PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا دسته ایکس باکس را میشه به کامپیوتر وصل کرد ؟

788a28
2012/11/16, 09:12
سلام
من دیروز رفتم بازی fifa13 رو بگیرم دیدم فروشنده میگه بازی معمولی فیفا هنگ میکونه باید بازی burner max بگیری و اونم 15 هزار تومن است
حالا من به این فکر افتادم فیفا رو تو کامپیوتر بریزم . می خوام بدونم دسته ایکس باکسو تو کامپیوتر میشه وصل کرد و مثل دسته کامپیوتر بازی کرد.

با تشکر

Castiel
2012/11/16, 09:43
دسته ایکس باکس به صورت وایرلس است و از سیستم وایرلس آنبورد بهره می برد. فکر نمی کنم فرستنده و گیرنده وایرلس برای دسته ایکس باکس روی کامپیوتر وجود داشته باشد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/16, 09:53
نوعی دسته ایکس باکس هست که سیم دارد و هم به ایکس باکس وصل میشود و هم به کامپیوتر؛ این دسته ها نسبت به دسته های وایرلس بسیار ارزانترند.

توجه: این دسته ها با دسته های طرح ایکس باکس که برای کامپیوتر وجود دارد فرق دارد

Tech Admin
2012/11/16, 11:43
برای اتصال دسته وایرلس ایکس باکس شما گیرنده ش را لازم دارید که قدیما 20 هزار تومن بود. بعد از این گرونی نمیدونم اگر گیر بیاد. اونو بخرید دسته وایرلس متصل میشه.
دسته سیمی هم خودش وصل میشه و چیز اضافه نمیخواد. دسته های قدیمی زمان ی که نسخه core داشت ایکس باکس. الان دسته سیمی بعید میدونم برای خرید گیر بیاد.

فقط توجه کنید دسته وایرلس را نمیشه با کابل پلی اند شارژ وصل کرد. اونطوری کار نمیکنه. :) کابل پلی اند شارژ فقط شارژ میکنه. کامپیوتر هم میشناسش ولی به عنوان شارژر دسته نمیشه باهاش بازی کرد. اگر دسته وایرلس هست حتما باید از گیرنده وایرلس استفاده کرد.

دقت کنید تفاوتی بین دسته های مخصوص ویندوز و دسته خود ایکس باکس که توی بازار به فروش میرسه نیست. اگر گیرنده را داشته باشید همه دسته های ایکس باکس به ویندوز میخوره و دسته ویندوزم به ایکس باکس میخوره.
فقط قابشون/کارتونشون فرق داره اونم برای اینکه کاربر بفهمه به کامپیوتر هم میخوره.

اگر خواستید بخرید توجه کنید که حتما لوگوی ماکروسافت روی محصول باشه. تقلبی و طرح و اینها نخرید.