PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید لپ تاپ زیر یک(1) میلیون تومان

siminrazaghi
2012/11/10, 20:15
خواهشمندم من را در خرید لپ تاپ با قیمت زیر یک میلیون تومن و با مشخصات زیر راهنمایی کنید:

1- توانایی کارکردن و روشن ماندن در طول کل روز
2- دارای پردازنده مدل های Corei۳ (یا کمی پایین تر)
3- جهت کاربریهای معمولی(اینترنت و آفیس و فتوشاپ و ...) و مهندسی کامپیوتر(برنامه نویسی و غیره..)

4- مشخصاتی چون وزن و ظاهر و شارژ باطری و سایر مشخصات که قابل ارتقاء باشند(رم و هارد و...)، زیاد مهم نیستند.

به دلیل اجبار کاری و درسی آخر همین هفته یا هفته بعد هم قصد خرید دارم. ممنون میشم که هرچه زودتر کمکم کنید.
مرسی

rajah
2012/11/10, 22:57
خواهشمندم من را در خرید لپ تاپ با قیمت زیر یک میلیون تومن و با مشخصات زیر راهنمایی کنید:

1- توانایی کارکردن و روشن ماندن در طول کل روز
2- دارای پردازنده مدل های Corei۳
3- جهت کاربریهای معمولی(اینترنت و آفیس و فتوشاپ و ...) و مهندسی کامپیوتر(برنامه نویسی و غیره..)

4- مشخصاتی چون وزن و ظاهر و شارژ باطری و سایر مشخصات که قابل ارتقاء باشند(رم و هارد و...)، زیاد مهم نیستند.

به دلیل اجبار کاری و درسی آخر همین هفته یا هفته بعد هم قصد خرید دارم. ممنون میشم که هرچه زودتر کمکم کنید.
مرسی

سلام
فکر می کنم شما در جریان بالارفتن قیمت ها در زمینه نوت بوک نیستید قیمت ها بنسبت قبل جهش تقریبی 1.8 برابری داشتند
در حال حاضر برای خرید نوت بوکی با پردازنده core i3 بالای 1.4 میلیون باید خرج کرد
با یک میلیون نمی شه نوت بوکی با پردازنده سری core خرید و باید به سلرون و و مدل های پایین پنتیوم اکتفا کرد
پس شما باید بودجتون رو افزایش بدید هرچند برای رشته شما پردازنده b970 از سری پنتیوم هم کفایت می کنه البته اکه استفاده خاص دیگری ندارید و نمی خواید به پردازش های سنگین بپردازید

siminrazaghi
2012/11/11, 17:16
سلام
فکر می کنم شما در جریان بالارفتن قیمت ها در زمینه نوت بوک نیستید قیمت ها بنسبت قبل جهش تقریبی 1.8 برابری داشتند
در حال حاضر برای خرید نوت بوکی با پردازنده core i3 بالای 1.4 میلیون باید خرج کرد
با یک میلیون نمی شه نوت بوکی با پردازنده سری core خرید و باید به سلرون و و مدل های پایین پنتیوم اکتفا کرد
پس شما باید بودجتون رو افزایش بدید هرچند برای رشته شما پردازنده b970 از سری پنتیوم هم کفایت می کنه البته اکه استفاده خاص دیگری ندارید و نمی خواید به پردازش های سنگین بپردازید

ممنونم از پاسخ،
سوالم رو ویرایش کردم. حالا بهترین مدل با مشخصات بالا برای من چیه؟

rajah
2012/11/11, 22:36
ممنونم از پاسخ،
سوالم رو ویرایش کردم. حالا بهترین مدل با مشخصات بالا برای من چیه؟
سلام من که عرض کردم اگه می خوایدیه نوت بوکی بخرید که جوابگو باشه باید اون رنج قیمتی رو فراموش کنید پس اگه بخوایم حداقل کانفیگ برای سیستم مورد نیاز شما در نظر بگیریم میشه:پردازندهb970 اگه 960یا 950 هم موردی نیست ولی مناسب تر همون 970 هستش حافظه اصلی یا رم :حداقل 4 گیگ پردازشگر گرافیکی :برا برنامه های افیس اینترنت و .. پردازشگر گرافیکی مجتمع اینتل پاسخگو هست ولی اگه نیاز به قدرت پردازشی بالاتر دارید یه 520-610 یا 620 با رم 1گیگ برا شما کافیه حافظه جانبی یا هارد:که حجمش بسته به نیاز شما و حجم اطلاعات شما داره یه هارد 320 هم برا شما کفایت می کنه البته عاقلانه تر اینه که هارد رو با حجم 500 انتخاب کرد چون تفاوت قیمتیشون خیلی ناچیزه
پس با این احوال اگه بخواید انتخاب هوشمندانه ای بکنید باید به فکر هزینه ای بیش از 1.3 میلیون باشید مثلا مدل زیر برای شما مناسبه

قیمت حدود 1.4 میلیون از همه جهات برا شما مناسبه

Acer Aspire E1

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده:Intel B970 Pentium 2.3 GHz - Cache 2 MB - BUS 1066 MHz
حافظه:4 GB DDR3
هارد دیسک:500 GB 5400RPM
کارت گرافیک:Nvidia GeForce GT 620M 1024 MB UpTo 2560 MB
صفحه نمایش:15.6" - Bright LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - فاقد بلوتوث - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - DOS

اگه نیاز به کارت گرافیک ندارید
با قیمت حدود 1.32 میلیون با پردازشگر قوی تر

IBM Lenovo Essential G570-B
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن با باتری 6 سلولی 2.2 کیلوگرم
پردازنده:Intel 2350M Core i3 2.3 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
هارد دیسک:320 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo 1536 MB
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

با قیمت حدود 1.04 میلیون می تونید نوت بوکی با پردازشگر با قدرت کمتر
HP-Compaq Presario CQ57-402SE

مشخصات کلی :
مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.55 کیلوگرم
پردازنده:Intel B960 Dual Core 2.2 GHz - Cache 2 MB - BUS 1066 MHz
هارد دیسک:320 GB 5400RPM
کارت گرافیک:Intel HD - MB UpTo 762 MB
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - VGA Port

rajah
2012/11/11, 23:20
این نوت بوک که مشخصاتش برای شما مناسبه رو تا پایان روز دوشنبه می تونید با تخفیف 60 هزارتومانی بخرین ازفروشگاه اینترنتی دیجی کالا

با قیمت 1240 با گارانتی

.................................................. ............................................
مشخصات نوت بوک :

Fujitsu LifeBook AH-530-H[/URL]
مشخصات کلی :

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم - ساخت آلمان
پردازنده:Intel 380M Core i3 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
هارد دیسک:320 GB 5400RPM
کارت گرافیک:Intel HD Graphics - MB UpTo 1695 MB
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

نام ها ديگر : Fujitsu AH530

[URL="فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند."]لینک خرید ویژه در سایت دیجی کالا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)