PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب آموزش سخت افزار

Saad
2012/11/17, 17:56
سلام

من از بعضی از مشخصات قطعات سخت افزاری سر در نمیارم و دوست دارم تمام پارامترهای تمام قطعات رو بشناسم. خصوصآ بعدها که میخوام کامپیوترم رو بروز کنم جدیدترین قطعات رو با هم مقایسه کنم و بهترین ها رو انتخاب کنم (البته با محدوده پول موجودی برا خرید سیستم). آیا یک کتاب جامع (در عین حال ساده) معرفی کامل قطعات سخت افزاری با جزئیات، میشناسید که به من معرفی کنید؟

Dan
2012/11/17, 18:06
برای شناخت انواع قطعات و پارامترها میتونید از کتاب های راهنمای گواهینامه +a استفاده کنید. اما سیر پیشرفت قطعات سخت افزاری چون از حالت روز به روز هم گذشته و هر چند ساعت قطعات و تکنولوژی ها جدیدی معرفی میشن نمیتونید کتاب های خیلی به روزی پیدا کنید.

saeid6574598
2012/11/17, 20:59
برای شناخت انواع قطعات و پارامترها میتونید از کتاب های راهنمای گواهینامه +a استفاده کنید. اما سیر پیشرفت قطعات سخت افزاری چون از حالت روز به روز هم گذشته و هر چند ساعت قطعات و تکنولوژی ها جدیدی معرفی میشن نمیتونید کتاب های خیلی به روزی پیدا کنید.
همانطور که میعاد جان فرمودند به دلیل روند رو به رشد قطعات و فناوری ها ، هر روز شاهد یک محصول و ایده می باشیم که احاطه بر همه آنها کمی دشوار است . البته شما با فراگیری پارامترهای اساسی می توانید نیاز خود را برطرف نمایید . به نظر من ، بخش اصطلاحات کامپیوتری ( هم در فروم و هم در وب سایت سخت افزار ) مجددا باید شروع به کار نماید تا پاسخگویی برخی از شبهات و پرسش ها باشد .

Mim-sad
2013/02/04, 09:06
میشه بیشتر در مورد گواهینامه +a توضیح بدید که چی هست ؟