PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دی وی دی رایتر

ROG
2012/11/15, 16:03
سلام دوستان

من حدودا یک سالو نیمه که یه dvd writer پایونییر دارم ولی چند وقتیه که یه مشکلی براش پیش اومده اینه که گاهی اوقات وقتی که دارم با کامیوتر کار میکنم خود به خود باز میشه.گاهی تو همین حالت میمونه گاهی هم خود به خود بسته میشه.همچنین جدیدا برای باز یا بسته کردنش احتیاج به فشار بیشتر روی دکمش حدود 5 تانیه یا بیشتر هست.جدیدا هم این مشکلات حاد تر شده.چطوری میشه رفعش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Castiel
2012/11/15, 21:57
سلام علی جان
این مشکلات برای هر دی وی دی رایتری پیش میاد، و میتونید با یک سرویس و تعویض تسمه های درب، این مشکل را تا حدودی برطرق کنید. بهتره دی وی دی رایتر را به یک تعمیرکار خوب بسپارید.

ROG
2012/11/16, 14:00
سلام.مرسی حسام جان راستش برام کمی عجیب بود.البته امروز که سیستمو روشن کردم تا حالا مشکلی پیش نیومده.آروم شده ‍! مرسی از راهنماییت

ARMIN
2012/11/16, 18:59
سلام دوستان
من حدودا یک سالو نیمه که یه dvd writer پایونییر دارم ولی چند وقتیه که یه مشکلی براش پیش اومده اینه که گاهی اوقات وقتی که دارم با کامیوتر کار میکنم خود به خود باز میشه.گاهی تو همین حالت میمونه گاهی هم خود به خود بسته میشه.همچنین جدیدا برای باز یا بسته کردنش احتیاج به فشار بیشتر روی دکمش حدود 5 تانیه یا بیشتر هست.جدیدا هم این مشکلات حاد تر شده.چطوری میشه رفعش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

شما اون اطراف یه روح سرگردان دارین که از کیس شما خوشش امده منتها چون بلد نیست باهاش کار کنه هر از چند گاهی به دگمه DVD Writer گیر میده.

اگه گفتی از کجا فهمیدم؟؟ چون فک و فامیل همین روح مهربان از DVD Writer من و رفیقام هم خوشش میاد همین کارا رو عینا واسه ما هم انجام میده. ;;)

fernas
2013/04/08, 13:07
من یه مدتی میشه که چندتا دی وی دی خریدم و یکی دو تا رایت انجام دادم اما الان حدودا بیشتر از 10 تا دی وی دی رایت کردم که بعد از رایت که نرم افزار تست می کنه ببینه مشکلی هست یا نه همیشه ایراد میده و درست رایت نمیشه.واسه همین چندا دی وی دی دیگه خریدم بازم یکی دو بار رایت کردم و موفق بود اما بعدش بازم همون مشکلات پیش اومد.الان موندم که مشکل از چی هست؟رایترم لایتون هستش و هر نوع دی وی دی رو هم ساپورت میکنه و چند سالی هم هست که دارم و تقریبا 150 تا رایت داشتم.دی وی دی هایی هم که خریدم همشون dvd+r هستند.

amin_sh2010
2013/08/07, 16:24
سلام
یه مدتی که آیکن دی وی دی رایتر توی my computer نیستش.
وقتی سی دی یا دی وی دی میزارم نمی خونه؟
از موقع ای که پاورم عوض کردم اینجوری شده
یه چیزه دیگه وقتی پاورم عوض کردم کابل ساتا{قرمز رگ} هم عوض کردم.

Dan
2013/08/07, 19:11
سلام
یه مدتی که آیکن دی وی دی رایتر توی my computer نیستش.
وقتی سی دی یا دی وی دی میزارم نمی خونه؟
از موقع ای که پاورم عوض کردم اینجوری شده
یه چیزه دیگه وقتی پاورم عوض کردم کابل ساتا{قرمز رگ} هم عوض کردم.
اگه میتونید دی وی دی بذارید یعنی مشکلی از اتصال برق نیست که میتونید در رایتر رو باز کنید.
اول Device Manager رو چک کنید ؛ اگر رایتر اونجا نبود ، مشکل از اتصال کابل ساتا است.