PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر + مشکلات ویندوز 8

S.T.A.L.K.E.R
2012/11/14, 12:07
سلام دوستان . ویندوز 8 تازه اومده و مطمئنا به زودی پیشتاز بازار سیستم عامل ها خواهد بود . مایکروسافت هم که رسما پشتیبانی از xp رو قطع کرده ( یا به زودی خواهد کرد ).

این تایپیک رو زدم تا دوستان مشکلاتشون رواینجا به اشتراک بذارن تا بتونیم به همدیگه کمک کنیم .

قوانین :

- لطفا از بحث هایی که خارج از مشکلات ویندوز 8 هست ، خودداری کنید .
- سوالاتتون رو هم یکبار بپرسید و از تکرار سوال بی مورد ( اسپم ) ، قبل از گرفتن جواب ، پرهیز کنید .

-

S.T.A.L.K.E.R
2012/11/14, 12:17
اولین مشکل رو هم بذارید خودم بگم : لطف هر کسی که میتونه کمک کنه !

1- تو win 8 وقتی word 2010 رو نصب میکنم بعد از مدتی کلید های CTRL +A / Z / C / V از کار می افتن و نمیشه کارهای کپی و پیست و ... رو انجام داد .

2- تو نرم افزار KMPLAYER هم دکمه SPACE از کار میافته و نمیتونم عمل PUSE و PLAY رو انجام بدم !

3- موقع نصب نت فریم ورک 3.5 با پیغام زیر برخورد میکنم :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

4- موقع نصب نت فریم ورک 4 هم بعد از عکس زیر چیز دیگه ای رو نشون نمیده !

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!!

این نکته رو بگم که :

5- ویندوز رو یکبار اکتیو کردم ، اما نمیدونم چه طوری از کار افتاد ! حالا هر بار که میخوام اکتیوش کنم ، نمیشه که نمیشه ! و ارور دیتابیس و هاست و ... میده !! ( به اینترنت هم دسترسی ندارم ) .

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! )

موندم چی کار کنم !

darkknight
2012/11/14, 12:46
برای اکتیو کردن میتونید به سراغgerdoo.netبرید
در مورد ارور
نصب نت فریم ورک 3.5 هم باید بگم که من هم سرویس شدم و هر کاری کردم نشد این مشکل روحل کنم به همین خاطر ویندوز8 روپاک کردم(البته دفعه اول نسخه ریلیس پریویو رو نصب کردم که مشکلی نداشت فقط چون قسمت ایمیل کار نمی کرد مجبورشدم که نسخه پروفشنال شرکت گردو رو نصب کنم که به این مشکل بر خوردم
من فقط برای امتحان کردن نصب8 رو پیشنهاد میکنم چون هنوز خیلی مشکل داره
احتمالا سرنوشت ویستا رو پیش میگیره یا اینکه براش خیلی سرویس پک میاد

Navid.y
2012/11/14, 13:28
لطف هر کسی که میتونه کمک کنه ! چشم

1- تو win 8 وقتی word 2010 رو نصب میکنم بعد از مدتی کلید های CTRL +A / Z / C / V از کار می افتن و نمیشه کارهای کپی و پیست و ... رو انجام داد .
شما ورد 2013 نصب کنید. اون برای کار با وین8 ساخته شده. با 7 هم کار میکنه.

2- تو نرم افزار KMPLAYER هم دکمه SPACE از کار میافته و نمیتونم عمل PUSE و PLAY رو انجام بدم !
Media Player Classic نصب کنید.

مورد پایین رو بخونید.

از .net framework 4 استفاده کنید. روی فایل exe وارد property بشید و از اوننحا .ارد compatibility بشید و روی حالت ویندوز 7 قرار بدید. ششاید درست شد.

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!! خیلی ها صاف شدن. عادیه!

5- ویندوز رو یکبار اکتیو کردم ، اما نمیدونم چه طوری از کار افتاد ! حالا هر بار که میخوام اکتیوش کنم ، نمیشه که نمیشه ! و ارور دیتابیس و هاست و ... میده !! ( به اینترنت هم دسترسی ندارم ) .

هنوز گرک 100 درصد برای این ویندوز عرضه نشده. هروقت اینطوری شد باید دوباره گرک کنید.

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! جوک میگی! یعنی چی؟؟؟ )

علتش اینه که ویندوز شما درست گرک نشده. دوباره گرک کنید.
موندم چی کار کنم !
با توجه به مواردی که گفته شد، ویندوز8 انقدر هم ایراد نداره.

S.T.A.L.K.E.R
2012/11/14, 13:29
برای اکتیو کردن میتونید به سراغgerdoo.netبرید
در مورد ارور
نصب نت فریم ورک 3.5 هم باید بگم که من هم سرویس شدم و هر کاری کردم نشد این مشکل روحل کنم به همین خاطر ویندوز8 روپاک کردم(البته دفعه اول نسخه ریلیس پریویو رو نصب کردم که مشکلی نداشت فقط چون قسمت ایمیل کار نمی کرد مجبورشدم که نسخه پروفشنال شرکت گردو رو نصب کنم که به این مشکل بر خوردم
من فقط برای امتحان کردن نصب8 رو پیشنهاد میکنم چون هنوز خیلی مشکل داره
احتمالا سرنوشت ویستا رو پیش میگیره یا اینکه براش خیلی سرویس پک میاد

اول بگو کدوم نسخه بالاتره ؟

اینتر پرایز یا پروفشنال ؟

دوم اینکه عجیبه برام که چرا نت فریم ورک 4 نصب نمیشه !

سوم بگو فرق نسخه گردو با مورچه چیه ؟ مورچه هم خیلی خوبه نرم افزارهاش .

4 : در مورد word چی ؟ چیزی نمیدونی ؟ چرا copy و past انجام نمیشه ؟ چرا CTRL A و CTRL Z تو WORD 2010 از کار میافته ؟ مشکل ویندوزه به نظرت ؟

Navid.y
2012/11/14, 13:41
اول بگو کدوم نسخه بالاتره ؟

اینتر پرایز یا پروفشنال ؟

دوم اینکه عجیبه برام که چرا نت فریم ورک 4 نصب نمیشه !

سوم بگو فرق نسخه گردو با مورچه چیه ؟ مورچه هم خیلی خوبه نرم افزارهاش .

4 : در مورد word چی ؟ چیزی نمیدونی ؟ چرا copy و past انجام نمیشه ؟ چرا CTRL A و CTRL Z تو WORD 2010 از کار میافته ؟ مشکل ویندوزه به نظرت ؟
من جواب شما رو دادم............................

S.T.A.L.K.E.R
2012/11/14, 14:08
با توجه به مواردی که گفته شد، ویندوز8 انقدر هم ایراد نداره.

اقا نوید ممنونم از پاسخت . چک کنم ، اگر مشکل حل شد خبر میکنم .

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! جوک میگی! یعنی چی؟؟؟ )

علتش اینه که ویندوز شما درست گرک نشده. دوباره گرک کنید.

اصلا اکت یو نمیکنه که میگی دوباره اکت یو کن ! فردا عکس تمام error هاش رو میارم که خودت ببینی ! error میده ! از این error هایی که توش x0ovxk012 (، یه همیچین شکلهایی دارن ! میده !

ضمن اینکه همونطرو که گفتم دفعه اول که ویندوز 8 رو اکتیو کردم فقط و فقط دسکتاپ کلاسیکش اکتیو شد و دسکتاپ رابط مترو اکتیو نشد !!!! خودم هم درام شاخ در میارم !

نسخه مورد استفاده من هم نسخه مورچه هست ( win2farsi.com ) . ( خودشون که مدعی هستن که تنها اکتیو 100% رو ارائه دادن ! الان ویندوز من شده 6ماه ! 180 روز ! )

=================

سوال اخر :

word 2013 مگه اومده ؟

Beni7192
2012/11/14, 14:43
برای net framework این کار رو انجام بده حل میشه!

آموزش آفلاین :

در این روش شما نیاز به دیسک windows 8 دارید یا فایل ISO یا همان ایمیج آن را دارید.
پس وارد دیسک شوید و محتویات پوشه sxs را از X:\sources\sxs کپی کرده و در درایو c یک پوشه بسازید و نام آن را net35 بگذارید و محتویات پوشه sxs را در آن بگذارید.

به C:\Windows\System32 بروید و فایل CMD.exe را پیدا کنید.
بر روی CMD کلیک راست کنید و حتما حتما Run Administrator باز کنید و گرنه CMD ارور 740 می دهد.

حالا باید کد زیر را در cmd تایپ کنید
Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\net35

expellite
2012/11/14, 14:48

آموزش آفلاین :

در این روش شما نیاز به دیسک windows 8 دارید یا فایل iso یا همان ایمیج آن را دارید.
پس وارد دیسک شوید و محتویات پوشه sxs را از x:\sources\sxs کپی کرده و در درایو c یک پوشه بسازید و نام آن را net35 بگذارید و محتویات پوشه sxs را در آن بگذارید.

به c:\windows\system32 بروید و فایل cmd.exe را پیدا کنید.
بر روی cmd کلیک راست کنید و حتما حتما run administrator باز کنید و گرنه cmd ارور 740 می دهد.

dism.exe /online /enable-feature /featurename:netfx3 /all /source:c:\net35
این راه حل همچین هم عملی نیست. برا من که کار نکرد. توی 68.5 درصد خطا میداد. مجبور شدم به صورت آنلاین نصب کنم. حجمش 52 مگ بود.

Beni7192
2012/11/14, 14:56
من روی چند سیستم متفاوت برای هر دو نسخه x64 و x86 تست کردم و جواب گرفتم!

Navid.y
2012/11/14, 14:57
اقا نوید ممنونم از پاسخت . چک کنم ، اگر مشکل حل شد خبر میکنم . خواهش

اصلا اکت یو نمیکنه که میگی دوباره اکت یو کن ! فردا عکس تمام error هاش رو میارم که خودت ببینی ! error میده ! از این error هایی که توش x0ovxk012 (، یه همیچین شکلهایی دارن ! میده !

ضمن اینکه همونطرو که گفتم دفعه اول که ویندوز 8 رو اکتیو کردم فقط و فقط دسکتاپ کلاسیکش اکتیو شد و دسکتاپ رابط مترو اکتیو نشد !!!! خودم هم درام شاخ در میارم !

نسخه مورد استفاده من هم نسخه مورچه هست ( win2farsi.com ) . ( خودشون که مدعی هستن که تنها اکتیو 100% رو ارائه دادن ! الان ویندوز من شده 6ماه ! 180 روز ! )

=================

سوال اخر :

word 2013 مگه اومده ؟
ورد 2013 که خیلی وقته اومده و عالیه.
هیچ گونه ایرادی هم نداره، 100000 درصد سالمه!

یه گرک دیگه اکتیو کنید.
از این نسخه های مورچه و گردو و مگس و آبلیمو پرتغال هم هم خوشم نمیاد. از نت دانلود کنید بهتره.

h_esfahanian
2012/11/14, 16:04
اولین مشکل رو هم بذارید خودم بگم : لطف هر کسی که میتونه کمک کنه !

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!!

این نکته رو بگم که :

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! )

موندم چی کار کنم !

در مورد پاسخ به سئوالی که شما پرسیدی در رابطه با نصب نت فریم ورک 3.5 همانطور که در پیغام توضیح داده حتما باید ورژنهای پایینتر دات نت روی سیستم شما نصب شده باشند. به عنوان مثال تا وقتی که ورژن 3.5 نت فریم ورک روی سیستم شما نصب نشده باشد شما نمی توانید ورژن 4 نت فریم ورک را روی سیستم نصب کنید. پس مطمئن شوید که ورژن 2 و 3 نت فریم ورک روی سیستم شما نصب هستند سپس اقدام به نصب ورژن 3.5 کنید.
موفق باشید

Tech Admin
2012/11/14, 16:28
دات نت ها زنجیره ای نیستند در اکثر موارد. شما هم به 4 نیازی نداری چون 4.5 و 4 نسخه زنجیره وار هستند و وقتی شما 4.5 رو نصب میکنی 4 هم از همون استفاده میکنه. پس لازم نیست 4 رو بریزید چون 4.5 به صورت پیش فرض نصبه. دلیل نصب نشدن هم همینه احتمالا که نمیتونه نسخه جدید را با قدیمی عوض کنه.
توجه کنید:
Windows 8 and Windows Server 2012 include the .NET Framework 4.5. Therefore, you don't have to install this software on those operating systems.
This version of the .NET Framework runs side-by-side with the .NET Framework 3.5 and earlier versions, but performs an in-place update for the .NET Framework 4.

در مورد 3.5 که نسخه مرتبط نیست پیغام داده شده درخواست دانلود از طریق اینترنت هست که درستم هست باید دانلود کنه و نصب کنه.

شما به نسخه دیگری هم برای نصب نسخه 3.5 نیاز ندارید. (اون نوشته بالا که دوستان فکر کردند به این معنا است که باید 2 و 3 رو قبلا نصب کنید ربطی نداره. نسخه کامل 3.5 چون شامل 2 و 3 و سرویس پک هاشون هست اون نوشته شده.)
Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET Framework 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1

Beni7192
2012/11/14, 17:08
شما چون روی اون سیستم اینترنت ندارید می تونید فایل این نسخه را دانلود و نصب کنید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مطمین نیستم ولی آیا مشکلی داره با ویندوز 8 یا خیر.
این گزینه عملی نیست و ارور نت فریمورک 3.0 میده!

Tech Admin
2012/11/14, 17:30
بله بهنام جان درسته. گفتم که مطمین نیستم. ولی راه شما بیشتر مواقع جواب میده. ولی یک نکته را باید ذکر کرد که توی روش شما که ایمیج باید مرتبط با نسخه 32 بیتی باشه صرف نظر از اینکه نسخه نصب شده چی هست. اگر ایمیج 32 بیتی نباشه جواب نمیده روش شما اونطور که شنیدم.

افرادی که مشکل داشتند احتمالا قضیه این موضوع هست.

Free.Byte
2012/11/14, 17:48
دوستان من یه مشکلی دارم که واقعا آزار دهنده است بعضی از برنامه ها در استور تا 79% دقیقا همشون روی 79% گیر میکنند و دیگه جلو نمیرند و بعد از این که استور رو میبندم و باز میکنم به جای downloading زیرشون می نویسه pending البته بعضی از برنامه ها رو هم بدون هیچ مشکلی دانلود نصب و میکنه
واین لیست قسمتی از برنامه هایی است که تا 79% رفتن و گیر کردن

ARMIN
2012/11/14, 18:53
دوستان تو فروم دگمه اینتر خط رو عوض نمیکنه. همهش باید پشت سر هم بنویسیم. کسی راه حلی برای این مشکل پیدا نکرده؟

Free.Byte
2012/11/14, 19:10
دوستان تو فروم دگمه اینتر خط رو عوض نمیکنه. همهش باید پشت سر هم بنویسیم. کسی راه حلی برای این مشکل پیدا نکرده؟

دگمه اینتر خط رو عوض میکنه و مشکلی نداره! و اینکه دوست عزیز این تایپک جای مطرح کردن این موضوع نیست!

مشکل خودتون رو این جا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح کنید.

darkknight
2012/11/14, 19:47
من هم این مشکل رو داشتم که فقط در مورد اینترنت اکسپلورر صدق میکرد(با اپرا این مشکل وجودنداشت)
این هم متنی که بین من و حسام رد و بدل شد

سلام خسته نباشید من از ویندوز8 استفاده میکنم و در فروم با مشکل کار نکردن دکمه اینتر مواجه هستم میخواستم ببینم اگه امکان داره لطفا پیگیری کنید با تشکر

مشکل از فروم نیست. مشکل از مرورگر شما هست. البته به طور معمول مرورگر شما اگه گوگل کروم باشه،‌کلا مشکل زیادی با فروم ها داره

من از اینترنت اکسپلورر10استفاده میکنم

darkknight
2012/11/14, 19:54
دات نت ها زنجیره ای نیستند در اکثر موارد. شما هم به 4 نیازی نداری چون 4.5 و 4 نسخه زنجیره وار هستند و وقتی شما 4.5 رو نصب میکنی 4 هم از همون استفاده میکنه. پس لازم نیست 4 رو بریزید چون 4.5 به صورت پیش فرض نصبه. دلیل نصب نشدن هم همینه احتمالا که نمیتونه نسخه جدید را با قدیمی عوض کنه.
توجه کنید:
Windows 8 and Windows Server 2012 include the .NET Framework 4.5. Therefore, you don't have to install this software on those operating systems.
This version of the .NET Framework runs side-by-side with the .NET Framework 3.5 and earlier versions, but performs an in-place update for the .NET Framework 4.

در مورد 3.5 که نسخه مرتبط نیست پیغام داده شده درخواست دانلود از طریق اینترنت هست که درستم هست باید دانلود کنه و نصب کنه.

شما به نسخه دیگری هم برای نصب نسخه 3.5 نیاز ندارید. (اون نوشته بالا که دوستان فکر کردند به این معنا است که باید 2 و 3 رو قبلا نصب کنید ربطی نداره. نسخه کامل 3.5 چون شامل 2 و 3 و سرویس پک هاشون هست اون نوشته شده.)
Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET Framework 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1
چند تا از نرم افزار ها برای من ارور نسخه3.5رو دادند که هر کاری کردم نتونستم نصب یا دانلود کنم در نتیجه به چیز پی ان روی اوردم که اون هم همین ارور رو داد بعد سعی کردم که از طریق دی وی دی نصب کنم که باز هم همین ارور رو داد

Arsn
2012/11/14, 23:18
2 صفحه تاپیک برای مشکل به این کوچیکی جلو رفته ؟!!

واقعا نمیدونم شما دوستان تا چه حد با 8 کار کردید ولی به شخصه کوچکترین مشکلی با 8 نداشتم و ندارم ، هیچ نوع ناپایداری ، خنگ بودن و.... ندیدم !

جواب net framework :

15030

نسخه 3 هم قابل نصب است ! 4 هم که با روش بالا نصب میشه !

در ضمن office 13 نصب کن حل میشه !

مشکل از ک==ر===ک نصب شده است ! ویندوز عوض کن و از یکی از این راه های جدید که سافت گذر گذاشته استفاده کن من کوچکترین مشکلی حتی در personalization ندارم ! (فقط با ک==ر==ک جدید حل میشه)

Beni7192
2012/11/14, 23:56
علی جون این روشت فقط انلاین جواب میده!

Arsn
2012/11/15, 00:02
علی جون این روشت فقط انلاین جواب میده!

البته حجمش زیاد نیست ! برای من 1 دقیقه نشد ! به هر حال !

این هم آفلاین (cd ویندوز را داخل سیستم بگذار ) و داخل cmd بزنید :

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:x:\sources\sxsجای x اسم درایو cd خودتون را بزنید !

Beni7192
2012/11/15, 00:12
دیر رسیدی ته دیگشم خوردیم!
این رو تو پست های قبلی گفتیم!

ARMIN
2012/11/15, 18:30
من هم این مشکل رو داشتم که فقط در مورد اینترنت اکسپلورر صدق میکرد(با اپرا این مشکل وجودنداشت)
این هم متنی که بین من و حسام رد و بدل شد

بله دوست خوبم دقیقا منم چون با فروم های مختلف زیاد کار میکنم به این مشکل برخوردم و تا این مشکل حل نشه به نوعی نمیتونم از مزایای ویندوز 8 بر روی سیستم خودم استفاده کنم. متاسفانه چون فقط با اکسپلورر اینترنت گردی میکنم این مشکل بزرگی برای من در ویندوز 8.

دگمه اینتر خط رو عوض میکنه و مشکلی نداره! و اینکه دوست عزیز این تایپک جای مطرح کردن این موضوع نیست!
مشکل خودتون رو این جا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آموزش،-پرسش-و-پاسخ-برای-رفع-مشکلات-شما-در-انجمن) مطرح کنید.

دوست عزیز من گاهی در روز با سه کامپیوتر مختلف با سه ویندوز xp و 7 و 8 کار میکنم - وقتی میگم مشکل ویندوز 8 هستش مطمئن هستم. فروم که مشکلی نداره مثل ساعت داره کار میکنه!! بعدشم خواهشا پست اول صاحب تاپیک رو بخونید ایشان خودش در پست اول نوشته اینجا محل بحث مشکلات ویندوز هشت هستش. اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم.

Free.Byte
2012/11/15, 18:58
دوست عزیز من گاهی در روز با سه کامپیوتر مختلف با سه ویندوز xp و 7 و 8 کار میکنم - وقتی میگم مشکل ویندوز 8 هستش مطمئن هستم. فروم که مشکلی نداره مثل ساعت داره کار میکنه!! بعدشم خواهشا پست اول صاحب تاپیک رو بخونید ایشان خودش در پست اول نوشته اینجا محل بحث مشکلات ویندوز هشت هستش. اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم.

اگر به پست شماره ی #16 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشکلات-ویندوز-8?p=52790&viewfull=1#post52790) مراجعه کنید متوجه میشید که من پست اول رو خوندم! و اون جمله ایی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشکلات-ویندوز-8?p=52800&viewfull=1#post52800) که شما نوشتید ظاهرا نشون میده که این مشکل در فروم هست نه در ویندوز 8 و شاید هم من بد برداشت کردم و اگر سو تفاهمی پیش اومده ، بنده متاسفم و اینکه با جمله آخرتون ( اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم) اصلا موافق نیستم.

S.T.A.L.K.E.R
2012/11/15, 22:48

آموزش آفلاین :

در این روش شما نیاز به دیسک windows 8 دارید یا فایل ISO یا همان ایمیج آن را دارید.
پس وارد دیسک شوید و محتویات پوشه sxs را از X:\sources\sxs کپی کرده و در درایو c یک پوشه بسازید و نام آن را net35 بگذارید و محتویات پوشه sxs را در آن بگذارید.

به C:\Windows\System32 بروید و فایل CMD.exe را پیدا کنید.
بر روی CMD کلیک راست کنید و حتما حتما Run Administrator باز کنید و گرنه CMD ارور 740 می دهد.

Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\net35

یه سوال . چه طوری تو WIN 8 با ADMINISTRATOR میشه وارد ویندوز شد ؟ همونطور که میدونی از نسخه 7 گزینه ورود با ADMIN غیرفعال شده .

توجه کنید:

Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1

کاملا درسته که زنجیره ای نیستن . مشکل اینجاست که من وقتی میخوام نرم افزاری رو نصب کنم ( طبق 2 خط بالا Frameworkبه طور پیش فرض نصبه . ) اما همچنان به من میگه که 2 NET Framework روی سیستم شما نصب نیست !!! مگه میشه !!! ؟؟

2 صفحه تاپیک برای مشکل به این کوچیکی جلو رفته ؟!!

واقعا نمیدونم شما دوستان تا چه حد با 8 کار کردید ولی به شخصه کوچکترین مشکلی با 8 نداشتم و ندارم ، هیچ نوع ناپایداری ، خنگ بودن و.... ندیدم !

جواب net framework :

15030

نسخه 3 هم قابل نصب است ! 4 هم که با روش بالا نصب میشه !

در ضمن office 13 نصب کن حل میشه !

مشکل از ک==ر===ک نصب شده است ! ویندوز عوض کن و از یکی از این راه های جدید که سافت گذر گذاشته استفاده کن من کوچکترین مشکلی حتی در personalization ندارم ! (فقط با ک==ر==ک جدید حل میشه)

اقا علی میشه بگی این صفحه WINDOWS FEATURE رو از کجا اوردی ؟ گزینه اش کجاست ؟ ( طبق چیزی که شما عکسش رو گذاشتی ، نت فریم ورک 4 نصبه به صورت پیش فرض ! اما تو نصب برخی از نرم افزارها روی ویندوز 8 ، 64 بیتی ، میگه نت فریم ورک 2.5 رو سیستم شما نصب نیست ! )

سوال بعد اینکه من اگر از اخرین ک ر ک و اپدیت سافت گذر استفاده کنم مشکل حل میشه ؟ این ک ر ک و اپدیت رو کجا باید کپی کنم ؟

Beni7192
2012/11/16, 08:11
یه سوال . چه طوری تو WIN 8 با ADMINISTRATOR میشه وارد ویندوز شد ؟ همونطور که میدونی از نسخه 7 گزینه ورود با ADMIN غیرفعال شده .
نیاز نیست به عنوان ادمین وارد شی فقط روش راست کلیک و بعد Run Administrator

bsireza
2012/11/16, 10:26
این راه حل همچین هم عملی نیست. برا من که کار نکرد. توی 68.5 درصد خطا میداد. مجبور شدم به صورت آنلاین نصب کنم. حجمش 52 مگ بود.[/b][/b]
از کجا فهمیدی که حجمش 52 مگه؟
32 بیت یا 64 بیت؟

Tech Admin
2012/11/16, 11:31
همون طور که گفتم دات نت ها زنجیره ای نیست. به عبارتی بکوارد کامپتیبیلیتی ندارند. فقط بعضی از نسخه ها دارند به صورت محدود. مثلا:
یعنی نسخه 4.5 که نصب میشه نرمافزارهای 4.5 و 4 رو اجرا میکنه
3.5 که نصب میشه نرمافزارهای 3.5 و 3 و 2 رو اجرا میکنه
و 1 هم که نصب بشه 1 رو اجرا میکنه

در نتیجه وقتی 3.5 نصب هست نمیتونید 2 یا 3 نصب کنید (حداقل روی ویندوز 8)
و وقتی 4.5 نصب هست نمیتونید 4 نصب کنید.
اصلا نیازی هم ندارید چون بدون نصب اجرا میشه.

پس کاربرای ویندوز 8 فقط باید 3.5 نصب کنن. چون 4.5 که نصبه به صورت پیش فرض و 3.5 هم که نصب کنن تقریبا همه نرمافزار های دات نتی باز میشن. فقط در مورد نرمافزار هایی که نسخه 1 دات نتو لازم دارند اطلاع ندارم چطور هست اصلا پشتیبانی میشن یا نه.

نحوه نصب 3.5 هم صرفا از اینترنت هست از بخش فیوچر های ویندوز که تیکش رو میزنید و دانلود میکنه. اگر اینترنت ندارید باید مطالب پست های قبلی را در رابطه با نصب از روی دیسک ویندوز بخونید.

S.T.A.L.K.E.R
2012/12/19, 10:46
سلام دوستان . به یه مشکل توویندوز 8 برخوردکردم . کسی میتونه کمک کنه ؟

- تو رابط مترو app اخبار رو باز کردم . به من گفت شمادارید از زبان فارسی و منطقه ایران اخبار را مشاهده میکنید و آیا مایلید زبان خود را تغییر دهید !؟ و من هم برای امتحان این app زبان وکشور رو تغییر دادم به امریکا - با زبان انگلیسی !

الا هر ی میخوام زبان رو مجددا به فارسی برگردونم تو رابط مترو نمیشه ! اصلا زبان فارسی وایران تو لیست نیست ! نمیدونم از کجا باید اضافه کنم !

نکته 1 : بقیه app ها مثل ورزش و .... زبان محیطشون فارسی هست .
نکته 2 : برای تغییر زبان هم موس روبردم به گوشه سمت راست بالای صفحه و منوی شناور اومد . بعد stting و بعد option رو زدم و زبان و منطقه رو تغییر دادم . اما همونطور که گفتم ، میخوام دوباره با همین کار زبان و منطقه رو فارسی کنم که اصلا فارسی و ایران تولیست نیست !

کسی راه حلی برای این مشکل بلده ؟!

meelad
2012/12/19, 12:13
ویندوز 8 رو که من نصب کردم (آخرین نسخه با آخرین آپدیت ها) دیدم مثل بازی های آنلاین لگ داره! آخرین نسخه درایور رو هم که نصب کردم بازم درست نشد !
اون رابط مترو هم که با اون خ*ر*دکمه هاش اصلا برای کار با موس خوب نیست
شایدم ویندوز 8 با پنتیوم 4 یا تک هسته ای بودن سی پی یوم مششکل داره
راستی اینم بگم که لطفا به من پاسخ نفرستید چون نوشدارو بعد مرگ سهراب میشه (ویندوز 8 رو کلا حذف کردم)
من که منصرف شدم اما نمی خوام بقیه رو از نصب ویندوز 8 منصرف کنم

darkknight
2013/02/05, 19:35
هر چی فشار اوردم که توی کدوم قسمت سوالم رو مطرح کنم جواب نداد ناچار همین جا مطرح میکنم
من حدود60گیگpdfدارم که میخوام صفحه اول هر فایل رو ببینم(بی سواد بازی ما رو:دی)
توی ویندوز 7 مشکلی نداشتم ولی از وقتی امدم توی ویندوز8 دیگه فقط17019
اینو نشون میده ناگفته نماند از دیروز برای همه فایل ها همین جور شده
میخواستم ببینم باید چکار کنم

Beni7192
2013/02/05, 20:02
خوب تو ویندوز شما از نرم افزار شرکت ادوبی استفاده میکردید ولی در ویندوز 8 از نرم افزار پیشفرض ویندوز!
شما یه نسخه از Adobe acrobat reader رو نصب کنی مشکلت حل میشه!

darkknight
2013/02/05, 20:27
نشد بهنام جان
به این دوتا عکس یه نگاه کنید متوجه میشد کل فایل ها چه عکس چه فیلم هیچکدوم چیزی رو نشون نمیده
1702017021

darkknight
2013/02/07, 00:40
دارم کم کم به تعویض ویندوز فکر میکنم کسی راه حلی نداره؟

Beni7192
2013/02/07, 01:38
ببین با دستکاری گزینه های Default Programs میتون کاری انجا بدی؟!
اگه نشد از منوی مترو برو pc setting بعد سیستم رو از اونجا رفرش کن!
بازم اگه نشد یه بار از اول ویندوز رو نصب کن!

smd1375
2013/02/10, 08:08
17088سلام،من ویندوز 8 ،نسخه 64 نصب کردم . ویندوز به خوبی نصب و بالا میاد ، اما بعد از اینکه هر نوع آنتی ویروسی نصب میکنم قاطی میکنه و دم به دقه ریست میشه.اعصابما خورد کرده . میشه کمکم کنید؟

darkknight
2013/02/10, 10:51
17088سلام،من ویندوز 8 ،نسخه 64 نصب کردم . ویندوز به خوبی نصب و بالا میاد ، اما بعد از اینکه هر نوع آنتی ویروسی نصب میکنم قاطی میکنه و دم به دقه ریست میشه.اعصابما خورد کرده . میشه کمکم کنید؟
بیت دفندر نسخه جدید رو از سایت اصلی دانلود کنید مشکلتون حل میشه

darkknight
2013/02/10, 10:51
ببین با دستکاری گزینه های Default Programs میتون کاری انجا بدی؟!
اگه نشد از منوی مترو برو pc setting بعد سیستم رو از اونجا رفرش کن!
بازم اگه نشد یه بار از اول ویندوز رو نصب کن!
مرسی مشکل حل شد ولی دوباره تمام برنامه هارو نصب کردم

lord
2013/02/28, 14:07
سلام بچه ها من تو ویندوز 8 بازی دو تا بازی نصب کرده بودم.دوتاش هم درست بود ولی سومی که ماست وانتد بود روز اول درست بود ولی همین که ترینر(خواهشاً مسخره نکنید)براش دانلود کردم بعد از چند دقیقه سیستم داغون میشه.هیچ سیگنالی از کیس به مانیتور نمیرسه و بعدش هم ری ای استارت میشه.بعد گفتم شاید مشکل از بازیه رفتم اون دوتا رو بازی کردم و دیدم اوناهم همین طوری هستند.بازی هم آن استالش کردم و دوباره نصبش کردم ولی درست نشد.مشکل چیه؟چه جوری درست میشه؟

ARMIN
2013/02/28, 15:59
سلام دوست عزيز،

ترينرش ويروسى نبوده؟ ضد ويروس دارى؟

اطلاعات كامل سيستمت به همراه دماى CPU‌ و كارت گرافيكت رو برامون بنويس. ميتونى از نرم افزار Speccy (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)استفاده كنى.

Flanker
2013/03/19, 17:40
سلام
1-من وقتی میخام بیش از یک برنامه رو صفحه باز باشه صفحه پر پر میزنه(مثلا وقتی کروم بازه و دارم نگاش میکنم و جت ادیو پیام عوض شدن آهنگ رو میده صفحه به صورت خیلی خفیف پرپر میزنه یا وقتی موس رو که میکشم سمت راست دسکتاپ که اون منوی متحرک رو نشون بده صفحه به طور خفیف پرپر میزنه)
2-نوشته های برنامه ها توی رابط مترو (برنامه های خود ویندوز مثل میوزیک) به هم ریختس

OMiD.1080p
2013/03/31, 07:56
دوستان اخیرا نمیتونه از برنامه های ماکروسافت مثل Map,Travel,Weather استفاده کنم.
ارورمیده : There was a Problem-Pleaese Try Again
ویندوز اکتیو و آپدیت هم هست.
البته از موقعی که ویندوز تازه عوض کردم اینجوری شده.ولی خوب هواشناسیش درست بود.
ولی الان هیچ کدومش کار نمیکنه.
مشکل از چیه‌؟

NAVID OC
2013/03/31, 11:21
سلام
1-من وقتی میخام بیش از یک برنامه رو صفحه باز باشه صفحه پر پر میزنه(مثلا وقتی کروم بازه و دارم نگاش میکنم و جت ادیو پیام عوض شدن آهنگ رو میده صفحه به صورت خیلی خفیف پرپر میزنه یا وقتی موس رو که میکشم سمت راست دسکتاپ که اون منوی متحرک رو نشون بده صفحه به طور خفیف پرپر میزنه)
2-نوشته های برنامه ها توی رابط مترو (برنامه های خود ویندوز مثل میوزیک) به هم ریختس
به نظر مي رسه مشكل نرم افزاري باشد!
اگر هم سخت افزاري باشه به نظرم مشكل از گرافيك است.

S.T.A.L.K.E.R
2013/06/08, 13:31
جیمیل از توی رابط مترو ویندوز 8 !!!! واقعا عالیه . به شدت دارم با این ویندوز بی نظیر حال میکنم . ( اصلا وارد جیمیل نمیشم ، راحت از همین جا نامه ها رو میخونم ، تگ بندی میکنم ، حذف میکنم و پاسخ میدم ، فوروارد و. ... انجام میدم . ضمن اینکه با ویدوز 8 همزمان به 3 تا اکانت جیمیل ، یاهو و هات میل دسترسی دارم )

برای مشاهده تصویر اصلی (1338x836) روی این نوار کلیک کنید.

vandelin v
2013/06/08, 13:39
سلام دوستان
ویندوز 8 داخل آپدیت جدیدش قابلیت ad hoc اضافه شده جدیدا ؟؟؟ چون داخل ویندوز دوستم چنین قبلیتی وجود نداره و آخرین نسخه هست ولی از ترس ک ر ک (:D) آپدیتش نمیکنه !
خودم میخوام ویندوز رو 8 کنم ولی با توجه به این که چنین چیزی برای من حیاتیه !!( هر چی باشه گیمریم مثلا :|هر از گاهی با دوستان شبکه بازی میکنیم ) :d ممنون میشم جواب بدید

S.T.A.L.K.E.R
2013/06/09, 01:17
سلام دوستان
ویندوز 8 داخل آپدیت جدیدش قابلیت ad hoc اضافه شده جدیدا ؟؟؟ چون داخل ویندوز دوستم چنین قبلیتی وجود نداره و آخرین نسخه هست ولی از ترس ک ر ک (:D) آپدیتش نمیکنه !
خودم میخوام ویندوز رو 8 کنم ولی با توجه به این که چنین چیزی برای من حیاتیه !!( هر چی باشه گیمریم مثلا :|هر از گاهی با دوستان شبکه بازی میکنیم ) :d ممنون میشم جواب بدید

ad hoc که دقیقا نمیدونم کارش چیه ! اما من تا حالا به مشکل نخوردم . ویندوز 8 هم هر 2 هفته یا هر ماه خودش و اپدیت میکه !!! نه *** پردیه و نه چیز دیگه !!! راحت دارم استفاده میکنم و به شما هم تتوصیهمیکنم در کنار ویندوز 7 ویندوز 8 و امتحانی نصب کنی . اگه دیدی ad hoc نداشت ، خوب بیا رو 8 . اگر نه هم بی خیال