PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی مودم adsl asus n12u

A.M.I.N
2012/11/20, 17:14
سلام دوستان من asus n12 خریدم مشکلی که دارم اینکه فلش مموری پشت مودم میزنم اتفاقی نمی افته ؟ چرا چیکار باید بکنم شیر بشه ؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

A.M.I.N
2012/11/20, 17:16
هم فت خالی هم فت 32 هم ntfs کردم نشد >؟ ایا فقط

خروجی usb برای دستگاه پرینتر هستش ؟

راستی مودم usb هم ساپورت میکنه ؟

Navid.y
2012/11/20, 18:18
اینطور که خود ایسوس گفته این روتز فلش رو شیر نمیکنه.

اون پورت بیشتر برای شیر کردن پرینتر و فایل سرور هست.

اگر میتونید روی فلش فایل دانلود کنید همه چی درسته.

A.M.I.N
2012/11/22, 01:40
ببخشید یه سوال دیگه داشتم این صفحه برای چه کاری بیشتر هستش ؟ فعالش کنم بهتره یا غیره فعال ؟

A.M.I.N
2012/11/26, 01:54
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Navid.y
2012/11/26, 02:00
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مربوط به از ما بهترون میشه!

نیازی به قغال سازی نیست. برای خط های اینترنت پر سرعت هست. منظورم بالای 13 مگابیت هست. اصلاٌ هیچی بی خیال! حرفش رو نزنیم اعصابمون آروم تره!

Navid.y
2012/11/26, 02:01
شما بازی آنلاین هم انجام میدید؟
مثل کانتر و cod و...

A.M.I.N
2012/11/26, 02:26
من کارت d v b کانال نگاه میکنم پینگ برام خیلی مهمه ؟

ر ی سی و ر وصله پینگ بازم

Navid.y
2012/11/26, 11:14
من کارت d v b کانال نگاه میکنم پینگ برام خیلی مهمه ؟

ر ی سی و ر وصله پینگ بازم
پس شما اون رو روی حالت video streaming قرار بدید. بعید میدونم با این اوضاع گلستان تاثیری داشته باشه.
پینگ برای شما مهم هست.

asadmahdi
2014/05/25, 21:44
دوست عزیز مودم با کابل lanبه کامپیوتر وصله وقتی کامپیوتر خاموش میکنم یا کابل از مودم جدا میکنم چراغ internetمودم هم خاموش میشه و دیگه اینترنت ندارم.
باید چیکار کنم؟مربوط به تنظیماتش میشه؟

Reza Eshraghi
2014/05/25, 21:51
دوست عزیز مودم با کابل lanبه کامپیوتر وصله وقتی کامپیوتر خاموش میکنم یا کابل از مودم جدا میکنم چراغ internetمودم هم خاموش میشه و دیگه اینترنت ندارم.
باید چیکار کنم؟مربوط به تنظیماتش میشه؟

به تاریخ ارسال تاپیک ها دقت کنید ! تاپیک مربوط به دو سال پیش هست ! تاپیک قدیمی رو بالا نیاورید !
هیچ ربطی به هم ندارند منطقاً ! روشن بودن چراغ اینترنت یعنی اینکه سرویسی روی خطتون فعاله !
در ضمن اگه شما کابل LAN رو جدا کنید مودم بیچاره چطوری بهتون اینترنت بده اون وقت ؟!! خاموش شدن چراغ اینترنت هم به کنار !