PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزار مدیریت کافی نت

agha_mohammad
2012/11/08, 21:38
سلام به همه دوستان من برای کافی نتم که از هر نظر خوب باشه رو میخوام بهترین نرم افزار کافی نت چیه که بیشتر استفاده رو داره ممنون میشم کمک کنید

Navid.y
2012/11/08, 21:47
سلام

فکر کنم این خوب باشه: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ین هم هست: Handy Cafe (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) (فکر کنم بهتر باشه)

اینا رو امروز پیداشون کردم. دومی رو تست کنید، فکر کنم کافی باشه.

نرم افزار هایی که رایگان نیستن رو هم که میشناسید (7نت و توربو نت).

Arthur
2012/11/08, 21:57
من خودم handy cafe رو ترجیح میدم/
هم رایگان/هم یه دنیا امکانات/خیلی حال میده ببینی یارو داره چی کار میکنه:دی:دی

agha_mohammad
2012/11/09, 13:26
مرسی تشکر دوستان اما هندی کافی با قوانین پلیس فتا جور هست؟به مدیر هفت نت پیام دادم گفت باید از برنامه فارسی و ایرانی استفاده کنی چون باید با مقرارت پلیس فتا هماهنگ باشه نظر شما چیه چیکار باید کرد؟هندی کافی رو دانلود کنم بهتره؟یه توضیح مفصل بدید

Castiel
2012/11/09, 14:27
مرسی تشکر دوستان اما هندی کافی با قوانین پلیس فتا جور هست؟به مدیر هفت نت پیام دادم گفت باید از برنامه فارسی و ایرانی استفاده کنی چون باید با مقرارت پلیس فتا هماهنگ باشه نظر شما چیه چیکار باید کرد؟هندی کافی رو دانلود کنم بهتره؟یه توضیح مفصل بدید

تا جایی که اطلاع دارم اکثر کافی نت ها هنوز هم از هندی کافی استفاده می کنند و از لحاظی که شما گفتید هم مشکلی وجود نداره.

agha_mohammad
2012/11/10, 21:21
نمیدونم والله یکی میگه هندی کافی یکی میگه ایرانی باشه بهتره که قوانین پلیس فتارو هم داشته باشه و راحت تره الان هندی هم یوز و پس میخواد مگه مجانی نیست؟باید چیکارش کنم؟

Navid.y
2012/11/10, 23:40
نمیدونم والله یکی میگه هندی کافی یکی میگه ایرانی باشه بهتره که قوانین پلیس فتارو هم داشته باشه و راحت تره الان هندی هم یوز و پس میخواد مگه مجانی نیست؟باید چیکارش کنم؟
برنامه رو به همراه گرگ پخ کردم.

7 نت ایرانی هست و پشتیبانی داره. اما هندی کافی نداره.

7نت رو با هندی مقایسه کنید ببینید امکانات کدوم رو نیاز دارید و اینکه 7نت ارزش خرید داره برای شما یا نه.
یکی از این دوتا رو انتخاب کنید.

در مورد پلیس محترم فتا هم فقط یه چیز میتونم بگم:

تو خیلی (بالای 90%) از کافی نت ها به روز ترین قند شکن ها موجود هست، اونوقت شما از ایرانی یا خارجی بودن نرم افزار میترسید؟ (کی به کیه! 3*109 عدد آشنایی نیست؟ )

agha_mohammad
2012/11/11, 22:08
مرسی نوید جان اونی که شما برام فرستادید هندی کافی نبود که بعدشم دانلود نمیشد من هندی کافی رو دان کردم اما وقتی نصب میکنیم تمووم میشه برای ورود ای دی و پس میخواد باید چیکار کنم؟***ش از کجا بگیرم یه کمک کنید ممنونم

Navid.y
2012/11/11, 22:25
مرسی نوید جان اونی که شما برام فرستادید هندی کافی نبود که بعدشم دانلود نمیشد من هندی کافی رو دان کردم اما وقتی نصب میکنیم تمووم میشه برای ورود ای دی و پس میخواد باید چیکار کنم؟***ش از کجا بگیرم یه کمک کنید ممنونم
پخ
......................