PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید لپ تاپ فوجیتسو

radolf
2012/11/09, 18:07
سلام دوستان من یه لپ تاپ می خواستم بین 900 تا 1100 هزار تومان بیشتر برای کار با نرم افزار های برنامه نویسی - فتوشاپ و نرم افزار های طراحی وب.
خودم هم مدل Fujitsu Lifebook AH531 رو انتخاب کردم با پردازنده اینتل سندی برج b960 میخواستم ببینم خوبه یا نه اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم

بعد یه سوال هم داشتم اینکه گرافیک های مجتمع اینتل مثل مدل 3000 میتونه خوب کار کنه و تو نرم افزار های سنگین کم نمیاره؟ من خودم برای گیم امتحان کردم اصلا هیچ بازی بالا نمیاره به غیر از انگری بردز:-?.

rajah
2012/11/09, 22:54
سلام دوستان من یه لپ تاپ می خواستم بین 900 تا 1100 هزار تومان بیشتر برای کار با نرم افزار های برنامه نویسی - فتوشاپ و نرم افزار های طراحی وب.
خودم هم مدل Fujitsu Lifebook AH531 رو انتخاب کردم با پردازنده اینتل سندی برج b960 میخواستم ببینم خوبه یا نه اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم

بعد یه سوال هم داشتم اینکه گرافیک های مجتمع اینتل مثل مدل 3000 میتونه خوب کار کنه و تو نرم افزار های سنگین کم نمیاره؟ من خودم برای گیم امتحان کردم اصلا هیچ بازی بالا نمیاره به غیر از انگری بردز:-?.
سلام دوست عزیز
این نوت بوک برا امور روزمره و اداری خوبه ولی برای پردازش های گرافیکی مناسب نیست و پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل صرفا برای پردازش های سبک کارایی داره و نباید ازش انتظار بالاتری داشته باشید بودجه شما با توجه به نیازمندی هاتون محدوده برا همین نمیشه پیشنهاد های بهتری داد
اگه بودجه رو تا 1.4 میلیون بالا ببرین می تونید از برند ایسر این نوت بوک رو بردارین که برا شما مناسبترین گزینه هست
Acer Aspire E1

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده:Intel B970 Pentium 2.3 GHz - Cache 2 MB - BUS 1066 MHz
حافظه:4 GB DDR3
هارد دیسک:500 GB 5400RPM
کارت گرافیک:Nvidia GeForce GT 620M 1024 MB UpTo 2560 MB
صفحه نمایش:15.6" - Bright LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - فاقد بلوتوث - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - DOS