PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین به‌روزرسانی iOS5 هم دردی از کاربران آیفون دوا نکرد!

saeid6574598
2011/11/12, 14:29
دیروز اولین به‌روزرسانی برای سیستم عامل iOS5 منتشر شد و ساعتی نگذشته بود که اولین جیلبریک برای iOS5.0.1 منتشر شد.

طبق گفته های پیشین، اپل یکی از اهداف اصلی عرضه این به‌روز رسانی را رفع مشکل باطری کاربران آیفون اعلام کرده بود. اما آیا این مشکل برطرف شده است؟ صبح امروز ما نیز صحت رفع این مشکل را تنها به تایید کاربران منوط دانسته بودیم. حالا تعدادی از همین کاربران که قابل توجه هستند با وجود نصب نسخه به‌روز رسان عرضه شده، همچنان از مشکل کم شدن شارژ گوشی خود شکایت دارند.

بنابر گزارش فارنت، این مشکل تا آنجا ادامه پیدا کرده که برخی وب‌سایت‌های اینترنتی از جمله گیزمودو به این بحران آیفون لقب باطری‌گیت (iPhone Batterygate) را داده‌اند.

تعدادی از این کاربران در فروم‌های پشتیبانی شرکت اپل دوباره اعلام کرده‌اند که باز هم با مشکل روبرو هستند که در ادامه به برخی از این پیام‌ها اشاره می‌کنیم:

به‌روز رسانی جدید کلا نتوانسته کمکی بکند. من تنها مرورگر سافاری را باز کرده‌ام و تنها با باز کردن این مرورگر ۲ درصد از شارژ باطری من کم شده است.

من هم یک و نیم ساعت پیش آیفون خود را به‌روز کردم . در همین یک و نیم ساعت ۲۰ درصد از شارژ باطری من بدون هیچ‌گونه استفاده‌ای کم شده است.

به نظر می‌رسد اپل در اولین به‌روز رسانی خود برای سیستم عامل iOS5 باید دوباره تجدیدنظر کرده و به‌روزرسانی دیگری را عرضه کند تا شاید بتواند یکی از برتری‌های اصلی سیستم عامل iOS نسبت به اندروید یعنی طول عمر باطری بیشتر را حفظ کند و کاربران آیفون بتوانند در برابر اندرویدی‌ها حرفی برای گفتن داشته باشند!

به نقل از : GSM.ir

+Aren
2011/11/12, 14:37
همین چند دقیقه پیش خبر انتشارش رو دادم!
اون از مشکل آنتن و این هم مشکل باتری!

NinIX
2011/11/12, 14:39
اوه ... این خیلی بده یکه مشکل بزرگ ...

Castiel
2011/11/12, 14:41
واقعا کار اپل خیلی عجیبه!
چطور ممکنه یک مشکل سخت افزاری را می خواهند با نرم افزار برطرف کنند؟؟
به عنوان مثال که گیگابایت از لحاظ نرم افزاری نسل سوم PCIe را پیاده سازی کرده است.

NinIX
2011/11/12, 14:44
واقعا کار اپل خیلی عجیبه!
چطور ممکنه یک مشکل سخت افزاری را می خواهند با نرم افزار برطرف کنند؟؟
به عنوان مثال که گیگابایت از لحاظ نرم افزاری نسل سوم PCIe را پیاده سازی کرده است.

این مثال هنوز در حد شایعه است ...<):)
از نظر من این مشکل فقط بر می گرده به پردازنده ...

+Aren
2011/11/12, 14:45
فکر کنم باید منتظر کاهش قیمتش با شیب تند باشیم!
همینطور شاید فراخوان برای تعویض باتری!

این مثال هنوز در حد شایعه است ...<):)
از نظر من این مشکل فقط بر می گرده به پردازنده ...
بخاطر همین سعی می کنند با آپدیت مشکل رو حل کنند!

..
من موندم آخه مهندسین شرکت اپل تست نکردن؟
شاید باید منتظر آپدیت بعدی موند و هدف این آپدیت چیز دیگری بوده!
سپاس

saeid6574598
2011/11/12, 14:52
این چیزا از اپل بعیده ! من که باورم نمی شه !

NinIX
2011/11/12, 14:59
این چیزا از اپل بعیده ! من که باورم نمی شه !

اپل از وقتی استیو جابز رفت این مشکلات پیش آمد ... وگرنه واقعا بعیده ...

sezar
2011/11/12, 15:04
من خیلی بعید میدونم ! من هیچ مشکلی در ایپد نداشتم !! البته در مورد ایفن 4اس این کم شدن باتری بابت استفاده از پروتکل های مخابراتی جدید و حتی استفاده از سیری است !!!!! در اماری که بدست اورده اند ایفن 4اس در روزی بیش از 150مگابایت از 4جی اطلاعات دانلود میکند

Castiel
2011/11/12, 15:04
مشکل در مصرف بالای سخت افزار و مخصوصا پردازنده است که باتری نمیتواند جوابگوی توان مصرفی باشد، همین!

rajah
2011/11/13, 01:17
آیا iOS5 نیامده شکست را پذیرا می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بنظر من دوام باتری یکی از ارکان اصلی محبوبیت یک گوشیست پس اگر اینگونه پیش رود.............................