PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش گلکسی فیت سفید رنگ

Castiel
2012/11/17, 22:58
سلام دوستان عزیز
گوشی گلکسی فیت سفید رنگ بدون هر گونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری به فروش می رسد. دلیل فروش هم انشالله خرید یک گوشی بهتر در برنامه 100 ساله دوم است!
گارانتی این گوشی تا تاریخ 10/10/91 هست.
گوشی روت شده است، به جز مموری کارت، باقی لوازم گوشی را هم تقدیم می کنم.

قیمت پایه: 250 هزار تومان
فروش فوری: 300 هزار تومان

از هرگونه بحث کارشناسانه و حرف های بی اساس پرهیز کنید لطفا. در صورتی که خریدار نیستید بی دلیل پست نزارید که قیمت گرونه، ارزون ترش رو بقالی سر کوچمون میده سه تا 100 تومن یا ... (این بهانه ها قدیمی شده دوست عزیز)

فروش تا پایان امروز 29 آبان ماه

151121511315114151151511615117151181511915120

Castiel
2012/11/18, 09:04
فروش ادامه دارد.

Castiel
2012/11/19, 05:01
دوستان عزیز قیمت ها ویرایش شد، چون امروز قیمت گرفتم و ارزان شده، من هم قیمت را کاهش دادم.

Castiel
2012/11/19, 07:58
فروش تا ساعت 24 امروز ادامه خواهد داشت. در صورتی که اینجا به فروش نرسید ، به یکی از دوستان فروخته می شود.

Tech Admin
2012/11/19, 09:28
قیمت که خیلی گرونه. با این قیمت پراید میدن الان. :^o
به غیر از اون قنادی سر کوچمون الان دو تاشو با این قیمت میده. تازه سیاهشو. این که سفیده اصلا قیمتش کمتره! :)
تازه اونطور که از توی تصویر به نظر میرسه از نوشته سامسونگ پشتش هم یک g پاک شده که کلا ارزش گوشی را برده زیر سوال به عبارتی!
دو تا خش با زاویه 49 درجه هم روی صفحش دیده میشه که قابل بخشش نیست. ;)
از همه بدتر. اینو دارم برای یک آشنایی میخرم که طی دو روز باید جنازه گوشی را جمع کنم. لذا اینکه واقعا نمیصرفه دیگه. میدونی که. :-"

با این حال حسام جان چه میشه کرد. بعد از این همه شکلک و توی سر زدن مال و بحث کارشانسی و اینها. 260 میفروشی من خریدارم. میفروشی؟!

Castiel
2012/11/19, 09:53
قیمت که خیلی گرونه. با این قیمت پراید میدن الان. :^o
به غیر از اون قنادی سر کوچمون الان دو تاشو با این قیمت میده. تازه سیاهشو. این که سفیده اصلا قیمتش کمتره! :)
تازه اونطور که از توی تصویر به نظر میرسه از نوشته سامسونگ پشتش هم یک g پاک شده که کلا ارزش گوشی را برده زیر سوال به عبارتی!
دو تا خش با زاویه 49 درجه هم روی صفحش دیده میشه که قابل بخشش نیست. ;)
از همه بدتر. اینو دارم برای یک آشنایی میخرم که طی دو روز باید جنازه گوشی را جمع کنم. لذا اینکه واقعا نمیصرفه دیگه. میدونی که. :-"

با این حال حسام جان چه میشه کرد. بعد از این همه شکلک و توی سر زدن مال و بحث کارشانسی و اینها. 260 میفروشی من خریدارم. میفروشی؟!
موبایل فروشی جلوی خونمون، با خرید هر شارژ 1000 تومانی یک عدد گلکسی فیت میده!
البته اون پراید سپر جلو و عقب نداره، در هم نداره، موتور هم شانسی هست و باید خوش شانس باشید!
اون g را خودم پاک کردم تا از حروف فارسی استفاده کنم!
260 هم قابلت را نداره سروش جان، چون برای دوستتون میخوای 260 میدم، وگرنه به خودت 350 میفروختم :))

Tech Admin
2012/11/19, 11:15
موبایل فروشی جلوی خونمون، با خرید هر شارژ 1000 تومانی یک عدد گلکسی فیت میده!
البته اون پراید سپر جلو و عقب نداره، در هم نداره، موتور هم شانسی هست و باید خوش شانس باشید!
اون g را خودم پاک کردم تا از حروف فارسی استفاده کنم!
260 هم قابلت را نداره سروش جان، چون برای دوستتون میخوای 260 میدم، وگرنه به خودت 350 میفروختم :))
خودتم که زدی توی سر مال حسام جان!! :) با این اوصاف مگه یک 10 تومنم تخفیف بدی همون 250 دیگه! والا (ما خیلی زدیم توی سر مال ولی دیگه نگفتیم که با هزار تومن یکی اشانتیون میدن! :) )

استاد چطور میفرستید تهران؟! یک شماره کارت هم (ترجیحا ملی که از اینترنت بریزم) پ.خ کن رئیس بریزم مبلغ را خدمتت.

Castiel
2012/11/19, 18:41
دوستان عزیز گوشی در خارج از فروم فروخته شد. باز هم از سروش عزیز عذرخواهی می کنم.