PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

yaghob68
2020/08/05, 12:21
برای مشکل سینک نشدن راه حلی دارید؟

yaghob68
2020/08/11, 18:54
یه مدتیع ککه گوگل کروم کدهای امنیتی رو نشون نمیده کامل حذف کردم دوباره نصب کردم مشکل رفع نشد . ولی با فایرفکس مشکلی ندارم

Saeid59
2020/11/14, 15:23
سلام و دورد.

لطفاً نرم افزار ریکاوری قوی و خوب ، برای ریکاور فایل از هارد دیسک اکسترنال و فلش درایو ، بهم معرفی کنید.( لینک لطفاً).

ممنونم.

ARMIN
2020/11/15, 00:09
سلام و دورد.

لطفاً نرم افزار ریکاوری قوی و خوب ، برای ریکاور فایل از هارد دیسک اکسترنال و فلش درایو ، بهم معرفی کنید.( لینک لطفاً).

ممنونم.

سرچ کنید:

دانلود active undelete

سایت سافت 98 داره.

Saeid59
2020/11/17, 13:14
سرچ کنید:

دانلود active undelete

سایت سافت 98 داره.

کار خاصی برام انجام نداد خصوصا که فایل با پسوند خاص میخام برای ریکاور که تو لیست نرم افزار نیست. لطفاً توضیحات م رو در ادامه و پست بعدی بخونید و جواب بفرمایید

Saeid59
2020/11/17, 15:33
با نرم افزار Active File Recovery,
Ontrack Easy recovery,
و
Wondershare Data Recovery
مراحل مختلفشون رو انجام دادم برای ریکاور کردن فایلی با پسوند خاص(*.tib) متعلق به
AcronisTrue Image که دو فایل بکاپ برای ویندوز xp با سایز 25 و win7 با سایز 50گیگ بودن که از هارد دیسک اینترنال و پوشه ای با این اسم .tib پاک کردم قبلا.
هیچکدوم از این نرم افزارها ،بخصوص Active file recovery بعد ساعات طولانی و گاها یک روزه ، آثاری از این پسوند گزارش نکرد.

فی المثل ،فیلمی از محیط این نرم افزار ،آپلود کردم

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

که میتونید مشاهده کنید که در نرم افزار Signature های مختلفی برای سرچ ذکر کرده که اکثریت شون برای من بی استفاده س . و ناچارا گزینه Miscellaneous رو انتخاب کردم که اونم البته زیاد ربطی نداره و مشخصه که نتیجه نمیده و زمان بسیار طولانی میطلبه .( پارتیشن H مطابق با فیلم 1.64TB و البته بیت لاکر شده).

فقط نرم افزار Ontrack امکان سرچ با استفاده از تایپ اکستنشن رو میداد .tib که اونم بعد ۱.۵ روز چنین پسوندی پیدا نکرد.

الغرض بعد داستان مفصل, سوالاتم:

۱) آیا بصلاحه که دوباره با نرم افزارهای صاحب نام بیشتری تست کنم ؟ در صورتی که الگوریتم شون مشابه با ایناس ؟

۲) با توجه به اینکه موقع حذف دو فایل بکاپ مذکور ، پیغام داده که حجم این فایل ها برای انداختن به سطل زباله‌‌ بالاست و میخواهید Permanently دیلت شود ، و ok زدم ، آیا پس بگیم آثار (Trace ) در Recycler پارتیشن باقی نمونده ؟ و از دست رفته و بیخیال شم؟؟؟

HAZ
2020/11/18, 11:19
با نرم افزار Active File Recovery,
Ontrack Easy recovery,
و
Wondershare Data Recovery
مراحل مختلفشون رو انجام دادم برای ریکاور کردن فایلی با پسوند خاص(*.tib) متعلق به
AcronisTrue Image که دو فایل بکاپ برای ویندوز xp با سایز 25 و win7 با سایز 50گیگ بودن که از هارد دیسک اینترنال و پوشه ای با این اسم .tib پاک کردم قبلا.
هیچکدوم از این نرم افزارها ،بخصوص Active file recovery بعد ساعات طولانی و گاها یک روزه ، آثاری از این پسوند گزارش نکرد.

فی المثل ،فیلمی از محیط این نرم افزار ،آپلود کردم

که میتونید مشاهده کنید که در نرم افزار Signature های مختلفی برای سرچ ذکر کرده که اکثریت شون برای من بی استفاده س . و ناچارا گزینه Miscellaneous رو انتخاب کردم که اونم البته زیاد ربطی نداره و مشخصه که نتیجه نمیده و زمان بسیار طولانی میطلبه .( پارتیشن H مطابق با فیلم 1.64TB و البته بیت لاکر شده).

فقط نرم افزار Ontrack امکان سرچ با استفاده از تایپ اکستنشن رو میداد .tib که اونم بعد ۱.۵ روز چنین پسوندی پیدا نکرد.

الغرض بعد داستان مفصل, سوالاتم:

۱) آیا بصلاحه که دوباره با نرم افزارهای صاحب نام بیشتری تست کنم ؟ در صورتی که الگوریتم شون مشابه با ایناس ؟

۲) با توجه به اینکه موقع حذف دو فایل بکاپ مذکور ، پیغام داده که حجم این فایل ها برای انداختن به سطل زباله‌‌ بالاست و میخواهید Permanently دیلت شود ، و ok زدم ، آیا پس بگیم آثار (Trace ) در Recycler پارتیشن باقی نمونده ؟ و از دست رفته و بیخیال شم؟؟؟
سلام.
اگر اون فایل هایی که میگی میخوای برگردونی برات مهمه دیگه هیچ کاری نکن!!!
این برنامه ها جز خرابتر کردن وضعیت هیچ سود دیگری ندارن. من خودم یک ماه پیش هارد 1 ترابایتم رو به طور اشتباه فرمت کردم.
و حدود 900 گیگ اطلاعاتم پرید. من هاردم رو به مراکز ریکاوری اطلاعات هارد بردم بعد از یک هفته حدود 800 گیگ اطلاعات رو سالم برگردوندن.
ببر ببین میتونن ریکاوری کنن.
موفق باشی.

iranmanoto
2020/11/23, 12:16
سلام به همه عزیزان
روی لپتاپ یه ssd دارم،اول ویندوز ۱۰ نصب کردم بعد ابنتو ورژن ۲۰،ویندوز ۱۰ تو منو grub میاد ولی وقتی انتخابش میکنم صفحه مشکی میشه با پیکسل های خطی !!!
مشکل از کجاست؟ من هم ویندوز نیاز دارم هم ابنتو
50245
50246

mamaly1991
2020/12/15, 09:11
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

یه برنامه ای هست میخوامش ولی هیچ نشونه ای از اسم برنامه ندارم

فقط عکسی ازش دارم میخوام ببینم اسم برنامه را کسی میدونه

برنامش برای تبدیل عکس به فایل PDF هست کلی برنامه تحت این موضوع هست ولی من دنبال این برنامه هستم

در Programs and Features هم کشتم برنامه ای نبود

50286

HAZ
2020/12/15, 10:49
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

یه برنامه ای هست میخوامش ولی هیچ نشونه ای از اسم برنامه ندارم

فقط عکسی ازش دارم میخوام ببینم اسم برنامه را کسی میدونه

برنامش برای تبدیل عکس به فایل PDF هست کلی برنامه تحت این موضوع هست ولی من دنبال این برنامه هستم

در Programs and Features هم کشتم برنامه ای نبود

50286

سلام.
شما برنامه Adobe Acrobat رو نصب کردی دوست عزیز. و تبدیل عکس به PDF از ویژگی های این نرم افزار هست.

mamaly1991
2020/12/15, 11:03
سلام.
شما برنامه Adobe Acrobat رو نصب کردی دوست عزیز. و تبدیل عکس به PDF از ویژگی های این نرم افزار هست.

حسن جان من این سیستم محل کاریمه و تو خونه همین برنامه را دارم ولی در راست کلیک چنین گزینه ای ندارم

البته ویندوز شرکت 7 هست خونه 10 ممکنه از این باشه؟

HAZ
2020/12/15, 19:02
حسن جان من این سیستم محل کاریمه و تو خونه همین برنامه را دارم ولی در راست کلیک چنین گزینه ای ندارم

البته ویندوز شرکت 7 هست خونه 10 ممکنه از این باشه؟
شاید این باشه.
شما یه عکس از Programs and Feature سیستم محل کار بفرست تا به طور دقیق بتونم کمکتون کنم.

mamaly1991
2020/12/15, 19:49
شاید این باشه.
شما یه عکس از Programs and Feature سیستم محل کار بفرست تا به طور دقیق بتونم کمکتون کنم.

سلام حسن جان والا طبق حرفی که زدی برام سوال شد

برداشتم همون نسخه از Adobe Acrobat شرکت را نصب کردم و الان تست کردم دیدم همون ویژگی برام تو راست کلیک اومده

خودمم چون تو Programs and Feature چیزی پیدا نکرد اینجا پست دادم مسئول آی تی هم از بس شلوغه سرش که دو هفته بود بهش گفته بودم ولی یادش میرفت

بازم سپاس از راهنماییتون

moot
2021/02/04, 15:35
سلام من میخوام از عضویت در سایتی انصراف بدم رمز عبورم رو هم فراموش کردم برای بازیابی رمز عبور ادرس ایمیل رو میزنم از طرف مدیریت سایت پیام میاد که این نام کاربر توسط مدیریت سایت محدود شده نمیدونم چکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Mostafa98
2021/02/04, 15:51
سلام من میخوام از عضویت در سایتی انصراف بدم رمز عبورم رو هم فراموش کردم برای بازیابی رمز عبور ادرس ایمیل رو میزنم از طرف مدیریت سایت پیام میاد که این نام کاربر توسط مدیریت سایت محدود شده نمیدونم چکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
به پشتیبانیشون ایمیل بزنید.

moot
2021/02/04, 16:03
پشتیبان جواب نمیده

moot
2021/02/04, 16:04
راه دیگه ای نداره

ARMIN
2021/02/04, 16:38
راه دیگه ای نداره

راه دیگه ای نداره.

moot
2021/02/04, 17:07
متشکرم موفق باشید

Xgrey
2021/02/21, 19:05
با سلام.
مدل لب تاپ Lenovo Y510
مدتی پیش لب تاپم مشکلی سخت افزاری پیدا کرده بود که بعد تعمییر مشکل دیگه ای برام پیش آمد
لب تاپم شامل 3 پورت Usb هست که دوتای ان در راست چپ و یکی ان در سمت راست می باشد.
دوتای سمت چپی دیگر کار نمیکند و خودم کارهایی انجام دادم و خدمتون عرض میکنم؛ انجام دادم که مشکل رفع نشد
1- ابتدا از طریق ریجستری به این ادرس رفتم
HKEY_LOCAL_MACHINE/ SYSTEM/ CurrentControl/ SetServices /USBSTOR
که بعد رو گزینه استارت کلیک کردم که دیدم 3 پورت usb فعال وجود دارد که احتمال میدم مشکل سخت افزرای نداشته باشد
2- تمامی دریوارهای در device manager مربوط به Usb رو از طریق نت آپدیت کردم که باز نتیجه نداشت
3- جایی خوندم که باید به usb hub های موجود در device manager رفت و رو انها گزینه properties و بعد power management سپس تیک allow the commuter to turn of this device to save power رو بردارم که اینکار رو هم کردم. که باز هم نشد.
عکسی از device manger مربوط به قسمت usb میذارم
لطف راهنماییم کنید که چگونه این مشکل رو بر طرف کنم . با تشکر فراوان

ARMIN
2021/02/22, 14:14
با سلام.
مدل لب تاپ Lenovo Y510
مدتی پیش لب تاپم مشکلی سخت افزاری پیدا کرده بود که بعد تعمییر مشکل دیگه ای برام پیش آمد
لب تاپم شامل 3 پورت Usb هست که دوتای ان در راست چپ و یکی ان در سمت راست می باشد.
دوتای سمت چپی دیگر کار نمیکند و خودم کارهایی انجام دادم و خدمتون عرض میکنم؛ انجام دادم که مشکل رفع نشد
1- ابتدا از طریق ریجستری به این ادرس رفتم
HKEY_LOCAL_MACHINE/ SYSTEM/ CurrentControl/ SetServices /USBSTOR
که بعد رو گزینه استارت کلیک کردم که دیدم 3 پورت usb فعال وجود دارد که احتمال میدم مشکل سخت افزرای نداشته باشد
2- تمامی دریوارهای در device manager مربوط به Usb رو از طریق نت آپدیت کردم که باز نتیجه نداشت
3- جایی خوندم که باید به usb hub های موجود در device manager رفت و رو انها گزینه properties و بعد power management سپس تیک allow the commuter to turn of this device to save power رو بردارم که اینکار رو هم کردم. که باز هم نشد.
عکسی از device manger مربوط به قسمت usb میذارم
لطف راهنماییم کنید که چگونه این مشکل رو بر طرف کنم . با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز،

اگر مشکل نرم افزاری باشه با تعویض ویندوز مشکل حل میشه.

اگر با تعویض ویندوز مشکل حل نشد، مورد سخت افزاریه و احتمال قطعی در پورت مربوطه باید توسط تعمییرکار بررسی بشه.

farsamw
2021/02/22, 19:42
مشکل شما بنظرم سخت افزاریه چون برای تعویض پورت های usb باید هیتر به کار گرفت که تعمیر کار ناشی باعث این مشکلات میشه

Mehran2000Zz
2021/09/02, 09:22
سلام
من چجوری میتونم پوشه ی Microsoft.Net Framwork رو حذف کنم؟
الان هم نمیتونم نصبشون کنم

ARMIN
2021/09/02, 13:04
سلام

Windows 10, 8.1, and 8

Close all open programs.
Open the Windows Start menu.
Type "Control Panel" into the search and open Control Panel.
Go to Programs and Features.
Select Uninstall a Program. Don't worry, you aren't uninstalling anything.
Select Turn Windows features on or off.
Find .NET Framework on the list.

Mehran2000Zz
2021/09/02, 14:14
50541
قبلا این کار رو انجام دادم الان هم گزینش خاموشه ولی وقتی میخام روشنش کنم میگه باید دانلود کنه وقتی هم میزنم که دانلود کنه این ارور میده یه گزینه دیگه هم داره که میگه همینجوری بزن بره که اگه اونو بزنم باز هم یه ارور دیگه میده و صفجه بسته میشه،از روش Trustintaller هم که از بخش properties فایل هست رو هم انجام دادم ولی گزینه ی add خاموش بود،از روش CMD هم نشد
الان هم چند تا از برنامه هام بازی نمیشن

ARMIN
2021/09/02, 15:25
قبلا این کار رو انجام دادم الان هم گزینش خاموشه ولی وقتی میخام روشنش کنم میگه باید دانلود کنه وقتی هم میزنم که دانلود کنه این ارور میده یه گزینه دیگه هم داره که میگه همینجوری بزن بره که اگه اونو بزنم باز هم یه ارور دیگه میده و صفجه بسته میشه،از روش Trustintaller هم که از بخش properties فایل هست رو هم انجام دادم ولی گزینه ی add خاموش بود،از روش CMD هم نشد

باید با وی پی ان وصل بشی.

اینم ببین کمک میکنه:

Mehran2000Zz
2021/09/02, 16:01
مشکل اینجعه وی بی ای که دارم هم وصل نمیشه اگه هم بخام دانلود کنم باز هم به اون وی پی ان نیاز دارم

ARMIN
2021/09/02, 16:47
مشکل اینجعه وی بی ای که دارم هم وصل نمیشه اگه هم بخام دانلود کنم باز هم به اون وی پی ان نیاز دارم

دی ان اس رو عوض کن:

بعد که این کارو کردی، باید کل سیستم رو ریستارت کنی و بعد ببینی دانلود میکنه؟

SajjadKhati
2021/09/03, 13:50
سلام

سلام
چرا میخواید حذف کنید؟
نرم افزارهایی که تحت .net نوشته شدن ، برای اجرا ، نیاز به .net framework دارن .
چرا نمیتونید نصب کنید؟
اگه اروری میده ، بذارید؟

50541
قبلا این کار رو انجام دادم الان هم گزینش خاموشه ولی وقتی میخام روشنش کنم میگه باید دانلود کنه وقتی هم میزنم که دانلود کنه این ارور میده

اگه منظورتون اینه که تیک گزینه ی .net framework در پنجره ی Windows features ، زده نیست ، احتمالا چون نصب نیست .
میتونید با استفاده از دانلود نسخه های آفلاین ، نصبش کنید .

اگه اصرار به نصب بصورت آنلاین دارید ، این اروری که دادین (ارور 0x80070422) ، میگه سرویس آپدیت ویندوز ، یا غیر فعال هست و یا اجرا شده نیست و یا هر دوش ممکنه باشه .
چک کنید که تمام سرویس های زیر در سیستم تون ، هم فعال و هم اجرا شده باشه . یعنی startup type ئه سرویس ، فرضا روی گزینه ی Automatic باشه و هم Service Status اش هم Start شده باشه (user account تون هم از نوع admin باید باشه) :

Windows Update
Background Intelligent Transfer Service

و همچنین سرویس های :
Network List Service (علاوه بر این ، این سرویس را Restart کنید) .
BitLocker Drive Encryption Service
DCOM Server Process Launcher
Network Connections
Windows Defender Firewall

در صورت وجود مشکل ، علاوه بر موارد بالا ، بقیه ی مواردی که در لینک زیر گفت را هم انجام بدین :

یا در مرحله ی بعد :

یه گزینه دیگه هم داره که میگه همینجوری بزن بره که اگه اونو بزنم باز هم یه ارور دیگه میده و صفجه بسته میشه،از روش Trustintaller هم که از بخش properties فایل هست رو هم انجام دادم ولی گزینه ی add خاموش بود،از روش CMD هم نشد

همین جوری بزن بره چیه!
اروری اگه وجود داره ، اینجا بذارید .

Mehran2000Zz
2022/04/12, 18:15
سلام وقت بخیر
من یه لپتاپ ASUS دارم و وقتی ویندوزشو عوض میکنم و درایور هارو نصب میکنم بعد از ریست blue screen بالا میاد
ویندوزو با فلش عوض کردم

ARMIN
2022/04/12, 19:05
سلام وقت بخیر
من یه لپتاپ ASUS دارم و وقتی ویندوزشو عوض میکنم و درایور هارو نصب میکنم بعد از ریست blue screen بالا میاد
ویندوزو با فلش عوض کردم

بعد از نصب کدوم درایور اینطوری شد؟

hardware_pc
2022/04/26, 13:59
با احترام و ادب
سیستمی با مشخصات زیر قابلیت نصب کدومین نسخه نرم افزار پریمیر 2022-2020-2021-2019-2018 که ذکر شده فقط برای آموزش نرم افزار مناسب و سازگاری دارد که نصب شود
System: Windows 10
CPU: Intel Core i7-4790K
GPU: Nvidia Geforce GTX 760 4GB
RAM: Kingston DDR3 1600MHZ 32GB
با تشکر

ARMIN
2022/04/26, 14:14
با احترام و ادب
سیستمی با مشخصات زیر قابلیت نصب کدومین نسخه نرم افزار پریمیر 2022-2020-2021-2019-2018 که ذکر شده فقط برای آموزش نرم افزار مناسب و سازگاری دارد که نصب شود
System: Windows 10
CPU: Intel Core i7-4790K
GPU: Nvidia Geforce GTX 760 4GB
RAM: Kingston DDR3 1600MHZ 32GB
با تشکر

سلام، نباید مشکلی با هیچ کدوم داشته باشه.

yaghob68
2022/10/09, 12:16
سلام . نیازمند یه برنامه سبک مثا windows photo viewer هستم. میخوام بتونم چند عکس رو سریع پرینت بگیرم مثل نرم افزار پش فرض ویندوز 2تا یا 4 تاعکس کنار هم چاپ کنم .شما چه پیشنهادی میدید

iSteve
2022/10/17, 17:16
سلام . نیازمند یه برنامه سبک مثا windows photo viewer هستم. میخوام بتونم چند عکس رو سریع پرینت بگیرم مثل نرم افزار پش فرض ویندوز 2تا یا 4 تاعکس کنار هم چاپ کنم .شما چه پیشنهادی میدید
سلام، ACD See رو امتحان کنید.

amin_naja
2022/10/26, 16:03
ممکنه بخاطر نصب درایور مورد دار باشه
شما باید دونه دونه درایور هارو نصب کنی ببینی بعد نصب کدوم دچار مشکل میشی
البته برنامه memtest رو هم دانلود کن و تست بگیر از سلامت رم هات
لینک زیر رو هم مراحلشو تست کنی بد نیس
نحوه عیب یابی ویندوز ۱۱ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

farzin007
2022/11/25, 15:37
سلام
وقت همگی بخیر
یه لپ تاپ HP Pavilion دارم
فن کار میکنه ولی به صورت رندوم بعضی مواقع این ارور رو میده
به نظرتون سخت افزاره یا نرم افزاری اوکی میشه؟
ممنون از همگی50862

ARMIN
2022/11/25, 16:17
سلام
وقت همگی بخیر
یه لپ تاپ HP Pavilion دارم
فن کار میکنه ولی به صورت رندوم بعضی مواقع این ارور رو میده
به نظرتون سخت افزاره یا نرم افزاری اوکی میشه؟
ممنون از همگی

به نظر ایراد سخت افزاری میاد. حتما برای تعمییر اقدام کنید.

yaghob68
2022/12/07, 19:47
سلام .من 2 تا نرم افزار دور زدن تحریم دارم vyper و windiscrible هردو روی ویندوز خوب کار می کنند . میخوام بدونم چطور میشه کاری کرد که این نرم افزار ها روی کروم یا فایرفکس کارنکنه و از اینترنت با ای پی ایران استفاده کنه درواقع bypass بشن . توی خود نرم افزار تنظیماتی نیستش

Mostafa98
2022/12/09, 13:49
سلام .من 2 تا نرم افزار دور زدن تحریم دارم vyper و windiscrible هردو روی ویندوز خوب کار می کنند . میخوام بدونم چطور میشه کاری کرد که این نرم افزار ها روی کروم یا فایرفکس کارنکنه و از اینترنت با ای پی ایران استفاده کنه درواقع bypass بشن . توی خود نرم افزار تنظیماتی نیستش

دومی میشه.
settings
connection
split tunneling

farzin007
2023/01/21, 00:52
سلام
وقت همگی بخیر
یه لپ تاپ asus vivobook pro 15 oled دارم
میخوام ویندوز عوض کنم ریست کلی میزنم نمیشه بالا میاد همون ویندوز قبلی روشه
ویندوز جدیدی که روی لپ تاپ های قبلی میزنم و ایرادی نداشته رو بالا میاد مدل ویندوز رو انتخاب میکنم زمانی که قراره هارد رو انتخاب کنم که بره برای نصب
هارد رو نمیشناسه!
بعضی لپ تاپ های hp هم همینطوری بودن ولی یه فایل intel rapid storage رو برای هر مدل دان میکردم و اکسترکت میکردم زمان نصب ویندوز یه فایل داشت به عنوان پیش نیاز که نصب میکردم و هارد رو میشناخت
ولی فایل های ایسوس اینطوری نیستن
باید چیکار کنم؟

ARMIN
2023/01/21, 13:16
سلام
وقت همگی بخیر
یه لپ تاپ asus vivobook pro 15 oled دارم
میخوام ویندوز عوض کنم ریست کلی میزنم نمیشه بالا میاد همون ویندوز قبلی روشه
ویندوز جدیدی که روی لپ تاپ های قبلی میزنم و ایرادی نداشته رو بالا میاد مدل ویندوز رو انتخاب میکنم زمانی که قراره هارد رو انتخاب کنم که بره برای نصب
هارد رو نمیشناسه!
بعضی لپ تاپ های hp هم همینطوری بودن ولی یه فایل intel rapid storage رو برای هر مدل دان میکردم و اکسترکت میکردم زمان نصب ویندوز یه فایل داشت به عنوان پیش نیاز که نصب میکردم و هارد رو میشناخت
ولی فایل های ایسوس اینطوری نیستن
باید چیکار کنم؟

از اینجا فایل های VMD رو برای ویندوزتون دانلود کنید موقع انتخاب پارتیشن برای نصب، این فایلها رو بهش بشناسونین تا متوجه حضور پارتیشن ها بشه.

farzin007
2023/02/17, 12:35
سلام
وقت همگی بخیر
اگه روی لپ تاپ DELL 5510 که نسل ششم هست دو تا رم با باس متفاوت بندازیم مشکلی ایجاد میشه؟
یکیش 2400 باشه که خودذش ساپورت میکنه یکی هم 2666 که باسش بالاتره و ساپورت نمیکنه ولی لپ تاپ شناسایی میکنه سیستم رو

ARMIN
2023/02/18, 08:09
سلام
وقت همگی بخیر
اگه روی لپ تاپ DELL 5510 که نسل ششم هست دو تا رم با باس متفاوت بندازیم مشکلی ایجاد میشه؟
یکیش 2400 باشه که خودذش ساپورت میکنه یکی هم 2666 که باسش بالاتره و ساپورت نمیکنه ولی لپ تاپ شناسایی میکنه سیستم رو

مشکلی نداره

Alika.Studio
2023/08/02, 14:24
سلام
دوستان میخوام ویندوز 7 نصب کنم، خطای
Windows cannot be installed to this disk. the disk may fail soon. if other hard disks are available, install windows to another location
میده، حتی وقتی 8 و 10 هم میذارم همینه، اما XP نصب شد! جالب اینجاست وقتی هارد را روی سیستم دیگه ای گذاشتم به راحتی 7 نصب شد!
وقتی آوردمش باز روی سیستم خودم اصلا ران نمیداد به ویندوز، کسی میتونه کمک کنه؟
CHKDSK هم زدم قبلا
موردی نبود و بایوس هم چک کردم، هارد هم MBR هست

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

ARMIN
2023/08/02, 22:32
سلام
دوستان میخوام ویندوز 7 نصب کنم، خطای
Windows cannot be installed to this disk. the disk may fail soon. if other hard disks are available, install windows to another location
میده، حتی وقتی 8 و 10 هم میذارم همینه، اما XP نصب شد! جالب اینجاست وقتی هارد را روی سیستم دیگه ای گذاشتم به راحتی 7 نصب شد!
وقتی آوردمش باز روی سیستم خودم اصلا ران نمیداد به ویندوز، کسی میتونه کمک کنه؟
CHKDSK هم زدم قبلا
موردی نبود و بایوس هم چک کردم، هارد هم MBR هست

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

هارد بشدت خرابه.

اون XP هم که نصب شد به دلیل ضعفش در تشخیص خرابی هارد دیسک بوده.

هارد رو عوض کن یا اس اس دی بگیر

farzin007
2023/08/05, 13:25
سلام
وقت بخیر
یه مک بوک وارداتی داریم که رمز ورودش 1234 هست ولی وقتی لپ تاپ بالا میاد keypassword رو میخواد و من همچین پسوردی ندارم
با عوض کردن سیستم عامل اوکی میشه یا راه حلی دارن؟

ARMIN
2023/08/05, 16:21
سلام
وقت بخیر
یه مک بوک وارداتی داریم که رمز ورودش 1234 هست ولی وقتی لپ تاپ بالا میاد keypassword رو میخواد و من همچین پسوردی ندارم
با عوض کردن سیستم عامل اوکی میشه یا راه حلی دارن؟

ریست بایوس + پشت سرش تعویض سیستم عامل.

farzin007
2023/08/06, 15:01
ریست بایوس + پشت سرش تعویض سیستم عامل.
من تا حالا سیستم عامل مک بوک رو عوض نکردم سخته؟مشکلی نداره؟ طبق همین راهنمایی های سایت های ایرانی پیش برم؟

ARMIN
2023/08/06, 16:49
من تا حالا سیستم عامل مک بوک رو عوض نکردم سخته؟مشکلی نداره؟ طبق همین راهنمایی های سایت های ایرانی پیش برم؟

اوه اوه، مک رو منم بلد نیستم داداش. اون راهنمایی من واسه ویندوز بود. نت رو سرچ کن ببین چی پیدا میکنی: How to Reset Macbook Password

farzin007
2023/08/06, 18:12
اوه اوه، مک رو منم بلد نیستم داداش. اون راهنمایی من واسه ویندوز بود. نت رو سرچ کن ببین چی پیدا میکنی: How to Reset Macbook Password
اینو پیدا کردم زومیت هم معتبره ولی تا حالا با مک کار نکردم میترسم خراب کنم به فنا بره
ویندوز خدااااس خدای راحتیه

ARMIN
2023/08/06, 19:23
اینو پیدا کردم زومیت هم معتبره ولی تا حالا با مک کار نکردم میترسم خراب کنم به فنا بره
ویندوز خدااااس خدای راحتیه

موفق باشی

infernali
2023/09/07, 17:44
سلام
کسی می دونه چطوری می تونم تصویر بنر winver.exe یا shutdown.exe رو در ویندوز 10 یا 11 تغییر بدم؟
ممنون

farzin007
2023/11/29, 21:45
50970سلام
وقت همگی بخیر
یه لپ تاپ گیگابایت G5 MD دارم که چند وقت یکبار ریستارت میکنه و صفحه ابی بالا میاد
رمش رو عوض کردم اوکی نشد باس هم همونی هست که تو سایت خودشون زده
هارد رو هم عوض کردم باز هم ریستارت میکنه
به نظرتون مشکل از کجاست؟
ممنون از همگی

ARMIN
2023/11/30, 02:27
سلام دوست عزیز،

از سلامت هارد و اس اس دی مطمئن هستین؟

با HD Sentinel تست کنین عکس صفحه اولش رو اینجا بگذارین

farzin007
2023/11/30, 02:38
50971
سلام دوست عزیز،

از سلامت هارد و اس اس دی مطمئن هستین؟

با HD Sentinel تست کنین عکس صفحه اولش رو اینجا بگذارین
یه ssd داره سلامتش 91 درصده که بدون بدسکتوره
یه ssd با سلامت 100 هم گذاشتم بازم همون ارور رو داد

ARMIN
2023/11/30, 05:53
50971
یه ssd داره سلامتش 91 درصده که بدون بدسکتوره
یه ssd با سلامت 100 هم گذاشتم بازم همون ارور رو داد

مشکل از هارد توشیبا است که سلامتش 56 درصده، یه شات از تست اون بده ببینم.

farzin007
2023/11/30, 11:48
مشکل از هارد توشیبا است که سلامتش 56 درصده، یه شات از تست اون بده ببینم.
نه اون اکسترناله برنامه های جانبی دارم
خود لپ تاپ تک هارده فقط اون ssd 91 درصدی رو داره

ARMIN
2023/11/30, 13:17
نه اون اکسترناله برنامه های جانبی دارم
خود لپ تاپ تک هارده فقط اون ssd 91 درصدی رو داره

خرابی لپتاپ یا از رمه، یا از درایو ذخیره سازیش که میشه هارد یا اس اس دی، اگر از اینها نباشه که کارت درومده باید ببری ببینی کجاش مشکل داره. ویندوز عوض کن یا درایور ها رو آپدیت کن اگر بازهم مشکل باقی موند باید یکی از نزدیک لپتاپ رو چک کنه شاید مشکل اساسی باشه و نیاز به خریداری لپتاپ جدید.

farzin007
2023/11/30, 14:09
50972
خرابی لپتاپ یا از رمه، یا از درایو ذخیره سازیش که میشه هارد یا اس اس دی، اگر از اینها نباشه که کارت درومده باید ببری ببینی کجاش مشکل داره. ویندوز عوض کن یا درایور ها رو آپدیت کن اگر بازهم مشکل باقی موند باید یکی از نزدیک لپتاپ رو چک کنه شاید مشکل اساسی باشه و نیاز به خریداری لپتاپ جدید.
ویندوز هم عوض کردم و اپدیت کردم
ببین تو سایت گیگابایت واسه دانلود درایور هاش زده win 10 64bit و win 10 64bit DCH درایورهاش متفاوته
از کجا بفهمم ویندوزم DCH هست یا همون معمولیه؟

ARMIN
2023/12/01, 06:09
50972
ویندوز هم عوض کردم و اپدیت کردم
ببین تو سایت گیگابایت واسه دانلود درایور هاش زده win 10 64bit و win 10 64bit DCH درایورهاش متفاوته
از کجا بفهمم ویندوزم DCH هست یا همون معمولیه؟

DCHباید بزنی

farzin007
2023/12/01, 22:52
DCHباید بزنی
اقا هارد سوم رو تست کردم 24 ساعته روشنه هیچ اروری نداده
یعنی تمومه مشکل از هارد بوده؟

ARMIN
2023/12/02, 13:17
اقا هارد سوم رو تست کردم 24 ساعته روشنه هیچ اروری نداده
یعنی تمومه مشکل از هارد بوده؟

بله میتونه باشه.

sal3h
2023/12/11, 07:57
سلام و ادب.بنده یک سیستم جدید تهیه کردم با این مشخصات:
cpu : i7 12700K
ram:32 gig corsair
vga:xfx rx6900xt merc
power:antec850 gold
مشکلم اینه وقتی سیستم رو میبرم حالت استندبای و دوباره میخام روشنش کنم سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیاد.بعدم که ری استارت میکنم بعضا باید 10 مرتبه ری استارت کنم تا بالاخره تصویر بیاد.با مانیتور دیگه هم تست کردم همین مشکل برقراره.

ARMIN
2023/12/11, 18:33
سلام و ادب.بنده یک سیستم جدید تهیه کردم با این مشخصات:
cpu : i7 12700K
ram:32 gig corsair
vga:xfx rx6900xt merc
power:antec850 gold
مشکلم اینه وقتی سیستم رو میبرم حالت استندبای و دوباره میخام روشنش کنم سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیاد.بعدم که ری استارت میکنم بعضا باید 10 مرتبه ری استارت کنم تا بالاخره تصویر بیاد.با مانیتور دیگه هم تست کردم همین مشکل برقراره.

کارت گرافیک دست دوم بوده؟

sal3h
2023/12/12, 09:58
کارت گرافیک دست دوم بوده؟

درود بله 3 ماه ماین شده باهاش.منتهی زیر بازی های فوق سنگین تست کردمش.دماش هم زیر فشار سنگین گرافیکی حدود 75 تا 80 هست.البته محیط خنک باشه میاد پایین تر.دیروز مجدد درایورهاشو از خود سایت سازنده تهیه کردم فعلا این مشکل حل شده.اما نمیدونم دائمی حل شده یا موقتی.

ARMIN
2023/12/13, 20:14
درود بله 3 ماه ماین شده باهاش.منتهی زیر بازی های فوق سنگین تست کردمش.دماش هم زیر فشار سنگین گرافیکی حدود 75 تا 80 هست.البته محیط خنک باشه میاد پایین تر.دیروز مجدد درایورهاشو از خود سایت سازنده تهیه کردم فعلا این مشکل حل شده.اما نمیدونم دائمی حل شده یا موقتی.

انشاالله که خیره

yaghob68
2024/02/13, 07:27
سلام . یه نرم افزار میخوام که یکسری جملات آماده رو مشخص کنم هرزمان خواستم جایی past کنم . مثلا بیاد توی قسمت راست کلیک