PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید ماوس

ardavan7
2012/11/19, 10:56
سلام خدمت دوستام عزیز
من قصد خرید یک ماوس تا مبلغ 30 هزار تومان جهت انجام کارهای معمولی و روزه دارم.
ممنون میشم یه مدل خوب بهم معرفی کنید.

darkknight
2012/11/20, 11:06
من که خودم a4techو braviaرو در این رنج پیشنهاد میکنم
مدل موس هم خیلی مهم نیست فقط سعی کنبد موسی رو که انتخاب میکنید کلیدهای نرمی داشته باشه
از a4techهم سری g laserو از براویا هم(روی موس مدل رو ننوشته ولی مخصوص گیم هست)

javadshahvand
2012/11/20, 12:04
سلام خدمت دوستام عزیز
من قصد خرید یک ماوس تا مبلغ 30 هزار تومان جهت انجام کارهای معمولی و روزه دارم.
ممنون میشم یه مدل خوب بهم معرفی کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ardavan7
2012/12/18, 09:36
میخواستم ببینم این ماوس‌ وایرلس بلکین وایرلس به مبلغ 37500 ارزش خرید داره؟اصلا چطور ماوسی هست؟

Castiel
2012/12/18, 09:39
میخواستم ببینم این ماوس‌ وایرلس بلکین وایرلس به مبلغ 37500 ارزش خرید داره؟اصلا چطور ماوسی هست؟

اگر واقعا نمونه ارجینال بلکین باشد که بعید می دانم اینطور باشد، چون محصولات بلکین از نمونه های با کیفیت و گران قیمت هستند. در صورت ارجینال بودن ارزش خرید دارد. هم اکنون نمونه های ریمارک و به نوعی کپی از ماوس های وایرلس معروف مانند اپل و مایکروسافت آرک با قیمتی در حدود 40 هزار تومان به فروش می رسد.

ardavan7
2012/12/18, 09:45
جای تخفیف داده 50% که قیمتش شده این بنظرتون بخرم؟و اینکه اطمینان داده از اورجینال بودنش گفته میتونید شماره سریالشو تو خو سایتش بزنید و ببینید.
مدل موس belkin-F5L030

Castiel
2012/12/18, 10:19
جای تخفیف داده 50% که قیمتش شده این بنظرتون بخرم؟و اینکه اطمینان داده از اورجینال بودنش گفته میتونید شماره سریالشو تو خو سایتش بزنید و ببینید.
مدل موس belkin-F5L030

قابل درک نیست که یک ماوس ارجینال با قیمت 31 $ در این وضعیت بازار به قیمتی که فرمودید، فروخته شود. به هر صورت سعی کنید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید تا از لحاظ کیفیت ماوس را مورد بررسی قرار دهید.