PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی: به نظر شما call of duty black ops 2 چه امتیازی میگیرد؟

wnhl
2012/11/06, 21:30
سلام
دیدم دیگه چیزی به زمان انتشار call of duty black ops 2 نمونده(13 نوامبر برابر با 23/08/91) بنابراین گفتم یه نظر سنجی درباره این بازی پر طرفدار راه بندازم تا طرفدارانش رو بیشتر بشناسیم.
همون طور که میدونید این بازی بر خلاف نسخه های قبلی این بار برای اولین بار به زمان خیلی جلوتر رفته و داستان بازی در سال ۲۰۲۵ رقم خواهد خورد و دنیا را درگیر جنگ سرد دوم به تصویر خواهد کشید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نسخه قبلی black ops با وجود این که داستانی کاملا جدید و نسخه ای کاملا متفاوت از نسخه های قبلی بود توانست امتیاز خیلی خوبی کسب کند.
حالا از شما طرفدارن این بازی به یاد ماندنی دعوت می کنم قبل از انتشار این بازی آن را نقد کنیم و به آن امتیاز دهیم.
شاید خیلی از دوستان با این طرز نظر سنجی موافق نباشند و بگویند تا زمان انتشار بازی باید صبر کنیم ولی هدف من بیشتر روند کلی بازی هست تا ببینم دوستان بیشتر در چه فضایی دوست دارند بازی کنند.
با تشکر

wnhl
2012/11/06, 21:30
اولین نظر را خودم میدهم اصلا از جنگ های خیلی مدرن خوشم نمیاد ولی با توجه به سوابقی که از call of duty دیدم امتیاز 8 رو برای اون مناسب میدونم.

Beni7192
2012/11/06, 23:58
خوب چون بازی در آینده هست در اون شاهد ابزار الات جنگی تخیلی خواهیم بود اگر این سلاح ها هماهنگی با عقل ادم داشته باشند نسخه جالبی خواهد شد:»دی
البته اگر در بازی یک سری چیز های مدرن وجود دارند پس باید به بقیه ابزار ها نیز توجه لازم رو داشت که با هم همخوانی داشته باشند!
بعد از این ها میرسیم به گیم پلی و داستان بازی که در هر دو Activ***on تخصص داره!
البته تا حدود زیادی بازخورد به نسبت خوب نسخه های قبل هم باعث تضمین فروشش میشه!

expellite
2012/11/07, 12:50
من که اصلا امیدی ندارم. گرافیکش چنگی به دل نمیزنه. همون 7 کافیه.

medial144
2012/11/28, 20:49
اگه گرافیک خوب تر بود 9 می شد بهش داد

demigod
2012/11/28, 21:01
منمنظرم رو همون 7
ولی گرافیکش و موضوعش رو هم بخوایم خوب حساب کنیم 7.6 کافیه

darkknight
2012/11/28, 23:06
برخلاف بقیه من که از گرافیکش خیلی خوشم امد(برای من گرافیک ماشین و لباس خیلی مهم نیست)
کلا من که خیلی وقت نمیکنم به گرافیک توجه کنم چون همه میخوان منو بکشن(یارها هم ......................)
در کل اگه منو گرافیکی تری استفاده میشدبنظرم بهتر بود
حالا اگه گرافیکش ازاین بالاتر بود من بیچاره میدم سر اجرای بازی
واما من 8.5رو مناسب میدونم

h_esfahanian
2012/11/29, 00:25
منم 8 میدم ولی ای کاش مثل Tom Clancy's Ghost Recon بزن برویی نبود یکم کاربرو وادار به فکر کردن می کرد.
مشکل کال آف دیوتی و بتل فیلد اینه که دشمن از روبروت میاد و خیلی راحت می کشیشون یه کم انعطاف نداره.
نمی دونم شایدم توقع من بالاس!

Editor In chief
2012/11/29, 06:14
در کل به نظرم Call of Duty ساختار خوبی داشته تا به امروز البته ضعف هایی هم داشته که مهم ترین آن استفاده از یک موتور گرافیکی و گرافیک تقریبا یکسان در چند نسخه اخر است. اما در کل تا نسخه جدید را بازی نکنم نمی توانم بگویم جنک در ساختار خیلی مدرن چطور است. با این وجود باید دید این تجربه جدید چطوره. فعلا الحساب 8 می دم تا بعد ببینیم چی میشه.

shahidamlaki
2012/11/29, 11:20
اگه کیلویی و عشقی بخوام حساب کنم 8

Ata_hero
2012/11/29, 12:39
من با گرافیکش حال نکردم!!!!
داستان بازیشم مثل قبل جذاب نبود
من فقط از ابزار الات جنگیش خوشم اومد
امتیاز 7 هم زیاده:دی

Yaser_Aramesh
2012/11/29, 22:00
گرفتمش بالاخره Black Ops 2 رو ! هفته ی دیگه شروعش میکنم.

الان باید Charles Lee رو بکشم و بعدش به آمریکا کمک کنم تا پیروز جنگ بشه !

demigod
2012/11/30, 00:34
گرفتمش بالاخره Black Ops 2 رو ! هفته ی دیگه شروعش میکنم.

الان باید Charles Lee رو بکشم و بعدش به آمریکا کمک کنم تا پیروز جنگ بشه !
اووووهههههههه هفته دیگه؟؟؟
آقا منتظرم ها :دی
منتظر نظرهات هستم چون اکثرا جالب و قابل تامل هستن

sh_2500K
2012/11/30, 01:00
سلام و خسته نباشید من امتیاز 7 رو میدم چون بنظر من نسبت به نسخه قبل زیاد رو هوش مصنوعی دشمنان کار نشده. گرافیکش هم تقریبا مثل فبل هست و یک چیزی که منو همیشه جذب کال میکرد لذت کشتن بود که خیلی ضعیف بود تو این یکی.

demigod
2012/11/30, 12:44
سلام و خسته نباشید من امتیاز 7 رو میدم چون بنظر من نسبت به نسخه قبل زیاد رو هوش مصنوعی دشمنان کار نشده. گرافیکش هم تقریبا مثل فبل هست و یک چیزی که منو همیشه جذب کال میکرد لذت کشتن بود که خیلی ضعیف بود تو این یکی.

چیز دیگه ای نظرت رو جلب نکرد که بخوای بیان کنی؟؟ من رو بردی توی فکر و واقعا ممنونم از نظر جامعی که دادی...
دست درد نکنه چیز دیگه ای بود و رسید به ذهنت بگو

sh_2500K
2012/11/30, 13:42
حتما دوست عزیز :دی:p

wnhl
2012/11/30, 14:26
بله در این نسخه هوش مصنوعی به شدت کاهش پیدا کرده بود.
من توی هیچ کدوم از سری های آخر cod نتونستم بازی رو روی veteran بازی کنم ولی توی این نسخه veteran در حد normal سری های قبل بود.
البته معلوم نیست شاید دست ما تو رد کردن بازی خیییییییییییییییلی قوی شده.خخخخخخخخخ:-??

darkknight
2012/11/30, 16:42
بله در این نسخه هوش مصنوعی به شدت کاهش پیدا کرده بود.
من توی هیچ کدوم از سری های آخر cod نتونستم بازی رو روی veteran بازی کنم ولی توی این نسخه veteran در حد normal سری های قبل بود.
البته معلوم نیست شاید دست ما تو رد کردن بازی خیییییییییییییییلی قوی شده.خخخخخخخخخ:-??
من از مدرن وار فر 2 دارم روی
veteran بازی میکنم ولی باید بگم که داره اعصابم خورد میشه از دست این یکی
چون هیچ انگیزه ای برای انجام بازی ندارم
در ضمن از نا کجا اباد ادم هدشات میشه(حالا این به کنار)هنوز نارنجک روی زمین نیفتاده منفجر میشه(این به کنار)یار ها که عین سوسیس ادم رو نگاه میکنن(اینم به کنار)
ولی اینکه با یه تفنگ معولی با یک تیر هدشات بشی این دیگه زوره
من توی یه قسمت تا که میرفتم کنار دیوار هدشات میشدم که خیلی خنده دار بود جالبش این بود که من 2تا خشاب باید خالی کنم تا اون بمیره ولی اون راحت منو هدشات میکنه
در کل باید بگم کهveteran این یکی با اون ها خیلی فرق میکنه و تا حدودی غیر منطقی هست(اعصاب برام نمونده:دی)

Pesar khooob
2012/12/01, 23:24
دوستانی که گفتن هوش مصنوعیش جالب نبوده من باهاشون مخالفم. اگه بازی رو با نسخه های قبلی مقایسه کنیم از همه نظر ارتقا داشته!

من به داستان و سناریو و موسیقی 10 میدم

به گرافیک 8

به گیم پلی هم 8.5

در کل بازی قشنگی بود که بعد از مدتها بازی کردم. در ضمن خط داستانی جالبی هم داره و پایانهای متفاوت که برای اولین بار توی Call Of Duty استفاده شده!

darkknight
2012/12/02, 10:39
دوستانی که گفتن هوش مصنوعیش جالب نبوده من باهاشون مخالفم. اگه بازی رو با نسخه های قبلی مقایسه کنیم از همه نظر ارتقا داشته!

من به داستان و سناریو و موسیقی 10 میدم

به گرافیک 8

به گیم پلی هم 8.5

در کل بازی قشنگی بود که بعد از مدتها بازی کردم. در ضمن خط داستانی جالبی هم داره و پایانهای متفاوت که برای اولین بار توی Call Of Duty استفاده شده!
اگه موسیقی مدرن وارفر2 رو شنیده باشین بعیده بگین که این بهتره(در واقع اعصاب خوردکن شده برای من)
گرافیک در بعضی مواقع خوب و در بعضی مواقع در حد جی تی ای(نسخه1یا2:دی)هست
البته جاری شدن بارون روی مانیتور خیلی خوب کار شده
بعد چجوری به گیم پلی8.5دادید؟
من همزمان4تا نارنجک میاد طرفم اونم وقتی که دارم روی زمین میخزم و رفتم 20 متر اونطرف تر
حالا هدشات های تخیلی(خیلی بازی مدرن شده)از وسط دیوار بماند