PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید کارت گرافیک

nero99
2012/11/10, 17:07
سلام من قبلا در مورد سیستم توضیح دادم من مادربورد Foxconn با سوکت FM1 مدل A75A و سی پی یو سری A مدل A4 3400 6410 دارم.می خواستم بدونم اگه بخوام یه کارت گرافیک مستقل بخرم و روی مادربوردم نصب کنم،با توجه به اینکه سی پی یو و مادربوردم از APU پردازنده مجتمع برخورداره،چقدر تاثیر داره رو کارت گرافبک یا اصلا تاثیر داره.بعد چه کارتی بخرم.بعد من 200 هزار بیشتر پول ندارم. منظورم اینه که اگه یه کارت گرافیک بخرم،پردازنده مجتمع سی پی یوم کار میکنه،یا یه جور دیگه بگم کارایی کارت گرافیکو بالا می بره.مرسی اگه جواب بدید.

hamidparsafar
2012/11/10, 23:10
اینطور بهت توضیح بدم که مادربورد شما وقتی گرافیک مستقل بهش اضافه بشه میاد و اون گرافیکو با گرافیک پردازنده در حالت cross fire قرار میده یعنی از هر 2 استفاده میکنه تا پردازش گرافیکی بالاتری داشته باشی . گرافیک مجتمع شما 6410d هست و گرافیک نسبتا خوبیه ، برای خرید گرافیک هم من اینو بهت پیشنهاد میدم که کارایی گرافیکی سیستمت رو به خوبی افزایش میده : XFX Radeon HD 6570 2GB DDR3
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
با داشتن رابط 128 بیتی و 2گیگ حافظه، gpu clock 650 و memory clock 1300 میتونه بهترین انتخاب باشه و با بودجه شما هم هماهنگه با قیمت 170

Editor In chief
2012/11/12, 21:17
دوست عزيز و گرامي

از انجايي که سيستمي مجهز به APU داريد بهترين حالت خريد کارت گرافيک AMD است که امکان Crossfire شدن با کارت مجتمع داخل پردازنده مرکزي را دارد. با اين وجود بايد به شما بگويم که با اين که پردازنده گرافيکي مجتمع در صورت کراس فاير شدن با پردازنده گرافيکي غير مجتمع باعث تغيير در کارايي کارت غير مجتمع مي شود اما در کل اين تاثير به نوع کارت گرافيک غير مجتمع و نرم افزار دارد. با اين وجود استفاده از اين فناوري منطقي است. در کل بايد گفت که با اين قيمت محصولات استانداردي را مي توانيد خريداري کنيد. به نظرم براي اين موضوع سري به ليست قيمت محصولات سخت افزاري در سايت بزنيد و نزديکترين محصول را به مبلغ خود انتخاب کنيد.

Editor In chief
2012/11/13, 12:29
نويد جان

براي اين که بتوني از اين قابليت استفاده کني مي‌تواني با اين مبلغ کارت‌هاي گرافيک HD65XX يا محصولات در اين خانواده را که قيمتي در حدود 200 هزار تومان دارد را بخريد البته طبق گفته قبل بايد بگويم که اين موضوع تغيير نسبي در کارايي کلي دارد و نبايد توقع جهش در تعداد فريم را داشته باشيد. البته اگر مادربورد سري FM2 باشد مي‌توانيد از قابليت Virtu استفاده کنيد که در اين حالت امکان مديريت و دست‌يابي به کارايي بالاتر ميسرتر است.

موفق باشيد