیرم ولی الان پرینترو واسم نشون نمیده
کسی میتونه کمکم کنه؟

سیستمتون Share شده روی شبکه؟ آیا نام شبکه رو به سیستم دادین؟

HURA
2013/07/20, 21:27
سیستمتون Share شده روی شبکه؟ آیا نام شبکه رو به سیستم دادین؟
آره سیستمم تو لیست سیستما هست
قبلا از طریق سیستم خودم میتونستم پرینت بگیرم ولی نمیدونم چرا الان کلا پرینترو نشون نمیده واسم
ببخشید منظورتون از اینکه نام شبکه رو به سیستم دادم چیه؟

HURA
2013/07/20, 21:36
نمیدونم متوجه شدین مشکلم کجاس یا نه.
نمیتونم منظورمو درست برسونم

ARMIN
2013/07/20, 21:40
آره سیستمم تو لیست سیستما هست
قبلا از طریق سیستم خودم میتونستم پرینت بگیرم ولی نمیدونم چرا الان کلا پرینترو نشون نمیده واسم
ببخشید منظورتون از اینکه نام شبکه رو به سیستم دادم چیه؟

ممکنه سرویس پرینتر Spooler روی کامپیوتر شما از کار افتاده باشه. تو سرویس ها بگردید ببینید اجرا شده؟

اون نام هم منظورم اسم شبکه بود، مثلا روی سیستم من WORKGROUP هست، و باید تمامی کامپیوتر های روی این شبکه به همین نام باشند تا همدیگه رو پیدا کنند. اگر نه که باید از Network ID استفاده کنید تا کامپیوتر مجددا" روی شبکه بره با نام صحیح.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

HURA
2013/07/20, 21:45
ممکنه سرویس پرینتر Spooler روی کامپیوتر شما از کار افتاده باشه. تو سرویس ها بگردید ببینید اجرا شده؟

اون نام هم منظورم اسم شبکه بود، مثلا روی سیستم من WORKGROUP هست، و باید تمامی کامپیوتر های روی این شبکه به همین نام باشند تا همدیگه رو پیدا کنند. اگر نه که باید از Network ID استفاده کنید تا کامپیوتر مجددا" روی شبکه بره با نام صحیح.

فک نمیکنم دسترسی به اسم workgroup داشته باشم.

از کجا میتونم سرویس پرینتر Spooler چک کنم؟راستش من نمیدونم چی هست
در ضمن من پرینترهای سیستم های دیگه رو میتونم ببینم
فقط پرینتر سیستمی که مد نظرم هست نمیتونم ببینم

ARMIN
2013/07/20, 22:03
فک نمیکنم دسترسی به اسم workgroup داشته باشم.

از کجا میتونم سرویس پرینتر Spooler چک کنم؟راستش من نمیدونم چی هست
در ضمن من پرینترهای سیستم های دیگه رو میتونم ببینم
فقط پرینتر سیستمی که مد نظرم هست نمیتونم ببینم

سرویس Spooler رو میتونی از داخل TASK MANAGER چک کنی، به اسم Spooler هست. ببین اجرا شده یا نه.

اگر پرینتر های سیستم های دیگر روی شبکه رو میتونید با کامپیوتر خودتون ببینید و میتونید از اونها پرینت کنید پس مشکل از کامپیوتر شما نیست و از اون کامپیوتر / پرینتریه که شما میخواید ازش پرینت بگیرید.

البته اساتید شبکه بهتر میتونن راهنما باشند.

iranmanoto
2013/07/21, 09:50
سلام به اساتید
دوستان وقتی میخوام یه برنامه رو باز کنم(فقط این برنامه رو ارور میده!) ارور زیر رو میده(البته بعد از 3-4 ثانیه باز بودن برنامه)
میدونید این ارور مال چی هستش؟!
روش رفع کردن به چه شکل هست؟!
21587
ممنون

کسی نیست کمک کنه؟! :-o

AloneWolf
2013/07/21, 12:53
این یه ارور درون برنامه ایه و ربطی به سیستم عاملت نداره ،

برنامه رو داری از روی سی دی اجرا میکنی؟؟

حتما بریزش روی هارد و درایوی که جای خالی زیاد داره و از اونجا اجراش کن ،

اگه درست نشد ، باید با پشتیبانی نرم افزار تماس بگیری ، چون همونطور که گفتم

این خطا از درون برنامه میاود و کاری به بیرون نداره !! احتمالا کدنویسی خوبی نداره

برای همین نمیتونه یه ارور رو Catch کنه (بگیره و نذاره برنامه بره روو هوا)

iranmanoto
2013/07/21, 13:22
این یه ارور درون برنامه ایه و ربطی به سیستم عاملت نداره ،

حتما بریزش روی هارد و درایوی که جای خالی زیاد داره و از اونجا اجراش کن ،

اگه درست نشد ، باید با پشتیبانی نرم افزار تماس بگیری ، چون همونطور که گفتم

این خطا از درون برنامه میاود و کاری به بیرون نداره !! احتمالا کدنویسی خوبی نداره

اول سلام و تشکر ویژه بابت توجه تون
خیر! برنامه پرتابل هستش و روی هارد کپی شده
والا برنامه روی همین سیستم داشت کار میکرد! یهو اینجوری شد
الان هم رو یه سیستم دیگه هست و داره کار میکنه! نمیدونم مشکلش چیه 10 دفعه هم پاک کردم و دوباره ریختمش
زیادم سنگین نیست(اصلا سنگین نیست= حجمش 26مگ هست!)
نمیدونم چیکارکنم
راستی برنامه اجرا میشه ولی تا میام باهاش کارکنم اخطار زیرمیاد
21625
و وقتی میبندمش
اروری که قبلا گفتم رو میده
و با بستن آن دوباره ارور بالا رو میده
و وقتی میبندمش هیچی نمیشه!

AloneWolf
2013/07/21, 18:14
ممکنه یه برنامه ی دیگه تووی این نرم افزار دخالت میکنه.

سیف مود بیا بالا و برنامه رو اجرا کن ببین بازم ایراد داره...

اگه ویروس یاب روو سیستمت داری ، اوونم غیرفعال کن و بازم نرم افزارو تست کن.

amir-bahador
2013/07/21, 23:19
سلام یک لپ تاب asus N43S دارم میخوام روش ویندوز xp نصب کنم نمیشه با این ارور مواجه میشم با چند تا سی دی تست کردم به علاوه این که کل هارد رو یک بار فرمت کردم و از نوع پارتشین بندی کردم بازم جواب نمیده به نظر شما مشکل از کجاست؟

عکس:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

AloneWolf
2013/07/22, 01:09
سلام یک لپ تاب asus N43S دارم میخوام روش ویندوز xp نصب کنم نمیشه با این ارور مواجه میشم با چند تا سی دی تست کردم به علاوه این که کل هارد رو یک بار فرمت کردم و از نوع پارتشین بندی کردم بازم جواب نمیده به نظر شما مشکل از کجاست؟

عکس:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

برو توو ستاپ لپ تاپ (همون اول که روش میکنی با زدن دکمه ی Delete یا F2)

بعدش بگرد دنبال HHD Mode الان به احتمال زیاد روی AHCI هستش

عوضش کن و IDE رو بجاش بذار.

پس کلا تو تنظیمات هرجا AHCI دیدی ، IDE کن.

این کارو کنی ، مشکلت حل میشه.

Hessam
2013/07/22, 07:04
دوستان؛
من یک عکس دارم با فرمت tpi.*
واسه یه بنده خدایی هست و هر کاری کردم، موفق به تبدیل فرمت این عکس نشدم! این عکس اصلاً با این فرمت لود نمیشه! به فرمت های مختلف و رایج عکس مثل jpg.* با نرم افزار Advanced Batch Converter تبدیل کردم. فایده ای نداشت! متاسفانه نتیجه ی کانورت هیچ عکسی رو نشون نمی داد!
از سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. کمک گرفتم تا بلکه تبدیل بشه! باز هم فایده ای نداشت!

ممنون میشم راهنمایی کنید که این عکس رو به چه صورت تبدیل فرمت کنم؟

اصلاً نرم افزاری هست که این عکس رو با همین فرمت نشون بده؟!

Dan
2013/07/22, 07:07
دوستان؛
واسه یه بنده خدایی هست و هر کاری کردم، موفق به تبدیل فرمت این عکس نشدم! این عکس اصلاً با این فرمت لود نمیشه! به فرمت های مختلف و رایج عکس مثل jpg.* با نرم افزار Advanced Batch Converter تبدیل کردم. فایده ای نداشت! متاسفانه نتیجه ی کانورت هیچ عکسی رو نشون نمی داد!
از سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. کمک گرفتم تا بلکه تبدیل بشه! باز هم فایده ای نداشت!

با فتوشاپ امتحان کردی؟ ترجیحا CS 6
توی فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو دارن. بخاطر ایجاد محدودیت توی نسخه آزمایشی برنامه ست.
این نرم افزار رو امتحان کن. ورژن Trial رایگان داره.

amir-bahador
2013/07/22, 07:12
برو توو ستاپ لپ تاپ (همون اول که روش میکنی با زدن دکمه ی Delete یا F2)

بعدش بگرد دنبال HHD Mode الان به احتمال زیاد روی AHCI هستش

عوضش کن و IDE رو بجاش بذار.

پس کلا تو تنظیمات هرجا AHCI دیدی ، IDE کن.

این کارو کنی ، مشکلت حل میشه.

مرسی عزیز درست شد

Hessam
2013/07/22, 07:28
با فتوشاپ امتحان کردی؟ ترجیحا CS 6
توی فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو دارن. بخاطر ایجاد محدودیت توی نسخه آزمایشی برنامه ست.
این نرم افزار رو امتحان کن. ورژن Trial رایگان داره.

فتوشاپ نه! روند نصبش طولانیه. فرصتش نیست. مطمئنم فتوشاپ در تبدیل فرمت، تخصصی و جامع تر از اون نرم افزار و اون سایت نیست!
با نرم افزار ایوان ویو هم تست کردم الان! نشد!

Dan
2013/07/22, 08:00
فتوشاپ نه! روند نصبش طولانیه. فرصتش نیست. مطمئنم فتوشاپ در تبدیل فرمت، تخصصی و جامع تر از اون نرم افزار و اون سایت نیست!
با نرم افزار ایوان ویو هم تست کردم الان! نشد!
پس احتمالا نمیشه. مگر اینکه نرم افزار خود نرم افزار Two Pilots پیدا کنی بریزی. فرمت TPI مال خودشونه.
این مشکل توی فروم Two Pilots :

AloneWolf
2013/07/22, 08:10
دوستان؛

رزولوشن عکس چنده؟؟

Hessam
2013/07/22, 08:10
پس احتمالا نمیشه. مگر اینکه نرم افزار خود نرم افزار Two Pilots پیدا کنی بریزی. فرمت TPI مال خودشونه.
این مشکل توی فروم Two Pilots :

ممنون با نرم افزار Two Pilots Retouch Pilot مشکل حل شد.

amir-bahador
2013/07/22, 12:02
روی لپ تاب ASUS n43sm ویندوز 7 23 بیت نصب کردم ولی درایورهاشو نشناخته میشه درایور های 64 بیت رو از سایت asus دانلود کرد روش نصب کرد اخه برای 32بیت نداره؟

Hessam
2013/07/22, 12:13
روی لپ تاب ASUS n43sm ویندوز 7 23 بیت نصب کردم ولی درایورهاشو نشناخته میشه درایور های 64 بیت رو از سایت asus دانلود کرد روش نصب کرد اخه برای 32بیت نداره؟

وقتی رم شما بیش از 3 گیگابایت هست، چه لزومی داره که ویندوز 32 بیت نصب کنید! می بینید که پیشنهاد خود کمپانی ایسوس هم 64 بیت هست!

th e nd
2013/07/22, 12:13

ویندوز 32 بیت = درایور 32 بیت

ویندوز 64 بیت = درایور 64 بیت

amir-bahador
2013/07/22, 12:49
وقتی رم شما بیش از 3 گیگابایت هست، چه لزومی داره که ویندوز 32 بیت نصب کنید! می بینید که پیشنهاد خود کمپانی ایسوس هم 64 بیت هست!
اخه یک نرم افزار میخوام وصل کنم نیاز به ویندوز 32 بیت داره لعنتی xp هم روش نمیشه نصب کرد

th e nd
2013/07/22, 13:01
اخه یک نرم افزار میخوام وصل کنم نیاز به ویندوز 32 بیت داره لعنتی xp هم روش نمیشه نصب کرد

در بایوس نوت بوکتون AHCI رو بذارید روی IDE و ویندوز XP رو نصب کنید.

amir-bahador
2013/07/22, 13:26
در بایوس نوت بوکتون AHCI رو بذارید روی IDE و ویندوز XP رو نصب کنید.
نصب میشه هیچ کدوم از درایوراش نیست برای xp

th e nd
2013/07/22, 13:31
نصب میشه هیچ کدوم از درایوراش نیست برای xp

ویندوز رو که نصب کردید ، یکی از این نرم افزارهای مربوط به جستجو و آپدیت درایور رو نصب کنید و بگذارید
خودش بگرده و آپیدیت کنه.

amir-bahador
2013/07/22, 13:59
ویندوز رو که نصب کردید ، یکی از این نرم افزارهای مربوط به جستجو و آپدیت درایور رو نصب کنید و بگذارید
خودش بگرده و آپیدیت کنه.

نه درایور کارت شبکه نصب هست نه وایلرس چطوری تو اینترنت بگرده

h.davoudi
2013/07/22, 14:19
دوستان چطور میشه نحوه عملکرد کارت گرافیک رو منیتور کرد؟ مثل وقتی که وارد تسک منیجر میشیم و نحوه کار cpu , ram رو زیر نظر میگیریم؟

saeed_abdilar
2013/07/24, 20:24
دوستان چطور میشه نحوه عملکرد کارت گرافیک رو منیتور کرد؟ مثل وقتی که وارد تسک منیجر میشیم و نحوه کار cpu , ram رو زیر نظر میگیریم؟

سلام .
نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره مثل :
GPU Monitor

کافیه یک جست و جوی کوچک در گوگل بزنید .

موفق باشی.

Hessam
2013/07/29, 07:50
با سلام .دوستان جهت نصب آنتي ويروس اورجينال smart scurity 6 مشكلي برام پيش آمده .لطفا" در صورت امكان دوستان راهنمايي كنند .يك آنتي ويروس سه كاربره خريده ام .روي pc ويك لب تاب نصب كردم ومشكلي پيش نيامد .حالا روي لب تاب ديگري نصب ميكنم نصب ميشود ولي موقع finish كردن دوباره هرچه نصب شد پاك ميشود وروي اين لب تاب سوم نصب نميشود؟ دوستان راهنمايي بفرمايند

در صورت اینکه اینجا پاسخ نگرفتین، از این طریق (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اقدام کنید.

Hessam
2013/07/29, 09:10
با سلام .حسام جان اين نرم افزار چكار ميكند ؟ من آنتي ويروس اوجنرال خريدم وجهت نصب مشكل دارم .روي دو دستگاه نصب شد وفقط روي سومي نصب ميشود ولي فورا" دوباره پاك ميشود

توضیحات کامل در همون لینک هست. با دقت و کامل بخونید، متوجه می شید.
سایت ایران ستاپ در این زمینه می تونه به شما راهنمایی تخصّصی کنه.
گفتم اگر اینجا پاسخ نگرفتید، به عنوان آخرین راه اون رو تست کنید.

Hessam
2013/07/29, 21:24
دوستان بهترین نرم افزاری که برای فرمت کردن درایو هست و بدون بازگشت و ریکاوری اطلاعات رو معرفی کنید!

میخوام درایوهای سیستمم رو فرمت کنم و بدون ریکاوری و بازگشت باشه! یعنی جوری که عقل جن هم نرسه و هیچ بنی و بشری نتونه 1 مگابایت از این اطلاعات رو ریکاوری کنه! (حتی بیل گیتس)! :D

به صورت کامل و مادام العمر میخوام فرمت بدون بازگشت صورت بگیره روی دو تا از درایو هام!

th e nd
2013/07/29, 21:28
دوستانی که راهنمایی می کنند خدمتتون عرض کنم که منظور ایشون "درایو" هست نه، درایور.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بازم ویرایش پست؟!!! ;))

The Ghost
2013/07/29, 21:30
حسام جان،خود Downloadha نوشته:

وقتی یک هارد دیسک را با این برنامه فرمت می کنید امکان بازیابی اطلاعات آن به هیچ طریقی وجود ندارد

Hessam
2013/07/29, 21:35
حسام جان،خود Downloadha نوشته:

ممنون جناب The Ghost.
اما بنده مطلع هستم که نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود داره و در محیط اینترنت هم زیاده و با یک سرچ ساده در گوگل به راحتی می توان پیدا و دانلود کرد.
حتی خود ویندوز هم این قابلیت Low Format رو داره.
منتها اصرار دارم روی بهترین بودنش.

حالا نظر سایر دوستان هم جویا بشیم، بد نیست...

lastshepherd
2013/07/29, 22:01
ممنون جناب The Ghost.
اما بنده مطلع هستم که نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود داره و در محیط اینترنت هم زیاده و با یک سرچ ساده در گوگل به راحتی می توان پیدا و دانلود کرد.
حتی خود ویندوز هم این قابلیت Low Format رو داره.
منتها اصرار دارم روی بهترین بودنش.

حالا نظر سایر دوستان هم جویا بشیم، بد نیست...

حسام عزیز باید از کامپیوتر ثالث استفاده بشه.
اگر تمایل دارید بگم روشش رو.

Hessam
2013/07/29, 22:10
حسام عزیز باید از کامپیوتر ثالث استفاده بشه.
اگر تمایل دارید بگم روشش رو.

بــــــــله. با کمال میل...
نیکی و پرسش؟!

lastshepherd
2013/07/29, 23:15
هارد رو خارج می کنید.
به کامپیوتر ثالث وصل می کنید.
اول Low Level Format می کنید.
نرم افزاری که توصیه می کنم: HDD Low Level Format Tool v4.30
بعد با فرمت معمولی NTFS فرمت می کنید.
این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نرم افزار رو دانلود کنید.
بعد از نصب نرم افزار:
1- نرم افزار را باز کرده و از تولبار سمت چپ پارتیشن هارد را انتخاب می کنید.
2- از منوی بالا گزینه ی Wipe Disk را انتخاب می کنید.
3- در پنجره ی باز شده فرمت مورد نظر (NTFS) را انتخاب می کنید و به مرحله ی بعد می روید.
4- در این مرحله گزینه بر اساس اهمیت اطلاعات از گزینه ی 1 تا 7 قابل انتخاب است. توصیه ی بنده برای عموم انتخاب گزینه ی دوم است.
! البته برای شما که توصیه ی بنده گزینه ی 5 یا 6 است که از این سطح پاک سازی در سازمان دفاع آمریکا استفاده می شود.
5- به مرحله ی بعد رفته و در باکس کلمه ی درخواستی تایپ شود و تمام! :D
! بعد از این هارد رو به دوستان در وزارت هم بدید نمی تونن ریکاوری کنن. :)]

موفق باشید.

ARMIN
2013/07/30, 22:54
دوستان سلام .طاعات وعبادات قبول درگاه .هرموقع کامپیوتر را روشن میکنم با این نوشته روبرو میشوم وباید کلیدf2 رابزنم تا به مرحله خوش آمدگویی کامپیوتر برسم .با این نوشته مواحه میشوم .american megatrends . please enter setup to recouer bios setting
1-press f1 to run setup
2-press f2 to load default values and continue
3- من فکر کنم این مربوط به بایوس کامپیوتر میباشد لطفا" دوستان راهنمایی بفرما یند تا اینکه این نوشته دیکر پیش نباید

سلام عزیز

ببنید یک تنظیمی در بایوس شما مشکل داره. باید اون رو برطرف کنید. مثلا" ممکنه بوت اول رو به هاردی دادید که فایل بوت روش نداره. یا در قسمت تنظیمات اوورکلاک مادربردتون تنظیمی درست نیست. اون رو باید پیدا و برطرف کنید.

و اما در مورد F1 باز هم تنظیمی وجود داره که در صورت وقوع هر نوع error بایوس بوت رو متوقف و منتظر f1 بمونه. اون تنظیم رو میتوانید Off کنید. حال پیدا کردنش در بایوس به عهده ی شماست. :)

RezaDodangeh
2013/07/31, 17:56
سلام به همه
چند سؤال دارم در مورد گذاشتن صدای ساراند برای فیلم های اچ.دی
نمیدونم اینجا بپرسم یا توی تاپیک صوت و تصویر؟! :|

Shahin007
2013/08/06, 18:35
سلام دوستان..بچه ها لطفا یه نرم افزار ریکاوری خوب معرفی کنید که میخوام یک عکس رو از داخل یک پوشه برگردونم...با pc tools recovery بازیابی کردم اونی که میخواستم نیومد...
یجوری باشه که اون پوشه رو بهش معرفی کنم و فقط اونو اسکن کنه...نه مثل همین برنامه pc tools recovery مثلا کل درایو E رو اسکن کنه.مثلا بهش بگم درایو E پوشه ی PROGRAMS رو اسکن کن.
عجله ایه فقط.مرسی:)

Shahin007
2013/08/06, 21:19
سلام دوستان..بچه ها لطفا یه نرم افزار ریکاوری خوب معرفی کنید که میخوام یک عکس رو از داخل یک پوشه برگردونم...با pc tools recovery بازیابی کردم اونی که میخواستم نیومد...
یجوری باشه که اون پوشه رو بهش معرفی کنم و فقط اونو اسکن کنه...نه مثل همین برنامه pc tools recovery مثلا کل درایو E رو اسکن کنه.مثلا بهش بگم درایو E پوشه ی PROGRAMS رو اسکن کن.
عجله ایه فقط.مرسی:)

دوستان چیزی سراغ ندارین؟!

Dan
2013/08/06, 21:32
دوستان چیزی سراغ ندارین؟!
Get Data Recover My Files
من با نسخه 3.9 کار کردم قابل آدرس دهی شاخه ای داره. توی عملکرد هم بد نیست.

Shahin007
2013/08/08, 13:57
دوستان من دو تا پوسته واسه ویندوز 7 دانلود کردم و اولی رو نصب کردم کامل نصب شد و آخرش به پیشنهاد خودبرنامه سیستم رو ریست کردم...
سیستم ریست شد و تا صفحه ی welcome اومد بالا...البته صفحه ی welcome هم تغییر کرده بود کلا...بعد تا اونجا اومد بالا یکم loading میکنه و بعد صفحه ی مانیتورم شروع میکنه
چشمک زدن...خاموش نمیشه..فقط هی سیاه میشه و دوباره welcome رو شون میده...تا 5 دقیقه هم گذاشتم ولی سیستم بوت نشد...
restore کردم و آوردمش بالا...یکی دیگه از پوسته هارو نصب کردم اون هم دقیقا همین مشکل رو داره...
مطمئنم پوسته ها سالم هستند چون از جایی که دانلود کردم چندین نفر نظر داه بودند و نوشته بودند که سالمه و مشکلی نداره.

به نظرتون مشکل از چیه؟

amir-bahador
2013/08/08, 20:50
سلام

لپ تاب IBM Lenovo IdeaPad Z500-G دارم ویندوز 8 64 بیت روش نصب هست ولی از 6 گیگ رم زده 5.86 گیگ usable چرا؟باید چیکار کنم درست شه؟

Shahin007
2013/08/08, 20:54
سلام

لپ تاب IBM Lenovo IdeaPad Z500-G دارم ویندوز 8 64 بیت روش نصب هست ولی از 6 گیگ رم زده 5.86 گیگ usable چرا؟باید چیکار کنم درست شه؟

سلام دوست عزیز...
خراب نیست که درستش کنید...تو همه ی دیوایسهایی که حافظه ی رم دارن هیچکدوم 100 در صد میزان این حافظه نمیتونن استفاده کنن...
منظورم اینه که همش قابل دسترش نیست و مقداریش رو برنامه های back service استفاده میکنن.

amir-bahador
2013/08/08, 21:12
یعنی الان برای اجرای بازی مشکلی ندارم؟

Yaser_Aramesh
2013/08/08, 21:15
دوست عزیز مشکلی وجود نداره . میزانی که از 6 گیگ کم شده به واحد پردازش گرافیکی پردازنده اختصاص پیدا کرده چون CPU مثل کارت گرافیک برای پردازش گرافیکی حافظه ی اختصاصی نداره . بنابراین از حافظه ی RAM لپتاپ میگیره .

میزان رم قابل استفاده ی لپتاپ بنده هم 5.84GB هست .

iSteve
2013/08/08, 21:15
گاهی اوقات مقداری از رم برای گرافیک share میشه، اگه gpu نیاز به حافظه ی بیشتری داشته باشه، از رم ها اون حافظه رو تامین میکنه. این امر خیلی خوبه و طبیعیه، نیازی نیست نگران باشید.

amir-bahador
2013/08/08, 21:32
یک سوال دیگه این لپ تاپ دو تا کارت گرافیک داره درسته :

ولی چرا اینجا این قدر نشون میده در صورتی که گرافیک 2 گیگ هست تا 4 گیگ شیر میکنه:

بلوتوث هم مشکل داره درایورش؟

iSteve
2013/08/08, 21:50
یک سوال دیگه این لپ تاپ دو تا کارت گرافیک داره درسته :

ولی چرا اینجا این قدر نشون میده در صورتی که گرافیک 2 گیگ هست تا 4 گیگ شیر میکنه:

بلوتوث هم مشکل داره درایورش؟
امیرجان، درسته لپ تاپ شما دوتا گرافیک داره. یکی از گرافیک ها، همون کارت گرافیک مستقل لپ تاپ هست که انودیا مدل GT740 هست و گرافیک بعدی گرافیک مجتمع شده در cpuی لپ تاپ شماست(HD4000).
این دوتا قابلیت ترکیب شدن با هم رو ندارن و شما نباید انتظار داشته باشید که حافظه ی اونها و بقیه ی پارامترها با هم ترکیب بشه، در اون پنجره ای که باز کردین(تصویر دوم) مشخصات گرافیک مجتمع cpu رو مشاهده میکنید.
من فکر میکنم در حال حاضر شما تنها از گرافیک مجتمع HD4000 استفاده میکنید که ضعیف تر از GT740 هست و گرافیک مستقل یعنی GT740 غیر فعاله. میتونید بین گرافیک ها سوییچ کنید و اگه خواستید بازی کنید از گرافیک GT740 استفاده کنید اما در کاربردهای روزمره و سبک بهتره روی گرافیک HD4000 سوییچ کنید تا مصرف باتری کمتر بشه. به احتمال فراوان میتونید از هر دوتا گرافیک به صورت همزمان استفاده کنید که مصرف باتری رو بالاتر میبره و در بازیها افزایش کارایی داشته باشید، برای این کار لپ تاپ شما باید از قابلیت virtu پشتیبانی کنه.

در مورد اینکه میفرمایید بلوتوث کار نمیکنه، تخصصی ندارم ولی ممکنه درایورهای مربوطه نصب نباشه.

amir-bahador
2013/08/08, 21:54
مرسی از پاسخت

حالا چطوری میتونم برم روی اون کارت گرافیک یا از هر دو به صورت همزمان استفاده کنم؟

iSteve
2013/08/08, 22:01
مرسی از پاسخت

حالا چطوری میتونم برم روی اون کارت گرافیک یا از هر دو به صورت همزمان استفاده کنم؟
قربان شما، راستش تا به حال از سیستم و لپ تاپ هایی که دوتا گرافیک دارن استفاده نکردم و نمیدونم چطور باید بین گرافیک ها سوییچ کرد، اینو باید از بقیه ی دوستان که استفاده کردن سوال کنید.
تا جایی که اطلاع دارم از داخل بایوس شما به این تنظیمات دسترسی دارید. ضمنا فکر کنم برای بعضی مدلها نرم افزاری برای این کار همراه با درایور باشه،

Yaser_Aramesh
2013/08/08, 22:08
مرسی از پاسخت

برای استفاده از هر دو باید از قابلیت Virtu (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9))استفاده کنید ک تاثیر مفید چندانی نداره و گاهی تاثیر منفی (افت فریم دهی در بازی ها ) هم میزاره !

شما لازم نیست که کارت گرافیک یا گرافیک مجتمع CPU رو انتخاب کنید . لپتاپ با توجه به فعالیت , اتوماتیکی بین این دو سوییچ میکنه .

یعنی وقتی یه بازی سنگین اجرا بشه لپتاپ از کارت گرافیک استفاده میکنه ولی وقتی با لپتاپ کارهای عادی مثل تماشای فیلم یا وبگردی میشه , لپتاپ از گرافیک مجتمع cpu (که در لپتاپ شما با توجه به نسل آیوی بریج بودن , HD 4000 هست ) استفاده میکنه.

Shahin007
2013/08/11, 10:20
دوستان من دو تا پوسته واسه ویندوز 7 دانلود کردم و اولی رو نصب کردم کامل نصب شد و آخرش به پیشنهاد خودبرنامه سیستم رو ریست کردم...
سیستم ریست شد و تا صفحه ی welcome اومد بالا...البته صفحه ی welcome هم تغییر کرده بود کلا...بعد تا اونجا اومد بالا یکم loading میکنه و بعد صفحه ی مانیتورم شروع میکنه
چشمک زدن...خاموش نمیشه..فقط هی سیاه میشه و دوباره welcome رو شون میده...تا 5 دقیقه هم گذاشتم ولی سیستم بوت نشد...
restore کردم و آوردمش بالا...یکی دیگه از پوسته هارو نصب کردم اون هم دقیقا همین مشکل رو داره...
مطمئنم پوسته ها سالم هستند چون از جایی که دانلود کردم چندین نفر نظر داه بودند و نوشته بودند که سالمه و مشکلی نداره.

به نظرتون مشکل از چیه؟

دوستان کسی نظری نداره؟

amir-bahador
2013/08/13, 22:44
سلام
چطوری میشه اپدیت خودکار برنامه های رو تو ویندوز 8 غیر فعال کرد مثل موزیک پلیر؟

Gisoo
2013/08/14, 08:18
سلام به همه
چند سؤال دارم در مورد گذاشتن صدای ساراند برای فیلم های اچ.دی
نمیدونم اینجا بپرسم یا توی تاپیک صوت و تصویر؟! :|

از adobe premiere یا edius باید استفاده کنید

amir-bahador
2013/08/14, 09:33
سلام

کسی تا حالا این کار رو انجام داده؟

Yaser_Aramesh
2013/08/14, 09:58
دوستان کسی نظری نداره؟

شاهین جان به نظر من از ویندوز خودمون هست . چون خود منم قبلا دو بار برام پیش اومده که بعد از نصب پوسته دیگه ویندوز درست و حسابی بالا نیومده و روی welcome گیر کرده و ....

حتما ویندوز ما هایی که گیر میکنه یه جوری هست و ویندوز اونایی که گیر نمیکنه یه جوره دیگه ! از نظر برنامه های نصب شده میگم . شاید هم سخت افزارمون ضعیفه برای اجرای پوسته ( یکی از پوسته هایی که من قبلا نصب کردم و به مشکل برخوردم پوسته ی Mac OS بود که خیلی سنگین بود )

کلا بیخیال پوسته شو ! با برنامه های کوچیک و والپیپر و آیکون های قشنگ محیط ویندوزت رو زیبا کن . (زیاد شلوغ پلوغ نکن که بعدا خسته نشی )

Real beauty and long - term enjoyment is in simpicity (جمله ای از خودم :| )

Yaser_Aramesh
2013/08/14, 10:08
سلام

به قسمت Windows Update برید (در شاخه ی System and Security کنترل پنل )

گزینه ی Change Settings رو انتخاب کنید و بعد هم مشخصه . از بین گزینه های موجود گزینه ی دلخواه رو انتخاب کنید .

Yaser_Aramesh
2013/08/14, 16:56
دوستان عزیز , لطفا یه نرم افزار خوب برای ویرایش مشخصات فایل های صوتی (خواننده , آلبوم و .... ) بهم معرفی کنید . ممنون

Yaser_Aramesh
2013/08/16, 22:13
دوستان عزیز , لطفا یه نرم افزار خوب برای ویرایش مشخصات فایل های صوتی (خواننده , آلبوم و .... ) بهم معرفی کنید . ممنون

کسی میشناسه معرفی کنه لطفا

iSteve
2013/08/16, 22:18
کسی میشناسه معرفی کنه لطفا
سلام یاسرجان، مگه وقتی روی فایل کلیک راست میکنید و properties میزنید بازم نمیتونید ویرایش کنید؟

mmiladd
2013/08/17, 09:15
سلام

دوستان خسته نباشید

راهی هست برای شناختن dvd ram در ویندوز 8 ؟ یکی از باگ های اساسی ویندوز 8 به نظر همین میاد

کسی روشی داره ؟ مرسی

iSteve
2013/08/17, 09:40
سلام

دوستان خسته نباشید

راهی هست برای شناختن dvd ram در ویندوز 8 ؟ یکی از باگ های اساسی ویندوز 8 به نظر همین میاد

کسی روشی داره ؟ مرسی
سلام دوست خوبم، لطفا تا زمانی که اساتید فروم میان تا راهنمایی کنند یه تصویر از پنجره ی Device manager بگیرید و قرار بدین.

Dan
2013/08/17, 10:12
سلام

دوستان خسته نباشید

کسی روشی داره ؟ مرسی
پست 4257 رو بخونید ببینید جواب میده یا نه.

Arsn
2013/08/17, 10:14
سلام

دوستان خسته نباشید

کسی روشی داره ؟ مرسی

سلام

شما دو تا عکس بزار !

یکی عکس از device manager ویندوز (با زدن devmgmt.msc در RUN میادش)
عکس دوم از Disk management ویندوز(با زدن diskmgmt.msc در RUn میادش )

فکر نمیکنم باگ باشه ، بیشتر شبیه یه نشناختن یا عدم Signature verify ویندوز است ! شاید هم مشکل از بایوس و تنظیماتش باشه !

شما فعلا دو تا عکس را بدید

منظورتون را دقیقا از نشناختن هم بیان کنید ! یعنی توی my computer میاد ؟ نمیاد ؟ کلیک میکنید چی میشه و... ؟

mmiladd
2013/08/17, 10:15
متاسفانه سیستم خودم نیست !

و این که همون کار رو وقتی dvd ram خودش رو نشون میده که داخلش چیزی باشه

وقتی چیزی رو نمی شناسه عملا چیزی رو هم توی اون مسیر نشون نمیده !

mmiladd
2013/08/17, 10:22
خیلی ها این مشکل رو داشتن

توی گوگل یه سرچ کنید هس

چند روش هم گفته شده مثلا عوض کردن کابل ساتا و یا عبارت یه دستوری توی ران و...

Reza Eshraghi
2013/08/17, 10:33
خیلی ها این مکشل رو داشتن

توی گوگل یه سرچ کنید هس

سلام میلاد جان !
بله ! یه دستور توی ریجستری هست که مشکلتون رو حل می کنه ! می گردم و واستون پیدا می کنم !! منم همین مشکل رو داشتم و فقط یک درایو از سه درایو DVD-Writer ام شناخته می شد !!

کد موجود در پست زیر راه حل مشکل شماست !

و راه حل های موجود در لینک زیر :

iSteve
2013/08/17, 10:39
متاسفانه سیستم خودم نیست !

و این که همون کار رو وقتی dvd ram خودش رو نشون میده که داخلش چیزی باشه

وقتی چیزی رو نمی شناسه عملا چیزی رو هم توی اون مسیر نشون نمیده !

خیلی ها این مکشل رو داشتن

توی گوگل یه سرچ کنید هس

میلاد جان توی گوگل سرچ کنیم خیلی چیزها میاد که صحت نداره، شما کافیه از پنجره ی دیوایس منیجر یه تصویر بگیرید، به این صورت که اون پنجره رو باز کنید و کلید prtsc یا print screen(روی کیبوردها این نوشته تفاوت های جزئی ممکنه داشته باشه) رو بزنید تا یک عکس از دسکتاپ و پنجره ی مورد نظر بگیره، بعدش وارد برنامه ی paint بشید و اونجا paste رو بزنید تا تصویر وارد paint بشه و بعدش save کنید و اینجا آپلود کنید.
تا زمانی که این کارها رو انجام ندید کسی نمیتونه کمک مفیدی به شما بکنه.
امکانش وجود داره که با clear cmos کردن مشکل شما حل بشه، این کارو امتحان کردین؟

mmiladd
2013/08/17, 12:00
سیستم به دستم بیاد حتما امتحان می کنم و خبر میدم..

Hessam
2013/08/18, 11:54
دوستان من آفیس 2013 نصب کردم!
از طریق نرم افزار Microsoft Toolkit v2.4.3 اقدام که کرک یا اکتیو کردنش کردم! اما متاسفانه اکتیو نمیشه و دوباره Product Kay میخواد ازم!
چکار کنم؟ الان ورد قفل شده و چون اکتیو نیست، نمی تونم باهاش کار کنم!
لطفاً یک سریال یا کرک قطعی معرفی کنید که از کار نیوفتده و همیشگی باشه!

ahmadrz
2013/08/18, 12:17
از طریق نرم افزار Microsoft Toolkit v2.4.3 اقدام که کرک یا اکتیو کردنش کردم! اما متاسفانه اکتیو نمیشه و دوباره Product Kay میخواد ازم!
آقا حسام ببین این کار می کنه
Crack (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-کرک-آفیس-2013-فعال-سازی-و-رفع-محدودیت-زمانی-آفیس-2013/)

Hessam
2013/08/18, 12:33
آقا حسام ببین این کار می کنه
Crack (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-کرک-آفیس-2013-فعال-سازی-و-رفع-محدودیت-زمانی-آفیس-2013/)

از همین لینک گرفتم جناب ahmadrz .
اونی که نوشته مخصوص ویندوز سون. دانلود و نصب کردم. طبق توضیحش انجام دادم! اما بازم نشد! :(

Nima.Salarian
2013/08/18, 12:34
حسام جان این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دانلود کن و KMSpico Install رو نصب کن 100% توسط خودم تست شده.
نکته: حتما آنتی ویروس و فایروال رو Disable کن. رمزش هم روی خود فایل نوشته.

Hessam
2013/08/18, 12:43
حسام جان این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دانلود کن و KMSpico Install رو نصب کن 100% توسط خودم تست شده.
نکته: حتما آنتی ویروس و فایروال رو Disable کن. رمزش هم روی خود فایل نوشته.

ممنون! درست شد. :)

Nima.Salarian
2013/08/18, 12:47
ممنون! درست شد. :)
خدارو شکر ;;)حالا آنتی ویروس رو Enable کنید.:-"

Nima.Salarian
2013/08/19, 17:39
دوستان وقتی با کابل HDMI تصویر میدیم به TV چطور میشه هم صداش از بلندگو های سیستم پخش بشه هم از TV ؟
از اینجا فقط یک خروجی رو صدا میده:
22520

Yaser_Aramesh
2013/08/19, 18:20
دوستان وقتی با کابل HDMI تصویر میدیم به TV چطور میشه هم صداش از بلندگو های سیستم پخش بشه هم از TV ؟

با خود ویندوز 7 نمیشه . باید از برنامه ی Virtual Audio Cable استفاده کنی .

ARMIN
2013/08/19, 18:23
فکر نمیکنم ، یعتی نمیشه نیما جان، گمونم فقط از یک کارت صدا میتونه استفاده کنه، یا از کارت صدای گرافیک AMD یا از کارت صدای سیستم.

Shahin007
2013/08/19, 20:39
دوستان میخوام آفیس 2013 رونصب کنم...اینو Microsoft Office 2013 Professional Plus باید دانلود کنم؟
حدودا 891 مگابایت هم حجمش هستش.

aaa666
2013/08/19, 21:45
سلام
به رفقایه گیم باز
من 1ی 2 ماه به یه مشکلی خورد وقتی گیم های که در گذشته بازی میکردمو دوباره نصب میکنم . وقتی اجرا میشه توی فیلماش صداش خش خش اصلا نمیفهی چی میگن. تصویر کند میشه اصلا اینجوری نبود
جدیدا تام رایدر جدیدرو نصب کردم همون اولش تصویر میاسته خط خطی میشه دوباره میاسته خط خطی بعد فیلمشو نشون میده میاسته میره یه جایه دیگه فیلم . تو بازیم بعضی جاهاش لگد داره
بعد جالب اینجاست ویندوزو عوض کردم دوباره اجراش کردم تو بازی دیگه همش لگد داره .بعد همین بازی رو بردم رویه سیستم ddr3 اجرار کردم فقط با این تفافت که تو بازی دیگه لگد نداشت .

(البته اینم بگم این گیم ها را چندین بار بازی کردم یعنی وقتی تمومشون میکردم پاک 6 ماه بعد یا 1 سال بعد نصب دوباره بازی میکردم بدون ایراد)

aaa666
2013/08/19, 21:46
یادم رفت اینم بگم کارت گرافیکمو روی ddr3بستم
اینم بگم 1ی 2 ماه پیش فن سی پی یوم یکی از پره هاش شکست رفتم فن سی پی پو گرفتم با اینه من خیلی فرق داشت اونم واسه همون مارک بود ولی المنیم خالی بود واسه خوده سی پی یو من المینیوم وسطشم مسه .میشه به خاطر این باشه .

ARMIN
2013/08/19, 22:06
بله شاهین جان

ARMIN
2013/08/19, 22:07
یادم رفت اینم بگم کارت گرافیکمو روی ddr3بستم
اینم بگم 1ی 2 ماه پیش فن سی پی یوم یکی از پره هاش شکست رفتم فن سی پی پو گرفتم با اینه من خیلی فرق داشت اونم واسه همون مارک بود ولی المنیم خالی بود واسه خوده سی پی یو من المینیوم وسطشم مسه .میشه به خاطر این باشه .

اطلاعات کامل سخت افزارتون چیه؟

iranmanoto
2013/08/21, 12:59
سلام به نمامیه دوستان و عزیزان
اساتید من دیروز بعد از کلی فکر و خود زنی و ... بالا خره کوچ کردم به ویندوز 8
ولی حالا یه مشکل برام پیش امده!
مثلا وقتی فایرفاکس رو اجرا میکنم هرزگاه اینجوری میشه!!!! نوشته رو دقت کنیین!!
ویتدوز 8 و آپدیت آگوست هستش
فایرفاکس هم نسخه 23 هستش
این طبیعی هست یا...!

ARMIN
2013/08/21, 13:05
يا حضرت هيروگليف

اين ديگه چه فونتيه.

iranmanoto
2013/08/21, 13:09
فونت نیست! یه جور به هم ریختگیه تصویره
هرزگاهی رو گوشیه بالا سمت راست هم میفته روید 3 گزینه سمت راست!!!!
کلافم کرده!

aaa666
2013/08/21, 19:42
سلام
pentum(R)d cpu 2.80GHz 2.81GHz
gigabyte-ga-945p-53 LGA775
RAM 3.25
power GREEN GP380 version 2.0
Asus ENGTS450 DIRECTCU DI 1GD5

iSteve
2013/08/21, 20:18
سلام
pentum(R)d cpu 2.80GHz 2.81GHz
gigabyte-ga-945p-53 LGA775
RAM 3.25
power GREEN GP380 version 2.0
Asus ENGTS450 DIRECTCU DI 1GD5
فن و هیت سینک cpu رو خودتون عوض کردین؟ خمیرسیلیکون زدید؟ دمای cpu و کارت گرافیک در حداکثر فشار کاری چقدره؟
فکر نمیکنم سیستم شما برای بازیهایی مثل تام رایدر مناسب باشه@};-

amir-bahador
2013/08/23, 18:33
با موزیک پلیر ویندوز 8 مشکل دارم میگه باید اپدیت بشه باید چیکار کنم تا راه بیفته ؟

amir-bahador
2013/08/23, 20:36
اقا کسی راهی نداره پیشنهاد بکنه

ARMIN
2013/08/23, 21:14
برادر ویندوز 8 رو آپدیت کن

amir-bahador
2013/08/23, 21:43
استور وقتی باز نمیشه چطوری اپدیت کنم عزیز برادر

ARMIN
2013/08/23, 22:38
استور وقتی باز نمیشه چطوری اپدیت کنم عزیز برادر

به استور چه کار داره؟

شما روی کامپیوتر کلیک راست کنید، وارد Propertis بشید، اون پایین Windows Update رو مشاهده میکنید و واردش بشید از اونجا میتوانید همه ی ویندوز رو آپدیت کنید.

IMAN4K
2013/08/24, 17:11
سلام خدمت دوستان عزیز و خسته نباشید
می خواستم بپرسم امکانش هست که برای یه شبکه با یک سرور و 6 کلاینت(شبکه کافی نت) از ویندوز سون برای سرور و از ویندوز ایکس پی برای کلاینت ها استفاده کرد؟
همچنین دلیل استفاده بیشتر کافی نت ها از ویندوز ایکس پی برای کلاینت ها چیه؟

همیشه پاینده باشید

Arsn
2013/08/24, 22:17
سلام خدمت دوستان عزیز و خسته نباشید
می خواستم بپرسم امکانش هست که برای یه شبکه با یک سرور و 6 کلاینت(شبکه کافی نت) از ویندوز سون برای سرور و از ویندوز ایکس پی برای کلاینت ها استفاده کرد؟
همچنین دلیل استفاده بیشتر کافی نت ها از ویندوز ایکس پی برای کلاینت ها چیه؟

همیشه پاینده باشید

چون سیستم هاشون قدیمی و ضعیفه !

ببینید شبکه ها دو نوع هستند !(از نظر ماکروسافت)

1) workgroup این شبکه که برای زیر 10-15 سیستم استفاده میشه و به صورت غیر متمرکز کنترل میشه ! هر سیستم برای خودش هم کلاینت است و هم سرور ! یعنی زمانی که یه فایل یا یه DVDROM را share میکنه و دیگران استفاده میکنند نقش سرور (سرویس دهنده) و وقتی از دیگران سرویس میگیره نقش کلاینت را داره ! با این تفاسیر ، شما میتونید سیستم اصلی کافی نت را به سرویس دهنده اصلی تبدیل کنید ! ربطی هم به سیستم عامل xp یا 7 یا 8 بودن نداره ! گرچه بهتره همسان باشند تا قابلیت های بیشتری داشته باشید !

2) domain برای شبکه های بیش از 15 الی 50000 که این نوع شبکه از نوع Centralized یا سازمان یافته است ! چون مبحث کار شما نیست ، اگر علاقه داشتید بگید براتون توضیح بدم !

amir-bahador
2013/08/24, 23:53
به استور چه کار داره؟

شما روی کامپیوتر کلیک راست کنید، وارد Propertis بشید، اون پایین Windows Update رو مشاهده میکنید و واردش بشید از اونجا میتوانید همه ی ویندوز رو آپدیت کنید.

ویندوزم اوریجینال نیست مشکل نداره؟

amir-bahador
2013/08/25, 13:41
up up

ARMIN
2013/08/25, 15:07
up up

من خودم از ک.ر.ک KMSnano v19 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده میکنم و ویندوز رو بدون مشکل آپدیت میکنم.

MoHamMAD_jOon
2013/08/26, 01:06
سلام دوستان
من یه لب تاب lenovo z500-g خریدم تمام درایواشو نصب کردم ولی وقتی میخوام درایو گرافیکشو از دی وی دی
همراه لب تاب نصب کنم ارور میده که قبل نصب نیس
درایو گرافیک سری 700 پیدا کردم که بریزم ولی اونم نمی ریزه (64بیت)
چه حرکتی بزنم؟

Arsn
2013/08/26, 10:34
سلام دوستان
من یه لب تاب lenovo z500-g خریدم تمام درایواشو نصب کردم ولی وقتی میخوام درایو گرافیکشو از دی وی دی
همراه لب تاب نصب کنم ارور میده که قبل نصب نیس
درایو گرافیک سری 700 پیدا کردم که بریزم ولی اونم نمی ریزه (64بیت)
چه حرکتی بزنم؟

خب شما از ارور و device manager یه عکس بزار !
در ضمن مطئمنی که لپ تاپ گرافیک داره ؟ یعنی گرافیک جدای انویدیا داره ؟ چون CD را برای چند تا محصول درست میکنند ولی شاید لپ تاپ شما کانفیگی باشه که گرافیک نداره !

در ضمن شما باید درایور مدل کارت خودتون + مدل ویندوز+ معماری ویندوز 32 یا 64 بودن را از سایت انویدیا یا techpowerup دانلود کنید !

agha_mohammad
2013/08/28, 09:19
سلام به همه دوستان میخواستم درمورد جدیدا که یاهو برای ساختن ایمیل تغییر داده بدونم چه شماره تلفن وپسوردی باید وارد کنیم برای کشور امریکا که ساخته بشه هرکاری میکنم نمیشه لطلفا کمک کنید

ARMIN
2013/08/28, 09:54
سلام به همه دوستان میخواستم درمورد جدیدا که یاهو برای ساختن ایمیل تغییر داده بدونم چه شماره تلفن وپسوردی باید وارد کنیم برای کشور امریکا که ساخته بشه هرکاری میکنم نمیشه لطلفا کمک کنید

افغانستان رو بزن

old gamer
2013/08/28, 14:13
فقط افغانستان . ماشالا پرچمش بالاست افغانستان

agha_mohammad
2013/08/28, 19:13
خب افعانستانم بزنم شماره میخواد شماره افغانستان موبایل شو چی بزنم تلفن چی بزنم؟

Hessam
2013/09/01, 17:53
دوستان؛ یکی دو روز پیش اینجا از یک مغازه ی کولر فروشی 15 میلیون (3 تا پکیج) دزدی شده...!
حالا اینکه چه جوری تو روز روشن پیش خود فروشنده یکی آروم و مهربانانه 15 میلیون جنس رو دزدیدن، بماند!

مسیر هایی که تردد شده توسط اون وانت سفید، از طریق پلیس شناسایی شده. چند تا فیلم هم مدرک هست.
این فیلم ها با دوربین های مدار بسته گرفته شده که متاسفانه به دلیل کیفیت پایین، نمیشه پلاک وانت رو خوند!

تنها یک مدرک فیلم با کیفیت وجود داره که از طریق دوربین مدار بسته دریافت شده.
یک فایل ویدئویی یک و خورده ای گیگی هست که مشخصاتش اینه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).

این هم محتویات داخل پوشه. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

حالا مشکل اینه که چطور این فایل ویدئویی قابل نمایش هست؟
با KMP اجرا نشد. احتمالاً باید تبدیل فرمت صورت بگیره یا با یه نرم افزار خاصی قابل اجرا باشه.
با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate سعی کردم تبدیلش کنم، نشد! کلاً یک فرمت معمولی ویدئویی نیست که با این چیزا تبدیل بشه. دیگه گفتم شانسی بزنم شاید کانورت شد که نشد!

ممنون میشم، راهنمایی کنید... خیلی مهم هست.

AmirMahmood
2013/09/01, 18:11
دوستان؛ یکی دو روز پیش اینجا از یک مغازه ی کولر فروشی 15 میلیون (3 تا پکیج) دزدی شده...!
حالا اینکه چه جوری تو روز روشن پیش خود فروشنده یکی آروم و مهربانانه 15 میلیون جنس رو دزدیدن، بماند!

مسیر هایی که تردد شده توسط اون وانت سفید، از طریق پلیس شناسایی شده. چند تا فیلم هم مدرک هست.
این فیلم ها با دوربین های مدار بسته گرفته شده که متاسفانه به دلیل کیفیت پایین، نمیشه پلاک وانت رو خوند!

تنها یک مدرک فیلم با کیفیت وجود داره که از طریق دوربین مدار بسته دریافت شده.
یک فایل ویدئویی یک و خورده ای گیگی هست که مشخصاتش اینه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).

این هم محتویات داخل پوشه. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

حالا مشکل اینه که چطور این فایل ویدئویی قابل نمایش هست؟
با KMP اجرا نشد. احتمالاً باید تبدیل فرمت صورت بگیره یا با یه نرم افزار خاصی قابل اجرا باشه.
با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate سعی کردم تبدیلش کنم، نشد! کلاً یک فرمت معمولی ویدئویی نیست که با این چیزا تبدیل بشه. دیگه گفتم شانسی بزنم شاید کانورت شد که نشد!

ممنون میشم، راهنمایی کنید... خیلی مهم هست.
فکر کنم منظورت اون فاییلAJP درسته
ببین با این میشه دیدش

Hessam
2013/09/01, 18:33
فکر کنم منظورت اون فاییلAJP درسته
ببین با این میشه دیدش

ممنون.
با این نرم افزار باز شد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

leonard
2013/09/01, 18:43
fileviewpro را از این لینک:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود کنید

اینم کارساز هست.

ARMIN
2013/09/01, 22:00
خب افعانستانم بزنم شماره میخواد شماره افغانستان موبایل شو چی بزنم تلفن چی بزنم؟

حامد جان، کافیه یه سرچ تو گوگول بکنی، ابتدای شماره های افغانستان و تعدادشون رو پیدا کن، 3 رقم اولش که مشترکه، بقیه اش رو از خودت بزن.

mmiladd
2013/09/02, 13:34
سلام

دوستان خسته نباشید چه طوری میشه تشخصی داد یه فلش دیگه سوخته و عملا غیر استفاده شده ؟

مرسی

mmiladd
2013/09/03, 07:51
نبود کسی جواب این سوال ما رو بده ؟

th e nd
2013/09/03, 10:45
نبود کسی جواب این سوال ما رو بده ؟

1- سلام بر دوست عزیز
2- عزیز دل ، سوال شما سخت افزاری هست ، به همین دلیل کسی از دوستان در بخش نرم افزار پاسخگوی شما نخواهد بود.
3- شما باید سوالتون رو در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می پرسیدید.
4- و جواب شما: اگر فلش خودتون رو به چند سیستم زدید و در تمامی آنها کار نکرد، در نتیجه فلش شما سوخته و باید برای تعویض به گارانتی بره.
5- پورت های پشت کیس رو هم امتحان کنید اگر جواب نداد، دیگه ببریدش گارانتی.

agha_mohammad
2013/09/04, 10:26
حامد جان، کافیه یه سرچ تو گوگول بکنی، ابتدای شماره های افغانستان و تعدادشون رو پیدا کن، 3 رقم اولش که مشترکه، بقیه اش رو از خودت بزن.

مرسی امتحان میکنم اما من حامد نیستم مستر محمدم :-"
میشه لطفا خودتون یه شماره تلفن و یه شماره موبایل افغانستانی بدید راحت بشیم هرچی میگردم نیست

ARMIN
2013/09/04, 10:48
مرسی امتحان میکنم اما من حامد نیستم مستر محمدم :-"
میشه لطفا خودتون یه شماره تلفن و یه شماره موبایل افغانستانی بدید راحت بشیم هرچی میگردم نیست

آقا محمد،‌

تو گوگل سرچ ميكنى Telephone numbers Afghanistan

اين سايت مياد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

توى سايت همه ي اپراتور هاى افغانستان با پيش شماره هاش مياد.

بعد شما يكيش رو انتخاب ميكنى، مثلا" 0707

به جاى Y‌ به همون تعداد عدد دلخواه وارد ميكنى.

0707555650

مثل همه ى شماره هاى بين المللى، صفر اول موبايل گرفته نميشه،‌ پس: 707555650

IMAN4K
2013/09/04, 14:09
سلام خدمت دوستان عزیز من ویندوز سون اورجینال رو از کجا می تونم تهیه کنم،اگر ممکن هست جایی رو به بنده معرفی کنید؟ خیلی مممنون

agha_mohammad
2013/09/04, 14:29
آقا محمد،‌

تو گوگل سرچ ميكنى Telephone numbers Afghanistan

اين سايت مياد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

توى سايت همه ي اپراتور هاى افغانستان با پيش شماره هاش مياد.

بعد شما يكيش رو انتخاب ميكنى، مثلا" 0707

به جاى Y‌ به همون تعداد عدد دلخواه وارد ميكنى.

0707555650

مثل همه ى شماره هاى بين المللى، صفر اول موبايل گرفته نميشه،‌ پس: 707555650

مرسی داداش اما خب میخواد به شماره موبایله که زدم اس بفرسته و کدشو بده چی من که شماره رو الکی میزنم چطوری باید ایمیلمو فعال کنم بدون کد حتما یه کدی به شماره موبایله اس میکنه درسته؟

iranmanoto
2013/09/08, 12:23
آقا نیاز مند کمک فوریـــــــــــــی هستم!
این الان چی میگه؟!
باید چی کار کنم؟!

wowowo
2013/09/10, 17:48
دوستان یه سوال فنی

سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. سایت معتبری هست ؟

میخوام ازش خرید اینترنی انجام بدم ولی مطمعا نیستم سایتش مورد اطمینان هست یا نه !!!!!!!!!!!!

Shahin007
2013/09/10, 17:53
دوستان یه سوال فنی

میخوام ازش خرید اینترنی انجام بدم ولی مطمعا نیستم سایتش مورد اطمینان هست یا نه !!!!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز...خیلی دیگه فنیه!:D
مشکلی نداره و قابل اطمینانه.:)

Hessam
2013/09/10, 17:55
دوستان یه سوال فنی

این سوال چه ارتباطی با نرم افزار داشت...؟!!!
بله 100% مورد اطمینان هست! خیالتون راحت باشه.

wowowo
2013/09/11, 01:21
دوستان یه سوال دیگه

بین ویندوز 32 و 64 بیت اختلاف زیادی هست ؟؟

خیلی ها میگن با نصب ویندوز 6 بیت سرعت بیشتری دارن و تعریف میکنن !!!!!!!!
البته واسه خودم جای سواله که چطور ممکنه !!!!!

یه توضیح مختصر بین تفاوت 32 و 64 بیت میدید

ممنون

th e nd
2013/09/11, 06:28
دوستان یه سوال دیگه

ممنون

ما در معماری پردازنده هایی که امروزه داریم از دو معماری 32 و 64 بیتی استفاده می کنیم.
این معماری نرم افزاری نیست و کاملاً سخت افزاری بوده و به طراحی ساختار کنتلرهای داخلی پردازنده مربوط میشه.
32 بیتی یعنی اینکه پردازنده می تونه خونه های حافظه رو به 32 طریق یا 32 مسیر آدرس دهی کنه و در 64 بیتی پردازنده می تونه
حافظه اصلی رو به 64 مسیر آدرسیدهی کنه.
پس در حالت تئوری سرعت 2 برابر میشه.
وقتی شما سخت افزار 64 بیت دارید و سیستم عامل شما هم 64 بیتی است و نرم افزار مورد استفاده شما هم 64 بیتی اونوقت
کاملاً متوجه تغییر در سرعت اجرای برنامه های خودتون رو می تونید ببینید.
البته به طور دقیق زمان اجرا به نصف کاهش پیدا نمی کنه.

Arsn
2013/09/11, 09:14
دوستان یه سوال دیگه

ممنون

ahmadrz
2013/09/11, 11:05
سلام عزیزان

یه سوال در مورد درایور کارت گرافیک لپ تاپ داشتم.یکی از دوستان می خواست درایور کارت گرافیک انویدیا خودش رو آپدیت کنه ولی موقع نصب درایور این ارور رو میده

you must install an intel driver first

این دوستمون حتی درایور اینتل هم می خواست نصب کنه این ارور رو می داد

.the setup program failed to install one or more device drivers

.Setup Will exit

به نظرتون راه حلی برای آپدیت درایور هست؟

Nima.Salarian
2013/09/11, 20:45
دوستان یک نرم افزار برای تماشای شبکه های فارسی توی کامپیوتر میخوام
مثل gl*wiz که برای اندروید هستش. یا همین برنامه ورژنش برای کامپیوتر هست؟

th e nd
2013/09/11, 20:58
سلام عزیزان

یه سوال در مورد درایور کارت گرافیک لپ تاپ داشتم.یکی از دوستان می خواست درایور کارت گرافیک انویدیا خودش رو آپدیت کنه ولی موقع نصب درایور این ارور رو میده

you must install an intel driver first

این دوستمون حتی درایور اینتل هم می خواست نصب کنه این ارور رو می داد

.the setup program failed to install one or more device drivers

.Setup Will exit

به نظرتون راه حلی برای آپدیت درایور هست؟
سلام. به صورت Run as Administrator هم نصب کردید و نشد؟

lastshepherd
2013/09/11, 21:57
دوستان یک نرم افزار برای تماشای شبکه های فارسی توی کامپیوتر میخوام
مثل gl*wiz که برای اندروید هستش. یا همین برنامه ورژنش برای کامپیوتر هست؟

برای شبکه ها به صورت اینترنتی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست ولی بشدت اینترنت مصرف می کنه.
چرا کارت تی وی نمی خرید؟

Hessam
2013/09/12, 15:08
سلام - یک مشکل بسیار فوری:

دوستان یه بنده خدایی، پسورد یاهوش رو یادش رفته...! همیشه یاهو بوده و تیک سیو پسوردش رو زده بوده که بدون وارد کردن پسورد، سریع Login بشه.
حالا مشکلی براش پیش اومده و یکی دیگه براش دستکاری کرده و اون تیک رو برداشته!!! اینم پسوردش یادش نیست! الان تمام زندگیش یاهو بوده و بازیابی پسورد از طریق Questions های یاهو و یا Forgot Password هم نمی تونه انجام بده. کار و بارش همه مونده رو هوا و خیلی ناراحت هست. ازم خواسته توی این سایت ها و فروم ها پیگیر راه حل مشکلش باشم.

راهی وجود داره بتونه پسورد یاهوش رو پیدا کنه...؟!

خیلی هم عجله داره...

iranmanoto
2013/09/12, 15:16

دوستان یه بنده خدایی، پسورد یاهوش رو یادش رفته...! همیشه یاهو بوده و تیک سیو پسوردش رو زده بوده که بدون وارد کردن پسورد، سریع Login بشه.
حالا مشکلی براش پیش اومده و یکی دیگه براش دستکاری کرده و اون تیک رو برداشته!!! اینم پسوردش یادش نیست! الان تمام زندگیش یاهو بوده و بازیابی پسورد از طریق Questions های یاهو و یا Forgot Password هم نمی تونه انجام بده. کار و بارش همه مونده رو هوا و خیلی ناراحت هست. ازم خواسته توی این سایت ها و فروم ها پیگیر راه حل مشکلش باشم.

خیلی هم عجله داره...

یادش نیست که چه ایمیلی به اعنوان ایمیل پشتی بان داده؟!
اگه رمز رو قبلا زده و ویندوز عوض نکرده از طریق CMD میشه رمزش رو پیدا کرد ولی منتها الان یادم نیست چجوری این کارو میکردیم!!! یه زمان تو کافی نت ها خوراکمون بود!!!

Hessam
2013/09/12, 15:21
اگه رمز رو قبلا زده و ویندوز عوض نکرده از طریق CMD میشه رمزش رو پیدا کرد ولی منتها الان یادم نیست چجوری این کارو میکردیم!!! یه زمان تو کافی نت ها خوراکمون بود!!!

نه. اصلاً یادش نیست! هیچی یادش نیست! 7-8 سال پیش ساخت! نه سوال امنیتی. نه ایمیل اول جهت ثبت نام. هیچی در کل یادش نمیاد!
یه جوری بی زحمت پیدا کنی، ممنون میشم... ثواب داره. به خدا خیلی گیره و عجله داره.

iranmanoto
2013/09/12, 15:29
دوستان این ویندوز 8 هم من رو کلافه کرده
ارور در اجرای بازی Total War ROME II
و اجرا نکردن کــــــرک idm
راهی برای رفع کردنشون هست؟! ایراد از ویندوزه؟! اگه ایراد از ویندوز باشه باید برگردم به ویندوز 7!

iranmanoto
2013/09/12, 15:35
نه. اصلاً یادش نیست! هیچی یادش نیست! 7-8 سال پیش ساخت! نه سوال امنیتی. نه ایمیل اول جهت ثبت نام. هیچی در کل یادش نمیاد!
یه جوری بی زحمت پیدا کنی، ممنون میشم... ثواب داره. به خدا خیلی گیره و عجله داره.
این رو امتحان کردید

از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد و Regedit را تايپ كنيد تا داخل محيط ويرايش ريجستري شويد حالا
به اين كليك در ريجستري برويد :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager

و روی Save Password دو بار كليد كنيد و عدد 100 را در آن تايپ كنيد و OK بزنيد حالا ياهو مسنجر را نگاه كنيد آخرين ID و Password ID می بينيد می توانيد باآن LOGIN بشويد .

old gamer
2013/09/12, 15:41
من هم همچین بلایی سرم اومد پارسال. بعد 10 سال یاهو آی دی مو بن کرد گفت ماه عسل کجا میری منم گفتم خونه عمت. اونم کلا بیرونم کرد. ایمیل پشتیبانمم معتبر نبود. آی دی مو از دست دادم. خیلی ناراحت کننده بود. مثل از دست دادن هارد آرشیوم بود

Hessam
2013/09/12, 15:46
حالا ياهو مسنجر را نگاه [/COLOR][/RIGHT] كنيد آخرين ID و Password ID می بينيد می توانيد باآن LOGIN بشويد .

این جمله رو متوجه نشدم کلاً...!!
پسورد رو نمیده...؟! اصلاً چنین چیزی نیومد من رو آی دی خودم تست کردم! پسوردی هم نمایش داده نشد! کلاً تغییری نکرد چیزی!!

iranmanoto
2013/09/12, 15:59
این جمله رو متوجه نشدم کلاً...!!
پسورد رو نمیده...؟! اصلاً چنین چیزی نیومد من رو آی دی خودم تست کردم! پسوردی هم نمایش داده نشد! کلاً تغییری نکرد چیزی!!

من این رو از روی یه سایت برداشتم! الان که خودمم امتحان کردم دیدم کار نمیکنه!
شرمنده بابت اطلاع رسانی غلط من!!!!
من هر کاری میکنم اون روش cmd یادم نمیاد!! باز هم به جست و جو ادامه میدم

meelad
2013/09/12, 18:21

iranmanoto
2013/09/13, 12:13
دوستان این ویندوز 8 هم من رو کلافه کرده
ارور در اجرای بازی Total War ROME II
و اجرا نکردن کــــــرک idm
راهی برای رفع کردنشون هست؟! ایراد از ویندوزه؟! اگه ایراد از ویندوز باشه باید برگردم به ویندوز 7!

کسی نظری نداره؟!:-/

Hessam
2013/09/13, 12:28

فایده نداشت! :(

leonard
2013/09/13, 13:10

خیلی هم عجله داره...

فایرفاکس را باز کن و به این آدرس برو :tools -option-security-saved passwords گزینه show passwords را انتخاب کن

تمام ایمیل ها با پسوردهاشونا میتونی ببینی

البته اگه موقع لاگین شدن تیک مرا به خاطر بسپار را گذاشته باشید.

m.J
2013/09/14, 06:42
سلام
دوستان بنده سیستمم مشکل پیدا کرده، یعنی هر وقت میخوام سیستم رو خاموش کنم کرش میشه و این خطا رو میده

مشخصات سیستم
cpu amd Phenom II X4 840 3.2GHz
Sapphire HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5
WESTERN DIGITAL CAVIAR green 500G
Green 600-eu
ASUS M5A78L LE
Kingston 2*4 DDR3 8GB KIT1600 HYPERX

ویندوز 7 /64bit

leonard
2013/09/14, 14:46
سلام

نرم افزار BlueStacks.v0.7.17.916 (اجرای اندروید برروی ویندوز) را رو ویندوز ایکس پی و سون نصب کردم رو هیچ کدوم جواب نداد

این پیغام رو میده

راه حلی به ذهنتون میرسه ؟

th e nd
2013/09/14, 14:52
سلام
دوستان بنده سیستمم مشکل پیدا کرده، یعنی هر وقت میخوام سیستم رو خاموش کنم کرش میشه و این خطا رو میده

مشخصات سیستم
cpu amd Phenom II X4 840 3.2GHz
Sapphire HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5
WESTERN DIGITAL CAVIAR green 500G
Green 600-eu
ASUS M5A78L LE
Kingston 2*4 DDR3 8GB KIT1600 HYPERX

ویندوز 7 /64bit

اگر نرم افزاری تازه ریختید و یا درایوری تازه نصب کردید و یا هر تغییر دیگه ای انجام دادید، سیستم رو به قبل از اون
مورد Restore کنید.

imanb
2013/09/20, 21:16
با سلام خدمت دوستان
می خواستم نرم افزاری را به من معرفی کنید که برنامه ای را در زمانی خاص بر روی ویندوز اجرا کند تقریبا تو مایه های scheduled task
با تشکر

mohammad77
2013/09/22, 21:18
سلام.
یه سیستم هست که دو تا هارد داشته.بعد چند وقت که استفاده نمیشده برادرم روشن کرده و الان هارد دوم که برای ارشیو ازش استفاده میشده رو سیستم نمیشناسه.تمام کابل ها چک شده و مشکلی ندارن.اطلاعات داخل هارد مهم هستن.
نرم افزار یا راه حلی وجود داره که بشه حداقل اطلاعات مورد نیاز رو از روی هارد برداشت؟

lastshepherd
2013/09/22, 22:08
سلام.
یه سیستم هست که دو تا هارد داشته.بعد چند وقت که استفاده نمیشده برادرم روشن کرده و الان هارد دوم که برای ارشیو ازش استفاده میشده رو سیستم نمیشناسه.تمام کابل ها چک شده و مشکلی ندارن.اطلاعات داخل هارد مهم هستن.
نرم افزار یا راه حلی وجود داره که بشه حداقل اطلاعات مورد نیاز رو از روی هارد برداشت؟
اولین کار اینه که هارد رو روی یک سیستم دیگه با کابل جدید تست کنید.

mohammad77
2013/09/23, 10:10
اولین کار اینه که هارد رو روی یک سیستم دیگه با کابل جدید تست کنید.
ممنون بابت پاسخ.
این کار رو کردم ولی بازم بعد از اتصال در my Computer نمیاد ولی در disk managment هستش.

lastshepherd
2013/09/23, 13:46
ممنون بابت پاسخ.
این کار رو کردم ولی بازم بعد از اتصال در my Computer نمیاد ولی در disk managment هستش.
در صفحه ی اصلی Disk Management روی هاردتون کلیک راست کرده و Open را انتخاب کنید. از باز شدن هارد که مطمئن بشید.
سپس دوباره روی هارد کلیک راست کرده و Change Drive Letter and Pacth رو انتخاب کنید. در باکس باز شده روی Change کلیک کرده و از قسمت سمت راست یکی از حروف انگلیسی رو انتخاب کنید. OK کرده و در باکس اخطار باز شده روی Yes کلیک کنید.

mohammad77
2013/09/26, 21:04
در صفحه ی اصلی Disk Management روی هاردتون کلیک راست کرده و Open را انتخاب کنید. از باز شدن هارد که مطمئن بشید.
سپس دوباره روی هارد کلیک راست کرده و Change Drive Letter and Pacth رو انتخاب کنید. در باکس باز شده روی Change کلیک کرده و از قسمت سمت راست یکی از حروف انگلیسی رو انتخاب کنید. OK کرده و در باکس اخطار باز شده روی Yes کلیک کنید.

وقتی روی هارد در دیسک منیجمنت کلیک راست میکنم تمام گزینه ها غیر فعال هستن.

iranmanoto
2013/09/27, 03:54
سلام بر دوستان
اول صبحتون بخیر!
دوم: دوستان من یه مشکل دارم! عکس زیر رو ببینید! (ستون های سفید بخشی از نام فایلها هست که بنا بر مسائلی پاک شده!)
خوب حالا مشکل چیه؟!
مشکل اینه که وقتی میخوام فایلی رو استخراج کنم دست مثل آدم استخراج نمیشه! چرا؟!
چون فایلها rar هستند و موقع استخراج باید دنبال هم باشن(اسمشون رو میگم!)
الان تو لیست بالا برنامه فیــــــــــــشســـــــــ ـت بعد از نام و نوع فایل , امده پید و مک آدرس طرف رو هم نوشته! و در آخر پسوند part.rar رو قرار داده
من باید دونه دونه فایل هارو تغیر نام بدم و بعد از part*.rar رو پاک کنم! که اگه به تعداد فایل دقت کنید! بدبخت میشم!!! (789)
حالا میخوام بدونم ترفندی و یا برنامه ای برای این کار هست که من هر گروه از rar هارو بهش بدم و تو تغییر نام ترتیب رو نگه داره؟!
مثلا:
s1128-ddrtg-part1.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
s1128-ddrtg-part2.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
s1128-ddrtg-part3.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
(رنگ سبز بمونه و رنگ قرمز حذف شه)
بشن
s1128-ddrtg-part1.rar
s1128-ddrtg-part2.rar
s1128-ddrtg-part3.rar
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یانه!
پیشاپیش از جوابهاتون سپاس گزارم! @};-

lastshepherd
2013/09/27, 09:32
سلام، من موقع روشن کردن ویندوز ارور 0xc000000e می گیرم و می گه که باید ویندوز ریپیر بشه. بعد زمانی که CD رو میذارم، زمانی که ار لود رو نشون می ده، سی دی رو در میارم و ریپیر هم نمی کنم ویندوز بدون مشکل لود میشه.

Arsn
2013/09/27, 13:42
سلام بر دوستان
اول صبحتون بخیر!
دوم: دوستان من یه مشکل دارم! عکس زیر رو ببینید! (ستون های سفید بخشی از نام فایلها هست که بنا بر مسائلی پاک شده!)
خوب حالا مشکل چیه؟!
مشکل اینه که وقتی میخوام فایلی رو استخراج کنم دست مثل آدم استخراج نمیشه! چرا؟!
چون فایلها rar هستند و موقع استخراج باید دنبال هم باشن(اسمشون رو میگم!)
الان تو لیست بالا برنامه فیــــــــــــشســـــــــ ـت بعد از نام و نوع فایل , امده پید و مک آدرس طرف رو هم نوشته! و در آخر پسوند part.rar رو قرار داده
من باید دونه دونه فایل هارو تغیر نام بدم و بعد از part*.rar رو پاک کنم! که اگه به تعداد فایل دقت کنید! بدبخت میشم!!! (789)
حالا میخوام بدونم ترفندی و یا برنامه ای برای این کار هست که من هر گروه از rar هارو بهش بدم و تو تغییر نام ترتیب رو نگه داره؟!
مثلا:
s1128-ddrtg-part1.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
s1128-ddrtg-part2.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
s1128-ddrtg-part3.rar- 100-e102558789.1448.part.rar
(رنگ سبز بمونه و رنگ قرمز حذف شه)
بشن
s1128-ddrtg-part1.rar
s1128-ddrtg-part2.rar
s1128-ddrtg-part3.rar
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یانه!
پیشاپیش از جوابهاتون سپاس گزارم! @};-

همشون را انتخاب کن ، روی اولی کلیک راست کن rename بزن و یه اسم بده ، خود ویندوز همینجوری شماره میندازه میره جلو و همه را اکسترکت میکنی ! دقیقا متوجه نمیشم مشکل قضیه کجاست !

Arsn
2013/09/27, 13:55
سلام، من موقع روشن کردن ویندوز ارور 0xc000000e می گیرم و می گه که باید ویندوز ریپیر بشه. بعد زمانی که CD رو میذارم، زمانی که ار لود رو نشون می ده، سی دی رو در میارم و ریپیر هم نمی کنم ویندوز بدون مشکل لود میشه.

شما روی بایوس باید تغییراتی ایجاد کنی ! مثلا درایو را AHCI کنی و همیشه توی بایوس Boot order بالایی داشته باشه !

lastshepherd
2013/09/27, 13:59
شما روی بایوس باید تغییراتی ایجاد کنی ! مثلا درایو را AHCI کنی و همیشه توی بایوس Boot order بالایی داشته باشه !
ممنون می شم در این لول بفرمایید::114:
در ضمن من فست بوتم فعال هستش.

Arsn
2013/09/27, 18:05
ممنون می شم در این لول بفرمایید::114:
در ضمن من فست بوتم فعال هستش.

یعنی چی ؟
منظورتون را از پستتون متوجه نمیشم !

lastshepherd
2013/09/27, 18:08
یعنی چی ؟
منظورتون را از پستتون متوجه نمیشم !
ممنون می شم سطح پایین تر بگید.
من روی سیستمم Fast Boot هم نصبه.

iranmanoto
2013/09/27, 23:39
همشون را انتخاب کن ، روی اولی کلیک راست کن rename بزن و یه اسم بده ، خود ویندوز همینجوری شماره میندازه میره جلو و همه را اکسترکت میکنی ! دقیقا متوجه نمیشم مشکل قضیه کجاست !
خوب ابن کارو هم امتحان کردم و به جواب نرسیدم! موقع اکسترکت کردن اخطار زیر میاد! که باید دستی فایل بعدی رو نشونش بدم!

lastshepherd
2013/09/27, 23:54
خوب ابن کارو هم امتحان کردم و به جواب نرسیدم! موقع اکسترکت کردن اخطار زیر میاد! که باید دستی فایل بعدی رو نشونش بدم!

داداشی اشتباه رینیم کردی. اجازه بده الان برات راه حلش رو می نویسم.
شما این رو دانلود و نصب کن، انجام دادی خبر بده: RenameMaestro 5.3.0 + Portable (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

iranmanoto
2013/09/28, 00:18
داداشی اشتباه رینیم کردی. اجازه بده الان برات راه حلش رو می نویسم.
شما این رو دانلود و نصب کن، انجام دادی خبر بده: RenameMaestro 5.3.0 + Portable (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
:123::207::207::icon_ (26)::87: یه دنیا سپاس!!
کار کرد
مر30
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر به توان n !

lastshepherd
2013/09/28, 00:20
:123::207::207::icon_ (26)::87: یه دنیا سپاس!!
کار کرد
مر30
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر به توان n !
خواهش می کنم.
حالا فهمیدی این شکلک ها کجا بدرد می خوره؟

iranmanoto
2013/09/28, 00:27
خواهش می کنم.
حالا فهمیدی این شکلک ها کجا بدرد می خوره؟
اگه اینجا بگم میریم خارج از بحث! ولی خداییش این چیه؟! کاربرد داره؟! :154:

ehsan help
2013/10/01, 08:26
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)lk lllمن باهمه مرور گر ها این دو مشگلودارم نمیدونم چیکار کونم

Shahin007
2013/10/04, 19:05
دوستان یک برنامه ی خوب برای نمایش متن آهنگ معرفی کنید لطفا...

فرقی نمیکنه خودش هم پلیر بود ولی با پلیرهای معروف سازگاری داشته باشه بهتره.

از زبان پارسی هم پشتیبانی کنه.

از پلاگین Lyrics ویندوز استفاده کردم تا چند روز کار کرد و بعدش کار نکرد.

مرسی:)

Shahin007
2013/10/06, 21:40

دوستان برای خالی نبودن عریضه هم که میشد یه چیزی میگفتین دیگه!:D

هم چنان بهش نیاز دارم:)

agha_mohammad
2013/10/07, 18:34
سلام به همه دوستان من یه مشکلی دارم اینکه مشتری فلش میاره که ویروسیه و بعضیاشون پر هستن و وقتی هم میزنم به سیستم ویروس کش ناد32 ویروس شناسی میکنه و میکشه وصفحه سفیده هیچ فایلی رو نشون نمیده به نظر شما باید چیکار کنم که محتویات رو نشون بده اخه پر بودن رو نشون میده اما وقتی باز میکنیم هیچی انگار توش نیست ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

ARMIN
2013/10/07, 19:12
سلام به همه دوستان من یه مشکلی دارم اینکه مشتری فلش میاره که ویروسیه و بعضیاشون پر هستن و وقتی هم میزنم به سیستم ویروس کش ناد32 ویروس شناسی میکنه و میکشه وصفحه سفیده هیچ فایلی رو نشون نمیده به نظر شما باید چیکار کنم که محتویات رو نشون بده اخه پر بودن رو نشون میده اما وقتی باز میکنیم هیچی انگار توش نیست ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

1. عزیز مگه Nod32 ویروس هم میتونه بکشه؟
2. Nod32 ضد ویروس ضعیفیه، عموما" خودش در مقابل ویروس آسیب پذیره.
3. تنظیم عدم نمایش فایل های Hidden رو بردار، شاید دیده بشوند. البته احتمالا" هنوز ویروس ها در درایو هستند و ضد ویروس جلوی نمایش/اجرای فایل ها رو میگیره تا وییروس ها فعالیت نکنند.
4. فایل ها رو با سیستم عامل دیگری، مثل Ubunto چک کن ببین دیده میشوند.
5. از یک ضد ویروس واقعی، مثل کسپراسکی، نورتون، یا هم سطح اونها استفاده کنید.

alicom
2013/10/07, 19:59
همچنین می توانید با دستور Attrib تمام فایل های مخفی شده را ببینید به این صورت که محیط cmd رو باز میکنید و دستور زیر رو وارد می کنید
مثل اسم درایوتون هست d میزنید :d تا وارد درایو بشید بعد هم دستور زیر رو اونجا مینویسید اینتر وتمام Attrib *.* -h -s /s /d

agha_mohammad
2013/10/09, 18:05
اقا نشد یکی بهم کمک کنه چیکارش کنم این دستورAttrib *.* -h -s /s /d باید پشت سر هم نوشته بشه یا فاصله باید داشته باشه؟
من هرچی میزنم:Hاصلا نمیره داخل درایور فلش چیکار کنم
بیشتر راهنمایی کنید تشکر

leonard
2013/10/10, 11:36
سلام به جای دستور
Attrib میتونید از این نرم افزار:

با حجم کم و بسیار کارآمد استفاده کنید تا تمام فایل هاتون آشکار بشه.

leonard
2013/10/10, 14:23

نرم افزار فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
player/Cowon.JetAudio.v8.1.0.2000.Plus.VX_p30download.com .rar (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .rar)

میتونه کار شما را راه بندازه.

shinobi
2013/10/13, 19:08
با سلام
ببخشید من نمیتونم بایوس مادربوردم رو اپدیت کنم
من از نرمافزار @bios استفاده کردم
مدل مادربوردم : gigabyte 785gmt ud3h rev1.0
همش پیغام bios part number award is not correct رو میده
فلاپی درایو هم ندارم
ممنون میشم راهنماییم کنید

th e nd
2013/10/16, 11:07
سلام دوستان.
ببینم این درسته که میگن روی سیستم های جدید نمیشه xp نصب کرد؟
من دیدم موقع نصب نمیشه ولی خوب نصب کردم ، زیاد.
اما شخصاً با Xp های نصب شده کار نکردم.
دیروز یکی بهم گفت که اگر روی سیستم های امروزی Xp نصب کنیم ، سیستم عامل یجورایی خنگ میشه! درسته؟ تجربه این حرف رو داشتید؟

ARMIN
2013/10/16, 11:14
سلام دوستان.
ببینم این درسته که میگن روی سیستم های جدید نمیشه xp نصب کرد؟
من دیدم موقع نصب نمیشه ولی خوب نصب کردم ، زیاد.
اما شخصاً با Xp های نصب شده کار نکردم.
دیروز یکی بهم گفت که اگر روی سیستم های امروزی Xp نصب کنیم ، سیستم عامل یجورایی خنگ میشه! درسته؟ تجربه این حرف رو داشتید؟

احسان جان، چرا نشه؟ میشه. اما به نظرم سیستم Core i5 به بالا، روش XP نباشه بهتره. سیستم که SSD داره اصلا" نباید روش XP نصب بشه.

کلا" XP رو باید انداخت دور دیگه.

th e nd
2013/10/16, 12:20
احسان جان، چرا نشه؟ میشه. اما به نظرم سیستم Core i5 به بالا، روش XP نباشه بهتره. سیستم که SSD داره اصلا" نباید روش XP نصب بشه.

کلا" XP رو باید انداخت دور دیگه.

مشکل اینجاست که یکسری از دستگاه ها فقط با Xp کار می کنن! می خوام مطمعن بشم که سیستم عامل خنگ بازی در نمیاره!

ARMIN
2013/10/16, 12:30
مشکل اینجاست که یکسری از دستگاه ها فقط با Xp کار می کنن! می خوام مطمعن بشم که سیستم عامل خنگ بازی در نمیاره!

احسان جان، امکانش هست مشخصات سیستمی که قراره روش ایکسپی نصب بشه رو بگی؟

th e nd
2013/10/16, 12:42
احسان جان، امکانش هست مشخصات سیستمی که قراره روش ایکسپی نصب بشه رو بگی؟

سیستم رو هنوز جمع نکردم. تصور کن سیستمی اداری، با بورد معمولی و از سری چیپ های 8 و آخرین نسل پردازنده ها.
حالا یا Haswell یا Ivy . 4 گیگ رم و ... . کاملاً معمولی و اداری.

ARMIN
2013/10/16, 13:01
سیستم رو هنوز جمع نکردم. تصور کن سیستمی اداری، با بورد معمولی و از سری چیپ های 8 و آخرین نسل پردازنده ها.
حالا یا Haswell یا Ivy . 4 گیگ رم و ... . کاملاً معمولی و اداری.

هیچ مشکلی نخواهید داشت با XP.

فقط چه هسول میگیری . چه آیوی، حتما" برای ایکس پی Core i3 بگیر. چون قابلیت اوورکلاک اتوماتیک پردازنده های Core i5 و Core i7 در ایکس پی غیر فعاله، و عملا" هدر رفت پرفورمنس زیادی داری.

رم هم اگر بیشتر از 4 گیگ میگیری، که باید XP ورژن 64 بیتی نصب کنی. که فکر کنم هنوز سرویس پک 2 باشه.

در مورد نصب و بقیه هم موردی نیست. منم سر کار ناچارم با XP کار کنم و روی یکی از سیستم ها Core i3 3220 دارم، هیچ مشکلی هم ندارم.

th e nd
2013/10/16, 13:04
هیچ مشکلی نخواهید داشت با XP.

فقط چه هسول میگیری . چه آیوی، حتما" برای ایکس پی Core i3 بگیر. چون قابلیت اوورکلاک اتوماتیک پردازنده های Core i5 و Core i7 در ایکس پی غیر فعاله، و عملا" هدر رفت پرفورمنس زیادی داری.

رم هم اگر بیشتر از 4 گیگ میگیری، که باید XP ورژن 64 بیتی نصب کنی. که فکر کنم هنوز سرویس پک 2 باشه.

در مورد نصب و بقیه هم موردی نیست. منم سر کار ناچارم با XP کار کنم و روی یکی از سیستم ها Core i3 3220 دارم، هیچ مشکلی هم ندارم.

آره، خودم هم روی i3 فکر می کردم. XP 64 بیتی هم ارور و گیر زیاد داره. همون 32 بیتی کار مارو را ه می ندازه.
خوب پس همین که خنگ بازی در نیاره مشکل برطرفه!

agha_mohammad
2013/10/19, 18:03
سلام به همه دوستان چرا باز یاهو نمیشه ای دی ساخت هرچی پسورد میزنم قبول نمیکنه اون کد کشور هم به کد ایران تبدیل کردم اما بازم پسورد قبول نمیکنه برای ساختن ای دی یاهو لطفا کمک کنید

Dan
2013/10/19, 18:13
سلام به همه دوستان چرا باز یاهو نمیشه ای دی ساخت هرچی پسورد میزنم قبول نمیکنه اون کد کشور هم به کد ایران تبدیل کردم اما بازم پسورد قبول نمیکنه برای ساختن ای دی یاهو لطفا کمک کنید
پسورد قبول نمیکنه چه خطایی میده؟
حواستون باشه که حتما توی پسوردتون باید عدد و حرف بزرگ داشته باشید.

agha_mohammad
2013/10/19, 18:31
بخدا میزنم قبلا هم برای داییم ساختم اولش یه حروف بزرگ گداشتم بعدش عدد زدم الان هرچی میزنم قبول نمیکنه

Dan
2013/10/19, 18:43
بخدا میزنم قبلا هم برای داییم ساختم اولش یه حروف بزرگ گداشتم بعدش عدد زدم الان هرچی میزنم قبول نمیکنه
سوال اولم رو جواب ندادید. وقتی قبول نمیکنه چه پیغامی میده؟

agha_mohammad
2013/10/19, 19:18
میزنه که پسورد باید 8تا 32 تایی باشه و هی قرمز اینو میزنه مثلا پسورد رو میزنمA123456789 میزنه باید 8تا 32 تایی باشه

Dan
2013/10/19, 19:27
میزنه که پسورد باید 8تا 32 تایی باشه و هی قرمز اینو میزنه مثلا پسورد رو میزنمA123456789 میزنه باید 8تا 32 تایی باشه
یه پسورد با این قالب بزن:
Abcdefg123

agha_mohammad
2013/10/20, 09:04
باشه ببینم چی میشه مرسی

soheil74
2013/10/20, 20:30
سلام
من یه هارد 1ترابایتی رو به اشتباه Quickفرمت کردم
بلافصله بعدش که فهمیدم هارد رو از سیستم جدا کردم
حالا میخوام ببینم که با چه نرم افزاری میشه ریکاوری کنم هاردمو؟که همه ی اطلاعات یا حداقل اکثرش برگرده!؟
ایز موقع ی فرمت دیگه به سیستم وصل نشده!
ممنون

silent1
2013/10/20, 20:49
O&O Recovery برنامه خوبیه

Hessam
2013/10/20, 21:21

agha_mohammad
2013/10/21, 18:52
دوستان شنیدم برای ساختن آی دی یاهو برای دورزدن تحریم که اموزش داده بودن که اون +1 کد امریکا یا هر کشوری رو بشه به +98 تغییر داد رو جلوگیری کردن و دیگه فایده نداره راه حل جدیدی برای دور زدن تحریم یاهو برای ساختن ای دی یاهو هست کسی بلده کمک کنه با تشکر

wowowo
2013/10/27, 19:11
با سیسیتم 64 بیت میشه 2 گیگ رم داشت ؟

th e nd
2013/10/27, 19:16

بله میشه. اما خیلی روش حساب باز نکنید.

ARMIN
2013/10/27, 19:28

با پراید میشه وانت نیسان بکسل کرد؟

hi1
2013/10/27, 23:46
سلام دوستان من یه مشکل با ویندوز 7 64 بیتی پیدا کردم!هر موقع سیستم بالا میاد این پنجره ظاهر میشه دوستان لطفا راهنمای کنید. نمیدونم اشکال از کجاست؟

h.davoudi
2013/10/28, 07:49
سلام دوستان من یه مشکل با ویندوز 7 64 بیتی پیدا کردم!هر موقع سیستم بالا میاد این پنجره ظاهر میشه دوستان لطفا راهنمای کنید. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نمیدونم اشکال از کجاست؟

اگر مشکل شما واقعا ویندوزتون هست که باید بگم اکتیو نشده با شده و از اکتیو خارج شده با استفاده از دیسک ویندوز مشکل رو بر طرف کنید.
اگر هم مشکل شما تبلیغات و بازدید کم وبسایتی هست که توی تصویر بهش لینک دادید پیشنهاد میکنم راه های بهتر و اصولی تری رو برای تبلیغات و افزایش بازدید سایت در پیش بگیرید.
موفق باشید

h.davoudi
2013/10/28, 07:52
دوستان شنیدم برای ساختن آی دی یاهو برای دورزدن تحریم که اموزش داده بودن که اون +1 کد امریکا یا هر کشوری رو بشه به +98 تغییر داد رو جلوگیری کردن و دیگه فایده نداره راه حل جدیدی برای دور زدن تحریم یاهو برای ساختن ای دی یاهو هست کسی بلده کمک کنه با تشکر

به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D9%85%DB%8C%D9%84+%D8%AF%D8%B1+%DB%8C%D8%A7%D9%87% D9%88&secfrdcodedvar=6946d8053b451d76b468511cf0fda503169 74e89&btnSubmit=+&data[checkgetrequest]=true&frm-id=1382943069526e095d8fccb) برید و فیلم مربوطه رو پیدا کنید و ببینید

hi1
2013/10/28, 14:35
اگر هم مشکل شما تبلیغات و بازدید کم وبسایتی هست که توی تصویر بهش لینک دادید پیشنهاد میکنم راه های بهتر و اصولی تری رو برای تبلیغات و افزایش بازدید سایت در پیش بگیرید.
موفق باشید
ببخشید از این بخش صحبتاتون اصلا چیزی نفهمیدم!:-w
برادر یا خواهر من چه تبلیغاتی!؟

ARMIN
2013/10/28, 14:53
ببخشید از این بخش صحبتاتون اصلا چیزی نفهمیدم!:-w
برادر یا خواهر من چه تبلیغاتی!؟

لينك شما درست كار نميكرد و وقتى روى اون كليك ميكرديم وارد يك سايت ميشديم. برا‌ى همين سو تفاهم پيش آمد. من كد پست شما رو ديدم تصوير مربوطه در اين لينك است:

HURA
2013/10/28, 20:33
سلام.خسته نباشید
کسی کرک برنامه PROTEUS داره؟کرکشو از نت گرفتم ولی نمیدونم چطوری باید نصبش کنم.تو عکس پایین کدوم مسیرو باید انتخاب کنم؟
وقتی update میزنم پیغام میده پوشه اشتباه انتخاب شده
ممنون

Shahin007
2013/10/29, 07:06
سلام.خسته نباشید
کسی کرک برنامه PROTEUS داره؟کرکشو از نت گرفتم ولی نمیدونم چطوری باید نصبش کنم.تو عکس پایین کدوم مسیرو باید انتخاب کنم؟
وقتی update میزنم پیغام میده پوشه اشتباه انتخاب شده
ممنون

کر*ک رو کپی کنید در محل نصب نرم افزار و از اونجا اقدام به ک*ر*ک کنید.

agha_mohammad
2013/11/04, 15:48
آقا نمیشه ای دی ساخت اون کد کشور ها روهم عوض میکنیم نمیشه یاهو فهمیده و جلوشو گرفته کمک کنید چطوری میشه ای دی یاهو ساخت با دور زدن تحریم هاش ممنون میشم یه اموزش درستو حسابی بدید

agha_mohammad
2013/11/11, 14:24
یکی کمک کنه چطور میشه تحریم جدید یاهو رو دور زد

prn
2013/11/12, 18:07
سلام من ویندوز ۸ 64 بیتی دارم.حالا میتونم سی دی ویندوز ۷ رو بزارم و برروی گزینه ی upgrade بزنم؟چون قدیمی تره مشکلی پیش نمیاد؟بعدش همه ی برنامه هام هستش دیگه؟بازی هام که پاک نمیشه؟سیو ها و نرم افزار ها چی؟

Reza Eshraghi
2013/11/12, 18:14
سلام من ویندوز ۸ 64 بیتی دارم.حالا میتونم سی دی ویندوز ۷ رو بزارم و برروی گزینه ی upgrade بزنم؟چون قدیمی تره مشکلی پیش نمیاد؟بعدش همه ی برنامه هام هستش دیگه؟بازی هام که پاک نمیشه؟سیو ها و نرم افزار ها چی؟

دقیقاً به همون دلیلی که گفتید بهتون ارور میده ! برای نصب سون باید Clean install کنید و درایو رو فرمت کنید !

prn
2013/11/12, 19:41
پس چطور میشه درایو لوجیکال رو primary تبدیل کرد برای نصب ویندوز؟

ARMIN
2013/11/12, 19:59

یک هارد از 1 تا 3 عدد درایو Primary داره. ویندوز باید در یکی از اون درایو ها نصب بشه.

h.davoudi
2013/11/13, 20:46

با نرم افزار های پارتیشن بندی باید نوع درایو رو عوض کنید

ARMIN
2013/11/13, 22:59
با نرم افزار های پارتیشن بندی باید نوع درایو رو عوض کنید

اگر ایشون 3 تا پرایمری رو درست کرده باشه، هیچ نرم افزار پارتیشن بندی نمیتونه درایو های لوجیکالش رو پرایمری کنه.

prn
2013/11/18, 13:04
اگر ایشون 3 تا پرایمری رو درست کرده باشه، هیچ نرم افزار پارتیشن بندی نمیتونه درایو های لوجیکالش رو پرایمری کنه.

من چهارتا درایو دارم که فقط یکیش توش ویندوز نصب هست.یکی دیگش هم خالیه.سه تا لوجیکال دارم و یک دونه پرایمری.حالا اصلا چیزی هم که سردر نمیارم از این چیز ها فقط میخوام یک دونه ویندوز 7 نصب کنم و ارور میده که توی لوجیکال نصب نمیشه.حالا اگه میشه کمک کنید که چجوری میتونم درایو رو تبدیل به پرایمری کنم.یک نم افزار PARAGON PARTITION MANAGER هم دارم.
ممنون میشم اگه کسی به زبان ساده کمک کنه

Garrett
2013/11/18, 17:39
من چهارتا درایو دارم که فقط یکیش توش ویندوز نصب هست.یکی دیگش هم خالیه.سه تا لوجیکال دارم و یک دونه پرایمری.حالا اصلا چیزی هم که سردر نمیارم از این چیز ها فقط میخوام یک دونه ویندوز 7 نصب کنم و ارور میده که توی لوجیکال نصب نمیشه.حالا اگه میشه کمک کنید که چجوری میتونم درایو رو تبدیل به پرایمری کنم.یک نم افزار PARAGON PARTITION MANAGER هم دارم.
ممنون میشم اگه کسی به زبان ساده کمک کنه
تمامی اطلاعات مهم هارد رو بریزید روی یه هارد دیگه، بعدش شروع به نصب ویندوز7 کنید، سپس قبل از اینکه درایوی رو انتخاب کنید هارد رو F-Disk کنید و به تعداد دلخواه درایو بسازید و شروع به نصب ویندوز کنید، بعد از نصب ویندوز7، ویندوز8 رو روی یک درایو دیگه نصب کنید.
برای F-Disk کردن باید تمام درایوها رو حذف و فرمت کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید.

prn
2013/11/18, 17:51
تمامی اطلاعات مهم هارد رو بریزید روی یه هارد دیگه، بعدش شروع به نصب ویندوز7 کنید، سپس قبل از اینکه درایوی رو انتخاب کنید هارد رو F-Disk کنید و به تعداد دلخواه درایو بسازید و شروع به نصب ویندوز کنید، بعد از نصب ویندوز7، ویندوز8 رو روی یک درایو دیگه نصب کنید.
برای F-Disk کردن باید تمام درایوها رو حذف و فرمت کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید.
f-disk چیه؟راستی من اگه یک هارد دیگه داشتم که عین سوسک چپه شده برای نصب ویندوز دست و پا نمیزدم

Garrett
2013/11/18, 18:10
f-disk چیه؟راستی من اگه یک هارد دیگه داشتم که عین سوسک چپه شده برای نصب ویندوز دست و پا نمیزدم
F-Disk رو توضیح دادم دوست عزیز، یک هارد دیگه رو میتونید از دوستانتون برای یکی دو ساعت قرض بگیرید.:)

prn
2013/11/18, 19:48
F-Disk رو توضیح دادم دوست عزیز، یک هارد دیگه رو میتونید از دوستانتون برای یکی دو ساعت قرض بگیرید.:)

دوستای من اوج فناوریشون بازیه pes هستش:D
با این نرم افزار paragon نمیشه کاری انجام داد؟

net0098
2013/11/18, 20:34
با سلام من رو لپ تاپم ویندوز 8.1 اینترپرایس نصب کردم مشکلی که الان وجود داره اینه که موقع بالا آمدن ویندوز(دقیقا زمانی که آرم ویندوز به نمایش درمیاد و چن تا نقطه میچرخن) لپ تاپ خاموش میشه . دوباره که روشن میکنم درسته و ویندوز بالا میاد.
میخواستم ببینم مشکل از ویندوزه یا کلا این لپ تاپ با ویندوز 8.1 سازگاری نداره؟
بایوس لپ تاپ به روزه و تو سایت سازنده هم ورژن جدیدی واسش ساخته نشه.
موقع نصب با خطای نوع هارد مواجه شدم که با نرم افزار پاراگون .... نوع هاردو به GPT تغییر دادم. بعد از این کار ویندوز قبلیم که 7 بود دیگه بالا نیومد! بعد از تبدیل اطلاعات دو تا پارتیشن دیگه روی همین هارد دست نخورده باقی موند.
Lenovo B570e

سپاس

ARMIN
2013/11/18, 21:04
با سلام من رو لپ تاپم ویندوز 8.1 اینترپرایس نصب کردم مشکلی که الان وجود داره اینه که موقع بالا آمدن ویندوز(دقیقا زمانی که آرم ویندوز به نمایش درمیاد و چن تا نقطه میچرخن) لپ تاپ خاموش میشه . دوباره که روشن میکنم درسته و ویندوز بالا میاد.
میخواستم ببینم مشکل از ویندوزه یا کلا این لپ تاپ با ویندوز 8.1 سازگاری نداره؟
بایوس لپ تاپ به روزه و تو سایت سازنده هم ورژن جدیدی واسش ساخته نشه.
موقع نصب با خطای نوع هارد مواجه شدم که با نرم افزار پاراگون .... نوع هاردو به GPT تغییر دادم. بعد از این کار ویندوز قبلیم که 7 بود دیگه بالا نیومد! بعد از تبدیل اطلاعات دو تا پارتیشن دیگه روی همین هارد دست نخورده باقی موند.
Lenovo B570e

سپاس

والا به نظرم مجددا" هارد رو تبدیل به MBR کنید و سپس پارتیشن بندی مجدد و سپس ویندوز 8.1 بریزید.

ممکنه هاردتون مشکل پیدا کرده باشه.

prn
2013/11/19, 17:38
دوستای من اوج فناوریشون بازیه pes هستش:D
با این نرم افزار paragon نمیشه کاری انجام داد؟

دوستان هیچ راه حل دیگه ای نیست؟

Garrett
2013/11/19, 17:51
دوستان هیچ راه حل دیگه ای نیست؟
قبلا مشکل شما رو داشتم کلی مشورت کردم و به هر راهی زدم نشد، شاید راهی وجود داشته باشه ولی این راهی که عرض کردم به نظرم سریع تر نتیجه میده.
به هر حال موفق باشید.

Reza Eshraghi
2013/11/20, 12:10
دوستان عزیز و همکاران گرامی سلام به همگی ! :-h
ایشالله همیشه سالم و شاد و تندرست باشید ! :x@};-
منم بعد از مدتی اومدم تا از اساتید عزیزم مشاوره بگیرم !!
چون این سؤال ممکنه جواب قطعی نداشته باشه واسه همین تاپیک نزدم و اینجا می پرسم از حضور اساتید گرامی و برادران خوب خودم ! :x:x
جرقه این سؤال به خاطر ماجرایی که دو روز پیش توی خونه یکی از اقوام نزدیک اتفاق افتاد زده شد !
همونطوری که اساتید عزیزی که ویندوز 8 استفاده می کنند مطلع هستند زمانی که کسی قصدداشته باشه روی اکانتش پسورد بزاره حتماً خود ویندوز ازش میخواد که یه Hint واسه پسوردش بزاره و این کار اجباریه !!
اما از طرفی یه ضعف امنیتی و راهی برای پیدا کردن پسورد و نفوذ به سیستم یا لپ تاب توسط افراد غیر مجاز به حساب میاد !
میخوام بدونم ترفندی وجود داره که بشه این گذاشتن Password Hint رو از حالت اجباری به اختیاری در آورد که لازم نباشه حتماً این کار رو انجام بدیم ؟!! :-?
از پاسخ همه شما عزیزان بی نهایت ممنونم !!

ARMIN
2013/11/20, 23:08
دوستان عزیز و همکران گرامی سلام به همگی ! :-h
ایشالله همیشه سالم و شاد و تندرست باشید ! :x@};-
منم بعد از مدتی اومدم تا از اساتید عزیزم مشاوره بگیرم !!
چون این سؤال ممکنه جواب قطعی نداشته باشه واسه همین تاپیک نزدم و اینجا می پرسم از حضور اساتید گرامی و برادران خوب خودم ! :x:x
جرقه این سؤال به خاطر ماجرایی که دو روز پیش توی خونه یکی از اقوام نزدیک اتفاق افتاد زده شد !
همونطوری که اساتید عزیزی که ویندوز 8 استفاده می کنند مطلع هستند زمانی که کسی قصدداشته باشه روی اکانتش پسورد بزاره حتماً خود ویندوز ازش میخواد که یه Hint واسه پسوردش بزاره و این کار اجباریه !!
اما از طرفی یه ضعف امنیتی و راهی برای پیدا کردن پسورد و نفوذ به سیستم یا لپ تاب توسط افراد غیر مجاز به حساب میاد !
میخوام بدونم ترفندی وجود داره که بشه این گذاشتن Password Hint رو از حالت اجباری به اختیاری در آورد که لازم نباشه حتماً این کار رو انجام بدیم ؟!! :-?
از پاسخ همه شما عزیزان بی نهایت ممنونم !!

رضا جان، پاسخ Hint رو باید فقط خود طرف بدونه.

مثل عرض میکنم:

پسورد سیستم من "پرنده ی آبی" است

Hint رو میگذارم: تنها بازمانده ی دوران مزوزوئیک بر روی زمین.

هیج ربطی هم به هم ندارند و فقط من جوابش رو میدونم.

Reza Eshraghi
2013/11/21, 10:20
رضا جان، پاسخ Hint رو باید فقط خود طرف بدونه.

مثل عرض میکنم:

پسورد سیستم من "پرنده ی آبی" است

Hint رو میگذارم: تنها بازمانده ی دوران مزوزوئیک بر روی زمین.

هیج ربطی هم به هم ندارند و فقط من جوابش رو میدونم.

داداشی هدف اصلی Hint چیه ؟!!

.:majid:.
2013/11/21, 11:27
سلام
من یه مشکل خیلی حادی با لپ تاپ دارم که هر وقت یه فلش بهش وصل میکنم این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارور میاد و همه ی فایلهایی رو که توش دارم تبدیل به shortcut میشه معلومه که ویروسه!!
حالا میخوام بدونم چه جوری این ویروس رو از روی لپ تاپ پاک کنم..؟؟؟

old gamer
2013/11/21, 13:27
سلام
من یه مشکل خیلی حادی با لپ تاپ دارم که هر وقت یه فلش بهش وصل میکنم این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارور میاد و همه ی فایلهایی رو که توش دارم تبدیل به shortcut میشه معلومه که ویروسه!!
حالا میخوام بدونم چه جوری این ویروس رو از روی لپ تاپ پاک کنم..؟؟؟

دوست عزیز برای پاک کردن این ویروس ابتدا این روش رو امتحان کنید:
یک حلقه dvd بوتیبل آنتی ویروس که جدید باشه (فرقی نمیکنه چه آنتی ویروسی باشه فقط بوت دیسک باید باشه) بگیرید و داخل لبتاپ گذاشته دستگاه رو باهاش بوت کنید. سپس وارد منو ها شده و اسکن کنید تا پاکسازی انجام بشه. این کار ممکنه حتی تا 2 ساعت طول بکشه. بعداز اسکن و ریستارت ممکنه ویندوز شما بالا نیاد و خراب بشه که لازمه ویندوز مجدد نصب کنید و ممکن هم هست ویندوز بالا بیاد و مثل همون فلش مموری فایلهای شما مخفی باشه.
دقت کنید که فلش مموری هم که فایل هاش تبدیل به شورتکات شده پاک نشده فقط مخفی شده که میشه با صبر و حوصله فایل ها رو استخراج و باز سازی کرد

.:majid:.
2013/11/21, 14:00
آخه فایل های توی لپ تاپ رو لازم دارم ،راهی نیستش که بشه بدون اینکه فایلها پاک نشه اینکاور کرد؟؟

ARMIN
2013/11/21, 14:09
داداشی هدف اصلی Hint چیه ؟!!

هدفش یادآوری رمز داده شده به صاحب سیستمه در صورتی که فراموش کرده باشه.

Hint به صورت خودمونی یعنی "رسوندن" مثل رسوندن سر امتحان

Reza Eshraghi
2013/11/21, 14:25
هدفش یادآوری رمز داده شده به صاحب سیستمه در صورتی که فراموش کرده باشه.

Hint به صورت خودمونی یعنی "رسوندن" مثل رسوندن سر امتحان

مرسی داداش ! :x زحمت کشیدی ! شرمنده کردی ! @};-@};-@};-
ایشالله سرفرصت ماجراشو برات تعریف می کنم !

Nima.Salarian
2013/11/22, 16:02
سلام به دوستای عزیز سخت افزاری
آقا من + Google رو توی اندروید میخوام وصل بشم نمیشه
آپدیت هم کردمش ولی بازم نمیشه
چکارش کنم؟

Shahin007
2013/11/22, 16:08
چکارش کنم؟

نیما جان تا اونجایی که من اطلاع دارم گوگل پلاس برای کاربران ایرانی تح/ریم هستش و قابل دسترس نیست:)

Nima.Salarian
2013/11/23, 07:30
نیما جان تا اونجایی که من اطلاع دارم گوگل پلاس برای کاربران ایرانی تح/ریم هستش و قابل دسترس نیست:)

دوستم روی گوشیش داشتش و کار میکرد باهاش:-?

mustang GT
2013/11/23, 08:24
سلام به دوستان عزیز سخت افزاری
میخواستم بدونم از اپدیت های ویندوز میشه کپی گرفت تا اگه یه وقت ویندوز رو
عوض کردم دوباره همونا رو نصب کنم یا نه؟

Yaser_Aramesh
2013/11/23, 15:07
چکارش کنم؟

نسخه چند رو داری ؟ چه اروری میده ؟

نه شاهین جان . خدا رو شکر بسته نیست .

سلام به دوستان عزیز سخت افزاری
میخواستم بدونم از اپدیت های ویندوز میشه کپی گرفت تا اگه یه وقت ویندوز رو
عوض کردم دوباره همونا رو نصب کنم یا نه؟

خیر

No One
2013/11/25, 20:34
سلامـــــــــــــــــــــ ـــ
اقا من تا کامپیوترمو روشن میکنم میاد رو صفحه دستکاپ اما ایکوناش نیست مجبورم یه بار دیگه ریست کنم تا ایکوناش بیاد . چیکار کنم ؟