PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درمورد ارائه ندادن ای دی اس ال رو فیبر نوری

agha_mohammad
2012/11/15, 20:35
سلام به همه دوستان من برای معازم کافی نت که داشتم اینتر نت ای دی اس ال میگرفتم شرکت گفت که فیبر نوری هست خطم اما حالا نمیشه کاریش کرد به نظر شما باید چیکار کرد یکی یه لطف بزرگ کنه قشنگ راهنمایی کنه

Arsn
2012/11/15, 22:42
سلام به همه دوستان من برای معازم کافی نت که داشتم اینتر نت ای دی اس ال میگرفتم شرکت گفت که فیبر نوری هست خطم اما حالا نمیشه کاریش کرد به نظر شما باید چیکار کرد یکی یه لطف بزرگ کنه قشنگ راهنمایی کنه

خب قبلش باید این مورد را چک میکردی ! حالا مسئله ای است که پیش اومده !

یا باید درخواست خط مسی بدی یا اینکه اگر همسایه ای کسی میتونه برات بگیره و به مغارت منتقل کنی یا در نهایت از تکنولوژی های دیگر انتقال اینترنت استفاده کنی !

agha_mohammad
2012/11/15, 23:03
مرسی تشکر از راهناییتون اما فکر نیکردم این مشکل پشی بیاد شنبه اقدام میکنم اگه نشد به نظرتون وایرلس ازشاتل یا پارس انلاین بگیرم؟ایا این هم خوبه؟

medial144
2012/11/15, 23:18
بعضی وقت ها ترافیک برای توزیع هست ولی نمیشه روی خط وسل کرد
تنها راهی که من میدونم اینه که بری وایرلس بگیری که در بعضی موارد خیلی به صرفه تره

agha_mohammad
2012/11/17, 21:47
دوست عزیز راستش امروز زنگ زدم به شرکت های پارس انلاین و شاتل گفتن وایرلس هم نمشه بدیم چون فیبر نوری هست رفتم مخابرات گفت باید صبر کنن خبرشو میدن بهم و منو گداشتن تو نوبت ای دی اس ال که انگار بیشتر از512نمیدونمو وایمکس هم نمیدونم چطوریه هر کسی داره راضی نیست اگه بتونم دومگ بخرم چون معازم شش تا کامپیوتر داره باید طوری باشه که به اینا وصل میشه سرعتش کمتر نشه خواهشا بازم کمکم کنید

agha_mohammad
2012/11/21, 16:46
بالاخره درست شد خط خونه رو اووردم دمعازه الان تو معازم اوکی هستی هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااا:o)