PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرف حساب

Castiel
2012/11/06, 21:23
سلام دوستان جان (بنده خدا دیگر روی آنتن شبکه 4 نمی رود!)

مدتی بود در فکر راه اندازی یک بخش برای بیان مطالبی از حوادث و مسائل مختلف در فروم را داشتم که به هر حال عملی شد (بگوئید خدا را شکر!). در این بخش مسائلی که ممکن است سبب سوتفاهم کاربران شده باشد را بیان خواهم کرد و توضیحاتی در این خصوص را بیان خواهم کرد. شما دوستان عزیز هم می توانید سخنان شیوای خود را در این تاپیک عنوان کنید تا بنده پاسخگو شوم.

Castiel
2012/11/06, 21:33
خب مدت بیش از یکسال از راه اندازی فروم می گذرد و مسائل بسیاری پیش آمده که می توانم با بیان آنها از تکرار این موارد جلوگیری کنم تا شما دوستان عزیز هم با سوتفاهم، از صحبت های بنده برداشت منفی نکنید.

در این مدت بیشترین مشکل با ثبت تخلف و تذکرات بوده و این در حالیست که به ندرت و در موارد بسیار حیاتی، اقدام به ثبت تخلف برای شما کاربران جان می کنم. به هر حال مسائل بسیاری وجود دارند که نمی توان در خصوص آنها اظهار نظر یا بحث کرد چون برای مجموعه سخت افزار مشکلاتی بسیار جدی به وجود می آورند. بسیاری از دوستان در جریان جایگاه مجموعه سخت افزار نیستند، چون این مجموعه، کاملا یک نام حقوقی است و در صورت بروز هر گونه مشکلی، به راحتی مسائل و مشکلات از طریق دستگاه قضائی قابل پیگیری خواهد بود. در این صورت مجموعه سخت افزار وارد یک جنگ تمام عیار خواهد شد و ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که قابل بازگشت نباشد (به عنوان مثال لغو امتیاز نشریه و ...)

تا کنون برخی از کاربرانی که تخلف دریافت کرده اند، سخنان شیوای خود را نثار بنده کردند که شامل پیغام بازدید کننده و پیام خصوصی در فروم و ایمیل بوده که البته در این بین برخی افراد در فروم های دیگر نیز بنده را شرمنده خود کردند که نشان دهنده شخصیت والای خودشان است!

به هر حال انتظار دارم با درک بهتری از شرایط موجود و شرایط مجموعه سخت افزار، کمی با تامل بیشتر، تاپیک ایجاد کرده و به بحث و تبادل نظر بپردازید.
از همه شما سپاسگزارم که با درک این مسائل، از این لحظه از مواردی که ممکن است به صورت تخلف و تذکر بیان می شود، گلایه ای به دل نگیرید. تمام این سخت گیری ها برای ارائه خدمات بهتر به شما دوستان عزیز است.

موفق باشید

Yaser_Aramesh
2012/11/06, 21:44
سلام و درود بر حسام عزیز

خسته نباشید میگم بهت حسام جان بابت تمام زحماتت در این مدت

اگر بنده تا به حال آزرده خاطرت کردم عذر میخوام

امیدوارم هم ی اعضای فروم مسائل را درک کنند و در چارچوب فروم عمل کنند.یعنی مودب باشند,بحث های بیهوده نکنند و ...... اعضا باید برای خودشون,دیگر اعضا و فروم مجله سخت افزار احترام قائل بشن

به امید پیشرفت روزافزون مجموعه , سلامتی همه ی بروبچه ها و کلا ایام به کام !

expellite
2012/11/06, 22:05
خوب الان که این جا رو ایجاد کردین خیلی دوست دارم بدونم فرجام چرا رفت؟ کجا رفت؟ :-l

Castiel
2012/11/06, 22:16
خوب الان که این جا رو ایجاد کردین خیلی دوست دارم بدونم فرجام چرا رفت؟ کجا رفت؟ :-l

سوال خوبی هست: در راستای بخش رکورد های اورکلاک هفته در وب سایت سخت افزار، یکسری از دوستان خوششان نیامد و خواستند فقط رکورد های آنها درج شود. این در حالی بود که سعی شده بود تا رکوردهای تیم های مختلفی که به اطلاع بنده می رسید را درج کنم. به هر حال فرصت کافی برای جستجوی رکورد ها در hwbot وجود نداشت و این دوستان از آنجایی که اصلا به فکر مشهور شدن نبودند، نسبت به این مسئله اعتراض کردند. این مسئله زمانی به اوج خود نرسید که در فروم لیون و در راستای درج خبر جایگاه اورکلاک ایران در جهان، اخباری در روزنامه همشهری و سایت های دیگر منتشر شد، و این دوستان طبق معمول از دید منفی به قضیه نگاه کردند. چون اصلا به فکر مشهور شدن نیستند، از آنجایی که اسم آنها بیان نشده بود، اعتراض کردند. در حالیکه مدتی قبل جواب اعتراض این افراد را در فروم داده بودم، این بار در فروم لیون به مجموعه سخت افزار و تیم اورکلاک سخت افزار جسارت کردند و زمانی که از مجموعه دفاع کردم، توهین تنها گزینه بعدی این افراد بود. بعد از آن هم مسائلی بوجود آمد که فرجام عزیز ترجیح دادند به فعالیت خود خاتمه دهند.

7777
2012/11/07, 01:17
حرف حساب جواب نداره مدیره گرامی انشا الله دیگه شاید توهین از هیچ کدوم از اعضای خوبه این فروم بی نظیره سخت افزار به شما مدیره محترم نباشیم

saeid6574598
2012/11/07, 22:45
ممنون حسام جان بابت تاپیک خوبتان !

من که تا الان خیلی حسام رو اذیت کردم اما باز هم ایشون به بنده لطف داشتند ! البته این رو بگم ، من مجموعه سخت افزار رو خیلی دوست دارم و اگر هم چیزی گفتم ، به هیچ عنوان از ته دل نبوده و نخواهد بود ! تا لحظه مرگ هم ، در کنار همه شما دوستان عزیزم خواهم ماند . دلم برای فرجام خیلی تنگ شده !!! حیف بود واقعا !!!

راستی اون قضیه که گقتی به 5700 کاربر فروم توهین شد ، مربوط به همین قضیه اورکلاک بود یا یه چیز دیگه !!!

Castiel
2012/11/07, 22:55
ممنون حسام جان بابات تاپیک خوبتان !

من که تا الان خیلی حسام رو اذیت کردم اما باز هم ایشون به بنده لطف داشتند ! البته این رو بگم ، من مجموعه سخت افزار رو خیلی دوست دارم و اگر هم چیزی گفتم ، به هیچ عنوان از ته دل نبوده و نخواهد بود ! تا لحظه مرگ هم ، در کنار همه شما دوستان عزیزم خواهم ماند . دلم برای فرجام خیلی تنگ شده !!! حیف بود واقعا !!!

راستی اون قضیه که گقتی به 5700 کاربر فروم توهین شد ، مربوط به همین قضیه اورکلاک بود یا یه چیز دیگه !!!

تا حدودی به این مسئله ارتباط داشت. فرجام جان دوست داشتند در یک شرایط به دور از حاشیه کار کنند.

Castiel
2012/12/16, 16:08
گفتم امروز یک مقدار به تاپیک های قدیمی رسیدگی کنم و کمی هم با شما صحبت کنم

متاسفانه در این مدت شاهد اوج گرفتن تاپیک های تبلیغاتی برخی افراد سودجو بودیم که فروم سخت افزار را بهترین مکان برای تبلیغات خود دانستند. شاید این مسئله در فروم های سخت افزاری دیگر دیده نشود و یا کمتر اتفاق بیفتد و دلیل آن هم مشخص است و به آنها نمی پردازم. اما باید به این مسئله اشاره کنم که این افراد را بدون تذکر دادن یا اخراج در مدت زمانی یک هفته، به طور دائم اخراج می کنم، چون این افراد نمی توانند قانون و مقررات را درک کنند و چون در جنگل زندگی می کنند، طبیعتا نمی فهمند که قانون و مقررات چیست. حتی چند بار برای این افراد تخلف ثبت کردم و مدتی در انتظر بودم تا شاید به تاپیک ارسالی خود سری بزنند ولی حتی پیگیر تاپیک خود نبودند!! پس نباید انتظار داشت که برای این افراد ثبت تخلف یا تذکر صورت گیرد.
در این میان هستند کاربرانی که حتی نمی دانند چطور از امکانات فروم استفاده کنند، به عنوان مثال متوجه ارسال پیام خصوصی یا پیغام بازدید کننده نمی شوند، یکی از مسائلی که در تولبار سخت افزار در نظر گرفته شده، اعلان پیام های دریافت شده در فروم است و به راحتی می توانید متوجه دریافت پیام شوید. زمانی که تمام امکانات در اختیار شما قرار می گیرد، چرا ...

darkknight
2012/12/16, 16:51
حالا من همیشه باید بیام تو سایت چون تولبار اخبار فروم رو نشون نمیده
ظرفیت صندوق پیام خصوصی اینقدر بالاست که همیشه مجبور میشم پیام بازدید کننده بزارم یا اینکه ایمیل بزنم
در ضمن ملت اگهی میزارن اونم نامربوط بعد یادشون هم نمیمونه که اگهی کجا گذاشتن:دی